Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
végre jön a Taxi! 😊Habi
Itt vagyok... 😊
Sajnos igazam lett mikor a párharc előtt közöltem h kiesünk 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
El se hiszem hogy sikerült 😊 Most már csak azt remélem, hogy a Barca Spurs külön ágra kerül s aztán a döntőben majdnem mindegy ki nyer 😛 Na jó ez messze van ahogy sejtem nem nagyon érdemeltük meg de össze jött (a második félidő alapján amit úgy ahogy stream-n keresztül láttam nem is volt annyira érdemtelen). Remélem a bajnokságra is azért marad némi erő!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
grat a Spursnek, jövőre újrakezdjük 😊

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
aztarohadt, miket hagyunk ki :/

Crouch egy féreg

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
végre jön a Taxi! 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
célravezető, de nem az én ízlésem.petey
azért ez egy Milan szurker "szájából" elég érdekesen hangzik 😊gabtsi
attól még nem kötelező szeretnem, hogy Milán szurker vagyok.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
célravezető, de nem az én ízlésem.petey
azért ez egy Milan szurker "szájából" elég érdekesen hangzik 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
No én még annyit aztán befejezem, hogy ezt Wenger alaposan elszúrta ott, hogy RvP-t le kellett volna hozni már félidőben nagyon látszott mi lesz a vége, úgyhogy csak magát okolhatja. A hyperól meg annyira nem a Barca tehet, ezért kár utálni ők játszák amit tudnak s ez ennyire elég 😊 Most go Spurs bár nem láttam az első félidőt de ahogy itt olvasom ezzel sem leszek most itt népszerű 😛
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
Itt ma csak a Milan jött focizni. Elég szánalmas hogy hazai pályán tartja az 1-0-át a Spurspetey
Miért micsináljon? Támadjon ki, hátha kapnak pár gólt?Duff
Nem kell kitámadni, de legalább csináljanak úgy mintha nem lennének beszarva. Tény, célravezető, de nem az én ízlésem.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Itt ma csak a Milan jött focizni. Elég szánalmas hogy hazai pályán tartja az 1-0-át a Spurspetey
Miért micsináljon? Támadjon ki, hátha kapnak pár gólt?
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
Itt ma csak a Milan jött focizni. Elég szánalmas hogy hazai pályán tartja az 1-0-át a Spurs

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
doppinggabtsi
Köszi!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem igazán egy-egy kiragadott pillanatra akartam utalni, hanem a nagyon hangoztatott dominancia (véleményem szerinti) hiányára.

btw, az angol bajnokság első 10 helyezettje közül az Arsenal a legjobb match-up a Barcanak, azért mert hasonló stílus egy (pár) klasszissal magasabb színvonalon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A mai foci két igen undorító személyisége egy videón: http://nepsportv.blog.nepsport.hu/archives/2011/03/09/Ez_nagy_gyokorseg_volt_Daniele/

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
rohadt makker Hotspur

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Én legalább ennyire elfogult vagyok, csak a másik irányba.

A spanyol bajnokságról szóló bekezdéseddel teljesen egyetértek, hihetetlen mekkorát esett a színvonal a 2000es évek eleje óta, így ezzel nem is tudok és nem is lehet vitatkozni.

Amikor előjön a Barca/BL/csalás hármas, érdekes módon mindig csak egy oldalról közelítik meg az emberek a dolgot. A Chelsea elleni visszavágón vitathatalan, hogy a 4 kérdéses szituációból 2 egyértelmű büntető volt még elfogultan is (az más kérdés, hogy egy emberhátrányban lévő, teljesen kitámadó csapat ellen illett volna végigvinni egy kontrát és a kiállítás sem volt ott jogos), de volt egy első meccs is, ahol Ballackot és egy másik Chelsea játékost is ki kellett volna szórni már az első félidőben és ott is volt egy megadható büntető. A BL döntőben egyértelmű volt az első 10 perc után a Barca fölénye. az meg sosem fog már kiderülni, hogy mi lett volna ha Fletcher is játszik...

