Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Fülöp, Lackó (belső védő) és Lázár garancia a sikerre! Ha mégsem, akkor sima 6-0 oda.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
200 ezer forintos büntetést kapott az FTC Zrt. az MLSZ Fegyelmi Bizottságától, mint visszaeső.
A büntetés oka az, hogy berepült három műanyag pohár a pályára a Videoton elleni bajnoki találkozón a nézőtérről. Emellett a következő 2 hazai mérkőzésre ellenőrt kell fogadnunk saját költségen.

támadnak a műanyag poharak vigyázat!Joci
Ezt egyszerűen meg lehetne oldani, nem kell dobálózni. Az tény, hogy az MLSZ egy fasz, de akkor azokat a szurkolókat hogyan jellemeznéd, akik tudnak róla hogy a KLUBBOT meg fogják büntetni ha ezt teszik, mégis csinálják? Szerintem nem csak az MLSZ a hibás....apeszos
ja ezaz,rohadt oldallelátós nyugdíjas huligánok


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3-1es vereséget vízionálok.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
200 ezer forintos büntetést kapott az FTC Zrt. az MLSZ Fegyelmi Bizottságától, mint visszaeső.
A büntetés oka az, hogy berepült három műanyag pohár a pályára a Videoton elleni bajnoki találkozón a nézőtérről. Emellett a következő 2 hazai mérkőzésre ellenőrt kell fogadnunk saját költségen.

támadnak a műanyag poharak vigyázat!Joci
Ezt egyszerűen meg lehetne oldani, nem kell dobálózni. Az tény, hogy az MLSZ egy fasz, de akkor azokat a szurkolókat hogyan jellemeznéd, akik tudnak róla hogy a KLUBBOT meg fogják büntetni ha ezt teszik, mégis csinálják? Szerintem nem csak az MLSZ a hibás....
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
tetszett amit mondott vityesz.legalábbis az első 3 mondat amit hallottam 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 850 — 258. §
Jah, és itt a kezdő: Fülöp Márton – Lázár Pál, Vanczák Vilmos, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Gera Zoltán, Pintér Ádám, Vadócz Krisztián, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely, Priskin Tamás.

Én kicsit öngyilkos taktikának érzem ezt, de hátha. 😊
Az öngyilkos taktikával egyetértek... 😂

...
Vanczák Vili - No Comment....bárki aki nem úgy fordul mint egy csuklósbusz... 😂 Talán még a csörgőlabda válogatottba befér..bár necces. Valaki tudja mi a baja Egervárinak Horváth Gáborral..???
...
Huhhh ez nem lett kevés.... :cool:Keano
A nagyjával egyetértek, ami kivétel, az a Vanczákos rész. A klubcsapatában is belső védőként játszik és ott azért mérföldekkel jobb, mint szélen. Persze nem egy Vidic, de a széleken nagyobb gond van szerintem ezzel a hátvédsorral.Schleck
írták pár hete, hogy Juhász kérésére játszik Vanczák, mert jól megértik egymást... ezt valamennyire még el is tudtam volna fogadni magyarázatként, csak a jobb szélsőként való szerepeltetését nehéz megmagyarázni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
200 ezer forintos büntetést kapott az FTC Zrt. az MLSZ Fegyelmi Bizottságától, mint visszaeső.
A büntetés oka az, hogy berepült három műanyag pohár a pályára a Videoton elleni bajnoki találkozón a nézőtérről. Emellett a következő 2 hazai mérkőzésre ellenőrt kell fogadnunk saját költségen.

támadnak a műanyag poharak vigyázat!Joci
én előre meg mondtam h ez lesz, és fehérváriak mit kaptak?? meg miazh 3 héttel meccs után büntetnek??? tehát tudjuk h MindigLesznekSzarháziak...

|
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és itt a kezdő: Fülöp Márton – Lázár Pál, Vanczák Vilmos, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Gera Zoltán, Pintér Ádám, Vadócz Krisztián, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely, Priskin Tamás.

