Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
http://pictuary.blog.nepsport.hu/files/2011/03/wN4Ne.jpg


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
fun facts:
petey
Mezey-vezette csapat 20 éve nem nyert a Fradi ellen 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hajrá Fradi
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
fun facts:

Az élvonal történetében eddig 77 összecsapáson nézett farkasszemet a Videoton és a Ferencváros, a párharc történetében háromszor fordult elő, hogy csapatunk legalább hat mérkőzéses veretlenségi sorozatot produkált a zöld-fehérek ellen. Előbb 1974. április 4. és 1977. június 6., majd 1983. november 26. és 1986. december 6. között. A harmadik, hat meccset számláló veretlenségi sorozatunk jelenleg is tart, a zöld-fehérek ugyanis utoljára 2004. augusztus 21-én tudták legyőzni a Videotont az élvonalban, az azóta lejátszott derbiken 2 fehérvári siker mellett 4 döntetlen született, vagyis szombaton rekordot állíthat fel a Vidi az FTC ellen!
Erre meg is van minden esély, az elmúlt években ugyanis kifejezetten jól ment csapatunknak az Üllői úton. A zöld-fehérek utoljára majd 8 esztendeje(!) tudták legyőzni a Vidit saját közönségük előtt, 2003. április 5-én Kriston góljával 1-0-ra nyert az FTC, azóta azonban nem ünnepelhettek győzelmet a hazaiak. A 2003-as bajnoki óta együttesünk 4 alkalommal vendégszerepelt az Albert Stadionban, a 2003/2004-es idényben 2-2-es döntetlent értünk el, majd jött két 1-0 arányú győzelem Kuttor, illetve Györök találataival. Eddigi utolsó vendégszereplésünk alkalmával, a 2009/2010-es szezonban ismét 2-2-re végeztünk Polonkai és Sitku góljaival, vagyis a "sorminta" 1-0-ás Vidi győzelmet ígér a szombati rangadón!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nemár, nálunk még hideg van, tegnap is abban nyomtam...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A FIFA betiltotta a nyakmelegítőt, de máris vannak alternatív megoldások:


több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jaj, bocs Hurka, nem rád értettem 😀

Amúgy nekem az egyik legellenszenvesebb a ManCity, főleg a játékospolitikájával és az edzőjével...JC6
Mikor Mancini nyilatkozza hogy nincs minőségi cseréje, rövid a pad 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jaj, bocs Hurka, nem rád értettem 😀

Amúgy nekem az egyik legellenszenvesebb a ManCity, főleg a játékospolitikájával és az edzőjével...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
A Rangers-től ne is várjatok mást idegenben. Nekem bejön ez a játék, az igari régi brit foci. A skót taktika, mint a Rettenthetetlenben 😀 Üss, fuss, rejtőzz 😀 Betonval + kontra, nem nagy ördöngősség, mégis CÉLFUTBALL.
Inkább a kommentátor akasztott ki, aki szinte már kinyalta a PSV seggét. Hányadék. Rossz volt hallgatni.

Azt nem értettem, hogy a Pool miért nem tudta legalább az MU ellen mutatott játék 50%-át hozni? A visszavágóra hajaznak?

Remélem ez a hurka, kirakatcsapat City is kikap végre.JC6
miért? 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Rangers-től ne is várjatok mást idegenben. Nekem bejön ez a játék, az igari régi brit foci. A skót taktika, mint a Rettenthetetlenben 😀 Üss, fuss, rejtőzz 😀 Betonval + kontra, nem nagy ördöngősség, mégis CÉLFUTBALL.
Inkább a kommentátor akasztott ki, aki szinte már kinyalta a PSV seggét. Hányadék. Rossz volt hallgatni.

Azt nem értettem, hogy a Pool miért nem tudta legalább az MU ellen mutatott játék 50%-át hozni? A visszavágóra hajaznak?

Remélem ez a hurka, kirakatcsapat City is kikap végre.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
30. perc táján kinyomtam a streamet. BOTRÁNY.

Igaz, én vagyok a hülye, hogy még mindig reménykedve ülök le idegenbeli EL-meccset nézni.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Milyen rohadt unszimpatikus csapat ez a Rangers. Kb mint a bíró.Matthew99
De cserébe igazi tippmix-barát csapat. 3.25-ös szorzó a 0 v. 1 gólra ajándék volt. 😊
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Milyen rohadt unszimpatikus csapat ez a Rangers. Kb mint a bíró.Matthew99
Csak az utolsó 20 percet volt szerencsétlenségem látni...Bőven elég volt :/

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Milyen rohadt unszimpatikus csapat ez a Rangers. Kb mint a bíró.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ilyenek az igazi Milan szurkolók. Most megleptetek, le a kalappal 😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Annyira nem tört le a Milan kiesése; nem lett volna rossz legalább egy kört menni az egyenes kieséses szakaszban, de a BL-győzelemre úgyse lett volna esélye ennek a társaságnak (mondhatnám azt is, hogy megspóroltunk két plusz meccset) - most első a scudetto megszerzése. De legalább szépen búcsúztunk.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
/*Persze tudom van aki szereti a cowboyst és a redskinst is, gondolom kb egyedül 😛*/Black_Adder
Hol van olyan? 😀 Az -idézet Sanyitól- "marslakó". Ismersz ilyet?apeszos
off{
Igen, korábban volt a fórumon. /*49ers+giants+redskins+cowboys+eagles+colts+raiders fan*/
De nem akarom kibeszélni a háta mögött, úgyh a loginnevét se osztom meg
}

On{
Fegyelmi eljárást indítanak Wenger és Nasri ellen. Most, mi? Ha a barca miatt reklamálnak az fegyelmi eljárás, Mourinho meg békésen élhet míg meg nem hal, amíg az Isten csapatát békén hagyja, és csak minden más meccsen anyázza a bírót?
}

