Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ez gyors volt. 😛 Chicaritooooooooooo!



Just Win Baby!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hurrá kedvenc csapatom vezet a kedvenc csapatom ellen.. ^^
Mindegy, hajrá egyik győzzön a másik 😛
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Eeeetttttooooooo...kis les nem les 😊

|
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Brown-Smalling háááát...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Kicsit most aggódom, Vidics mégsem tudta vállalni a játékot (Nani legalább bevethető, Valencia azonban még nem kap szerepet kezdőként), a Marseille viszont a várakozásokkal ellentétben Valbuenát leszámítva nagyjából a legjobb kezdő tizenegyét küldheti pályára. :/ Nem túl biztató fejlemények ezek így nem sokkal a meccs előtt, de remélem meglesz a továbbjutás. Go MU!vassadi
Naniról azt olvastam tegnap, hogy áprilisig nem játszhat :o na de ha játszhat mégis, örülök neki. Valencia meg regenerálódjon csak, szükség lesz rá a hajrában. Egyenlőre elég lesz neki 10-20 perc, aztán egyre több. Vidicért kár, de én nem félek a Brown,Smalling középső kettőstől (hamár jobb nincs). Meg fogják oldani a dolgot. Glory Glory Mu!Raider89
Legalább a Rafael gyereket kivették jobb bekkből, így annyit Smallingnak sem kell kikeresztezni. Azért nem véletlen mióta Rio kiesett O'Shea lett a stabil jobb bekk.
Nani jobb oldali "regnálása" meg hamarosan lezárul hála a jó égnek.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Kicsit most aggódom, Vidics mégsem tudta vállalni a játékot (Nani legalább bevethető, Valencia azonban még nem kap szerepet kezdőként), a Marseille viszont a várakozásokkal ellentétben Valbuenát leszámítva nagyjából a legjobb kezdő tizenegyét küldheti pályára. :/ Nem túl biztató fejlemények ezek így nem sokkal a meccs előtt, de remélem meglesz a továbbjutás. Go MU!vassadi
Naniról azt olvastam tegnap, hogy áprilisig nem játszhat :o na de ha játszhat mégis, örülök neki. Valencia meg regenerálódjon csak, szükség lesz rá a hajrában. Egyenlőre elég lesz neki 10-20 perc, aztán egyre több. Vidicért kár, de én nem félek a Brown,Smalling középső kettőstől (hamár jobb nincs). Meg fogják oldani a dolgot. Glory Glory Mu!



Just Win Baby!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kicsit most aggódom, Vidics mégsem tudta vállalni a játékot (Nani legalább bevethető, Valencia azonban még nem kap szerepet kezdőként), a Marseille viszont a várakozásokkal ellentétben Valbuenát leszámítva nagyjából a legjobb kezdő tizenegyét küldheti pályára. :/ Nem túl biztató fejlemények ezek így nem sokkal a meccs előtt, de remélem meglesz a továbbjutás. Go MU!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hogy néz ki?
Van egy csávó, akitől a plafonra mászok. Halkan motyog, és állandóan jobban tudja...JC6
Várjál most apró zavar van az erőben, mert arról beszélek akiről te, csak rossz nevet írtam 😀

A Somos testvérek azok kommentátorok
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én csak a kommentátorokat rühellem a digin, no meg azokat a bukott vagy régen korrupt embereket, akik ott okoskodnak a stúdióban...Na meg a nagy Csisztu...JC6
Én már a kommentátorokat is egész jól tűröm: Monoki és Lévai semmi extra (utóbbinak mondjuk fogalma nincs a labdarúgásról); Ambrus úgyszintén, benne csak az az igazán idegesítő, hogy még ha a grönlandi megyei II-nél kommentátorkodna, valahogy akkor is beleszőné a közvetítésbe a Bayern Münchent; Baumstark nagyjából ugyanaz, mint Ambrus, csak ez a lihegős stílus nem az igazi; Harasztit talán csak azért nem bírom, mert túl sok rossz emlék kötődik hozzá (Everton-MU, Chelsea-MU, Liverpool-MU, ...); Egri Viktor pedig igaz összebeszél mindent, de engem nem zavar, igazi felüdülés volt az ő idehozatala, örülök, hogy a Milan-meccsek többségénél ő a kommentátor.

