Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
hogy a tegnapi sérülés milyen súlyos arról nincs infom sajnaMilyen súlyos a sérülése?2-0ről megint egyenlít az ellenfél nem hiszem el ezt a csapatot. 70 perc után elszáll minden megint...Ákos lesérült és kb. el is ment a meccs, sajna nem volt 100%-os... előző meccsen is kb pár percet játszott sérülés miatt, pech hogy pont a vb-re dőlt ki
Heisman Trophy
eaglesmcnabb
Atik15
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Milyen súlyos a sérülése?2-0ről megint egyenlít az ellenfél nem hiszem el ezt a csapatot. 70 perc után elszáll minden megint...Ákos lesérült és kb. el is ment a meccs, sajna nem volt 100%-os... előző meccsen is kb pár percet játszott sérülés miatt, pech hogy pont a vb-re dőlt ki
Heisman Trophy
eaglesmcnabb
több mint 6 éve
Nyilván nem nyernénk vb-t, de azért nem hátrány ha a legjobb playa játszik.o a bunos?2-0ről megint egyenlít az ellenfél nem hiszem el ezt a csapatot. 70 perc után elszáll minden megint...Ákos lesérült és kb. el is ment a meccs, sajna nem volt 100%-os... előző meccsen is kb pár percet játszott sérülés miatt, pech hogy pont a vb-re dőlt ki
Heisman Trophy
eaglesmcnabb
vagy ha o lenne akkor vb-t nyernenk?
ZoliMP
Most is fél óra alatt gól gólpassz. Tény hogy csak nb2, de 16 évesen már az MTK-ban is ő a legjobb ha játszik.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 838
o a bunos?2-0ről megint egyenlít az ellenfél nem hiszem el ezt a csapatot. 70 perc után elszáll minden megint...Ákos lesérült és kb. el is ment a meccs, sajna nem volt 100%-os... előző meccsen is kb pár percet játszott sérülés miatt, pech hogy pont a vb-re dőlt ki
Heisman Trophy
eaglesmcnabb
vagy ha o lenne akkor vb-t nyernenk?
több mint 6 éve
2-0ről megint egyenlít az ellenfél nem hiszem el ezt a csapatot. 70 perc után elszáll minden megint...Ákos lesérült és kb. el is ment a meccs, sajna nem volt 100%-os... előző meccsen is kb pár percet játszott sérülés miatt, pech hogy pont a vb-re dőlt ki
Heisman Trophy
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
U-17 😀Oké, hogy megint elszórakozták az előnyt, de ők legalább kijutottak egy vb-re. U 21, U 19 például miket csinált? És ők még hasonló szintű csapatokkal nem is játszottak, mint most az U 17 a vb-n
O1G
több mint 6 éve
U-17 😀
több mint 6 éve
Kovac Mullernek: köszönöm h megmentetted az állásom Thomas. 2-3 hete még mit mondtál róla te utolsó tuskó???
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
2-0ről megint egyenlít az ellenfél nem hiszem el ezt a csapatot. 70 perc után elszáll minden megint...
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Kemény mi harc megy a nike és a new balance közt azért, hogy ki legyen a Pool új mezszponzora majd.Maradjunk annyiban, hogy elég sutyerák módon álltak a NB-hez. Pláne úgy, hogy elviekben meccselték volna a Nike ajánlatát, így a záradék alapján meg kellett volna hosszabbítani a szerződést.
Elfogadta a klub a Nike ajánlatát de a NB betámadott egy záradék miatt - perre ment a dolog amit a NB elbukott most viszont viszik az ügyet a fellebbviteli bíróságra. 😀
Száraz számok terén bármi is lesz a MU-s szerződést nem éri el első körben majd az új üzlet, de a pool részesdést kap majd minden egyes eladott mez után (valahány % azt nem tudom mennyi). Így ha azt a bevételt is beleszámoljuk majd közel lesz (akár meg is ugorható) a MU azt hiszem évi 75M eurós dealje.
Elég kemény.
Ki gondolta volna ezt 10 éve vagy akár csak Suarezék érájában is... 😀
alatriste
több mint 6 éve
És Zuigéber büntetőjével kettő, jó hallani az ott volt bazmegeket 😊
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
na U17-esek újra vezetnek most ausztrália ellen, ezt viszont nem kéne elszerencsétlenkedni
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Kemény mi harc megy a nike és a new balance közt azért, hogy ki legyen a Pool új mezszponzora majd.Elfogadta a klub a Nike ajánlatát de a NB betámadott egy záradék miatt - perre ment a dolog amit a NB elbukott most viszont viszik az ügyet a fellebbviteli bíróságra. 😀
Száraz számok terén bármi is lesz a MU-s szerződést nem éri el első körben majd az új üzlet, de a pool részesdést kap majd minden egyes eladott mez után (valahány % azt nem tudom mennyi). Így ha azt a bevételt is beleszámoljuk majd közel lesz (akár meg is ugorható) a MU azt hiszem évi 75M eurós dealje.
