Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Csak 1-2 dolog: azért Gulat is lehetett látni a pesti éjszakában Nemeth-tel és Filkorral (?????) együtt. Sőt bevallottan a feleségét is egy romkert buli vége után szedte össze lepattanokent.

Másik Sobri: de van olyan aki visszalép. Én pl kb fele annyiért mentem a kkmbe dolgozni mint amit a hivatalnál vezetőként kaptam. Több ok mellett Hosszútávú befektetésként tekintettem arra h majd egy normális külföldi helyeken kulszolgalaton visszahozza a fizu azt amiről lemondtam. Szóval ha vki hosszú távon tekint jövőre, karrierre igen is meg kell tudjon hozni ilyen döntéseket.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
arról nem is beszélve hogy az ego-ja sem engedte neki hogy az úgy nevezett top fizetési polcról lejjebb tegyék 2vel és beálljon a sorba
Negritis
Nem tudom, te hány olyan embert ismersz személyesen, aki mondjuk kurva jól keres, de én közülük egyet se, aki az évek előrehaladtával, ha van lehetősége, anyagilag alacsonyabb fizetéshez pozícionálja a munkáját.
Pláne nem olyat, aki kettővel lejjebre, és önszántából.
Aki 2 gurigát keres, nem fog elmenni egy 500ezres állásba, kivéve, ha azt ingyen is csinálná vagy ha nem annyira kőgazdag, hogy neki a pénz nulla motiváció.
És megfordítva, olyat se ismerek, aki egy 500ezres állásból ne lépne előre egy kétmilásba. És itt 40-50 évig profitábilis munkákról van szó, míg egy focista jó, ha 10 évben gondolkodhat, mint vagyonszerzés, pénzkeresési időszak.
Dzsudzsákot a fizetése miatt kritizálni, a más faszával való csalánverés tipikus esete.
Illetve érdemes megnézni azokat a magyar focistákat, akik nem egzisztencialista módon szerződgettek, hogy a karrierjük után miként mentek a levesbe, és rombolták le saját nimbuszukat. Détárit említeném, mint eklatáns példa, de még érdems az Andreas Brehme sztorit is elolvasni, és ő nem is magyar.

Olvasva a teljesen élet- és valószerűtlen agymenéseket, az a képzet alakul ki bennem, hogy itt kevesen ismerik a munka, az üzlet, a karrier- illetve az egzisztenciaépítés világát, legalábbis saját bőrükön, húsbavágóan.
Vagy a naivitás tort ül a valóságon.
Sobri Jóska
pont a korábban említett Huszti példája mutatja hogy a sportolói kihívás igenis szerepet játszhat abban hova igazolsz
nem hiszem hogy ne kaphatott volna több pénzt kínából-olajisztánból mint amit németországban adtak

nézd meg az NBA-t játékosok mondanak le fizetésről azért hogy bizonyos csapatba kerüljenek

és itt nem arról beszélünk hogy 500k vs 2milla ami nyilván no brainer
3 milla vs 10 milla, ami esetében azért az "egszitenciális" kérdésekről máshogy kell beszélni és értékelni

nézd meg ott van Haaland, azért hogy tudjon fejlődni a Dortmund-ba ment nem pedig padozni a Barcába
Negritis
Azert a 3 (36) vs 10 (120) milla oriasi kulonbseg szerintem, en gondolkozas nelkul uttobbit valasztanam.

NBA-ben amugy milyen penzekrol mondanak le jatekosok, tehat nagysagrendileg milyen tortenetek vannak? Ez nem ironia, komolyan kerdezem.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Bodes balhe oriasi volt. XD
Stez
Szerintem rájuk rúgja a bíróöltöző ajtaját 😀
Mindenesetre nagyon várom a Böde nyilatkozatot.
Kenny
Hat eselyes, vetodott egy szepet a gyerek Bode lokesenel, kicsit eros volt a piros.
Stez
Először csak sárga volt, na de utána a tiszta és szép beszéde ért második sárgát.. aztán hogy kiosztott mindenkit az oldavonal mellett 😀 tartalék spori, edző, ellenőr, szertáros 😀 mindneki kapott
LoveSobri
Nekem a sarga is eros volt. A pusis gyerek konkretan vetodott hatra, ahogy Bode orra a kozelebe ert. Ez siman neki kellett volna hogy sarga legyen, nem Bodenek. Bode nyilvan erre kattant be, hogy az egvilagon semmit sem csinalt, erre lapot kapott.
Stez
Kuncze Gábor szavait idézhetném Révész Máriuszról...
Sobri Jóska
Stez szavait ideznem.