Én kicsit öngyilkos taktikának érzem ezt, de hátha. 😊
Az öngyilkos taktikával egyetértek... 😂

...
Vanczák Vili - No Comment....bárki aki nem úgy fordul mint egy csuklósbusz... 😂 Talán még a csörgőlabda válogatottba befér..bár necces. Valaki tudja mi a baja Egervárinak Horváth Gáborral..???
...
Huhhh ez nem lett kevés.... :cool:Keano
A nagyjával egyetértek, ami kivétel, az a Vanczákos rész. A klubcsapatában is belső védőként játszik és ott azért mérföldekkel jobb, mint szélen. Persze nem egy Vidic, de a széleken nagyobb gond van szerintem ezzel a hátvédsorral.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az MLSZ önmagát múlja alul...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
200 ezer forintos büntetést kapott az FTC Zrt. az MLSZ Fegyelmi Bizottságától, mint visszaeső.
A büntetés oka az, hogy berepült három műanyag pohár a pályára a Videoton elleni bajnoki találkozón a nézőtérről. Emellett a következő 2 hazai mérkőzésre ellenőrt kell fogadnunk saját költségen.

támadnak a műanyag poharak vigyázat!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Jah, és itt a kezdő: Fülöp Márton – Lázár Pál, Vanczák Vilmos, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Gera Zoltán, Pintér Ádám, Vadócz Krisztián, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely, Priskin Tamás.

Én kicsit öngyilkos taktikának érzem ezt, de hátha. 😊
Az öngyilkos taktikával egyetértek... 😂

Fülöp - nagyobb potyakapus mint Király, de ő az egyetlen aki még rendszeresen véd a csapatában..,,így nincs más alternatíva...Bogdán és Gulácsi a jővő, de azzal hogy a kispadon kuporognak a csapataikban nem sokra megy a válogatott....talán ha kölcsönben védenének a holland 1. vagy az angol 2. ligában jobban járnánk...
Lázár - szerintem az NB1-ből sem magaslik ki nem hogy a válogatottban kezdő legyen, de lássuk be nem nagyon van versenytársa....talán Bodnár, de neki az itthon töltött egy év betette a kaput teljesen visszaszokott a magyar színvonalhoz...vagy ha már az NB1-ből válogatunk találn Takács Ákos...
Vanczák Vili - No Comment....bárki aki nem úgy fordul mint egy csuklósbusz... 😂 Talán még a csörgőlabda válogatottba befér..bár necces. Valaki tudja mi a baja Egervárinak Horváth Gáborral..???
Juhász - Ő az akinek a helyén van és helye is van a kezdőben...bár szerintem sose fog elszerződni Belgiumból...
Laczkó - Nem tudom hány tucat gólt kell még összehoznia, hogy kijátsza magát a balbekk posztról....Itt még annyi válogatási lehetőség sincs mint a jobb oldalon..talán Kádár ha játszana rendszersen...mondjuk én - kövezzenek is meg -, de még mindig Leo-ban látom azt a lehetőséget hogy eljátszon egy " balbunkót " ...
Gera - A népkedvenc és a népellenség egy személyben...valljuk be akkora játékhiányban szenved mint a magyar államadósság...ha játszana rendszeresen természetesen helye lenne, így talán jó ha 20 perc van benne..Buzsákyt előbb-utóbb be kell hívni helyette..nincs mese, ja és Huszti ballábasan is eljátszana annyit mint Gera..sőt
Vadócz - talán jó megoldás, de amint itt is irták a csapatában támadókp.-t játszik nem szűrőt, de talán megoldja...
Pintér - az igazat megvallva nem tudni mit bír....sose láttam 15-20 percnél többet játszani, de a klubjána ő is csak a padot koptatja.... / a finnek ellen amikor becserélték nagyon vakon volt... / egyértelműen ha a keretben lenne akkor Vass Ádámé a kezdőposzt..
Rudolf - ő helyén lenne az ék vagy ne adj isten az ékek mögött..Szalaival jó páros lesz...
Priskin - Nincs jobb valljuk be...Szalai sérülése miatt megkapta az esélyt, bár a válogatott karrierje jól indult / 5-6 gól zsinórban / , azóta szerintem kicsit arcos lett és teljesítmény nem nagyon van mögötte...talán ha Németh K. elkezdene valahol játszani rendszeresen, de félek ő is örök igéret marad...

