Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 614 — Csodabogár
Kíváncsi vagyok, hogy a Fradi jövő héten akar-e focizni ellenünk, vagy beássa magát ismét a 16-os elé és verekednek meg küzdenek, mint malac a jégen. A háziklasszis R. Dénes-t meg más csapatban kétmeccsenként simán kiállítanák.
Remélem nagy derbi lesz és semmi balhé.petey
te télleg nem láttad az őszi meccset...amúgy meg minek játszunk, ha fos nulla játékkal is nyerünk? 😊
Dinit meg bárcsak végre kiállítanák/eltiltanák már végre, és akkor talán a Tanár Úr is észre venné, h egyáltalán nem hiányzik, sőőőőt 😊Divat
hogyne láttam volna. egy megpattanós szerencsés lövéssel vezettetek, de nem mintha feltörte volna a hátunkat a háló 😛
csak a szar helyzetkihasználásunk az...viszont ez a múlt vasárnapi produktum kevés lesz szombaton a Vidi ellen...már ha Dottore végre egyszer támadni is akaró kezdő 11-et küld fel 😀 remélem ősztől tényleg visszavonul.
Pruknert bírtam Kaposváron, de mióta a Fradi edzője lett egyre idiótább az is.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
csányi mester válaszol,1000%-ig biztos vagyok benne hogy igazat mond!! 😀 :/

- Az imént a látszatról volt szó, amiről az jut az eszembe, hogy nem csak a szervezetnek, önnek is kellene adnia arra: szinte sehol másutt, kizárólag a Videoton díszpáholyában látni, ami könnyen keltheti azt a képzetet, hogy a fehérváriak különféle előnyöket élvezhetnek a bajnoki versenyfutásban. Nem gondolt még arra, hogy más stadionba is el kellene látogatnia?

- Ahogy a korábbiakban mondtam, sokat dolgozom. A hétvégéket emiatt szeretem a családom társaságában, lehetőleg Somogyban tölteni. Fehérvár útba esik. Közelsége okán a Kaposvár egy-egy hazai föllépésére többször szándékoztam elmenni, de úgy alakult, akkor rendre idegenben játszott. Nem mellékesen a Videoton tulajdonosával, Garancsi Istvánnal évtizedes barátságban vagyok, kinevezésem előtt is rendszeresen eleget tettem meghívásának. Azt viszont le kell szögeznem: neki s csapatának nemhogy előnye nem származik jelenlétemből, sokkal inkább terhes lehet alkalomadtán. Még véletlenül sem szeretném, ha kivételezéssel vádolnának. Ha azt kérdezi tőlem, mit szólnék, ha magam is klubtulajdonos volnék, és a szövetség elnöke hozzánk sosem látogatna, azt felelem: biztosan rosszul esne. A kritikát elfogadom, a jövőben talán több lehetőségem lesz más stadionokba is ellátogatni.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kíváncsi vagyok, hogy a Fradi jövő héten akar-e focizni ellenünk, vagy beássa magát ismét a 16-os elé és verekednek meg küzdenek, mint malac a jégen. A háziklasszis R. Dénes-t meg más csapatban kétmeccsenként simán kiállítanák.
Remélem nagy derbi lesz és semmi balhé.petey
te télleg nem láttad az őszi meccset...amúgy meg minek játszunk, ha fos nulla játékkal is nyerünk? 😊
Dinit meg bárcsak végre kiállítanák/eltiltanák már végre, és akkor talán a Tanár Úr is észre venné, h egyáltalán nem hiányzik, sőőőőt 😊

|
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
arsene copa, a győr okos labdarúgója kiharcolt magának egy napiszar szereplést 😛

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jövő hétvégén rajt az MLS-ben! Nemsokára kezdetét veheti a címvédő szezonunk, már csak két előidény-meccs van hátra a héten, a múlt hétvégén még Kaliforniában jártunk néhány felkészülési meccs erejéig. 😊

http://denversports.blog.hu/2011/03/06/rapids_kaliforniai_kirandulas


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
bezzeg ha egy szeplős angol gyerek lenne...tüsi91
Arra ott a Smalling nem? 😀Hanni
Smallingból jó kis bekk lesz. Most még kell mellé egy Vidic, aki biztos pont mögötte és kisegíti, de idővel lehet belőle az új Rio.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
bezzeg ha egy szeplős angol gyerek lenne...tüsi91
Arra ott a Smalling nem? 😀
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem értem a habzó számú MU drukkereket. Rafael még durvábban csúszott rá egy pool játékosra, csak neki annyi szerencséje volt, hogy át tudta ugrani. Abból még nagyobb sérülés lehetett volna.Sebii
na arról a gyerekről ne is beszéljünk.
Rengetegen elvannak ájulva tőle, de mire? Ok, az 1-1eket jól százalékban nyeri, de rossz helyezkedések tömkelege, minden meccsen van durva belépője, 16on belül olyan necces szitus becsúszásokat bevállal, hogy a hajam ketté áll. De persze mivel latin és jó haja van sokak kedvence, bezzeg ha egy szeplős angol gyerek lenne...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Nem értem a habzó számú MU drukkereket. Rafael még durvábban csúszott rá egy pool játékosra, csak neki annyi szerencséje volt, hogy át tudta ugrani. Abból még nagyobb sérülés lehetett volna.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Ezt a meccset még Webb sem tudta volna megnyerni a MU-nak.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nanit pedig tessék továbbra is szidni hogy szimulál stb. 😐
davemayer
Attól, hogy most elszenvedett egy ilyen sérülést, nem változik az a tény, hogy egy fetrengő, színészkedő futballista, aki magán hordozza az igazi latin mentalitást, hogy úgy fekszik a földön, mintha mellette robbant volna egy gránát 2 perc múlva meg semmi baja. Igazából máskor pont ezt csinálta csak nem volt semmi baja.