„Ne tedd!”

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
arról nem is beszélve hogy az ego-ja sem engedte neki hogy az úgy nevezett top fizetési polcról lejjebb tegyék 2vel és beálljon a sorba
Negritis
Nem tudom, te hány olyan embert ismersz személyesen, aki mondjuk kurva jól keres, de én közülük egyet se, aki az évek előrehaladtával, ha van lehetősége, anyagilag alacsonyabb fizetéshez pozícionálja a munkáját.
Pláne nem olyat, aki kettővel lejjebre, és önszántából.
Aki 2 gurigát keres, nem fog elmenni egy 500ezres állásba, kivéve, ha azt ingyen is csinálná vagy ha nem annyira kőgazdag, hogy neki a pénz nulla motiváció.
És megfordítva, olyat se ismerek, aki egy 500ezres állásból ne lépne előre egy kétmilásba. És itt 40-50 évig profitábilis munkákról van szó, míg egy focista jó, ha 10 évben gondolkodhat, mint vagyonszerzés, pénzkeresési időszak.
Dzsudzsákot a fizetése miatt kritizálni, a más faszával való csalánverés tipikus esete.
Illetve érdemes megnézni azokat a magyar focistákat, akik nem egzisztencialista módon szerződgettek, hogy a karrierjük után miként mentek a levesbe, és rombolták le saját nimbuszukat. Détárit említeném, mint eklatáns példa, de még érdems az Andreas Brehme sztorit is elolvasni, és ő nem is magyar.

Olvasva a teljesen élet- és valószerűtlen agymenéseket, az a képzet alakul ki bennem, hogy itt kevesen ismerik a munka, az üzlet, a karrier- illetve az egzisztenciaépítés világát, legalábbis saját bőrükön, húsbavágóan.
Vagy a naivitás tort ül a valóságon.
Sobri Jóska
pont a korábban említett Huszti példája mutatja hogy a sportolói kihívás igenis szerepet játszhat abban hova igazolsz
nem hiszem hogy ne kaphatott volna több pénzt kínából-olajisztánból mint amit németországban adtak

nézd meg az NBA-t játékosok mondanak le fizetésről azért hogy bizonyos csapatba kerüljenek

és itt nem arról beszélünk hogy 500k vs 2milla ami nyilván no brainer
3 milla vs 10 milla, ami esetében azért az "egszitenciális" kérdésekről máshogy kell beszélni és értékelni

nézd meg ott van Haaland, azért hogy tudjon fejlődni a Dortmund-ba ment nem pedig padozni a Barcába
Negritis
Bebizonyítottad, hogy többféle életstratégia van, más emberek máshogy priorizálnak, mást tartanak többre.
Azt továbbra sem látom, hogy pl. Husztinak vagy Dzsudzsáknak miért kéne ugyanúgy szerveznie az életét, menedzselnie az egszisztenciáját, vagy az egyik mitől lenne a másik felett vagy alatt.
Sobri Jóska
azt mondtad nem reális és nincs ilyen életút
én pedig cáfoltam

ezért mondom: mint dolgozó kimaxolta
mint sportoló bust
Negritis
És nyilvánvaló, hogy ezt külön lehet választani emberen belül...
Tőlem lehet bust, szerintem az EB-n jó volt, máshol meg nem is voltunk ott.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
arról nem is beszélve hogy az ego-ja sem engedte neki hogy az úgy nevezett top fizetési polcról lejjebb tegyék 2vel és beálljon a sorba
Negritis
Nem tudom, te hány olyan embert ismersz személyesen, aki mondjuk kurva jól keres, de én közülük egyet se, aki az évek előrehaladtával, ha van lehetősége, anyagilag alacsonyabb fizetéshez pozícionálja a munkáját.
Pláne nem olyat, aki kettővel lejjebre, és önszántából.
Aki 2 gurigát keres, nem fog elmenni egy 500ezres állásba, kivéve, ha azt ingyen is csinálná vagy ha nem annyira kőgazdag, hogy neki a pénz nulla motiváció.
És megfordítva, olyat se ismerek, aki egy 500ezres állásból ne lépne előre egy kétmilásba. És itt 40-50 évig profitábilis munkákról van szó, míg egy focista jó, ha 10 évben gondolkodhat, mint vagyonszerzés, pénzkeresési időszak.
Dzsudzsákot a fizetése miatt kritizálni, a más faszával való csalánverés tipikus esete.
Illetve érdemes megnézni azokat a magyar focistákat, akik nem egzisztencialista módon szerződgettek, hogy a karrierjük után miként mentek a levesbe, és rombolták le saját nimbuszukat. Détárit említeném, mint eklatáns példa, de még érdems az Andreas Brehme sztorit is elolvasni, és ő nem is magyar.