Tavaly az Inter elleni párharcban sem mondanám, hogy a Barcának fújtak. A harmadik Inter gól les volt, 3-1-nél meg a meccs végén Alves buktatásáért elmaradt a büntető. A visszavágón pedig Bojan szabályos gólját vették el a hosszabbításban, amivel a Barca ment volna tovább, bár ezen a meccsen meg Motta kiállítása volt érdekes.

Az utolsó bekezdésben gondolom a "Més que un club"-ra utalsz, aminek meg semmi köze nincsen ahhoz, hogy jobbak vagy rosszabbak lennének a többi csapatnál...

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem tudom, szerintem elég lesújtó volt az angol bajnokaspiráns és a spanyol ligát vezető csapat közötti különbség.

Belenyúlt a meccsbe? Ezt követően pedig elismered a szabály szerinti sárgát és mérlegelésre szólítod fel? Nonszensz.Escalade
Ahogy én értettem gabtsi gondolatmenetét, ő nem azt mondja hogy a Barca nem állná meg a helyét az angol bajnokságban, hogy az angol bajnok jobb a spanyolnál, hanem azt hogy a spanyolban van 2 csapat, az angolban van 6-7 és nem ugyanaz ha 2 rangadód van egy évben, mintha 10.kisvanek4
Értettem, csak szerintem nem ezzel az angol bajnoksággal kéne most felvágni. Jóval erősebb volt hosszú ideig a Premier League (sőt, nekem mindig is szimpatikusabb volt a légkör, játék, stb), viszont ha ez az Arsenal most az egyik legnagyobb esélyese a ligának, akkor lehet aztán 6-7 erős csapat is, nem kell tőle hanyatt esni.

több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Nem tudom, szerintem elég lesújtó volt az angol bajnokaspiráns és a spanyol ligát vezető csapat közötti különbség.

Belenyúlt a meccsbe? Ezt követően pedig elismered a szabály szerinti sárgát és mérlegelésre szólítod fel? Nonszensz.Escalade
Ahogy én értettem gabtsi gondolatmenetét, ő nem azt mondja hogy a Barca nem állná meg a helyét az angol bajnokságban, hogy az angol bajnok jobb a spanyolnál, hanem azt hogy a spanyolban van 2 csapat, az angolban van 6-7 és nem ugyanaz ha 2 rangadód van egy évben, mintha 10.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Most mindenki ezzel jön,hogy a Barca ellen,csak a bunker taktika jöhet össze,de nem az Arsenalnak,ez nem a mi játékunk 😉
Londonban is agresszívan mentünk ki és bizony nem csak a Barca volt a pályán,hiába sulykolják azt a fantasztikus kommentátorok.
A lényeg maradt,nem így kellett volna kimenni szvsz,mert nincs különbség egy 3 és 5 gólos vereség között,az ágyusok egyszerűen nem képesek erre a játékra,persze RvP kiállítása csak az utolsó szög volt a koporsóban,de ha ő maradt volna esetleg,akkor is simán bedaráltak volna minket.
Idén nyerni kell valamit mindenképp,ha nem sikerül,akkor búcsút inthetünk Fabregasnak,amit én egyre kevésbé bánok és szerezni kell,nem egy,hanem több jó (és nem 20 év alatti) játékost,mert ez nem maradhat huzamosabb ideig.Newman
Amúgy szerintem is Wenger nagyon benézte ezt a meccset, a bírózással csak tereli a témát (mint mindig). Nyilván nincs olyan minőségű és tapasztalt kerete, mint Guardiolának, viszont az első meccs második félidejében tényleg kijött, mennyire bele lehet zavarni a képbe egy kicsit tudatosabb támadófocival. Azonban ez a taktika, ráadásul a két belső védőt nélkülöző Barca ellen csak időhúzásra és az esélytelenségre volt jó.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Most mindenki ezzel jön,hogy a Barca ellen,csak a bunker taktika jöhet össze,de nem az Arsenalnak,ez nem a mi játékunk 😉
Londonban is agresszívan mentünk ki és bizony nem csak a Barca volt a pályán,hiába sulykolják azt a fantasztikus kommentátorok.
A lényeg maradt,nem így kellett volna kimenni szvsz,mert nincs különbség egy 3 és 5 gólos vereség között,az ágyusok egyszerűen nem képesek erre a játékra,persze RvP kiállítása csak az utolsó szög volt a koporsóban,de ha ő maradt volna esetleg,akkor is simán bedaráltak volna minket.
Idén nyerni kell valamit mindenképp,ha nem sikerül,akkor búcsút inthetünk Fabregasnak,amit én egyre kevésbé bánok és szerezni kell,nem egy,hanem több jó (és nem 20 év alatti) játékost,mert ez nem maradhat huzamosabb ideig.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
.........de mit is várna az ember ha egy egyszerű csaló ül a kispadon.gabtsi
Ezt kifejtenéd? Nem kötözködni akarok, tényleg érdekel.apeszos
dopping