Ami a "szakértőket" illeti: Juhár Tamásnál néha még olyan érzésem is van, hogy ért hozzá, de folyton csak általánosságokat beszél, Sallói egész tűrhető, Bánki a beszédstílusa és az ostoba viccei, szófordulatai miatt hallgathatatlan, Bozsik Petyáról pedig továbbra is az a véleményem, hogy én egy olyan embert nem engednék be a stúdióba szakértősdit játszani, aki kikapott Máltától.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én csak a kommentátorokat rühellem a digin, no meg azokat a bukott vagy régen korrupt embereket, akik ott okoskodnak a stúdióban...Na meg a nagy Csisztu...JC6
Az borzasztóan színvonaltalan az tény, állandó szaGértőnek meghívják mindig a Somost is... én attól a fószertől akadok ki.Hanni
Hogy néz ki?
Van egy csávó, akitől a plafonra mászok. Halkan motyog, és állandóan jobban tudja...
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én csak a kommentátorokat rühellem a digin, no meg azokat a bukott vagy régen korrupt embereket, akik ott okoskodnak a stúdióban...Na meg a nagy Csisztu...JC6
Az borzasztóan színvonaltalan az tény, állandó szaGértőnek meghívják mindig a Somost is... én attól a fószertől akadok ki.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
beszarok 😀 😀
http://www.youtube.com/watch?v=n4AEEB9naYs&feature=player_embeddedJoci
Mi eza baromság?! :/zavi27
egy elkeseredett maki véleménye 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Én csak a kommentátorokat rühellem a digin, no meg azokat a bukott vagy régen korrupt embereket, akik ott okoskodnak a stúdióban...Na meg a nagy Csisztu...JC6
Egri köcsög van minden Milan meccsen (legalábbis azon a néhányon ő volt, amit a digifoson néztem) és valami hihetetlen, hogy oltja végig 90 percen keresztül a Milan-t. Igazi profi kommentátor, észre se lehet venni, h Inter drukker.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én csak a kommentátorokat rühellem a digin, no meg azokat a bukott vagy régen korrupt embereket, akik ott okoskodnak a stúdióban...Na meg a nagy Csisztu...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Már régóta azt várom, hogy csődöljenek be végre, de csak nem akarnak.Schleck
Eleinte nekem se tetszett, hogy (részben) ők közvetítik a BL-t, és hogy ettől a szezontól a két kedvenc csapatom meccseit is itt kell néznem, de gyorsan hozzászoktam. Persze akinek nincs Digi Sportja, vagy van, de nem annyira toleráns velük szemben, mint én, azt is meg tudom érteni.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 842 — Amerikai sportok rajongója
beszarok 😀 😀
http://www.youtube.com/watch?v=n4AEEB9naYs&feature=player_embeddedJoci
Mi eza baromság?! :/
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
én nem értem, hogy hogy tudnak megélni...mármint, szarért-húgyért adják, közben meg irdatlan összegekért veszik meg a műsorokat, illetve basszák át a konkurenst (álá english premier league)...bármennyire is rühellem az egészet, nyáron már elő kell fizessek erre is, mert annyira nem élvezetes laptopról követni az EPL-t, Serie A-t, BL-t, kézi bl-t meg mindent, mert úgyis megvesznek mindentHabi
Már régóta azt várom, hogy csődöljenek be végre, de csak nem akarnak.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mi helyett rakták be nem tudod?
(Mármint a csatornaelosztásban.)Bazzani
Elvileg a román DDTV csatorna helyett (az meg átkerült egy másik transzponderre).vassadi
Köszi,majd megnézem ha otthon leszek.
Nem hülyeség ez a DigiSport+ hamár ennyi mindent megvettek maguknak legalább mindent le tudnak adni.
Mondjuk előbb utóbb valamelyik csatorna ki fog dőlni, mert ennyi már túl sok.
Lassan a Sport TV-n semmi nézhető nincsen,a SportKlubról nem is beszélve.Bazzani
én nem értem, hogy hogy tudnak megélni...mármint, szarért-húgyért adják, közben meg irdatlan összegekért veszik meg a műsorokat, illetve basszák át a konkurenst (álá english premier league)...bármennyire is rühellem az egészet, nyáron már elő kell fizessek erre is, mert annyira nem élvezetes laptopról követni az EPL-t, Serie A-t, BL-t, kézi bl-t meg mindent, mert úgyis megvesznek mindent


