Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Bocs mindenkitől, hogy nem olvastam végig az oldalt (túl hosszú) de esetleg valaki nem tud valami jó oldalt a neten ahol lehetne nézni az esti BL meccset (bármelyiket)?

Előre is köszi.danyly
myp2p.eu, ott van 600 link minden meccshez.Duff
http://www.atdhenet.tv/
Itt nem kell 600 link közül válogatni - egy van, de az szinte mindig kifogástalanul működik. 😉vassadi
De a myp2p-n meg vannak olyan Sopcastos meg Veetle-s linkek, ahol kurvajó a minőség ^^ 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Bocs mindenkitől, hogy nem olvastam végig az oldalt (túl hosszú) de esetleg valaki nem tud valami jó oldalt a neten ahol lehetne nézni az esti BL meccset (bármelyiket)?

Előre is köszi.danyly
myp2p.eu, ott van 600 link minden meccshez.Duff
http://www.atdhenet.tv/
Itt nem kell 600 link közül válogatni - egy van, de az szinte mindig kifogástalanul működik. 😉
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
ez 1-1 lájkodba fog kerülni 😀 😀 😀
viccelek.JC6
Rendben. 😊
Lájkolok. Már én is úgy beszélek mint Rákóczi a 40 millásban. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez 1-1 lájkodba fog kerülni 😀 😀 😀
viccelek.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Húúú, köszi mindkettőtöknek. Nekem is volt két oldal elmentve, de sajna törölték mindkettőt, Digi Sportom meg nincs. 😕
Az a rohadék szolgáltató kisajátított már minden kupát + bajnokságot magának.

Mégegyszer köszönöm szépen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Itt válogathatsz:

RM vs Lyon

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=107422&part=sports

Chelsea vs FCK

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=107421&part=sports
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Bocs mindenkitől, hogy nem olvastam végig az oldalt (túl hosszú) de esetleg valaki nem tud valami jó oldalt a neten ahol lehetne nézni az esti BL meccset (bármelyiket)?

Előre is köszi.danyly
myp2p.eu, ott van 600 link minden meccshez.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocs mindenkitől, hogy nem olvastam végig az oldalt (túl hosszú) de esetleg valaki nem tud valami jó oldalt a neten ahol lehetne nézni az esti BL meccset (bármelyiket)?

Előre is köszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 323 — Ajmo Vatreni
ebből is látszik, hogy micsoda begyöpösödött agyú gittegylet ez az UEFA (és a FIFA is persze).

szabály van úgyh emberiességnek helye nincs!gabtsi
Amikor a szabály csak önmagáért és nem sportért (bármivel behelyettesíthető) van.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ebből is látszik, hogy micsoda begyöpösödött agyú gittegylet ez az UEFA (és a FIFA is persze).

szabály van úgyh emberiességnek helye nincs!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Az UEFA-nál meg túl sok lehet a szabadidő:
"Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nem engedélyezi, hogy a ma esti labdarúgó Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő előtt a Real Madrid és a Lyon játékosai olyan trikóban vonuljanak ki a pályára, amin jobbulást kívánnak a májdaganattal diagnosztizált barcelonai futballistának, Éric Abidalnak."Pocs
Hogyan és miért?empty taxi
Gondolom pénzbüntetés lenne, de csak lesz valaki olyan tökös, hogy bevállalja.

"A France Football információja szerint a szerda délelőtti madridi technikai értekezleten az UEFA delegáltja jelezte, hogy a vonatkozó előírások nem engedélyeznek semmiféle ilyen megnyilvánulást a mérkőzések előtt."

