Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
tudna valaki adni egy működő streamet a Napoli - Salzburg meccsre? előre is köszönöm.www.soccerstreams100.com
d3Y
Ide költözött a reddites soccer streams thread. Itt mindig vannak HD közvetítések.
több mint 6 éve
Rég láttam ennyire szar Barcelonat 😀lehetett vagy három napja... 😊
Kenny
több mint 6 éve
tudna valaki adni egy működő streamet a Napoli - Salzburg meccsre? előre is köszönöm.
built for this shit
több mint 6 éve
csóri Slavia, ha egy másik csoportban van simán továbbmegy...
több mint 6 éve
Michael Oliver lesz a szombati Pooh-Citeh meccs bírója.talán a legértelmesebb PL-bíró egyébként
Favágómeccs.
Coolearie
több mint 6 éve
Azért kemény h Uli meg utolsó napjain is olyan keményen bírálta Kovacot h inkább beadta a felmondását.Igazából Rummenigge volt, aki egyértelműen bűnbaknak kiáltotta ki, és már korábban is kóstolgatta a médián keresztül a Liverpool elleni BL-kiesést követően. Uli folyamatosan elbagatellizálta a Kovacot érintő kérdéseket, valamint ki is állt mellette. Vagy két hete követelte Javi Martínezt a csapatba, azt mondta ha ő játszik, majd kevesebb gólt kapunk. Hát nem kaptunk... Ha Flickkel megtáltosodik a csapat, akkor egyértelmű, hogy mi volt a háttérben.
csebi
több mint 6 éve
U17 vb-n egyedül mi nem jutottunk tovább az európaiak közül. Persze az is szép, hogy kint voltunk, csak 5 európai csapat volt, nem voltak pl németek, angolok, belgák, svédek, horvátok...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Azért kemény h Uli meg utolsó napjain is olyan keményen bírálta Kovacot h inkább beadta a felmondását.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Ten Hag vagy RagnickRangnick nem hiszem, hogy a górékkal sokáig jóban lenne, ráadásul ha hosszabb távra tervezünk, azért azt is figyelembe kell venni, hogy egy - bármekkora legenda is - zöldfülű főnöke lenne majd Kahn személyében. A "két dudás egy csárdában" esete állna fenn szerintem.
csebi
több mint 6 éve
Ten Hag vagy RagnickTovábbra is azt mondom, hogy szerintem hiba lenne "null" kilométeres edzőt bedobni, amivel be lehet fogni a szurkolók/szponzorok száját.Quo vadis, ki lenne a legjobb opció most? Azt tudjuk, hogy Flick megkapja a következő két meccset. Heynckes nem fog ismételten kihúzni minket a kulából, szegényt egyébként is már hagyni kéne végre élni a nyugdíjas éveit. Mourinho rövid távon lehet jó lenne, de aztán hatalmas pusztítást végezne, főleg egy esetleges remek nyári transzferszezonnal... Allegri nulla némettudással Ancelotti v2.0 lenne. Szar szitu ez, de ez a kirúgás azt engedi sejtetni, hogy az öltözői morál a béka segge alatt volt.Kovac leköszönt.auf wiedersehen.
Coolearie
Amadeus
Ten Hag lenne a legjobb, van kötődése is a csapathoz, Pep idején két évig a tartalékcsapatot edzette. Csak ő is nyártól lenne leghamarabb elérhető.
Hungarian Bill
flzoli
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
ha megnézed lehet amellett érvelni hogy ez természetes mozdulat, ez még ha nincs is a test mellett a kéz nálam nem 11-es, de értem azt is aki szerint ez ma már az. Sajnos ez VAR-ral is ugyanúgy szubjektív maradt, mindenesetre szerintem az lenne a jó ha ezeket nem kezdenék el befújni 11-esnek, azért ne keverjük össze ezt azzal amikor valaki kiteszi a könyökét blokkolásnál meg egyebek.Madrid meccsen meg ezert nem jart tizenegyes, videozas utan:Jahm, ezt pont láttam, mikor bátyámék nézték. Adtam volna. Bár biztos rémálmaim lettek volna a védő helyében. Tök véletlen. De hát, azt hiszem jelenlegi szabályok esetében ez 11-es.
youtu.be/l_qZ71YBTDM
Valaki elmagyarazhatna, hogy centerezesnel, amikor bent varja egy ember a labdat, es egy ilyen kezezes miatt nem jut el hozza a labda az miert nem tizi
eaglesmcnabb
kristóf17
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Madrid meccsen meg ezert nem jart tizenegyes, videozas utan:Jahm, ezt pont láttam, mikor bátyámék nézték. Adtam volna. Bár biztos rémálmaim lettek volna a védő helyében. Tök véletlen. De hát, azt hiszem jelenlegi szabályok esetében ez 11-es.
youtu.be/l_qZ71YBTDM
Valaki elmagyarazhatna, hogy centerezesnel, amikor bent varja egy ember a labdat, es egy ilyen kezezes miatt nem jut el hozza a labda az miert nem tizi
eaglesmcnabb
több mint 6 éve
Madrid meccsen meg ezert nem jart tizenegyes, videozas utan:youtu.be/l_qZ71YBTDM
Valaki elmagyarazhatna, hogy centerezesnel, amikor bent varja egy ember a labdat, es egy ilyen kezezes miatt nem jut el hozza a labda az miert nem tizi
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Ezt így el is tudnám képzelni, ha mondjuk az Eric Dier, vagy a Dele Alli csinálta volna. 😀 Szerintem Son kb. a Premier League leggyámoltalabb figurája, nem igazán tudnám elképzelni, h törleszteni akart.Tudom, csak egyáltalán nem tehetett róla. sima taktikai falt volt (akasztás), melyből minden meccsen van 1-2, és sárgát is ér. Arról nem tehetett, hogy a csávó pont szerencsétlenül esett. Amúgy vicces volt a meccs, a VAR kb. 5-ből 4x szarul döntött.Ez így nem igaz, teljesen elborult az agya a szerelés előtt, látszott ahogy ment a labdás után és csak másodjára sikerült megállítani. Nyilván nem akart sérülést sem okozni, csak törleszteni. Viszont az ő ész nélküli becsúszásából lett a sérülés -pontosabban utána az ütközésből Auriernél - sajnos.