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
végre jön a Taxi! 😊Habi
Itt vagyok... 😊
Sajnos igazam lett mikor a párharc előtt közöltem h kiesünk 😕empty taxi
http://www.youtube.com/watch?v=2J5erK1tlSk
mondjuk szarul fogalmaztam 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
végre jön a Taxi! 😊Habi
Itt vagyok... 😊
Sajnos igazam lett mikor a párharc előtt közöltem h kiesünk 😕empty taxi
Hát ezt nem volt nehéz megtippelni, sanszos volt.
Én is kiesésre tippeltem.
Ellenben büszke vagyok a csapatra! Jobban játszottunk, támadtunk végül és küzdöttünk, hajtottunk az utolsó pillanatig. Sajnos ami elég a bajnokságban, az a BL-be nem elég, ami a csatárok teljesítményét illeti. Robinho egy vicc, 2-3 ziccert hagyott ki gond nélkül, Ibrán pedig teljesen látszik, hogy hulla fáradt és nincs formában. Pihentetni kéne.
Sajnos amikor pedig sem ő, sem Robinho nem jó, akkor meg nincs a padon olyan játékos, csatár, akit behozhatnánk és meglenne benne a faktor, hogy eldöntsön egy meccset. Nincsen sajnos Pipponk.. Cassano meg nem játszhatott, ez van. A védelem és a középpálya is jó volt, pedig tele vagyunk sérültekkel, de hát valljuk be, hogy sajnos nem vagyunk elit csapat az elmúlt 1-2 évben. Ez a keret ennyire elég, mindenképpen szükségünk lesz a nyári 2-3-4-5 korrekt igazolásra ahhoz, hogy felnőjünk a feladathoz. Sajnos ez a párharc az első meccses alvásunk miatt alakult így..

Prince meg továbbra is király! 😊
És grat a Tottenhamnek, megérdemelték a továbbjutást, szimpatikus csapat.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Alves nem játszott szal tartalékosak voltak.

A meccsről pedig:
Remélem egy rangadóhoz méltó igazi derbi lesz, ahol a spori nem fog belenyúlni egyik csapat javára sem. Alvest le kell venni a pályáról, a helyzeteket berúgni(igaz Miljkovic?) és meglehet a felzárkózás, ha nem akkor azt hiszem kezdhetik díszíteni azt a bizonyos tablót.

|
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
Most olvastam:

NSO:
Erősen tartalékos Fehérvár 😀

Bozsovics – Hidvégi, Lipták, Vaskó, Lázár P. – Djordjic (Polonkai, a szünetben), Vasziljevics, Szakály D. (Gosztonyi, 64.), Sándor Gy., Milanovic (Nikolics, a szünetben) – Lencse.

Több, mint a fél csapat full kezdő és rendszeresen játszik 😀 Persze kell valamilyen kifogás az 1-1-re 😀JC6
szerinted az NSO is a "mi" újságunk? mikor több éven át a Fradi seggét nyalták?
enyhén nevetséges kategória már mindent a Videoton ellen fogni...

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amikor a Realt hypeolták a Realt utálták nagyon sokan, egy szavam nem volt ellenük, megértettem őket. Most csak azt nem értem, miért nem értik a barcások, h mennyire szar, idegesítő, őrjítő egyfolytában a barcás seggnyalásokat hallgatni.
Ne lepődjetek meg ha egy korosztály megutálja miatta csapatotokat.
Sosem szerettem a barcát, de régen azért hányinger nélkül végig tudtam nézni a meccseiket. Most már jó ideje nem.

Ez van. Igazán szeretni csak 1 csapatot lehet, de utálni rengeteget, és ez nem csak soccerben van így. Ez a legszebb dolog a sportban 😊 /*Persze tudom van aki szereti a cowboyst és a redskinst is, gondolom kb egyedül 😛*/Black_Adder
Hol van olyan? 😀 Az -idézet Sanyitól- "marslakó". Ismersz ilyet?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Amikor a Realt hypeolták a Realt utálták nagyon sokan, egy szavam nem volt ellenük, megértettem őket. Most csak azt nem értem, miért nem értik a barcások, h mennyire szar, idegesítő, őrjítő egyfolytában a barcás seggnyalásokat hallgatni.
Ne lepődjetek meg ha egy korosztály megutálja miatta csapatotokat.
Sosem szerettem a barcát, de régen azért hányinger nélkül végig tudtam nézni a meccseiket. Most már jó ideje nem.

Ez van. Igazán szeretni csak 1 csapatot lehet, de utálni rengeteget, és ez nem csak soccerben van így. Ez a legszebb dolog a sportban 😊 /*Persze tudom van aki szereti a cowboyst és a redskinst is, gondolom kb egyedül 😛*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most olvastam:

NSO:
Erősen tartalékos Fehérvár 😀

Bozsovics – Hidvégi, Lipták, Vaskó, Lázár P. – Djordjic (Polonkai, a szünetben), Vasziljevics, Szakály D. (Gosztonyi, 64.), Sándor Gy., Milanovic (Nikolics, a szünetben) – Lencse.

Több, mint a fél csapat full kezdő és rendszeresen játszik 😀 Persze kell valamilyen kifogás az 1-1-re 😀
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 842 — Amerikai sportok rajongója
Én is örültem mindkétt mai továbbjutónak. Spurs mindig is nagyon szimpi volt, örülök hogy ilyen magasságokban járnak jelenleg, míg a Schalkénál a német foci előretörése pozitív nekem, meg egyáltalán hogy eddig picit változatosabb mezőny a 8 között.