Olvasva a teljesen élet- és valószerűtlen agymenéseket, az a képzet alakul ki bennem, hogy itt kevesen ismerik a munka, az üzlet, a karrier- illetve az egzisztenciaépítés világát, legalábbis saját bőrükön, húsbavágóan.
Vagy a naivitás tort ül a valóságon.
Sobri Jóska
pont a korábban említett Huszti példája mutatja hogy a sportolói kihívás igenis szerepet játszhat abban hova igazolsz
nem hiszem hogy ne kaphatott volna több pénzt kínából-olajisztánból mint amit németországban adtak

nézd meg az NBA-t játékosok mondanak le fizetésről azért hogy bizonyos csapatba kerüljenek

és itt nem arról beszélünk hogy 500k vs 2milla ami nyilván no brainer
3 milla vs 10 milla, ami esetében azért az "egszitenciális" kérdésekről máshogy kell beszélni és értékelni

nézd meg ott van Haaland, azért hogy tudjon fejlődni a Dortmund-ba ment nem pedig padozni a Barcába
Negritis
Bebizonyítottad, hogy többféle életstratégia van, más emberek máshogy priorizálnak, mást tartanak többre.
Azt továbbra sem látom, hogy pl. Husztinak vagy Dzsudzsáknak miért kéne ugyanúgy szerveznie az életét, menedzselnie az egszisztenciáját, vagy az egyik mitől lenne a másik felett vagy alatt.
Sobri Jóska
azt mondtad nem reális és nincs ilyen életút
én pedig cáfoltam

ezért mondom: mint dolgozó kimaxolta
mint sportoló bust

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
arról nem is beszélve hogy az ego-ja sem engedte neki hogy az úgy nevezett top fizetési polcról lejjebb tegyék 2vel és beálljon a sorba
Negritis
Nem tudom, te hány olyan embert ismersz személyesen, aki mondjuk kurva jól keres, de én közülük egyet se, aki az évek előrehaladtával, ha van lehetősége, anyagilag alacsonyabb fizetéshez pozícionálja a munkáját.
Pláne nem olyat, aki kettővel lejjebre, és önszántából.
Aki 2 gurigát keres, nem fog elmenni egy 500ezres állásba, kivéve, ha azt ingyen is csinálná vagy ha nem annyira kőgazdag, hogy neki a pénz nulla motiváció.
És megfordítva, olyat se ismerek, aki egy 500ezres állásból ne lépne előre egy kétmilásba. És itt 40-50 évig profitábilis munkákról van szó, míg egy focista jó, ha 10 évben gondolkodhat, mint vagyonszerzés, pénzkeresési időszak.
Dzsudzsákot a fizetése miatt kritizálni, a más faszával való csalánverés tipikus esete.
Illetve érdemes megnézni azokat a magyar focistákat, akik nem egzisztencialista módon szerződgettek, hogy a karrierjük után miként mentek a levesbe, és rombolták le saját nimbuszukat. Détárit említeném, mint eklatáns példa, de még érdems az Andreas Brehme sztorit is elolvasni, és ő nem is magyar.

Olvasva a teljesen élet- és valószerűtlen agymenéseket, az a képzet alakul ki bennem, hogy itt kevesen ismerik a munka, az üzlet, a karrier- illetve az egzisztenciaépítés világát, legalábbis saját bőrükön, húsbavágóan.
Vagy a naivitás tort ül a valóságon.
Sobri Jóska
pont a korábban említett Huszti példája mutatja hogy a sportolói kihívás igenis szerepet játszhat abban hova igazolsz
nem hiszem hogy ne kaphatott volna több pénzt kínából-olajisztánból mint amit németországban adtak

nézd meg az NBA-t játékosok mondanak le fizetésről azért hogy bizonyos csapatba kerüljenek

