Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
Menkeszteri csapatoktól mit várjon az ember ugye.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
3-1-ről? Vicc...
több mint 6 éve
Azért hányni tudnék a City-től... Atalanta is nagyon asszisztált ehhez a végén. Egy távoli lövést nem voltak képesek elengedni.
több mint 6 éve
Az egy tizi volt, ami megsem az ,de aztan megis az. Ezert jo a VAR, mert a vegere mar ember nem tudja mi van.A Zagrab simava teszi a meccset.akarod mondani az ukránok lőttek két gólt 3 perc alatt 😀
Mikozben az Atletico szepit, bar mindegy.
ulpianus
Kenny

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Undorító utolsó 15 perc volt de másképp nem igen lehetett ezt kibírni.
több mint 6 éve
A Zagrab simava teszi a meccset.akarod mondani az ukránok lőttek két gólt 3 perc alatt 😀
Mikozben az Atletico szepit, bar mindegy.
ulpianus
több mint 6 éve
A Zagrab simava teszi a meccset.Mikozben az Atletico szepit, bar mindegy.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Walker pedig Bravo mezében véd.Bravor kapus.
Kampman

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Walker pedig Bravo mezében véd.
több mint 6 éve
A City mezőnyjátékost hoz a kapuba, úgy néz kiEzt a Bravot nem értem miért tartottuk meg. Lehet van néha értelmes védése, meccse, de inkább hoznánk vissza valami fiatalt, mondjuk Gunnt.
Kampman
több mint 6 éve
A City mezőnyjátékost hoz a kapuba, úgy néz ki
több mint 6 éve
Negy sarga egyszerre. Ez mar kozeliti a ketto pirosat csomagban a tizivel, az ajaxnak.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Simán harcolhatnánk a Top4 ért, helyette ez a fsz nem tud kilépni a konfortzónából, nem hajlandó fejlődni. Mondjuk ha Mou jön, én elfelejtem ezt a csapatot örökre.Kérem vissza Wenger papit!Emery ma azt mondta, nagy hiba volt Pepet igazolni Maquire helyett.
Tony Adams
Ez most onbizalmat ad, utobbinak.
ulpianus
Tony Adams
LOL
több mint 6 éve
Jajj, szegény szegediek, pedig hogy készültek 😂😆

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Srácok mentek kicsit nyaralni Portugáliába, de elhoztak 1 pontot, ami a röntgengépnek elég isKérem vissza Wenger papit!Emery ma azt mondta, nagy hiba volt Pepet igazolni Maquire helyett.
Tony Adams
Ez most onbizalmat ad, utobbinak.
ulpianus
több mint 6 éve
Kádár is out, gyakorlatilag nem maradt bal bunkó csak az újonc 26 éves reménység a puszkuszból. Ha orban sem jön rendbe akkor lang meg a szintén újonc szalai lesz az alternatíva. Ajjaj, ebbű baj lesz more...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Simán harcolhatnánk a Top4 ért, helyette ez a fsz nem tud kilépni a konfortzónából, nem hajlandó fejlődni. Mondjuk ha Mou jön, én elfelejtem ezt a csapatot örökre.Kérem vissza Wenger papit!Emery ma azt mondta, nagy hiba volt Pepet igazolni Maquire helyett.
Tony Adams
Ez most onbizalmat ad, utobbinak.
ulpianus
több mint 6 éve
Kérem vissza Wenger papit!Emery ma azt mondta, nagy hiba volt Pepet igazolni Maquire helyett.
Tony Adams
Ez most onbizalmat ad, utobbinak.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Kérem vissza Wenger papit!
több mint 6 éve
Dave, nem azt irtam hogy esélyünk van.Csányi célja csak annyi volt, hogy levegyen extra terhet a csapatról, ezért jött most ez a bejelentés. Nem túl bonyolult átgondolni az egyből fröcsögés helyett.
Hanem arra céloztam, hogy akkor tok fölösleges minden ami válogatott, kapitány se kell, hisz ha nem jutunk ki, akkor is marad Rossi, amíg meg nem hal.
Közben meg ez volt a cél. Es ha nem érjük el, hiába szimpibb mint a balga belga, mennie kell. Egy szövkap hozott anyagból dolgozik, sok köze nincs. En nem szimpatizálok vele. Nem a hangzatos nyilatkozatok kellenek, meg face irogatas.
Feczkot simán el tudom képzelni, ráadásul magyar, nyelvi akadály sincs..
O1G
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Dave, nem azt irtam hogy esélyünk van.Hanem arra céloztam, hogy akkor tok fölösleges minden ami válogatott, kapitány se kell, hisz ha nem jutunk ki, akkor is marad Rossi, amíg meg nem hal.
Közben meg ez volt a cél. Es ha nem érjük el, hiába szimpibb mint a balga belga, mennie kell. Egy szövkap hozott anyagból dolgozik, sok köze nincs. En nem szimpatizálok vele. Nem a hangzatos nyilatkozatok kellenek, meg face irogatas.
Feczkot simán el tudom képzelni, ráadásul magyar, nyelvi akadály sincs..
több mint 6 éve
Igen és az őszinteség, ahogy 9 emberrel letámadnak és átmennek támadásba, nem pedig lebasszák a buszt.Év meccse halo 😀Az a tavaszi Ajax-Spurs volt.
Kenny
Egyébként jó kis csapat ez az Ajax, csak még előnyt nem tudnak tartani.
Kampman
több mint 6 éve
Gondolom sok ilyen rohangál most is a magyar pályákon. Azért ő játszik évek óta, mert a többi kutyaütő, vagy megyei szintű helyen királykodik fél évig. Talán nincs is olyan magyar játékos jelenleg, aki fizikailag valamiben extra lenne (a magasságot ne nézzük) amire lehetne építeni. Talán Kleinhesler, Varga J. a három tüdővel, de ők szellemileg károsodottak a focihoz.Én a helyetekben inkább azon gondolkodnék hogy mi lesz a válogatottal jövő ilyenkor amikor Szalai lemondja a válogatottságot, Ha Szoboszlai beérik és hozza amit várnak tőle akkor a középpálya talán megoldott de befejező csatárunk még sokad osztályú sincs.Akkor végre elfelejthetjük a "picsánrúgjuk a labdát és majd Szalai verje meg a két középső védőt egyedül" csatáros 4231/433 szerű mókát amit játszunk?
davemayer
Abszolút tisztelem a mentalitását és azt a profizmust amit képvisel, de ha ő és Dzsudzsi távozik, akkor rá leszünk kényszerítve a változtatásra és elfelejteni ezt, ami akár jól is kisülhet. Legtöbbször mi vagyunk az esélytelenebbek, a fenti két felállás meg inkább a labdatartásra és a dominanciára épít, amihez nekünk nincs technikai tudásunk. Valószínűleg egyszerűbb lenne találni két nagyon gyors csatárt a válogatottba és kontrákra játszani, sem mint 1db éknek használható 9-est.
MarioAna
több mint 6 éve
Én a helyetekben inkább azon gondolkodnék hogy mi lesz a válogatottal jövő ilyenkor amikor Szalai lemondja a válogatottságot, Ha Szoboszlai beérik és hozza amit várnak tőle akkor a középpálya talán megoldott de befejező csatárunk még sokad osztályú sincs.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 6 éve
és ha Rossi menne, ki jöhetne a helyére, akivel garantáltan jobbak lennénk?

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal