Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mexés állítólag a Milané nyártól, 4 évre, 4 millát kap a megegyezés szerintStez
Elv Nesta elmegy nyáron levezetni. Nem a legmegfelelőbb embert hoztuk a helyére szvsz...Duff
Kíváncsi leszek, mert Mexés az utóbbi 1-2 évben fos, előtte viszont rohadt jó volt.
Viszont most lenne mellette egy Silva, akivel könnyű dolga lehet azért párban. De hát nem egy Nesta na, de ingyen jönne, szóval nem mondanék rá nemet, viszont ettől függetlenül kéne más is középre. Ha ő lenne a bombabiztos egyetlen megoldás, akkor viszont inkább kihagynám és hoznék valaki mást. Szélekről nem is beszélve, erősíteni kell ezen a 2-3 lyukposztunkon a nyáron.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Mexés állítólag a Milané nyártól, 4 évre, 4 millát kap a megegyezés szerintStez
Elv Nesta elmegy nyáron levezetni. Nem a legmegfelelőbb embert hoztuk a helyére szvsz...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mexés állítólag a Milané nyártól, 4 évre, 4 millát kap a megegyezés szerint

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ez a különbség Ferguson és Wenger között. Amikor nekünk teljesen nyilvánvalóan és ennél sokkal durvábban elcsalták a Newcastle ellenni meccsünket, akkor ő úriember módjára csak lenyilatkozta, hogy "nem volt szerencsénk".
Mondjuk megértem Sir Alex csalódottságát, furcsa lehetett, hogy elcsalják a meccsüket, nincs hozzászokva, hisz mindig nekik fújnak.Sebii
aha, beírtam a keresőbe, hogy: Wenger játékvezető, és ezt dobta ki
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/20081227/wenger_szerint_a_jatekvezeto_is_benne_lehetett_a_villa_pontszerzeseben

de mondom, egy szurkolótól többé-kevésbé még elfogadható szerintem ez, sőt a mérkőzés hevében még az edző szájából is kicsúszhat pár durva dolog, a lefújás után ilyeneket nyilatkozni viszont szerintem undorító, pontosan mint a mai soccerJJ
Szerintem ha a játékvezető gyökér volt, akkor az edző is jogosan kritizálhatja meccs után. Szóvá kell tenni, hogy lássa mindenki, gyökerek vezetik a meccseket.

Nekem azzal van csak gondom, amikor olyanok pofáznak állandóan a bírókról, akiknek a csapatait évek óta tolják. Az ilyen edzőknek inkább kussolni kéne, és nem még reklamálni, ha egyszer éppen ők vannak a f_sz rossz végén.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ez több oltalas "vitát", értekezést szülne. sajnos velejéig romlott az egész sportág, amiről nagy részt a labdarúgás saját szervezetei tehetnek, amelynek leginkább elérhető pontja a játékvezető.gabtsi
Azt támogatnád, hogy a bírók is profik legyenek és vezethessenek más bajnokságban is?F.Schleck
nem hiszem h ez megoldást jelent. az emberi tényezőt kellene annyira kivenni amennyire csak lehet. egyszerűen semmi nem szól a videobiró vagy a gólvonal technológia ellen, azon kívül, hogy nagyban megnehezítené a mérkőzésbe nyúlás lehetőségét.


btw, wengert ebben a témában védeni közröhej, az ember legnagyobb baja, hogy óriási vesztes és képtelen feldolgozni, pedig hozzászokhatott volna már.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
hát ez több oltalas "vitát", értekezést szülne. sajnos velejéig romlott az egész sportág, amiről nagy részt a labdarúgás saját szervezetei tehetnek, amelynek leginkább elérhető pontja a játékvezető.gabtsi
Azt támogatnád, hogy a bírók is profik legyenek és vezethessenek más bajnokságban is?F.Schleck
nem kell bíró, majd a játékosok eldöntik ököllel, hogy szabályos volt-e vagy sem egy adott eset 😛