Huhhh ez nem lett kevés.... :cool:


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem rossz ez a kezdő, de amíg Laczkó és Vanczák a védelemben kezd, addig sok jóra nem tudok számítani...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
várjuk ki a végét.
ha x-elünk itthon a svédekkel és megverjük a finneket, meg hozzuk a többi kötelezőt, akkor azt mondom előreléptünk. az utóbbi évek eredményeit figyelembe véve.
"szakmailag" viszont egy helyben topogunk és nem látni a fényt az alagút végén..JC6
ezt próbáltam magyarázni eddig..... 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
várjuk ki a végét.
ha x-elünk itthon a svédekkel és megverjük a finneket, meg hozzuk a többi kötelezőt, akkor azt mondom előreléptünk. az utóbbi évek eredményeit figyelembe véve.
"szakmailag" viszont egy helyben topogunk és nem látni a fényt az alagút végén..
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
yooker, hány éves vagy?
nem azt írtam, hogy 1 meccs után szar tavasz, hanem hogy évek óta jó ősz -> szar tavasz. nem tudom mit nem lehet ezen érteni.

JC6
akkor meg minek írtad , ha nem akartad megelőlegezni a mostani tavszra is?

mint történelmi tényt említetted???
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
az nem egervárin múlik hogy a srácok megdöglenek-e a pályán a címeres mezért vagy inkább lealibizik az egészet,mondván "jaj ezek a hollandok,úgyis kiszopnánk minek erőlködjünk"
nem zavarna a 0-4 ha láttam volna hogy mindenkinek full koszos a meze, össze van esve a meccs végén,mert meghaltak a 90perc alatt.akkor senkinek egy szava nem lehetne,mert benne van hogy kikapunk,igen,de nem mindegy hogyJoci
ezt teljesen osztom ,
ez minimális elvárás lenne mindenkor...
( bár ha úgy vesszük sokat szaladgáltak azért pénteken is csak nem találták a labdát.....)

de várjuk meg a mai meccset, itt megmutathatják még ezt az arcukat....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
yooker, hány éves vagy?
nem azt írtam, hogy 1 meccs után szar tavasz, hanem hogy évek óta jó ősz -> szar tavasz. nem tudom mit nem lehet ezen érteni.

Joci: nekik már nem motiváló tényező a címeres mez, dobj be a közösbe fejenként vagy 5 milliót, akkor majd megdöglenek. pénzéhes antifutballisták..tisztelet a kivételnek.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
kikaptunk hollandiától (simán ) 4-0 ra! ez benne van a pakliban , lehet hogy a svédeket is ennyire fogják verni
ha úgy hozza kedvük....

mióta is kapitány Egervári???
mit várhatunk ennyi idő alatt egy edzőtől ,ilyen anyagból??
kb. annyit amennyit hozott is!( az nagy kár hogy a svédek elleni volt a bemutatkozó meccs...)
egy csapat építése máshol hosszú évekig , több selejtező sorozaton át is zajlik!
ha most csoport 3.-ok leszünk igenis léptünk előre!
a vb. selejtezőn pedig(esetleg , jó sorsolással) lehet még tovább...
kis türelmet!!!!!yooker
az nem egervárin múlik hogy a srácok megdöglenek-e a pályán a címeres mezért vagy inkább lealibizik az egészet,mondván "jaj ezek a hollandok,úgyis kiszopnánk minek erőlködjünk"
nem zavarna a 0-4 ha láttam volna hogy mindenkinek full koszos a meze, össze van esve a meccs végén,mert meghaltak a 90perc alatt.akkor senkinek egy szava nem lehetne,mert benne van hogy kikapunk,igen,de nem mindegy hogyJoci
+1 Legalább nem kell ugyanezt leírnom. Nem tudtam volna ilyen jól....
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
kikaptunk hollandiától (simán ) 4-0 ra! ez benne van a pakliban , lehet hogy a svédeket is ennyire fogják verni
ha úgy hozza kedvük....

