Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
17 méterről egy szabadrúgást miért kell tekerni? Izombol meg kell kurni, azt vagy be megy vagy nem. Nem az a távolság amit helyezni kéne igazán. Erősen meglövi Scholes és Reina le se tudja reagálni...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem nem volt kéz, ha arra gondolsz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
11es és még egy kiállítás - ja nem

Berba 3 centiről bele a védőbe, szabadrúgás kipattan - asszem ez nem a mi meccsünk

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Agyő Pinyő!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Na jó elmehet a Pool oda ahova való meg azok is akik mindig a Unitedet szidják... Carraghernek meg mindegy hogy mennyi az állás? már az sem számít, akkor mi???davemayer
Nem tudom miért akad ki egy MU szorkoló a meccs alapján, mert eddig a Pool játszik a Mu meg nem is tudom... Egy helyzetetek volt egy szép távoli lövés, ezen kívül Rooney és Berba ha kétszer ért labdához. Nem szeretnék vitatkozni, de eddig azt gondolom nem is lehetne ezen.kristóf17
khm... erre a válaszom Berba kapufája...

Nekem csak az volt az érdekes ebben hogy 2-0ra vezetnek hazai pályán és erre elkezdenek rugdosódni, addig ez nem volt jellemző erre a meccsre. Lehetett sejteni hogy lesz balhé de azt hogy ilyen állásnál a vezető csapat teszi meg ezt kicsit szánalmas. Kicsit sem volt direkt a dolog, Carragher meg még így is kijöhet a második félidőre.

A Pool játékáról meg annyit hogy ha játszik a védelmünk ez a meccs 0-0 a félidőben.
Persze ott kell állni és be kell rúgni de azért ezen a 2 gólon kívül csak pár lehetősége volt a Poolnak nem helyzetei szvsz.

A vicc az hogy én is szimpatizálok a Poollal United drukkerként, sokszor drukkolok nekik pl nemzetközi meccseken de az amit itt a végén - hangsúlyozom 2-0nál hazai pályán! - az szégyen. Jobbak mint a mai United, az eredményben is látszik, nem értem miért kell még rugdosódni is. Hogy ment oda Raffaelre Maxi mielőtt kitört a bunyó?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért a liverpool bizonyítja ma is, h kevés suttyóbb csapat van a világon náluk (és még kedvelem is őket).

egyszerűen nem bírják a másodvonalas szerepet elviselni. még nyerni se tudnak elegánsan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Na jó elmehet a Pool oda ahova való meg azok is akik mindig a Unitedet szidják... Carraghernek meg mindegy hogy mennyi az állás? már az sem számít, akkor mi???davemayer
Nem tudom miért akad ki egy MU szorkoló a meccs alapján, mert eddig a Pool játszik a Mu meg nem is tudom... Egy helyzetetek volt egy szép távoli lövés, ezen kívül Rooney és Berba ha kétszer ért labdához. Nem szeretnék vitatkozni, de eddig azt gondolom nem is lehetne ezen.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó kis meccs. Kinéz pár eltiltás a végére ide is oda is. 😊

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Szidd csak Nanit nem is jött vissza...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Na jó elmehet a Pool oda ahova való meg azok is akik mindig a Unitedet szidják... Carraghernek meg mindegy hogy mennyi az állás? már az sem számít, akkor mi???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nani ritka gólpasszainak egyike. Innen már a vörösök sem balfaszkodhatják el. 😊F.Schleck
ezexerint nem sok pool illetve united meccset láttál 😛gabtsi
Ez tény, de nekem már a döntetlen is jó. 😊

pfuhh, basszus. Naninál ellenszenvesebb játékost sem egyszerű találni.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nani ritka gólpasszainak egyike. Innen már a vörösök sem balfaszkodhatják el. 😊F.Schleck
ezexerint nem sok pool illetve united meccset láttál 😛

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nani ritka gólpasszainak egyike. Innen már a vörösök sem balfaszkodhatják el. 😊

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
náni 😂 😂
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
hát ez még szebb volt VAZZ OMG

csinálunk nekik 2 helyzetet rúgnak belőle 2 gólt hát GZ

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
hát nem tudom hogy ezután a Pool gól után ide írjak-e vagy egyből a viccek topic-ba...

meglátszik hogy sem Vidic sem Ferdinand, és még így is ez volt az első "helyzetük" :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezazz!! Mekkorát alakított Suarez. 😊
Most hajrá 'Pool nagyon!