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Ez a különbség Ferguson és Wenger között. Amikor nekünk teljesen nyilvánvalóan és ennél sokkal durvábban elcsalták a Newcastle ellenni meccsünket, akkor ő úriember módjára csak lenyilatkozta, hogy "nem volt szerencsénk".
Mondjuk megértem Sir Alex csalódottságát, furcsa lehetett, hogy elcsalják a meccsüket, nincs hozzászokva, hisz mindig nekik fújnak.Sebii
aha, beírtam a keresőbe, hogy: Wenger játékvezető, és ezt dobta ki
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/20081227/wenger_szerint_a_jatekvezeto_is_benne_lehetett_a_villa_pontszerzeseben

de mondom, egy szurkolótól többé-kevésbé még elfogadható szerintem ez, sőt a mérkőzés hevében még az edző szájából is kicsúszhat pár durva dolog, a lefújás után ilyeneket nyilatkozni viszont szerintem undorító, pontosan mint a mai soccer


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hát ez több oltalas "vitát", értekezést szülne. sajnos velejéig romlott az egész sportág, amiről nagy részt a labdarúgás saját szervezetei tehetnek, amelynek leginkább elérhető pontja a játékvezető.gabtsi
Azt támogatnád, hogy a bírók is profik legyenek és vezethessenek más bajnokságban is?

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mondjuk megértem Sir Alex csalódottságát, furcsa lehetett, hogy elcsalják a meccsüket, nincs hozzászokva, hisz mindig nekik fújnak.Sebii
Ezt én sem írhattam volna szebben. 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ez több oltalas "vitát", értekezést szülne. sajnos velejéig romlott az egész sportág, amiről nagy részt a labdarúgás saját szervezetei tehetnek, amelynek leginkább elérhető pontja a játékvezető.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Ez a különbség Ferguson és Wenger között. Amikor nekünk teljesen nyilvánvalóan és ennél sokkal durvábban elcsalták a Newcastle ellenni meccsünket, akkor ő úriember módjára csak lenyilatkozta, hogy "nem volt szerencsénk".
Mondjuk megértem Sir Alex csalódottságát, furcsa lehetett, hogy elcsalják a meccsüket, nincs hozzászokva, hisz mindig nekik fújnak.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Ferguson Phil Jackson módra kezeli a bírókat, nagyon ritkán rohan ki, pontosan azért h súlya legyen, akkor amikor igen. sztem aki látta a tegnapi meccset nem kell magyarázni, hogy kőkeményen belenyúltak 3 meccset befolyásoló tévedése volt a bírónak (és akkor a 11est nem is számoltam ami erősen véleményes) mind a Chelsea javára. én nem hiszem hogy emellett el lehet menni szó nélkül.gabtsi
ezt nyilván jobban tudod, én csak azt látom, hogy minden héten van legalább egy olyan edző, aki kígyót-békát dobál a bírókra, ami szerintem tűrhetetlen
és oké, hogy ritkán rohan ki, de most is pl. nyilvánosan csalással vádolta az FA-t, akik szépen elsunnyognak a kérdés mellett (persze, mivel mindenki sáros), hogy a következő rangadónál mondjuk Ancelotti nyilatkozza le ugyanezt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ferguson Phil Jackson módra kezeli a bírókat, nagyon ritkán rohan ki, pontosan azért h súlya legyen, akkor amikor igen. sztem aki látta a tegnapi meccset nem kell magyarázni, hogy kőkeményen belenyúltak 3 meccset befolyásoló tévedése volt a bírónak (és akkor a 11est nem is számoltam ami erősen véleményes) mind a Chelsea javára. én nem hiszem hogy emellett el lehet menni szó nélkül.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
aki még egyszer azzal mer jönni, hogy nekünk csal az FA azt az EGÉSZ internetről banoltatom a gecibe.

szétkúr az ideg, az nyugtat h csak csalással bírtak megverni, így még két hétig lesz izgalom a bajnokságban.gabtsi
én azt nem értettem soha, hogy nyilatkozhat ilyeneket egy neves edző (jelen esetben Ferguson):
"Fair bírót akartunk, nem kaptuk meg!"

mert történhet bármi, számomra ez a nonszensz, és most teljesen mindegy, hogy épp melyik oldaltól
a szurkolók kiálthatnak csalást, ez a dolguk, de ez egyszerűen rágalmazás, amit meg kellene torolniuk a szövetségeknek, keményen

de szeretem ezt a közhellyé vált mondást: "A futball az úriemberek sportja, amelyet huligánok játszanak, a rögbi a huligánok sportja, amelyet úriemberek játszanak"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
aki még egyszer azzal mer jönni, hogy nekünk csal az FA azt az EGÉSZ internetről banoltatom a gecibe.

szétkúr az ideg, az nyugtat h csak csalással bírtak megverni, így még két hétig lesz izgalom a bajnokságban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Szerintem annyira nincs gáz..az Arsenal szerintem jó pár pontot el fog még hullatni...a City meg a cselszki pedig már kiszállt a versenyből.... :cool:

Két rázós meccs van hátar...rögtön a hétvégén a Pool idegenben + az Arsenal az Emirates-ben.... :rolleyes:Keano
most van köztünk 12 pont meg egy meccs különbség, tegyük fel pool meg arsenal ellen szoptok mi meg nyerünk a blackpool és a city ellen máris nem lesz akkora az előny 😉kristof
na ekkorát ért ez a 11es... a Chelsea játéka(és az edzője) alapján nincs meg benne az hogy visszajöjjön pedig a legjobb kerete van a PL-ben.

Remélem nem az egyetlen meccs volt a City elleni idén amikor lehetett csettinteni hogy ez futball volt és nem az jut eszembe róla hova jutott ez a sportág. Érdekes, kb 10 évvel ezelőtt nem szólt ennyire a játékvezetőkről ill. a szabályokról ez a sport, játszani is akartak egyesek...

Azért remélem nem veszi fel a Chelsea teljesen ez az olasz "gattuso-tomassi-materazzi"-féle rugdosódást, jobb lenne ha visszatérnének a játékhoz, értenek ők ahhoz is.

Anelkát berakja Drogba helyett- ez az ember hogy lehet még edző? lehet hogy süt rólam hogy utálom de most nem???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem annyira nincs gáz..az Arsenal szerintem jó pár pontot el fog még hullatni...a City meg a cselszki pedig már kiszállt a versenyből.... :cool:

Két rázós meccs van hátar...rögtön a hétvégén a Pool idegenben + az Arsenal az Emirates-ben.... :rolleyes:Keano
most van köztünk 12 pont meg egy meccs különbség, tegyük fel pool meg arsenal ellen szoptok mi meg nyerünk a blackpool és a city ellen máris nem lesz akkora az előny 😉
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Szerintem annyira nincs gáz..az Arsenal szerintem jó pár pontot el fog még hullatni...a City meg a cselszki pedig már kiszállt a versenyből.... :cool:

Két rázós meccs van hátar...rögtön a hétvégén a Pool idegenben + az Arsenal az Emirates-ben.... :rolleyes:


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a sunderland meccs óta a második félidőben volt először h élveztem a chelsea játékát. ha ez a győzelem nem indít el minket jó úton akkor semmi. BLUE IS THE COLOOOOOUUR :love:
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Ma is bebizonyosodott hogy ez a sportág egyszerűen nincs szabályos keretek között, annyira ellenszenves már hogy az hihetetlen - a mai meccs is jó példa erre (Luiz úgy megörült a góljának hogy szétrúgta az ellent 3szor...) de pl az is hogy Roo-t nem tiltották el csak azért mert a spori látta. És ha látta? eltiltom a játékost is 2 meccsre a sporit meg 5re...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 230 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mikor fogok látni egy olyan meccset ahol egy angol spori normálisan levezet egy ilyen meccset???davemayer
Erre a szíved mélyén tudod a választ 😀Hanni
mesélj...davemayer
never.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Mikor fogok látni egy olyan meccset ahol egy angol spori normálisan levezet egy ilyen meccset???davemayer
Erre a szíved mélyén tudod a választ 😀Hanni
mesélj...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Rooneyt miért nem tiltották el a könyököséért?Divat
Mert látta a bíró az esetet meccs közben, így utólag nem eltiltható.
A kérdés inkább az, hogy miért nem kapott egyből pirosat a meccsen.
Bár ez is csak költői kérdés...Mikey
de szar, és még "csak" sárgát se kapott...

|
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
megkoronáztuk ezt a mait ezzel a kiállítással, a vicc az hogy ha jobb a Chelsea egy szavam sem lenne de ma jobbak voltunk náluk szerintem, végigtámadták a második félidőt és csak így sikerült nekik. Fognak még pontot hullajtani bőven, viszont tőlünk ez az 1/3 pont nagyon fog hiányozni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 230 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mikor fogok látni egy olyan meccset ahol egy angol spori normálisan levezet egy ilyen meccset???davemayer
Erre a szíved mélyén tudod a választ 😀