Belenyúlt a meccsbe? Ezt követően pedig elismered a szabály szerinti sárgát és mérlegelésre szólítod fel? Nonszensz.Escalade
annyi a különbség, hogy a második esetben nem egyszerű sárgát kapott, hanem pirosat. nem talpalt nyakon senkit, nem rúgott agyon senkit, nem köpött le senkit, egyszerűen befejezte a mozdulatot. ha szerinted ez egy BL egyenes kieséses szakaszában, az 57. percben korrekt döntés, 1-1es állásnál akkor nincs miről vitáznunk.

az összes nagy játékvezető azért tudott kiemelkedni a többi közül, mert nagyvonalú tudott lenni akkor amikor kellett. nem a sárga lap az egyetlen fegyelmező eszköz egy játékvezető kezében. nem mérlegelnie kell az adott szituációban, hanem egyszerűen elkerülni azt a helyzetet, amikor a semmiért ő maga eldönt egy mérkőzést/továbbjutást.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem tudom, szerintem elég lesújtó volt az angol bajnokaspiráns és a spanyol ligát vezető csapat közötti különbség.

Belenyúlt a meccsbe? Ezt követően pedig elismered a szabály szerinti sárgát és mérlegelésre szólítod fel? Nonszensz.

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Előrebocsátva, hogy minden elismerésem a Barcáé és elismerve, hogy a világ legjobb csapata (Real fanként ez szörnyű) engem az idegesít, hogy elrontják a játékot. NFL nézőként az ember azt látja hétről-hétre, hogy bárki megverhet bárkit, hétről-hétre teljesen ellentétes eredmények jönnek, a félidei szünetben megváltozhat teljesen a játék képe és én ezt szeretem a sportban. Erre itt egy csapat aki gyakorlatilag bárki ellen megyner 10-ből 9 meccset. Olyan mintha a magyar kosárlabda bajnokságban játszana mondjuk a Spurs és a többieknek a nullánál is kevesebb esélyük lenne nyerni.
Persze ez nem az ő "hibájuk", hanem a többiek "szégyene", hogy ilyen hosszú idő után sem tudnak semmit kitalálni ellenük.zinedine5
szerintem is ez a csodálatos (borzalmas?), hogy mindenki tudja hogyan fognak játszani, a fő ismérveit mindenki ismeri, elemzik a csapatok, és mégsem tudják "megölni" a játékukat. A világ legjobb csapata jelenleg, dehogy mit nyernek meg idén, az már más kérdés, szerintem mindent.. 😀 Csak az a kérdés, meddig lehet ezt a szintet tartani,..?

ui.: nem vagyok se Real, se Barca drukker, spanyol bajnokikat néha megnézem 😊

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én sem kötözködöm, de ezen a liverpoolos dolgon még mindig röhögnöm kell.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
.........de mit is várna az ember ha egy egyszerű csaló ül a kispadon.gabtsi
Ezt kifejtenéd? Nem kötözködni akarok, tényleg érdekel.