Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 838
bakker😂
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
hihetetlen ez az u17. se vedelem se kapus.
Kenny
és a kapus azt nyilatkozta hogy támadásban kéne javulni inkább...
egyedül Salamon-szigetek kapott nálunk több gólt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
hihetetlen ez az u17. se vedelem se kapus.

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
ez már vicc kategória hogy megint 2 perc alatt leadjuk a meccset

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
És végre Németh András szép gól 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
bírót úgy hívják hogy Ma Ning 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 838
Hajra magyarok! egyedul csinalom az eredmenykovetest ?😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
nem is vártam mást, minthogy a két menkeszteri csapat megkapja az állva maradt két alsóbb osztályút.
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 263
Na végre, Zsuzsi ujra betalált, s tette ezt kétszer!!!

S mindkettőt 11-esből.. 😀
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 909 — Colts Fan


Az az Özil csere..........

EMERY OUT!

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
O-rigi! O-rigi!

5-5... 😅

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Marrinernek se sok köze van a meccshez, az Arsenal B meg türhőségben már ott van a Stoke színvonalán lassan
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Pool meccsen csak az nem gól, ami nem megy kapura. 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Aztán egy egyértelmű kezezést nem láttak a tizenhatoson belül...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Milyen érdekeeeees, hogy megadtak egy lesgólt ellenünk...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Brewster, Elliott, Williams és van den Berg is kezdett, nagyon jó.

Hopp, vezetünk is Mustafi góljával.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 838
Megsérült Vili, nélküle kb nincs esély sajnos 😀
Kenny
"a sérülés súlyosságáról egyelőre nem tudni semmit, mindenesetre aggasztó hír ez a magyar válogatott szempontjából sorsdöntő walesi Eb-selejtező előtt."
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Megsérült Vili, nélküle kb nincs esély sajnos 😀
Kenny
Guzmics Devecseri párost középre, jobbon Lang, balon Kádár.
Szegény Wales....
flzoli
Hát ha Vili tényleg OUT, akkor Baráth-Kádár középen,jobbon Lovrencsics balon meg Ferenczi talán.Vagy KádárLang-Baráth-Lovrencsics.
De azt is kinézem belőle,hogy Botkát kezdeti bal oldalon.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Megsérült Vili, nélküle kb nincs esély sajnos 😀
Kenny
Guzmics Devecseri párost középre, jobbon Lang, balon Kádár.
Szegény Wales....

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Megsérült Vili, nélküle kb nincs esély sajnos 😀

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az U17 sikerrel vette az EB-selejtező első körét, 1 győzelem, 2 döntetlen, kapott gól nélkül, csoportelsőként.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
2-0ről megint egyenlít az ellenfél nem hiszem el ezt a csapatot. 70 perc után elszáll minden megint...
Heisman Trophy
Ákos lesérült és kb. el is ment a meccs, sajna nem volt 100%-os... előző meccsen is kb pár percet játszott sérülés miatt, pech hogy pont a vb-re dőlt ki
eaglesmcnabb
Milyen súlyos a sérülése?
Atik15
hogy a tegnapi sérülés milyen súlyos arról nincs infom sajna
eaglesmcnabb
ja de

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/u17-es-vb-labtores-miatt-veget-ert-zuigeber-tornaja-2729779

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kemény mi harc megy a nike és a new balance közt azért, hogy ki legyen a Pool új mezszponzora majd.
Elfogadta a klub a Nike ajánlatát de a NB betámadott egy záradék miatt - perre ment a dolog amit a NB elbukott most viszont viszik az ügyet a fellebbviteli bíróságra. 😀

Száraz számok terén bármi is lesz a MU-s szerződést nem éri el első körben majd az új üzlet, de a pool részesdést kap majd minden egyes eladott mez után (valahány % azt nem tudom mennyi). Így ha azt a bevételt is beleszámoljuk majd közel lesz (akár meg is ugorható) a MU azt hiszem évi 75M eurós dealje.

Elég kemény.
Ki gondolta volna ezt 10 éve vagy akár csak Suarezék érájában is... 😀
alatriste
Maradjunk annyiban, hogy elég sutyerák módon álltak a NB-hez. Pláne úgy, hogy elviekben meccselték volna a Nike ajánlatát, így a záradék alapján meg kellett volna hosszabbítani a szerződést.
flzoli
a gond abból adódott, hogy nem kis ellátási gondok voltak a NB mezekkel, ezt egy Nike simán lemenedzseli.
a másik vitás kérdés az volt, hogy a Nike-nak ugye nem kis bolthálózata van, és ezt is ügyesen beleírták a szerződésbe, a NB meg kénytelen volt beblöffölni, hogy majd nyitnak új üzleteket ők is, de ezt kb senki sem volt képes komolyan venni (sem a klub, sem a bíróság).
2 hónapja együtt dolgozik klubunk a Nike-val, és már most garantálni tudják, hogy minimum 6000 üzletben árulni fogják a poolos cuccokat, és további 2000 üzlet jelezte, hogy őket is érdekelné a dolog. A New Balance korábban 3000-nél több üzletben sose árusított Pool-mezt. A tárgyaláson ugyanakkor ígéretet tettek, hogy Japánban 93-ról 400-ra, Latin-Amerikában 107-ről 445-re, míg Kínában 22-ről 638-ra emelik üzleteik számát. Ez a vállalás viszont klubunk képviselői szerint komolyan vehetetlen, fantáziadús ígérgetés csupán.
nyilván nem szép, de tény és való, hogy kinőttük a NB-t. és lehetett volna kulturált az elválás, de úgy gondolom, azért a NB is rájöhetett volna, hogy hosszú távon bizony nem tud versenyezni a Nike-Adidas-Puma hármassal.
slowmotion
Igen egy másik fő érv, hogy hiába van akár boltja a NB-nak egyre több helyen. Nagyon sok üzletükbe nincs mez. Csak cipő meg saját poló stb árusítás. Én is voltam nem egy külföldi NB boltban és nemhogy Poolos poló/pulcsi, mez sem volt. Így pedig komoly mez eladásoktól esik el a klub, hogy pár bolt kivételével a legtöbbeknek max rendelés útján lehet mezük.