Felmentem Unitedes fórumra, mindenki ki van akadva a bírói ítéletekre. Bár a tegnapit nem láttam, de azért könyörgöm. United drukkerként szemlélve is a dolgokat rengeteg alkalommal jókor, jó helyen tévedtek a mi javunkra, amit utána kihasználtunk és senki nem szól semmit, most meg van 2 meccs, ahol nem kedveznek nekünk és a többség habzó szájjal fas*szopózik és stb.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
foooohh :o

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/mu-foto-nani-vasarnap-felszakadt-labarol-csak-eros-idegzetueknek-2067610JC6
kicsit kellett volna csak visszaolvasnod
de jah, durva

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
foooohh :o

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/mu-foto-nani-vasarnap-felszakadt-labarol-csak-eros-idegzetueknek-2067610
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Lehet hogy az nso bulvárlap de azért érdekes hogy nem mentek el ők sem (és a brit média sem) szó nélkül a Pool durvaságai mellett.davemayer
Szerintem Kuytöt is ki kellett volna állítani, mert gólt mert rúgni szegény, ártatlan és az FA által évek óta pofátlan módon elnyomott manure ellen.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ő egyébként a Takács Rita. Betta köv héten lesz.zavi27
Ja nem tudom, nem néztem. Azt hittem mindig ő van benne, merthogy ő az ájkendi. Akkor Mea Culpa 😊Bálesz
tényleg az, de sztem előző héten az a ruha előnytelen volt neki 😊Hurka
Egyetértek. Ruha nélkül bizonyára előnyösebben néz ki!




több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Lehet hogy az nso bulvárlap de azért érdekes hogy nem mentek el ők sem (és a brit média sem) szó nélkül a Pool durvaságai mellett.

Nanit pedig tessék továbbra is szidni hogy szimulál stb. 😐

Továbbra sem értem hogy ezek az esetek miért történnek 2-0-nál... :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Lipcsei Betta 😊Bálesz
Ő egyébként a Takács Rita. Betta köv héten lesz.zavi27
Ja nem tudom, nem néztem. Azt hittem mindig ő van benne, merthogy ő az ájkendi. Akkor Mea Culpa 😊Bálesz
tényleg az, de sztem előző héten az a ruha előnytelen volt neki 😊
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nani lába:
sztem elég lett volna megmutatni a bírónak nem pedig ott pampogni nekikristof
Uhh, akkor így érthető is amit levágott 😐 Lerúgják, érzi hogy volt valami, odaszalad megmutatja, ránéz, sokk és egyből vége.

Csúnya
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
A csajt hogy hívják? Ő az egyetlen pozitívum számomra 😀JC6
Lipcsei Betta 😊Bálesz
Ő egyébként a Takács Rita. Betta köv héten lesz.zavi27
Ja nem tudom, nem néztem. Azt hittem mindig ő van benne, merthogy ő az ájkendi. Akkor Mea Culpa 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nani lába:

sztem elég lett volna megmutatni a bírónak nem pedig ott pampogni neki
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kíváncsi vagyok, hogy a Fradi jövő héten akar-e focizni ellenünk, vagy beássa magát ismét a 16-os elé és verekednek meg küzdenek, mint malac a jégen. A háziklasszis R. Dénes-t meg más csapatban kétmeccsenként simán kiállítanák.
Remélem nagy derbi lesz és semmi balhé.petey
te láttad az előző fideszoton-Fradi meccset??1.félidőben lefociztuk a viktor fc-t a pályáról,momentumuk nem volt!!vezettünk 1-0ra,2.félidőbe visszaestünk,ki is egyenlítettek.nem tudom milyen bunker fociról beszélsz,de valami nagyon nem stimmel 😛

azt meg én is remélem hogy nagy derby lesz 😊

rósa meg tényleg botrány,ma is adott majdnem egy gólpasszt,csak a rossz irányba..Joci
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy ez a törpe az utcán is tudna így arcoskodni? Vagy csak a pályán ilyen 'hú de fradista vagyok' paraszt?
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Kíváncsi vagyok, hogy a Fradi jövő héten akar-e focizni ellenünk, vagy beássa magát ismét a 16-os elé és verekednek meg küzdenek, mint malac a jégen. A háziklasszis R. Dénes-t meg más csapatban kétmeccsenként simán kiállítanák.
Remélem nagy derbi lesz és semmi balhé.petey
te láttad az előző fideszoton-Fradi meccset??1.félidőben lefociztuk a viktor fc-t a pályáról,momentumuk nem volt!!vezettünk 1-0ra,2.félidőbe visszaestünk,ki is egyenlítettek.nem tudom milyen bunker fociról beszélsz,de valami nagyon nem stimmel 😛

azt meg én is remélem hogy nagy derby lesz 😊

rósa meg tényleg botrány,ma is adott majdnem egy gólpasszt,csak a rossz irányba..


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Miért ez a szerencsétlen rúgja a tizit?Özil man of the match,nem tudom miért nem állt oda 😕

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 614 — Csodabogár
Kíváncsi vagyok, hogy a Fradi jövő héten akar-e focizni ellenünk, vagy beássa magát ismét a 16-os elé és verekednek meg küzdenek, mint malac a jégen. A háziklasszis R. Dénes-t meg más csapatban kétmeccsenként simán kiállítanák.
Remélem nagy derbi lesz és semmi balhé.

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
a Fradi volt már téma a 3.félidőben?Joci
Most volt róla szó,hogy nem emlegeti senki,mint a Videoton üldözője,de elkapcsoltam,mert kezdődött a Real 😊
Szerk:Meg ugye múlt héten Prukner is vendég volt