mióta is kapitány Egervári???
mit várhatunk ennyi idő alatt egy edzőtől ,ilyen anyagból??
kb. annyit amennyit hozott is!( az nagy kár hogy a svédek elleni volt a bemutatkozó meccs...)
egy csapat építése máshol hosszú évekig , több selejtező sorozaton át is zajlik!
ha most csoport 3.-ok leszünk igenis léptünk előre!
a vb. selejtezőn pedig(esetleg , jó sorsolással) lehet még tovább...
kis türelmet!!!!!yooker
az nem egervárin múlik hogy a srácok megdöglenek-e a pályán a címeres mezért vagy inkább lealibizik az egészet,mondván "jaj ezek a hollandok,úgyis kiszopnánk minek erőlködjünk"
nem zavarna a 0-4 ha láttam volna hogy mindenkinek full koszos a meze, össze van esve a meccs végén,mert meghaltak a 90perc alatt.akkor senkinek egy szava nem lehetne,mert benne van hogy kikapunk,igen,de nem mindegy hogy


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Schleck: mondj jobb ötletet. mert már az UP-n is haldoklik. szerintem nincs sok veszítenivalónk...

yooker:
évek óta ez megy.
jó ősz -> szar tavasz.
2. hely -> 4. hely
majd a következő sorsolás. ja nem, majd az azt követő, ja nem, majd utána... talán egy San Marino, Andorra, Litvánia, Kazahsztán, Azerbajdzsán, Magyarország csoportban meglenne a 2. hely.. 😀

JC6
több türelem Egervárinak!! ( az utánpótlás persze megint más kérdés , azt most hagyjuk)

jó ősz megvolt!
a tavasz eddig 1 meccs a Hollandokkal !!! ami zakó !
az Nálad = szar tavasz ??
Bogdán - Lázár, Juhász, Pintér, Bodor - Vadócz - Dzsudzsák, Koman, Stieber - Gera, Rudolf

szerinted jelentősen jobb lenne ez csapat (most!) mint az Egervárié ???

azzal meg nem értem mi a baj ,hogy egy jó sorsolásnál több az esély mint egy szarnál....!!!?????
realista -optimistán (ha van ilyen ) nézve igenis eddig van fejlődés! most a cél a 3. hely!
pont ez a lényeg hogy 4.-5 helyek után nem leszünk másodikak és/vagy verjük meg Hollandiát!!!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
petey: ha Lipták nem fehérvári játékos lenne, akkor is megvédenéd? Elekről most nem szóltam egy rossz szót sem.
Ezzel is az a bajom, hogy Liptákot mindjárt a mély vízbe dobták és egyből látszott a magyar NB1. nem úgy, mint Juhász esetében. Eltolódott a védekezés, a hollandok első góljánál nem tudom hol kolbászolt, volt, amikor nagyon fellépet, és döntő szitukban hibázott meccseken, ráadásul a svédek ellen egy nálánál alacsonyabb játékos előzte meg és fejelt mellőle gólt. szerintem nem válogatott szint, de ez az én véleményem. és félreértés ne essék, nem szeretnélek megbántani. de én Lipták helyett kipróbáltam volna Vaskót, vagy a holland bajnokságban rendszeresen játszó Horváthot. de kinek a pap...JC6
Nem bántasz meg, nem tartom szeplőtlennek egyiket sem 😛 de látom őt is, Vaskót, és Lázár Palit is játszani élőben. Hidd el, inkább ő vagy Kispera(akit nem tudom miért nem lehetett behívni, és gyakorlatilag a védelem oszlopai voltak Lipivel), mint Vaskó, aki magas ugyan de darabos és nehézkes, Lázár meg hazai szinten is néha tök homály helyezkedésben.