Liverpool Fc
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 928 — The Mathematician
Kemény mi harc megy a nike és a new balance közt azért, hogy ki legyen a Pool új mezszponzora majd.
Elfogadta a klub a Nike ajánlatát de a NB betámadott egy záradék miatt - perre ment a dolog amit a NB elbukott most viszont viszik az ügyet a fellebbviteli bíróságra. 😀

Száraz számok terén bármi is lesz a MU-s szerződést nem éri el első körben majd az új üzlet, de a pool részesdést kap majd minden egyes eladott mez után (valahány % azt nem tudom mennyi). Így ha azt a bevételt is beleszámoljuk majd közel lesz (akár meg is ugorható) a MU azt hiszem évi 75M eurós dealje.

Elég kemény.
Ki gondolta volna ezt 10 éve vagy akár csak Suarezék érájában is... 😀
alatriste
Maradjunk annyiban, hogy elég sutyerák módon álltak a NB-hez. Pláne úgy, hogy elviekben meccselték volna a Nike ajánlatát, így a záradék alapján meg kellett volna hosszabbítani a szerződést.
flzoli
a gond abból adódott, hogy nem kis ellátási gondok voltak a NB mezekkel, ezt egy Nike simán lemenedzseli.
a másik vitás kérdés az volt, hogy a Nike-nak ugye nem kis bolthálózata van, és ezt is ügyesen beleírták a szerződésbe, a NB meg kénytelen volt beblöffölni, hogy majd nyitnak új üzleteket ők is, de ezt kb senki sem volt képes komolyan venni (sem a klub, sem a bíróság).
2 hónapja együtt dolgozik klubunk a Nike-val, és már most garantálni tudják, hogy minimum 6000 üzletben árulni fogják a poolos cuccokat, és további 2000 üzlet jelezte, hogy őket is érdekelné a dolog. A New Balance korábban 3000-nél több üzletben sose árusított Pool-mezt. A tárgyaláson ugyanakkor ígéretet tettek, hogy Japánban 93-ról 400-ra, Latin-Amerikában 107-ről 445-re, míg Kínában 22-ről 638-ra emelik üzleteik számát. Ez a vállalás viszont klubunk képviselői szerint komolyan vehetetlen, fantáziadús ígérgetés csupán.
nyilván nem szép, de tény és való, hogy kinőttük a NB-t. és lehetett volna kulturált az elválás, de úgy gondolom, azért a NB is rájöhetett volna, hogy hosszú távon bizony nem tud versenyezni a Nike-Adidas-Puma hármassal.
slowmotion
majd a turul!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Kemény mi harc megy a nike és a new balance közt azért, hogy ki legyen a Pool új mezszponzora majd.
Elfogadta a klub a Nike ajánlatát de a NB betámadott egy záradék miatt - perre ment a dolog amit a NB elbukott most viszont viszik az ügyet a fellebbviteli bíróságra. 😀

Száraz számok terén bármi is lesz a MU-s szerződést nem éri el első körben majd az új üzlet, de a pool részesdést kap majd minden egyes eladott mez után (valahány % azt nem tudom mennyi). Így ha azt a bevételt is beleszámoljuk majd közel lesz (akár meg is ugorható) a MU azt hiszem évi 75M eurós dealje.

Elég kemény.
Ki gondolta volna ezt 10 éve vagy akár csak Suarezék érájában is... 😀
alatriste
Maradjunk annyiban, hogy elég sutyerák módon álltak a NB-hez. Pláne úgy, hogy elviekben meccselték volna a Nike ajánlatát, így a záradék alapján meg kellett volna hosszabbítani a szerződést.
flzoli
a gond abból adódott, hogy nem kis ellátási gondok voltak a NB mezekkel, ezt egy Nike simán lemenedzseli.
a másik vitás kérdés az volt, hogy a Nike-nak ugye nem kis bolthálózata van, és ezt is ügyesen beleírták a szerződésbe, a NB meg kénytelen volt beblöffölni, hogy majd nyitnak új üzleteket ők is, de ezt kb senki sem volt képes komolyan venni (sem a klub, sem a bíróság).
2 hónapja együtt dolgozik klubunk a Nike-val, és már most garantálni tudják, hogy minimum 6000 üzletben árulni fogják a poolos cuccokat, és további 2000 üzlet jelezte, hogy őket is érdekelné a dolog. A New Balance korábban 3000-nél több üzletben sose árusított Pool-mezt. A tárgyaláson ugyanakkor ígéretet tettek, hogy Japánban 93-ról 400-ra, Latin-Amerikában 107-ről 445-re, míg Kínában 22-ről 638-ra emelik üzleteik számát. Ez a vállalás viszont klubunk képviselői szerint komolyan vehetetlen, fantáziadús ígérgetés csupán.
nyilván nem szép, de tény és való, hogy kinőttük a NB-t. és lehetett volna kulturált az elválás, de úgy gondolom, azért a NB is rájöhetett volna, hogy hosszú távon bizony nem tud versenyezni a Nike-Adidas-Puma hármassal.