JT Daniels fan
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Köszi,majd megnézem ha otthon leszek.
Nem hülyeség ez a DigiSport+ hamár ennyi mindent megvettek maguknak legalább mindent le tudnak adni.Bazzani
Nekem eddig sok károm nem származott az ismétlésekből (szerencsére nagyon ritkán fordult elő, hogy a Manchester vagy a Milan meccsét nem, vagy csak ismétlésben adták), de valóban jól jön az új csatorna. És jókor is, mivel a hétvégén elkezdődik a MotoGP, és most ez is bekavarna néha. De az igazán nagy előnyeit nem most, hanem majd pl. a következő szezon BL-csoportköre alatt fogjuk élvezni.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
beszarok 😀 😀
http://www.youtube.com/watch?v=n4AEEB9naYs&feature=player_embedded


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma rajtol az idei MLS szezon a Seattle-Los Angeles mérkőzéssel, a többiek majd a hétvégén kezdik el, így a bajnok Rapids is.
A múlt héten lejátszottuk az utolsó két felkészülési meccsünket, és 4-2-1-gyel zártuk az előidényt:
http://denversports.blog.hu/2011/03/14/rapids_lezarult_a_felkeszules
http://denversports.blog.hu/2011/03/10/rapids_eloideny_meccs_seattle_ben

Várjuk a rajtot, hogy ismét szétrúghassuk mindenki seggét. :cool:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi helyett rakták be nem tudod?
(Mármint a csatornaelosztásban.)Bazzani
Elvileg a román DDTV csatorna helyett (az meg átkerült egy másik transzponderre).vassadi
Köszi,majd megnézem ha otthon leszek.
Nem hülyeség ez a DigiSport+ hamár ennyi mindent megvettek maguknak legalább mindent le tudnak adni.
Mondjuk előbb utóbb valamelyik csatorna ki fog dőlni, mert ennyi már túl sok.
Lassan a Sport TV-n semmi nézhető nincsen,a SportKlubról nem is beszélve.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mi helyett rakták be nem tudod?
(Mármint a csatornaelosztásban.)Bazzani
Elvileg a román DDTV csatorna helyett (az meg átkerült egy másik transzponderre).
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elindult a Digi Sport Plus, egyelőre még természetesen csak "töltelékműsorokkal", de hétvégén a Sunderland-Liverpool és a Napoli-Cagliari találkozó például már ezen a csatornán lesz látható élőben. Remélem így - (már csak üzleti szempontból is) ésszerű módon - a BL-negyeddöntők szerdai játéknapján is mindkét meccs élőben lesz megtekinthető.vassadi
Mi helyett rakták be nem tudod?
(Mármint a csatornaelosztásban.)

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Elindult a Digi Sport Plus, egyelőre még természetesen csak "töltelékműsorokkal", de hétvégén a Sunderland-Liverpool és a Napoli-Cagliari találkozó például már ezen a csatornán lesz látható élőben. Remélem így - (már csak üzleti szempontból is) ésszerű módon - a BL-negyeddöntők szerdai játéknapján is mindkét meccs élőben lesz megtekinthető.