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20110316-majdaganattal-mutik-a-barcelona-vedojet.htmlempty taxi
Olvastam
Nagyon durva. 😕
Jobbulást neki!Stez
Nagyon rosszkor, élete formájában játszott idén. A műtétet végző orvos azt nyilatkozta, hogy szerencsére nagyon hamar megtalálták és egy rutinműtét lesz a beavatkozás, sőt akár 4-6 héten belül visszatérhet. Természetesen jobbulást!Pocs
Abidal eddig is remekül játszott, baromira alulértékelt játékos volt mindig is.
Nagyon remélem, hogy 4-6 héten belül valóban visszatérhet és rutinműtét lesz. :/

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Az UEFA-nál meg túl sok lehet a szabadidő:
"Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nem engedélyezi, hogy a ma esti labdarúgó Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő előtt a Real Madrid és a Lyon játékosai olyan trikóban vonuljanak ki a pályára, amin jobbulást kívánnak a májdaganattal diagnosztizált barcelonai futballistának, Éric Abidalnak."Pocs
Hogyan és miért?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20110316-majdaganattal-mutik-a-barcelona-vedojet.htmlempty taxi
Olvastam
Nagyon durva. 😕
Jobbulást neki!Stez
Nagyon rosszkor, élete formájában játszott idén. A műtétet végző orvos azt nyilatkozta, hogy szerencsére nagyon hamar megtalálták és egy rutinműtét lesz a beavatkozás, sőt akár 4-6 héten belül visszatérhet. Természetesen jobbulást!

Az UEFA-nál meg túl sok lehet a szabadidő:
"Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nem engedélyezi, hogy a ma esti labdarúgó Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő előtt a Real Madrid és a Lyon játékosai olyan trikóban vonuljanak ki a pályára, amin jobbulást kívánnak a májdaganattal diagnosztizált barcelonai futballistának, Éric Abidalnak."

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20110316-majdaganattal-mutik-a-barcelona-vedojet.htmlempty taxi
Olvastam
Nagyon durva. 😕
Jobbulást neki!

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20110316-majdaganattal-mutik-a-barcelona-vedojet.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó lenne már egy olyan meccs ahol nem kell az infarktussal küzdenem.

- edwin miért vonulsz vissza ? 😕
- nani takarodj a jó kurva anyádba!


remélem a barcat kapjuk a következő körben!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hááát, nemtom Duff. Leonardo-nak szerintem a Milan-nál idő kellett volna. Úgy vélem, hogy az a munka, amit elkezdett, most érik be a piros - feketéknél. Hiszen egy teljesen új csapatot kellett neki átfilozofálnia és újraépítenie.
De ezt mint laikus írom, és elnézést érte, annyira nem vagyok képben a Milan-nal, csak néha utánanézek/olvasok.
De itt az Inter példája. Mou-val egy kupán kívül szinte mindent megnyernek 1 év alatt. Jön Benitez, aki nem bírja átugrani Mou árnyékát, elbukik, de a csapatot is feldarabolja. Majd jön Leo, és a Seria A-ban pár hét alatt -13 pontról -5 a Milannal szemben, a BL-ben meg továbbmennek, vert helyzetből, egy sokkal erősebb csapat ellen idegenben, mint amelyik ellen a Milan bukik el...

Nem akarlak megbántani, csak én így látom, "fél szemmel". Ha Italy-ra pillantok.JC6
Érdekes volt a tavalyi éve Leonak. Nyílván kellett volna idő és jobb játékosanyag ahhoz h nyerjen vmit csak hát bábnak igazolták kopaszék és annak nem volt megfelelő. Viszont az Allegri-féle Milan kb. semmiben sem hasonlít a Leo-félére. Jah és respect a vezetésnek h ha már idehozták az egyik legtehetségesebb fiatal olasz edzőt akk hagyják dolgozni!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Leonardo adj egy pacsit! Nem szeretem az Intert, de Leo szar helyzetből épített várat.JC6
Hát Milánó szebbik felén meg szarból csinált kurvaszart.Duff
Hááát, nemtom Duff. Leonardo-nak szerintem a Milan-nál idő kellett volna. Úgy vélem, hogy az a munka, amit elkezdett, most érik be a piros - feketéknél. Hiszen egy teljesen új csapatot kellett neki átfilozofálnia és újraépítenie.
De ezt mint laikus írom, és elnézést érte, annyira nem vagyok képben a Milan-nal, csak néha utánanézek/olvasok.
De itt az Inter példája. Mou-val egy kupán kívül szinte mindent megnyernek 1 év alatt. Jön Benitez, aki nem bírja átugrani Mou árnyékát, elbukik, de a csapatot is feldarabolja. Majd jön Leo, és a Seria A-ban pár hét alatt -13 pontról -5 a Milannal szemben, a BL-ben meg továbbmennek, vert helyzetből, egy sokkal erősebb csapat ellen idegenben, mint amelyik ellen a Milan bukik el...