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszönjük Garrone.
Pár hét alatt sikerült tönkrebaszni a Sampdoria-t.
Csatárok nélkül nem lehet játszani,de szerinted a Cassano-Pazzini kettőst símán lehet pótolni a Maccarone-Macheda/Biabiany kettőssel.
Di Carlo meg csak hab a tortára. Ilyen hülye edző nincs mégegy a világon.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Valaki azt mondta vna, h ma Gátúszó góljával nyerünk kiröhögöm 😀 Mikor lőtt ez az ember utoljára gólt? Am a meccs szar volt...Duff
A Milan és a Juve szezonját is jól jellemzi, hogy épp Gattuso szerezte a győztes gólt. 😉

Maga a meccs tényleg nem volt elsőrangú, de a lényeg most úgysem ez, hanem hogy egy hét leforgása alatt két rangadóból 6 pontot szereztünk. Megint csak: az utóbbi években melyik Milan tudta volna ezt megcsinálni...? Scudetto - most vagy soha.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Francia Ligue 1:
Szombati 7 meccsen 4 (!) gól. 3 db 0-0.

😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 613 — Csodabogár
ahh,nyerni fog a viki
majdnem kihúzta az mtkJoci
az MTK kihúzta... A Bíró viszont nem...eaglesmcnabb
viktor a helyszínen volt,muszáj volt nyerniük 😀Joci
elég szánalmas már az alcsútira fogni ha nyerünk. a tizenegyes meg ajándék volt? ne basszatok fel már.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Mély talajú pályán nem lehet játszani. Nem volt egyenletes, nem volt elég zöld a fű."
"A pálya talaja alkalmatlan volt, nem volt mély, csak száraz."
"Minek kell a bajnokságot májusban befejezni?"
"Minek kell az intertotó kupát június végén kezdeni?"
"Minek kell az őszt novemberben befejezni?"
"Miért nem lehet februárban kezdeni?"
"A bedobás miatt kaptunk ki"
"Nem is volt szöglet, miután a kontrából lekontrázva visszakontráztak és kikaptunk..."

1000 és 1 aranyköpésem van magyar "edzőktől".
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 841 — Amerikai sportok rajongója
Micsoda nap 😀

Először is, had emeljek ki pár dolgot JÁNOS CSANK, nagy sikerű, csodás hungárián magyar edzőtől, a mai mérkőzés után:

"Bár nem ezen múlt, megjegyezném, három–egynél éppen cserélni készültem, ott állt a játékosunk az oldalvonal mellett, a játékvezetők mégis engedték elvégezni a pápaiak bedobását, amelyből végül gólt kaptunk."

"Ezt követően az ellenfél lélektani előnybe került, a mieink közül néhányan már nem mertek úgy futballozni..."

"Egyébként ilyen jó pályán még nem játszottunk az idén, kissé szinte már zavaró is volt..."

Srácok, nem fogjátok elhinni, de belekönnyeztem, úgy nevettem. Ilyen nincs 😀 😀 😀
Az még hagyján, hogy megzavarodnak annyira, hogy ne tudjanak focizni, na de az, hogy egy rakat focistát zavarjon a jó pálya 😀 😀 😀 Istenem :d Magyar foci én így szeretlek 😀JC6
Tényleg nevetséges a Vadász! Múlthéten minden kérdésre azt válaszolta, hogy igen, de ilyen talajú pályán nem lehet játszani. Minek kell május végén befejezni a bajnokságot? Ha nyáron játszanak akkor miért kell ilyen melegben játszani stb.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mátyus János (REAC): - Első osztályú hangulatban, egy első osztályba való csapattól kaptunk ki. Gratulálok a Diósgyőrnek.

szerk.
http://www.youtube.com/watch?v=PrCrwgKDovQ&feature=player_embedded
kb 4.40-től érdemes nézni, remélem hallatszik mennyire visszhangzott 😊kristof
irigyellek 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 395 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mátyus János (REAC): - Első osztályú hangulatban, egy első osztályba való csapattól kaptunk ki. Gratulálok a Diósgyőrnek.

szerk.
http://www.youtube.com/watch?v=PrCrwgKDovQ&feature=player_embedded
kb 4.40-től érdemes nézni, remélem hallatszik mennyire visszhangzott 😊kristof
Ráadásul fórumos társunk rakta fel a vidit 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!