Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Fehérvár 2 perc alatt egyenlített. Félidő H vége V. Jól fizet a szerb tippmix 😀
Kenny
de most komolyan. ennek edzőbuktató szaga volt/van. ideje lenne megköszönni Nikolics mesternek, mert ez értékelhetetlen fos amit előadnak hetek óta.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
nevetséges.
Amadeus
Kovac raus
csebi
Nem neztem a meccset de ki az a kretén edző amelyik idegenben kiküld egy Thiago Coutinho Müller középpályát egy rangadón (utóbbiban nem vagyok biztos, hogy a Frankfurt idén élcsapat)

Mourinho vagy Allegri lesz ebből, túl sok értelmes opció már nem maradt. Tüzet oltani egy fiatal edzővel nem lehet

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Fehérvár 2 perc alatt egyenlített. Félidő H vége V. Jól fizet a szerb tippmix 😀

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Valverde most már tényleg eltakarodhatna.
Kenny
Lehet hamarabb teljesül Pep "jóslata" mint gondolnánk, és nemsokára Xavi lesz a kócs. Ennyit vele is tudnánk. Bár ahhoz, lehet, hogy Laporta is kéne, hogy visszajöjjön, ez Bótimeló meg eltűnhetne a francba.
dande
Xavi jövő nyáron jönne, előbb nem hiszem, hogy bedobják. Bár lassan szükség lesz rá,

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
nevetséges.
Amadeus
Kovac raus

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Köcsög Pool.
Coolearie
Köcsög manciti.

Ez itt a random köcsögözés helye? 😂😂

Mané. 💕

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 313 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valverde most már tényleg eltakarodhatna.
Kenny
Lehet hamarabb teljesül Pep "jóslata" mint gondolnánk, és nemsokára Xavi lesz a kócs. Ennyit vele is tudnánk. Bár ahhoz, lehet, hogy Laporta is kéne, hogy visszajöjjön, ez Bótimeló meg eltűnhetne a francba.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Köcsög Pool.
Coolearie
mér is? egy szabályos gólt nem adtak meg, és egy tizenegyesgyanús esetet (az lett volna, kapu előtt védte ki a csávó gólba tartó lövést) vissza sem néztek.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Valverde most már tényleg eltakarodhatna.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Köcsög Pool.
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 824
nevetséges.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Inkább meglepõen elverték a (10 emberes) Bajor Müntyent.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Mainz se nagyon bírja ahogy nézem.
Coolearie
A Mainz eddig is botrany gyengen jatszott. Most ki is tomik oket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Mainz se nagyon bírja ahogy nézem.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Mindig csodás a saját pályájukon legyőzni a névtolvajokat. Főleg egy ilyen Gazdag góllal. Szép volt Honvéd. Pár forduló alatt utolsóból dobogóesélyes csapat lettünk. 😊
iktriad
Bár nem hiszek a túlvilági létben, de ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy ott fent van egy huncut kacsintás, meg egy félmosoly a Svábtól ezeken a bohócokon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kivancsian varom milyen teljesitmenyt hoz jovore az United a Champoban.
Coolearie
Végre a helyükre kerülnének 😁
Már csak a cselszkinek kéne utánuk mennie.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Ezt a Firmino gólt tényleg nem adták meg les miatt?
Kabaré..
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Faguriga legyek ha Firmino gólja tényleg les volt.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindig csodás a saját pályájukon legyőzni a névtolvajokat. Főleg egy ilyen Gazdag góllal. Szép volt Honvéd. Pár forduló alatt utolsóból dobogóesélyes csapat lettünk. 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Hihetetlen mit művel ez a csapat ebben a szezonban védekezés címszó alatt. Botrány.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Kivancsian varom milyen teljesitmenyt hoz jovore az United a Champoban.
Coolearie
Ahol középen kezd Fred es Pereira az semmi mást nem érdemel csak vereséget. Jó lenne ha rájönnének már hogy a Unitedba 3-4 azonnal bevethető játékos kell.

Amúgy Szoboszlai helyében ide jönnék, ebben a csapatban instant kezdő lehetne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Kivancsian varom milyen teljesitmenyt hoz jovore az United a Champoban.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mentálisan és fizikálisan is rottyon már egy U17. Vicc..

Mikor látják be ott fent hogy ez így nem megy tovább?
O1G
Nem az a lényeg, hogy kiesnek a csoportban vagy megnyerik, hanem az, hogy megfelelő menedzsmentel és egyéni képzéssel minden up csapat majd adjon fel 3 válogatott szintű játékost a felnőttekhez. Na ettől vagyunk olyan messze mint ide 'lazháza. Az, hogy egy up tornán hanyadik helyen végeznek nem számít.
peach
Jogos,
Nem neztem a meccseket vegig, es a hatterinfom is annyi, hogy az is nagy szo h ott voltunk a VB-n,
de az a teny elszomorit, hogy 3 meccsbol 3-szor "kovettuk" el ugyanazt a hibat (egymasutan es ugyanugy)
Az osszes meccsen vezettunk meg a 2. felidoben.

Ez sztem kurva gaz.
ZoliMP
Ennyi idősen úgy kéne fussanak mint a mérgezett egerek 90 percen át, pláne ha bevallottan is technikailag nincsenek a többi válogatott szintjén. Erre jön 3 ilyen meccs... Ugyan olyan kutyaütő kényelmes megalkuvó senkiházi lesz a nagy többségből mint amilyenek a mostani felnőtt közeget is alkotják. Ez a fő baj inkább, hogy a rengeteg akadémia csak nem bír profi és maximalista szemléletet adni a növendékeknek.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 838
Mentálisan és fizikálisan is rottyon már egy U17. Vicc..

Mikor látják be ott fent hogy ez így nem megy tovább?
O1G
Nem az a lényeg, hogy kiesnek a csoportban vagy megnyerik, hanem az, hogy megfelelő menedzsmentel és egyéni képzéssel minden up csapat majd adjon fel 3 válogatott szintű játékost a felnőttekhez. Na ettől vagyunk olyan messze mint ide 'lazháza. Az, hogy egy up tornán hanyadik helyen végeznek nem számít.
peach
Jogos,
Nem neztem a meccseket vegig, es a hatterinfom is annyi, hogy az is nagy szo h ott voltunk a VB-n,
de az a teny elszomorit, hogy 3 meccsbol 3-szor "kovettuk" el ugyanazt a hibat (egymasutan es ugyanugy)
Az osszes meccsen vezettunk meg a 2. felidoben.

Ez sztem kurva gaz.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Mentálisan és fizikálisan is rottyon már egy U17. Vicc..

Mikor látják be ott fent hogy ez így nem megy tovább?
O1G
Nem az a lényeg, hogy kiesnek a csoportban vagy megnyerik, hanem az, hogy megfelelő menedzsmentel és egyéni képzéssel minden up csapat majd adjon fel 3 válogatott szintű játékost a felnőttekhez. Na ettől vagyunk olyan messze mint ide 'lazháza. Az, hogy egy up tornán hanyadik helyen végeznek nem számít.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...