Duff
MarioAna
több mint 6 éve
Továbbra is azt mondom, hogy szerintem hiba lenne "null" kilométeres edzőt bedobni, amivel be lehet fogni a szurkolók/szponzorok száját.Quo vadis, ki lenne a legjobb opció most? Azt tudjuk, hogy Flick megkapja a következő két meccset. Heynckes nem fog ismételten kihúzni minket a kulából, szegényt egyébként is már hagyni kéne végre élni a nyugdíjas éveit. Mourinho rövid távon lehet jó lenne, de aztán hatalmas pusztítást végezne, főleg egy esetleges remek nyári transzferszezonnal... Allegri nulla némettudással Ancelotti v2.0 lenne. Szar szitu ez, de ez a kirúgás azt engedi sejtetni, hogy az öltözői morál a béka segge alatt volt.Kovac leköszönt.auf wiedersehen.
Coolearie
Amadeus
Ten Hag lenne a legjobb, van kötődése is a csapathoz, Pep idején két évig a tartalékcsapatot edzette. Csak ő is nyártól lenne leghamarabb elérhető.
Hungarian Bill
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 838
Dardaj😆Quo vadis, ki lenne a legjobb opció most? Azt tudjuk, hogy Flick megkapja a következő két meccset. Heynckes nem fog ismételten kihúzni minket a kulából, szegényt egyébként is már hagyni kéne végre élni a nyugdíjas éveit. Mourinho rövid távon lehet jó lenne, de aztán hatalmas pusztítást végezne, főleg egy esetleges remek nyári transzferszezonnal... Allegri nulla némettudással Ancelotti v2.0 lenne. Szar szitu ez, de ez a kirúgás azt engedi sejtetni, hogy az öltözői morál a béka segge alatt volt.Kovac leköszönt.auf wiedersehen.
Coolearie
Amadeus
Ten Hag lenne a legjobb, van kötődése is a csapathoz, Pep idején két évig a tartalékcsapatot edzette. Csak ő is nyártól lenne leghamarabb elérhető.
Hungarian Bill
több mint 6 éve
Immobile századik gólját rúgta ma este,3 év alatt.Eszméletlen szám.
több mint 6 éve
amúgy szvssz a taktikai faultokért nem sárga lapot kellene osztogatni, mert kurvára semmit nem ér "fegyelmezésként" az elkövetőnek. Lásd a Fernandinho-Casemiro szerű favágókat, akik ebből élnek, hogy 2-3 gólhelyzetet akadályoznak meg meccsenként "bármi" áron....tehát nem piros lapot érő megmozdulással, de ha kell két kézzel földhöz basszák az ellenfél játékosát. De pl egy 5-10 perces "mini kiállítás" jót tenne olyankor a játék momentumának, fele ennyire lenne tördelt szar a játék 😀. Na de majd 20-30 év és eljutnak a modern foci reformkoráig, remélhetőleg.a szándékos szabálytalanság a szabálykönyv szerint piros lap, legyen az bármennyire kemény is... a sárga lap a világ legnagyobb hülyesége, fájdalmasan értelmetlen dolog, helyette akár lehetne egy üzenőkönyve is minden egyes játékosnak, amibe a bíró egy-egy fekete pontot beír a csúnya megmozdulásoknál
MarioAna

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Quo vadis, ki lenne a legjobb opció most? Azt tudjuk, hogy Flick megkapja a következő két meccset. Heynckes nem fog ismételten kihúzni minket a kulából, szegényt egyébként is már hagyni kéne végre élni a nyugdíjas éveit. Mourinho rövid távon lehet jó lenne, de aztán hatalmas pusztítást végezne, főleg egy esetleges remek nyári transzferszezonnal... Allegri nulla némettudással Ancelotti v2.0 lenne. Szar szitu ez, de ez a kirúgás azt engedi sejtetni, hogy az öltözői morál a béka segge alatt volt.Kovac leköszönt.auf wiedersehen.
Coolearie
Amadeus
Ten Hag lenne a legjobb, van kötődése is a csapathoz, Pep idején két évig a tartalékcsapatot edzette. Csak ő is nyártól lenne leghamarabb elérhető.
több mint 6 éve
Kovac leköszönt.
több mint 6 éve
Tudom, csak egyáltalán nem tehetett róla. sima taktikai falt volt (akasztás), melyből minden meccsen van 1-2, és sárgát is ér. Arról nem tehetett, hogy a csávó pont szerencsétlenül esett. Amúgy vicces volt a meccs, a VAR kb. 5-ből 4x szarul döntött.Son megkapta jogosan a sárgát egy becsúszásért, majd mivel a csávó szarul esett, eltörte a lábát, ezért inkább az pirosra módosult, hát ez vicc 😀egyébként ha súlyos sérülést okoz a szabálytalansággal, akkor azért piros lapot is kell adni
Duff
slowmotion
több mint 6 éve
Son megkapta jogosan a sárgát egy becsúszásért, majd mivel a csávó szarul esett, eltörte a lábát, ezért inkább az pirosra módosult, hát ez vicc 😀egyébként ha súlyos sérülést okoz a szabálytalansággal, akkor azért piros lapot is kell adni
Duff