Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
Fehérvár 2 perc alatt egyenlített. Félidő H vége V. Jól fizet a szerb tippmix 😀de most komolyan. ennek edzőbuktató szaga volt/van. ideje lenne megköszönni Nikolics mesternek, mert ez értékelhetetlen fos amit előadnak hetek óta.
Kenny
több mint 6 éve
Nem neztem a meccset de ki az a kretén edző amelyik idegenben kiküld egy Thiago Coutinho Müller középpályát egy rangadón (utóbbiban nem vagyok biztos, hogy a Frankfurt idén élcsapat)nevetséges.Kovac raus
Amadeus
csebi
Mourinho vagy Allegri lesz ebből, túl sok értelmes opció már nem maradt. Tüzet oltani egy fiatal edzővel nem lehet
több mint 6 éve
Fehérvár 2 perc alatt egyenlített. Félidő H vége V. Jól fizet a szerb tippmix 😀
több mint 6 éve
Xavi jövő nyáron jönne, előbb nem hiszem, hogy bedobják. Bár lassan szükség lesz rá,Valverde most már tényleg eltakarodhatna.Lehet hamarabb teljesül Pep "jóslata" mint gondolnánk, és nemsokára Xavi lesz a kócs. Ennyit vele is tudnánk. Bár ahhoz, lehet, hogy Laporta is kéne, hogy visszajöjjön, ez Bótimeló meg eltűnhetne a francba.
Kenny
dande
több mint 6 éve
nevetséges.Kovac raus
Amadeus
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Köcsög Pool.Köcsög manciti.
Coolearie
Ez itt a random köcsögözés helye? 😂😂
Mané. 💕
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Valverde most már tényleg eltakarodhatna.Lehet hamarabb teljesül Pep "jóslata" mint gondolnánk, és nemsokára Xavi lesz a kócs. Ennyit vele is tudnánk. Bár ahhoz, lehet, hogy Laporta is kéne, hogy visszajöjjön, ez Bótimeló meg eltűnhetne a francba.
Kenny
több mint 6 éve
Köcsög Pool.mér is? egy szabályos gólt nem adtak meg, és egy tizenegyesgyanús esetet (az lett volna, kapu előtt védte ki a csávó gólba tartó lövést) vissza sem néztek.
Coolearie
több mint 6 éve
Köcsög Pool.
több mint 6 éve
nevetséges.
több mint 6 éve
Inkább meglepõen elverték a (10 emberes) Bajor Müntyent.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Mainz se nagyon bírja ahogy nézem.A Mainz eddig is botrany gyengen jatszott. Most ki is tomik oket.
Coolearie

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Mainz se nagyon bírja ahogy nézem.
több mint 6 éve
Mindig csodás a saját pályájukon legyőzni a névtolvajokat. Főleg egy ilyen Gazdag góllal. Szép volt Honvéd. Pár forduló alatt utolsóból dobogóesélyes csapat lettünk. 😊Bár nem hiszek a túlvilági létben, de ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy ott fent van egy huncut kacsintás, meg egy félmosoly a Svábtól ezeken a bohócokon.
iktriad
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Kivancsian varom milyen teljesitmenyt hoz jovore az United a Champoban.Végre a helyükre kerülnének 😁
Coolearie
Már csak a cselszkinek kéne utánuk mennie.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Ezt a Firmino gólt tényleg nem adták meg les miatt?Kabaré..
több mint 6 éve
Faguriga legyek ha Firmino gólja tényleg les volt.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Mindig csodás a saját pályájukon legyőzni a névtolvajokat. Főleg egy ilyen Gazdag góllal. Szép volt Honvéd. Pár forduló alatt utolsóból dobogóesélyes csapat lettünk. 😊
több mint 6 éve
Hihetetlen mit művel ez a csapat ebben a szezonban védekezés címszó alatt. Botrány.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Kivancsian varom milyen teljesitmenyt hoz jovore az United a Champoban.Ahol középen kezd Fred es Pereira az semmi mást nem érdemel csak vereséget. Jó lenne ha rájönnének már hogy a Unitedba 3-4 azonnal bevethető játékos kell.
Coolearie
Amúgy Szoboszlai helyében ide jönnék, ebben a csapatban instant kezdő lehetne.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Kivancsian varom milyen teljesitmenyt hoz jovore az United a Champoban.
több mint 6 éve
Ennyi idősen úgy kéne fussanak mint a mérgezett egerek 90 percen át, pláne ha bevallottan is technikailag nincsenek a többi válogatott szintjén. Erre jön 3 ilyen meccs... Ugyan olyan kutyaütő kényelmes megalkuvó senkiházi lesz a nagy többségből mint amilyenek a mostani felnőtt közeget is alkotják. Ez a fő baj inkább, hogy a rengeteg akadémia csak nem bír profi és maximalista szemléletet adni a növendékeknek.Jogos,Mentálisan és fizikálisan is rottyon már egy U17. Vicc..Nem az a lényeg, hogy kiesnek a csoportban vagy megnyerik, hanem az, hogy megfelelő menedzsmentel és egyéni képzéssel minden up csapat majd adjon fel 3 válogatott szintű játékost a felnőttekhez. Na ettől vagyunk olyan messze mint ide 'lazháza. Az, hogy egy up tornán hanyadik helyen végeznek nem számít.
Mikor látják be ott fent hogy ez így nem megy tovább?
O1G
peach
Nem neztem a meccseket vegig, es a hatterinfom is annyi, hogy az is nagy szo h ott voltunk a VB-n,
de az a teny elszomorit, hogy 3 meccsbol 3-szor "kovettuk" el ugyanazt a hibat (egymasutan es ugyanugy)
Az osszes meccsen vezettunk meg a 2. felidoben.
Ez sztem kurva gaz.
ZoliMP
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 838
Jogos,Mentálisan és fizikálisan is rottyon már egy U17. Vicc..Nem az a lényeg, hogy kiesnek a csoportban vagy megnyerik, hanem az, hogy megfelelő menedzsmentel és egyéni képzéssel minden up csapat majd adjon fel 3 válogatott szintű játékost a felnőttekhez. Na ettől vagyunk olyan messze mint ide 'lazháza. Az, hogy egy up tornán hanyadik helyen végeznek nem számít.
Mikor látják be ott fent hogy ez így nem megy tovább?
O1G
peach
Nem neztem a meccseket vegig, es a hatterinfom is annyi, hogy az is nagy szo h ott voltunk a VB-n,
de az a teny elszomorit, hogy 3 meccsbol 3-szor "kovettuk" el ugyanazt a hibat (egymasutan es ugyanugy)
Az osszes meccsen vezettunk meg a 2. felidoben.
Ez sztem kurva gaz.
több mint 6 éve
Mentálisan és fizikálisan is rottyon már egy U17. Vicc..Nem az a lényeg, hogy kiesnek a csoportban vagy megnyerik, hanem az, hogy megfelelő menedzsmentel és egyéni képzéssel minden up csapat majd adjon fel 3 válogatott szintű játékost a felnőttekhez. Na ettől vagyunk olyan messze mint ide 'lazháza. Az, hogy egy up tornán hanyadik helyen végeznek nem számít.
Mikor látják be ott fent hogy ez így nem megy tovább?
O1G
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...