és itt nem arról beszélünk hogy 500k vs 2milla ami nyilván no brainer
3 milla vs 10 milla, ami esetében azért az "egszitenciális" kérdésekről máshogy kell beszélni és értékelni

nézd meg ott van Haaland, azért hogy tudjon fejlődni a Dortmund-ba ment nem pedig padozni a Barcába
Negritis
Bebizonyítottad, hogy többféle életstratégia van, más emberek máshogy priorizálnak, mást tartanak többre.
Azt továbbra sem látom, hogy pl. Husztinak vagy Dzsudzsáknak miért kéne ugyanúgy szerveznie az életét, menedzselnie az egszisztenciáját, vagy az egyik mitől lenne a másik felett vagy alatt.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
arról nem is beszélve hogy az ego-ja sem engedte neki hogy az úgy nevezett top fizetési polcról lejjebb tegyék 2vel és beálljon a sorba
Negritis
Nem tudom, te hány olyan embert ismersz személyesen, aki mondjuk kurva jól keres, de én közülük egyet se, aki az évek előrehaladtával, ha van lehetősége, anyagilag alacsonyabb fizetéshez pozícionálja a munkáját.
Pláne nem olyat, aki kettővel lejjebre, és önszántából.
Aki 2 gurigát keres, nem fog elmenni egy 500ezres állásba, kivéve, ha azt ingyen is csinálná vagy ha nem annyira kőgazdag, hogy neki a pénz nulla motiváció.
És megfordítva, olyat se ismerek, aki egy 500ezres állásból ne lépne előre egy kétmilásba. És itt 40-50 évig profitábilis munkákról van szó, míg egy focista jó, ha 10 évben gondolkodhat, mint vagyonszerzés, pénzkeresési időszak.
Dzsudzsákot a fizetése miatt kritizálni, a más faszával való csalánverés tipikus esete.
Illetve érdemes megnézni azokat a magyar focistákat, akik nem egzisztencialista módon szerződgettek, hogy a karrierjük után miként mentek a levesbe, és rombolták le saját nimbuszukat. Détárit említeném, mint eklatáns példa, de még érdems az Andreas Brehme sztorit is elolvasni, és ő nem is magyar.

Olvasva a teljesen élet- és valószerűtlen agymenéseket, az a képzet alakul ki bennem, hogy itt kevesen ismerik a munka, az üzlet, a karrier- illetve az egzisztenciaépítés világát, legalábbis saját bőrükön, húsbavágóan.
Vagy a naivitás tort ül a valóságon.
Sobri Jóska
Továbbra sem ez böki az emberek szemét, hanem hogy úgy nyilatkozik mintha nem ezt választotta volna hanem a karriert..
Toca
Vagyis az emberek csőrét a szólásszabadság böki, hogy Dzsuzsák nem úgy lát valamit, jelen esetben a saját életútját, mint az emberek?
Kicsivel több tolerancia kéne.
Ugyanis nem hiszem, hogy Dzsuzsák hazudna vagy szándékoltan másítana meg tényeket, itt sokan leírták, hogy egyszerű parasztgyerek. És még akár tévedhet is, nem értelmiségi, vagy közszolga, csak egy focista.
De ettől még lehet véleménye.
De persze az embereknek az böki a csőrét, amit csak az emberek akarnak. Ha ettől boldogabbak...

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
arról nem is beszélve hogy az ego-ja sem engedte neki hogy az úgy nevezett top fizetési polcról lejjebb tegyék 2vel és beálljon a sorba
Negritis
Nem tudom, te hány olyan embert ismersz személyesen, aki mondjuk kurva jól keres, de én közülük egyet se, aki az évek előrehaladtával, ha van lehetősége, anyagilag alacsonyabb fizetéshez pozícionálja a munkáját.
Pláne nem olyat, aki kettővel lejjebre, és önszántából.
Aki 2 gurigát keres, nem fog elmenni egy 500ezres állásba, kivéve, ha azt ingyen is csinálná vagy ha nem annyira kőgazdag, hogy neki a pénz nulla motiváció.
És megfordítva, olyat se ismerek, aki egy 500ezres állásból ne lépne előre egy kétmilásba. És itt 40-50 évig profitábilis munkákról van szó, míg egy focista jó, ha 10 évben gondolkodhat, mint vagyonszerzés, pénzkeresési időszak.
Dzsudzsákot a fizetése miatt kritizálni, a más faszával való csalánverés tipikus esete.
Illetve érdemes megnézni azokat a magyar focistákat, akik nem egzisztencialista módon szerződgettek, hogy a karrierjük után miként mentek a levesbe, és rombolták le saját nimbuszukat. Détárit említeném, mint eklatáns példa, de még érdems az Andreas Brehme sztorit is elolvasni, és ő nem is magyar.

Olvasva a teljesen élet- és valószerűtlen agymenéseket, az a képzet alakul ki bennem, hogy itt kevesen ismerik a munka, az üzlet, a karrier- illetve az egzisztenciaépítés világát, legalábbis saját bőrükön, húsbavágóan.
Vagy a naivitás tort ül a valóságon.
Sobri Jóska
pont a korábban említett Huszti példája mutatja hogy a sportolói kihívás igenis szerepet játszhat abban hova igazolsz
nem hiszem hogy ne kaphatott volna több pénzt kínából-olajisztánból mint amit németországban adtak

nézd meg az NBA-t játékosok mondanak le fizetésről azért hogy bizonyos csapatba kerüljenek

és itt nem arról beszélünk hogy 500k vs 2milla ami nyilván no brainer
3 milla vs 10 milla, ami esetében azért az "egszitenciális" kérdésekről máshogy kell beszélni és értékelni

nézd meg ott van Haaland, azért hogy tudjon fejlődni a Dortmund-ba ment nem pedig padozni a Barcába

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
arról nem is beszélve hogy az ego-ja sem engedte neki hogy az úgy nevezett top fizetési polcról lejjebb tegyék 2vel és beálljon a sorba
Negritis
Nem tudom, te hány olyan embert ismersz személyesen, aki mondjuk kurva jól keres, de én közülük egyet se, aki az évek előrehaladtával, ha van lehetősége, anyagilag alacsonyabb fizetéshez pozícionálja a munkáját.
Pláne nem olyat, aki kettővel lejjebre, és önszántából.
Aki 2 gurigát keres, nem fog elmenni egy 500ezres állásba, kivéve, ha azt ingyen is csinálná vagy ha nem annyira kőgazdag, hogy neki a pénz nulla motiváció.
És megfordítva, olyat se ismerek, aki egy 500ezres állásból ne lépne előre egy kétmilásba. És itt 40-50 évig profitábilis munkákról van szó, míg egy focista jó, ha 10 évben gondolkodhat, mint vagyonszerzés, pénzkeresési időszak.
Dzsudzsákot a fizetése miatt kritizálni, a más faszával való csalánverés tipikus esete.
Illetve érdemes megnézni azokat a magyar focistákat, akik nem egzisztencialista módon szerződgettek, hogy a karrierjük után miként mentek a levesbe, és rombolták le saját nimbuszukat. Détárit említeném, mint eklatáns példa, de még érdems az Andreas Brehme sztorit is elolvasni, és ő nem is magyar.

Olvasva a teljesen élet- és valószerűtlen agymenéseket, az a képzet alakul ki bennem, hogy itt kevesen ismerik a munka, az üzlet, a karrier- illetve az egzisztenciaépítés világát, legalábbis saját bőrükön, húsbavágóan.
Vagy a naivitás tort ül a valóságon.
Sobri Jóska
Továbbra sem ez böki az emberek szemét, hanem hogy úgy nyilatkozik mintha nem ezt választotta volna hanem a karriert..
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Ez a Bodes balhe oriasi volt. XD
Stez
Szerintem rájuk rúgja a bíróöltöző ajtaját 😀
Mindenesetre nagyon várom a Böde nyilatkozatot.
Kenny
Hat eselyes, vetodott egy szepet a gyerek Bode lokesenel, kicsit eros volt a piros.
Stez
Először csak sárga volt, na de utána a tiszta és szép beszéde ért második sárgát.. aztán hogy kiosztott mindenkit az oldavonal mellett 😀 tartalék spori, edző, ellenőr, szertáros 😀 mindneki kapott
LoveSobri
Nekem a sarga is eros volt. A pusis gyerek konkretan vetodott hatra, ahogy Bode orra a kozelebe ert. Ez siman neki kellett volna hogy sarga legyen, nem Bodenek. Bode nyilvan erre kattant be, hogy az egvilagon semmit sem csinalt, erre lapot kapott.
Stez
Kuncze Gábor szavait idézhetném Révész Máriuszról...

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
arról nem is beszélve hogy az ego-ja sem engedte neki hogy az úgy nevezett top fizetési polcról lejjebb tegyék 2vel és beálljon a sorba
Negritis
Nem tudom, te hány olyan embert ismersz személyesen, aki mondjuk kurva jól keres, de én közülük egyet se, aki az évek előrehaladtával, ha van lehetősége, anyagilag alacsonyabb fizetéshez pozícionálja a munkáját.
Pláne nem olyat, aki kettővel lejjebre, és önszántából.
Aki 2 gurigát keres, nem fog elmenni egy 500ezres állásba, kivéve, ha azt ingyen is csinálná vagy ha nem annyira kőgazdag, hogy neki a pénz nulla motiváció.
És megfordítva, olyat se ismerek, aki egy 500ezres állásból ne lépne előre egy kétmilásba. És itt 40-50 évig profitábilis munkákról van szó, míg egy focista jó, ha 10 évben gondolkodhat, mint vagyonszerzés, pénzkeresési időszak.
Dzsudzsákot a fizetése miatt kritizálni, a más faszával való csalánverés tipikus esete.
Illetve érdemes megnézni azokat a magyar focistákat, akik nem egzisztencialista módon szerződgettek, hogy a karrierjük után miként mentek a levesbe, és rombolták le saját nimbuszukat. Détárit említeném, mint eklatáns példa, de még érdems az Andreas Brehme sztorit is elolvasni, és ő nem is magyar.

