NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Most olvasom a híreket a Manchester sérültjeiről - lesújtó. Ugyanaz, mint tavaly, sőt, most talán még rosszabb (az időzítés mindenképpen). Csak nehogy megint rámenjen a szezonunk a sok sérült védőre. 😐 Idén mondjuk van egy Smallingunk, de Ferdinand nélkül a szezon hátralévő részében (ráadásul normális jobbhátvédünk se lesz hetekig)... :/ Sérülések szempontjából azt hiszem most van nálunk a mélypont, ráadásul a szezon talán legkritikusabb időszakában.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
fansfc.com? Hitelesnek hangzik. 😀Mikey
Benne van, hogy állítólag. Aztán meg ne lepődjünk. Bár a legjobb helye ott van ahol most van. Hm. Ez elég értelmesen hangzott... 😀 Láttuk, hogy a klub váltás nem igazán erőssége a magyaroknak... Lásd Huszti....
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
fansfc.com? Hitelesnek hangzik. 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Dalglish állítólag a Liverpoolba vinné Dzsudzsákot
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lehmann visszatér,ezaz! 😂
Angliában úgyse hugyozott még a kapu mögött...

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Aláírt Folan, a Hull City egykori fenegyereke a Rapids-hez! Készen áll a bajnok, két nap múlva leemelkedünk a fellegekből vörös szőnyegen a pór nép közé. Nehéz lesz újra meccseket játszani, annyira megszoktam már a sikert, de idén is meg kell mutatni, hogy kik a legjobbak. 😊
Természetesen az előzetes ranking-ok csak az ötödik helyre sorolnak minket, élén a PO-ban elsők között kieső LA, RSL, NYRB, hát atomlol. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt a Bánkit vagy Bánfit vagy kicsodát, akitől eddig is a falra másztam, hogy engedhetik 90+2 percig meccset kommentálni? Egy életre elegendő sablont lőtt el ma is...JC6
Igen, ez most nekem is elég idegesítő volt. Végig ugyanazt fújta, milyen gyenge mindkét csapat, a Real is milyen rosszul játszik, milyen gyenge a meccs stb. Kicsit túlzás volt. Azt egyszer mikor megkerdezték, hogy miért lehet a Lyon gyenge akkor anyyit válaszolt, hogy ez legyen a Puel gondja...zavi27
Egy idő után levettem a hangot 😀 Kicsit nagyítottam, nem bírtam őket 90+2 percig hallgatni 😀
De hogy ilyen embereket odaengedjenek 😀 No comment 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
7 év, ideje volt már...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 842 — Amerikai sportok rajongója
Ezt a Bánkit vagy Bánfit vagy kicsodát, akitől eddig is a falra másztam, hogy engedhetik 90+2 percig meccset kommentálni? Egy életre elegendő sablont lőtt el ma is...JC6
Igen, ez most nekem is elég idegesítő volt. Végig ugyanazt fújta, milyen gyenge mindkét csapat, a Real is milyen rosszul játszik, milyen gyenge a meccs stb. Kicsit túlzás volt. Azt egyszer mikor megkerdezték, hogy miért lehet a Lyon gyenge akkor anyyit válaszolt, hogy ez legyen a Puel gondja...
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Azért jellemző. Lefocizzuk az ellenfelet, és nem minket dicsőítenek, hanem a Lyont szapulják.
eaglesmcnabb
pont ezt akartam írni.nincs jobb szó rá,szánalmas.

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
pff ilyen bűn rossz meccset mint ez volt, kb csak azért néztem h Torres hátha beszenved vmit de a többiek kb szartak rá :\ a Koppenhága szurkolóknak meg kurva nagy riszpekt jó hangulatot csináltak 😊
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Megtört az átok,jöhet a 10. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt a Bánkit vagy Bánfit vagy kicsodát, akitől eddig is a falra másztam, hogy engedhetik 90+2 percig meccset kommentálni? Egy életre elegendő sablont lőtt el ma is...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért jellemző. Lefocizzuk az ellenfelet, és nem minket dicsőítenek, hanem a Lyont szapulják.
Bezzeg a Barca egy isten csapat volt, mert elverte emberelőnyben az Arsenalt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
szegény Lyon-t megint kitömik... 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szadista állat Pepe. Gyilkos.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Milyen böngészővel?Matthew99
króm.eaglesmcnabb
Az enyém is az, mégse műxik...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De rühellem ezt a Pepét meg Carvalho-t. Mármint a "játék"stílusukat. Pepét már rég el kellett volna tiltani. Örökre.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Milyen böngészővel?Matthew99
króm.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Milyen böngészővel?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nekem megy tökéletesen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hányszor mondjam hogy http://tv.stream.com.ru/
20.45kor megnyitod, jobb alsó sarokba katt a digisportra, és megy is a meccs jó minőségben magyar kommentárral 😊eaglesmcnabb
Milyen bővítmény kell hozzá, mert nekem nem találja?Matthew99
nem hiszem hogy kell hozzá valami... kattints a linkre, majd görgess fel, és működnie kell.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hányszor mondjam hogy http://tv.stream.com.ru/
20.45kor megnyitod, jobb alsó sarokba katt a digisportra, és megy is a meccs jó minőségben magyar kommentárral 😊eaglesmcnabb
Milyen bővítmény kell hozzá, mert nekem nem találja?Matthew99
Nekem sem... 😕
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
hányszor mondjam hogy http://tv.stream.com.ru/
20.45kor megnyitod, jobb alsó sarokba katt a digisportra, és megy is a meccs jó minőségben magyar kommentárral 😊eaglesmcnabb
Milyen bővítmény kell hozzá, mert nekem nem találja?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
hányszor mondjam hogy http://tv.stream.com.ru/
20.45kor megnyitod, jobb alsó sarokba katt a digisportra, és megy is a meccs jó minőségben magyar kommentárral 😊eaglesmcnabb
Ez tényleg nagyon jó. Köszi szépen neked is.
Bocs ha le voltam maradva ilyen téren, de sajnos rá vagyok kényszerülve ilyenen keresztül nézni a meccseket.
Bár néztem én is idény közben egy oldalon az NFL-t ( inkább csak a Miami meccseit ), de sajnos azt törölték.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.