Elég kemény.
Ki gondolta volna ezt 10 éve vagy akár csak Suarezék érájában is... 😀
Szerkesztette: alatriste

Liverpool Fc
több mint 6 éve
Ahogy látom pont a kijutasi eselyeink számolta 😊Egy barátod meselte ? 😊Az népszerű fantázia szerep úgy hallottam... 😊Ilyen bevezetés után a nővéredről kellett volna képeket küldj, csak mondom 😊tanár...
flzoli
NB2
flzoli
csebi
több mint 6 éve
Egy barátod meselte ? 😊Az népszerű fantázia szerep úgy hallottam... 😊Ilyen bevezetés után a nővéredről kellett volna képeket küldj, csak mondom 😊tanár...
flzoli
NB2
flzoli
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Az népszerű fantázia szerep úgy hallottam... 😊Ilyen bevezetés után a nővéredről kellett volna képeket küldj, csak mondom 😊tanár...
flzoli
NB2
több mint 6 éve
Az csak jó. 😀Ilyen bevezetés után a nővéredről kellett volna képeket küldj, csak mondom 😊tanár...
flzoli
NB2
több mint 6 éve
Ilyen bevezetés után a nővéredről kellett volna képeket küldj, csak mondom 😊tanár...
flzoli
több mint 6 éve
Dörnernek, Balázs Péternek, Nemcsáknak, Vidnyánszkynak is van színháza.Arról nem is beszélve, hogy hogyan lehet a magas kultúrát, amiben a magyar kalandozó és virtuóz vér csörgedezz holmi hétvégi libsi időtöltéshez hasonlítani* 😊Ez rendben is van, de egy 68 ezres stadiont azért ne hasonlítsunk egy cca 500 férőhelyes színházhoz.Ez egy tét nélküli meccsel megspékelt avatóünnepség."A SZÖVETSÉG KB. 27-28 EZER JEGYET TARTHAT FENN A PARTNEREINEK ÉS A SZPONZOROKNAK'"Nem értem a kritikát, biztos sokan dolgoztak az építés körül, tuti ők kapták 😀
Egy 68e férőhelyes stadionban a 40% ingyenjegyes.... Persze ilyenkor jön minden döglégy dörgölőzni az ürülék közelébe 😊
index.hu/sport/futball/2019/10/29/uj_puskas_ferenc_arena_magyar-uruguay_nyitomerkozes_jegyvasarlas_mlsz_szurkoloi_klub_futballkartya/
flzoli
Gergőbácsi
Teljesen normál a fele-fele arány a notabilitások-plebsz felosztásban.
Pl. egy színház avatóelőadásán sokszor 0% a plebsz, és 100% a szakma, fejes, reprezentációs meghívott.
Sobri Jóska
Gergőbácsi
*Mármint az első a foci, a második színház gyengébbek kedvéért
flzoli
Nem csak a libsiknek.
több mint 6 éve
Nővérem elkezdett nyafogni, de mondtam, hogy ez nem magyar sajátosság, van ilyen a világon máshol is...Ilyen bevezetés után a nővéredről kellett volna képeket küldj, csak mondom 😊
NB2
több mint 6 éve
Gondolom azért ezek a helyek szerencsésebb történelmi fejlődésű országokban jóval olcsóbbak mint a "rendes" helyekre szólok.Tévedsz!
Azért ebből a közegből bőven kinézem, hogy itt erre tesznek magasról és nagyon hasonlóan árazzák a kettőt
flzoli
Kevesebbért volt àrazva!
Szerkesztette: Fattyu
több mint 6 éve
Gondolom azért ezek a helyek szerencsésebb történelmi fejlődésű országokban jóval olcsóbbak mint a "rendes" helyekre szólok. Azért ebből a közegből bőven kinézem, hogy itt erre tesznek magasról és nagyon hasonlóan árazzák a kettőt
több mint 6 éve
Nővérem elkezdett nyafogni, de mondtam, hogy ez nem magyar sajátosság, van ilyen a világon máshol is...

több mint 6 éve
Trollfocin láttam én is, vkire rákérdeztem MLSZ Fb oldalán h ezek hol vannak, komment: pince 😊Én azt nem értettem hogy miért csak most szóltak erről, miért nem úgy hirdették hogy az avatásra rendezett gálameccsre csak 40e jegyet értékesítenek. Megdöbbentett amikor tegnap hallottam hogy teltház lett 3 nap alatt, akkor mondtam is az ismerősömnek hogy ez csak úgy lehetett hogy minimum 10-20e jegyet félreraktak, igazam lett.Vhol olvastam hogy olyan jegyeket is aruba bocsatottak ahol a "kilatas" korlatozott 😀
Még szerencse hogy már pénteken megvettük, ha vártunk volna hétfőig azért elég pipa lennék most...
davemayer
ZoliMP
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 838
Indul a hype, ahogy irtam..www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/la-liga-kevesbol-sokat-a-granada-csodajara-jar-a-vilag-2729615
jon meg tobb az biztos.