Olvasva a teljesen élet- és valószerűtlen agymenéseket, az a képzet alakul ki bennem, hogy itt kevesen ismerik a munka, az üzlet, a karrier- illetve az egzisztenciaépítés világát, legalábbis saját bőrükön, húsbavágóan.
Vagy a naivitás tort ül a valóságon.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Bodes balhe oriasi volt. XD
Stez
Szerintem rájuk rúgja a bíróöltöző ajtaját 😀
Mindenesetre nagyon várom a Böde nyilatkozatot.
Kenny
Hat eselyes, vetodott egy szepet a gyerek Bode lokesenel, kicsit eros volt a piros.
Stez
Először csak sárga volt, na de utána a tiszta és szép beszéde ért második sárgát.. aztán hogy kiosztott mindenkit az oldavonal mellett 😀 tartalék spori, edző, ellenőr, szertáros 😀 mindneki kapott
LoveSobri
Nekem a sarga is eros volt. A pusis gyerek konkretan vetodott hatra, ahogy Bode orra a kozelebe ert. Ez siman neki kellett volna hogy sarga legyen, nem Bodenek. Bode nyilvan erre kattant be, hogy az egvilagon semmit sem csinalt, erre lapot kapott.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Ha nem "pazarolja", akkor EB-t nyerünk, vagy mi a koncepciód?
Mert az, hogy a saját életével, karrierjével mit kezd, az az ő kizárólagos dolga.
Amikor meg kellett villantania, akkor villantott. Kötve hiszem, hogy csak rajta múlt volna a válogatott összes kudarca, ki nem jutása, EB meg nem nyerése.
Szóval vázold, mi van a fejedben, mit mond az írigységed, hogyha nem pazarol, akkor mitől lenne nekünk jobb? És nem tudom mivel foglalkozol, de te mire tudod váltani a te tehetségedet pénzen, és szórakozáson/örömön/elégedettségen/boldogságon kívül?
Sobri Jóska
Szerintem Zoli arra gondol első sorban, hogy ebben a karrierben sokkal, de sokkal több volt.
És ez dühítő. Rettenetesen.
A mai napig néha visszanézem mit művelt Balázs az Ajax elleni meccsen.
Zseniális volt.
A legjobb időszakban és korban került ki a PSV-be, tökéletes, hibátlan lépés volt. Minden stimmelt. A rendszer, a keret, a közeg, az edző, minden.
Olyan teljesítményt tett le az asztalra, hogy egy átlag magyar ember csettintett. Minden hétvégén a sport tv-re kattant a fél ország, vagy ha nem közvetítették, akkor a Bentex tv segített.
Óriási lehetőséget szalasztott el akkor. Óriásit Jóska! Iszonyatosan tehetséges gyerek volt, fantasztikus bal lábbal.
Csak a rossz döntések, a rossz közeg...
És piszkosul fáj, sokaknak!

Ha a PSV-ben maradt volna, kevesebb pénzért, ha türelmesebb lett volna, alázatosabb és szorgalmasabb, és nem a rossz súgókra hallgat, ma egy világklasszisunk lenne Madridban, aki 33 éves korára megnyert volna mindent, ami létezik a földön. Szobrot kapna, stadiont neveznének el róla és a többi.
Persze nem ez a lényeg, csak mondom, ezért a HoF-be bekerülni mondjuk egy MU-ben, Pool-ban vagy Münchenben nem rossz dolog.

Bár mondjuk jó lett volna, ha egy sajtós sűrűn megfordul nála, mert egyre jobban elkorcsosult a lelke és ez a kommunikációjára is kihatott. Jött a ferdítés, a hazugság, képmutatás, ami nem tett jót a renoméjának.

