Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Bárki bármit mond ez a vidi tud. És tavaly is nagyon jók voltak, amikor még nem fidesz volt.

A fradi szurkolók pedig a szokásos méltósággal viselik a vereséget. Persze tudom, ők a legkulturáltabb, csak túl sokan vannak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
Ennyi. Természetesen megvettük a meccset és az alcsúti szőlőbányász személyesen adta a szőrmekabátot a ződekre 😀
Már ha valaki kételkedett volna 😛

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A "tavasz meccse" nagyon sima lett. Gyanúsan sima... 😛 😊vassadi27
Arra gondolsz,hogy Balog szándékosan kezezett,mondjuk úgy hogy nagykabátban van?Bazzani
Nem nézem a meccset, csak ahogy az eredményre rápillantottam... De csak "viccnek" szántam, csak hogy én se maradjak ki az "Orbánozásból".
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
a Fradi teljesítményét csak Knézy "produkciója" múlja alul, nem ismeri fel a játékosokat, összevissza beszél, nem is nézi a meccset... mai egyik aranyköpése az egyik Vidi csere előtt.. "Milanovic harmadjára áll be ..."gamerkr
ez nála nem új. Inkább hallgatnám az ősfradista apukáját 😕

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a Fradi teljesítményét csak Knézy "produkciója" múlja alul, nem ismeri fel a játékosokat, összevissza beszél, nem is nézi a meccset... mai egyik aranyköpése az egyik Vidi csere előtt.. "Milanovic harmadjára áll be ..."

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A "tavasz meccse" nagyon sima lett. Gyanúsan sima... 😛 😊vassadi27
Arra gondolsz,hogy Balog szándékosan kezezett,mondjuk úgy hogy nagykabátban van?

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A "tavasz meccse" nagyon sima lett. Gyanúsan sima... 😛 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
ez a Knézy h nyalja a Fideszoton seggét...JC6
talán van miért?

Jó érzés 1000x elismételni hogy Fideszoton? ismételgesd csak még szépen

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a Knézy h nyalja a Videoton seggét...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hát amikor megláttam ezt a középpályát... Fábio - Gibson - O'Shea - Rafael... :rolleyes:
Azt mondtam az Öregnek elgurult a gyógyszere...de eddig működik a dolog...Keano
Hasonlóképp voltam ezzel én is, elképzelésem se volt arról, mit akarhat Ferguson egy olyan csapattal, ahol a tíz kezdő mezőnyjátékos közül hét védő. Aztán végülis kifogástalanul működött a dolog, egy rangadóhoz képest simának mondható győzelem és továbbjutás.

Van der Sar elképesztő - és ennek az embernek van hátra kevesebb, mint három hónapja a profi futballban... :rolleyes:

Valencia pedig visszatért, és négy percre rá jött is a Rooney-fejesgól. 😊 Igaz neki személy szerint sok köze nem volt hozzá, de főleg Nani kiesése miatt nagy jelentőséggel bír, hogy újra bevethető.

Remélem az elődöntőben a Man. City-t kapjuk. Lehet, hogy csak én gondolom így, de az FA-kupa szerintem most már nagyobb prioritás (kellene, hogy legyen) számunkra, mint a BL, mivel akárhogy is nézzük, itt legfeljebb egy nehezebb ellenfél, a városi rivális várhat ránk, a többi, még versenyben lévő csapat közül bármelyikkel is kerülünk össze, papíron kötelező a győzelem, tehát reális közelségbe került a trófea, amit utoljára hét évvel ezelőtt hódítottunk el. A BL-ben is menni kell, ameddig csak lehet, de kétlem, hogy ez a csapat a bajnokságban és a nemzetközi porondon egyszerre trónra ülhet (márpedig első a PL).
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
végleges összezuhanás,szerintem a bajnokságra sincs esély innentől,minket ismerve...
valami nagy változás kell,vagy játékospolitikában vagy (bár nincs bajom AW-rel,sőt kifejezetten kedvelem) edzőben,mert bármennyire is jó edző Wenger,ez az utóbbi 6 év nem kis csalódás volt,1 nyomorult kupát nem tudtunk összeszedni
bár én inkább a vezetéstől várok valamit,leginkább $-t

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
na a csürhe kezdi

a fehérvári is

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Negyed órát kell kihúzni a Honvédnak hogy ponttal távozzon Debrecenből, ami nem lesz könnyű... pláne úgy nem hogy érkezik Dombi Tibor" by Ricsi

Wat??? 😂Hanni
Hehe

Azért az sem rossz,hogy egy Debrecen-Honvéd meccsen Debreceni a Honvéd játékosa szerez gólt. 😀Bazzani
Hihetelen, de ez volt az 1. gólja Debreceninek az NB1-ben. Idén amúgy 4 pontot szerzett a Honvéd a Debrecen ellen. De sajnos ahhoz képest, hogy ősszel volt még 2. volt a csapat, ebből megint kiesés előli menekülés lesz....

ZTE W-nek is örülök, jó lenne ha a vadász és fiai bele tudnának szólni még az aranyért folyó küzdelembe.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
na megkaptuk az "ajándék" 11-esünket 😂 makker Alves 😛 ennek gólnak kellett lennie

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Valencia nagyon kellett már.....nagy lökést jelent majd a PL-ben és a BL-ben is... :cool:


több mint 13 éve
bogjosi New England Patriots 1 435
kérlek van der Sar ne vonulj vissza!!!
Valencia visszatért. 😊
közben Rooney 2-0 jupp

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Hát amikor megláttam ezt a középpályát... Fábio - Gibson - O'Shea - Rafael... :rolleyes:
Azt mondtam az Öregnek elgurult a gyógyszere...de eddig működik a dolog...bár a Gibson - O'Shea kettős életveszély...ránk nézve... 😂


több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
kikaptunk 1-0-ra a Halitól, fenébe 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3-0 Csabán, holnap nagyon hajrá Mezőkövesd 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Negyed órát kell kihúzni a Honvédnak hogy ponttal távozzon Debrecenből, ami nem lesz könnyű... pláne úgy nem hogy érkezik Dombi Tibor" by Ricsi

Wat??? 😂Hanni
Hehe

Azért az sem rossz,hogy egy Debrecen-Honvéd meccsen Debreceni a Honvéd játékosa szerez gólt. 😀

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
"Negyed órát kell kihúzni a Honvédnak hogy ponttal távozzon Debrecenből, ami nem lesz könnyű... pláne úgy nem hogy érkezik Dombi Tibor" by Ricsi

Wat??? 😂
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mert fő a győzelem


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Brescia 1-1 Inter, holnap hét pontra lehet, sőt kell is növelni az előnyt. 😉
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Én kérek elnézést. Jogos.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
http://pictuary.blog.nepsport.hu/files/2011/03/wN4Ne.jpgMatthew99
4 postot kellett volna csak felmenni.