Nem akarlak megbántani, csak én így látom, "fél szemmel". Ha Italy-ra pillantok.JC6
nem akarom a pincért védeni és Leo ellen beszélni, de azért elég komoly sérüléshullám volt a csapatnál, ill tavalyi kulcsemberek főleg Milito és Maicon qrva gyengék idén, még most is...és azért Pazzini és Ranocchia nélkül sztem -20 is lenne.

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Leonardo adj egy pacsit! Nem szeretem az Intert, de Leo szar helyzetből épített várat.JC6
Hát Milánó szebbik felén meg szarból csinált kurvaszart.Duff
Hááát, nemtom Duff. Leonardo-nak szerintem a Milan-nál idő kellett volna. Úgy vélem, hogy az a munka, amit elkezdett, most érik be a piros - feketéknél. Hiszen egy teljesen új csapatot kellett neki átfilozofálnia és újraépítenie.
De ezt mint laikus írom, és elnézést érte, annyira nem vagyok képben a Milan-nal, csak néha utánanézek/olvasok.
De itt az Inter példája. Mou-val egy kupán kívül szinte mindent megnyernek 1 év alatt. Jön Benitez, aki nem bírja átugrani Mou árnyékát, elbukik, de a csapatot is feldarabolja. Majd jön Leo, és a Seria A-ban pár hét alatt -13 pontról -5 a Milannal szemben, a BL-ben meg továbbmennek, vert helyzetből, egy sokkal erősebb csapat ellen idegenben, mint amelyik ellen a Milan bukik el...

Nem akarlak megbántani, csak én így látom, "fél szemmel". Ha Italy-ra pillantok.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
bagoly mondja verébnek... 😛 😛 Joci
Háááát, nem tartom helytállónak ezt a mondást, tekintve, hogy az elmúlt 7 évben se a fradika, se rozsomákia nem tudott győzni ellenünk 😛
A Derby D'Italia mondjuk teljesen egál 😛
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Most már tudják, érzik a Bayern szurkolók, hogy én mit éreztem akkor, amikor Van Damme, izé, Gaal, volt az Fc Barcelona nagy sikerű edzője...JC6
Maximálisan. Bár figyelmeztettek bennünket már korábban is erre, mosat sz*punk mi ezzel.
Mindegy, a tavalyi év szép volt.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Hát most megdőlt az a mondás, hogy a focit 22en játszák, és a végén a Németek nyernek. Sajnálom a Bayern szurkolókat(velük nincs bajom, csak a csapattal, sőt, sok bajor drukker haverom is van), én is átérzem, amit most ők, tavaly ellenük ugyan így estünk ki, jól kezdtünk, aztán totális leengedés, és magunkat szopattuk meg, persze ez nem veszi el az érdemüket.
Kiváncsian várom kit kapunk.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most már tudják, érzik a Bayern szurkolók, hogy én mit éreztem akkor, amikor Van Damme, izé, Gaal, volt az Fc Barcelona nagy sikerű edzője...
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Hát most van nálunk egy újabb babaképű gyilkos. 😛 Ma is letette a névjegyét 2×.
Persze Solskjaerből még egy sosem lesz, hatalmas játékos volt.



Just Win Baby!