És ez nem irigység, hanem a világ egyik legszomorúbb története, ami olyanoknak is fáj, akiknek semmi köze hozzá. És titkon Dzsudzsit is emészti, minden nap, hogy milyen lehetőséget szalasztott el.
LoveSobri
Mennyi sületlenség.
Az a PSV és az akkori holland klubfoci, éppen lejtmenetben volt. Nem véletlen az elmúlt 6 év sikertelensége. Akik akkor voltak fiatal hollandok, akikre szokás szerint épül a klubfocijuk, azoknak kellett volna az elmúlt években a válogatottjukat is húzni.
Egy európai szinten középszerű bajnokságban játszott Balázs akkoriban. Top10 talán..
Másrészt lehet megnézni azokat a játékosokat, akikkel együtt játszott ott, akik sokkal jobbak voltak nála, mint Farfan, vagy Affelay mire vitték. Zsuzsi oroszokhoz igazolása sem volt visszalépés. Jobb bajnokságba, és jobb csapatba igazolt. A többit meg leírta ozibozi. Innen is +1 neki.
A srác és az ügynöke éppen kihozott mindent a benne rejlő játéktudásból. Lehett volna jobb? Igen. Top 16 csapatba sose lett volna esélye, még ha minden nap megdöglik a pályán és reggeltől estig profiként él és gondozza a testét és a mentális félkészültségre is fordít időt, akkor sem. Ez a nagy büdös helyzet. A többi mellébeszélés. Amit a törökök óta csinál, na azt lehet kritizálni. Itt csak pénzt keres. Ezt próbálja becsomagolni gyomorforgató módon.
dawyd728
amúgy érdemes megnézni h Affelay is pl mennyire elbaszott döntéseket hozott végig és mennyire szart bele mindenbe
valszeg "elátkozott" generációról beszélünk

amúgy nekem nem az a bajom zsuzsival hogy kimaxolja a pénzt, hanem hogy mind a ner mind ő úgy adja elő mintha a tehetség/tudás lenne kimaxolva és nem lehetett volna egy sokkal jobb játékos ennél
és ez nem törökországgal kezdődött ahogy írták is már az Anzsi után nem volt hajlandó beletenni azt a munkát ami a fejlődéséhez szükséges lenne
arról nem is beszélve hogy az ego-ja sem engedte neki hogy az úgy nevezett top fizetési polcról lejjebb tegyék 2vel és beálljon a sorba

szóval egy anyagilag okosan menedzselt játékos, aki mint sportoló kb értékelhetetlen pályafutással rendelkezik és igazi "bust"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
dawyd728 4 269
Ha nem "pazarolja", akkor EB-t nyerünk, vagy mi a koncepciód?
Mert az, hogy a saját életével, karrierjével mit kezd, az az ő kizárólagos dolga.
Amikor meg kellett villantania, akkor villantott. Kötve hiszem, hogy csak rajta múlt volna a válogatott összes kudarca, ki nem jutása, EB meg nem nyerése.
Szóval vázold, mi van a fejedben, mit mond az írigységed, hogyha nem pazarol, akkor mitől lenne nekünk jobb? És nem tudom mivel foglalkozol, de te mire tudod váltani a te tehetségedet pénzen, és szórakozáson/örömön/elégedettségen/boldogságon kívül?
Sobri Jóska
Szerintem Zoli arra gondol első sorban, hogy ebben a karrierben sokkal, de sokkal több volt.
És ez dühítő. Rettenetesen.
A mai napig néha visszanézem mit művelt Balázs az Ajax elleni meccsen.
Zseniális volt.
A legjobb időszakban és korban került ki a PSV-be, tökéletes, hibátlan lépés volt. Minden stimmelt. A rendszer, a keret, a közeg, az edző, minden.
Olyan teljesítményt tett le az asztalra, hogy egy átlag magyar ember csettintett. Minden hétvégén a sport tv-re kattant a fél ország, vagy ha nem közvetítették, akkor a Bentex tv segített.
Óriási lehetőséget szalasztott el akkor. Óriásit Jóska! Iszonyatosan tehetséges gyerek volt, fantasztikus bal lábbal.
Csak a rossz döntések, a rossz közeg...
És piszkosul fáj, sokaknak!

Ha a PSV-ben maradt volna, kevesebb pénzért, ha türelmesebb lett volna, alázatosabb és szorgalmasabb, és nem a rossz súgókra hallgat, ma egy világklasszisunk lenne Madridban, aki 33 éves korára megnyert volna mindent, ami létezik a földön. Szobrot kapna, stadiont neveznének el róla és a többi.
Persze nem ez a lényeg, csak mondom, ezért a HoF-be bekerülni mondjuk egy MU-ben, Pool-ban vagy Münchenben nem rossz dolog.

Bár mondjuk jó lett volna, ha egy sajtós sűrűn megfordul nála, mert egyre jobban elkorcsosult a lelke és ez a kommunikációjára is kihatott. Jött a ferdítés, a hazugság, képmutatás, ami nem tett jót a renoméjának.