Szóval Lipták sem rosszabb mint a többi úriember. Én inkább Vargára kenném pl az első gólt, másodikat Lackóra, utána meg tökmindegy 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Schleck: mondj jobb ötletet. mert már az UP-n is haldoklik. szerintem nincs sok veszítenivalónk...

yooker:
évek óta ez megy.
jó ősz -> szar tavasz.
2. hely -> 4. hely
majd a következő sorsolás. ja nem, majd az azt követő, ja nem, majd utána... talán egy San Marino, Andorra, Litvánia, Kazahsztán, Azerbajdzsán, Magyarország csoportban meglenne a 2. hely.. 😀

petey: ha Lipták nem fehérvári játékos lenne, akkor is megvédenéd? Elekről most nem szóltam egy rossz szót sem.
Ezzel is az a bajom, hogy Liptákot mindjárt a mély vízbe dobták és egyből látszott a magyar NB1. nem úgy, mint Juhász esetében. Eltolódott a védekezés, a hollandok első góljánál nem tudom hol kolbászolt, volt, amikor nagyon fellépet, és döntő szitukban hibázott meccseken, ráadásul a svédek ellen egy nálánál alacsonyabb játékos előzte meg és fejelt mellőle gólt. szerintem nem válogatott szint, de ez az én véleményem. és félreértés ne essék, nem szeretnélek megbántani. de én Lipták helyett kipróbáltam volna Vaskót, vagy a holland bajnokságban rendszeresen játszó Horváthot. de kinek a pap...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
kikaptunk hollandiától (simán ) 4-0 ra! ez benne van a pakliban , lehet hogy a svédeket is ennyire fogják verni
ha úgy hozza kedvük....

mióta is kapitány Egervári???
mit várhatunk ennyi idő alatt egy edzőtől ,ilyen anyagból??
kb. annyit amennyit hozott is!( az nagy kár hogy a svédek elleni volt a bemutatkozó meccs...)
egy csapat építése máshol hosszú évekig , több selejtező sorozaton át is zajlik!
ha most csoport 3.-ok leszünk igenis léptünk előre!
a vb. selejtezőn pedig(esetleg , jó sorsolással) lehet még tovább...
kis türelmet!!!!!yooker
a kis türelem már 25 éve zajlik :rolleyes:

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
kikaptunk hollandiától (simán ) 4-0 ra! ez benne van a pakliban , lehet hogy a svédeket is ennyire fogják verni
ha úgy hozza kedvük....

mióta is kapitány Egervári???
mit várhatunk ennyi idő alatt egy edzőtől ,ilyen anyagból??
kb. annyit amennyit hozott is!( az nagy kár hogy a svédek elleni volt a bemutatkozó meccs...)
egy csapat építése máshol hosszú évekig , több selejtező sorozaton át is zajlik!
ha most csoport 3.-ok leszünk igenis léptünk előre!
a vb. selejtezőn pedig(esetleg , jó sorsolással) lehet még tovább...
kis türelmet!!!!!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
JC, nem tudom mi a bajod Liptákkal, de szinte őt szapulod, meg Eleket. Magyar és válogatott szinten hoz egy stabil szintet, igaz nem világklasszist. De mint belső védő szerintem pont megfelelő. Eleket sem érheti rossz szó szerintem.

Az igaz, hogy ha újítani akarunk, Királynak semmi keresnivalója a kezdőben. Van tehetséges kapusunk nem egy, Fülöp, Gulácsi, Babos vagy ne adj Isten még Végh Zoli is bőven beférne.