És ez nem irigység, hanem a világ egyik legszomorúbb története, ami olyanoknak is fáj, akiknek semmi köze hozzá. És titkon Dzsudzsit is emészti, minden nap, hogy milyen lehetőséget szalasztott el.
LoveSobri
Mennyi sületlenség.
Az a PSV és az akkori holland klubfoci, éppen lejtmenetben volt. Nem véletlen az elmúlt 6 év sikertelensége. Akik akkor voltak fiatal hollandok, akikre szokás szerint épül a klubfocijuk, azoknak kellett volna az elmúlt években a válogatottjukat is húzni.
Egy európai szinten középszerű bajnokságban játszott Balázs akkoriban. Top10 talán..
Másrészt lehet megnézni azokat a játékosokat, akikkel együtt játszott ott, akik sokkal jobbak voltak nála, mint Farfan, vagy Affelay mire vitték. Zsuzsi oroszokhoz igazolása sem volt visszalépés. Jobb bajnokságba, és jobb csapatba igazolt. A többit meg leírta ozibozi. Innen is +1 neki.
A srác és az ügynöke éppen kihozott mindent a benne rejlő játéktudásból. Lehett volna jobb? Igen. Top 16 csapatba sose lett volna esélye, még ha minden nap megdöglik a pályán és reggeltől estig profiként él és gondozza a testét és a mentális félkészültségre is fordít időt, akkor sem. Ez a nagy büdös helyzet. A többi mellébeszélés. Amit a törökök óta csinál, na azt lehet kritizálni. Itt csak pénzt keres. Ezt próbálja becsomagolni gyomorforgató módon.
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Ez a Bodes balhe oriasi volt. XD
Stez
Szerintem rájuk rúgja a bíróöltöző ajtaját 😀
Mindenesetre nagyon várom a Böde nyilatkozatot.
Kenny
Hat eselyes, vetodott egy szepet a gyerek Bode lokesenel, kicsit eros volt a piros.
Stez
Először csak sárga volt, na de utána a tiszta és szép beszéde ért második sárgát.. aztán hogy kiosztott mindenkit az oldavonal mellett 😀 tartalék spori, edző, ellenőr, szertáros 😀 mindneki kapott
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Ez a Bodes balhe oriasi volt. XD
Stez
Szerintem rájuk rúgja a bíróöltöző ajtaját 😀
Mindenesetre nagyon várom a Böde nyilatkozatot.
Kenny
Hat eselyes, vetodott egy szepet a gyerek Bode lokesenel, kicsit eros volt a piros.
Stez
Kellenek a pontok a Puskásnak, túl sok pénzt tettek bele télen megint.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Bodes balhe oriasi volt. XD
Stez
Szerintem rájuk rúgja a bíróöltöző ajtaját 😀
Mindenesetre nagyon várom a Böde nyilatkozatot.
Kenny
Hat eselyes, vetodott egy szepet a gyerek Bode lokesenel, kicsit eros volt a piros.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Ez a Bodes balhe oriasi volt. XD
Stez
Szerintem rájuk rúgja a bíróöltöző ajtaját 😀
Mindenesetre nagyon várom a Böde nyilatkozatot.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Bodes balhe oriasi volt. XD

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Az hogy egy Iszlai NB-s játékos lehet mindent elmond a magyar fociról 😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Megtaláltam a legjobb youtube csatornát 😀
 www.youtube.com/watch?v=z1U9NT7IHXE

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
huszti kínából vissza tudott menni bundásba, nemcsak oroszból, ahol a köcsög kopasz elvette a legjobb éveit, és még csereként is többre, hasznosabbnak tartotta az orosz sportsajtó, mint zsuzsit --mondjuk ők nem is olvasnak NSO-ot vlsz...
igaz neki volt annyi esze hogy nem kért annyit egy hannovertől, vagy frankfurttól mint a zenittől, vagy a kínai komáktól...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Itt van Szalai.
Tökéletesen kimaxolta a karrierjét, sőt, ilyen adottságokkal még túl is szárnyalta.
Ez mellett emberileg is tiszteletre méltó életet él.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
A Hertha játékosainak arcán egy - egy fekete csík van... ezt mit jelképez, tudja valaki?
LoveSobri
A kurva draga atigazolasok utan mar nem maradt penz szappanra.
Amugy rasszizmus ellen nyomjak gondolom, mert a fekak arcan feher csik van, a fehereken fekete.

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
A Hertha játékosainak arcán egy - egy fekete csík van... ezt mit jelképez, tudja valaki?