NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Közel sem egyértelmű a Real vs. Spurs szvsz.

Én még a Real továbbjutását is eltudom képzelni. 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mint Tottenham támogató (már jó pár éve) egyetlen egy csapatot szerettem volna, ha elkerüli a csapat. Hát nem azt kapták? 😕
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
forró, uefanál nagyon fogják a barca kezét, így csak a döntőben kerülhetünk össze.

hát ha valakit el akartam kerülni az a dynamo, de végül is jobb ezen túlesni hamar, elődöntő már lazább lenne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
következő körben meg Real-Barca 😀Stez
Vagy Tottenham-Shaktar 😀

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Maga az ág nem rossz, de a Chelseanek nem örülök. Még 2 meccs velük, holott ott van egy rettenetesen fontos bajnoki is, sokkal fontosabb, mint ezek.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Real-Tottenham
Chelsea-MU az mekkora 😀
Barcelona-Shaktar Donyeck
Internazionale-Shalke04

következő körben meg Real-Barca 😀

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Aki erre a szánalmas Liverpoolra fogad, az meg is érdemli, hogy ne nyerjen. 😛

Komolyra véve, unom már folyamatosan ezt írni, de szégyen és gyalázat, amit a játékosok művelnek.
Jövőre pedig nem lesz európai kupaindulás, tehát még tovább fog gyengülni a csapat...Mikey
Egy szarhalmaz volt...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Aki erre a szánalmas Liverpoolra fogad, az meg is érdemli, hogy ne nyerjen. 😛

Komolyra véve, unom már folyamatosan ezt írni, de szégyen és gyalázat, amit a játékosok művelnek.
Jövőre pedig nem lesz európai kupaindulás, tehát még tovább fog gyengülni a csapat...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Nagy gratula a Pool-nak, legalább nem kaptak ki... 😛

Kuyt-nek külön gratulálok a kiváló védőmunkájához az ellenfél kapuja előtt

Gondolkoztam hogy Braga vagy X kétesély vagy hogy nem lesz 3 gól- aztán megraktam a Poolt... vehettem volna egy új gépet ha nyernek :mad:

A PSV meccsre inkább nem mondok semmit már amúgy sem tudok végig nézni egy meccset sem normálisan :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És minő meglepő, a 91. percben, amikor már minden mindegy, szintén egy 100%-os 11est nem fúj be a hazai pályán játszó Rangers-nek. Az utolsó kameraállásnál látni, hogy 4 (!!!) méterre volt a bíró az esettél. Nem értem. Nem szeretem az összeesküvés elméleteket, sem olvasni, sem kreálni, de azért ennyire nem kéne egy nagy psv-t nyomni...
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A rák egye meg az uefát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi a szarnak 5 bíró, meg segítő meg tökömtudja micsoda?????????????????????? 3 méterre áll és nem inti be a full kezezést a gólvonalon???!!!!!!

Arról már nem is beszélek hogy a kommentátor kinyalja a psv seggét. szép fényesre. hányadék.JC6
Szerintem kellene még +kettő játékvezető , hogy a kapu mindkét oldalán álljanak. 😀
Talán úgy meglátták volna. 😊

És ebben az a durva, hogy így teljesen másképpen alakult volna a meccs (persze ha belövik a 11-est).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
ha már szóba került Balotelli:
http://www.youtube.com/watch?v=lYU-SeVofHs&feature=player_embedded
😀kristof
Itt azért nem kis problémák vannak a sráccal. Ja és csak úgy hébe-hóba emelgette a lábát bemelegítés gyanánt. Szánalmas ez az ember. És ezért a "kemény munkáért" mennyi pénzt leakaszt+még kezdő is a meccseken.
Nem csak neki de igen sok focistának megkurtítanám a fizetését.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A rák egye meg az uefát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi a szarnak 5 bíró, meg segítő meg tökömtudja micsoda?????????????????????? 3 méterre áll és nem inti be a full kezezést a gólvonalon???!!!!!!

Arról már nem is beszélek hogy a kommentátor kinyalja a psv seggét. szép fényesre. hányadék.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Utolsó megnézett soccermeccseim egyike a mai Liverpool-Braga meccs.

Ekkora egy hányadékot bazmeg.

A csapat beleszar az egészbe, a portugálok mindegyike úgy fetreng mint rinyáldó legszebb napjain se, és mellé még a buzi olasz bíró is hatalmas fasz.

Broáf.Mikey
Na ja, "jó" kis meccs. Komolyan gondolkodom rajta, hogy rászánjam-e magam a második félidőre, vagy aludjak egy jót a PSV-meccs második félidején...ez a 45 perc nem az előbbi felé billenti a mérleget. Rossz nézni.

Szerk: bár Harsányi Leventét hallva a story tv-n, lehet, hogy inkább valami filmen alszom el 😀

"látszik, hogy nem les, mert a saját térfeléről indított". Bazmeg...bazmeg.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Utolsó megnézett soccermeccseim egyike a mai Liverpool-Braga meccs.

Ekkora egy hányadékot bazmeg.

A csapat beleszar az egészbe, a portugálok mindegyike úgy fetreng mint rinyáldó legszebb napjain se, és mellé még a buzi olasz bíró is hatalmas fasz.

Broáf.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Kiesett a City, muhahahhahahahaJC6
Ennek én is kifejezetten örülök. 😉 😛 Balotelli megint ostoba volt, kiállították - ennyit a nagy reménységről, remélem még sokáig keseríti a City-hívek napjait. Csak nehogy Gallianiék olyan hülyék legyenek, hogy tényleg a Milanhoz viszik...vassadi
Még mindig szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy direkt csinálja a szart, hogy kiutálják a Cityből és a vezetőség is gyorsan túladjon rajta és jöhessen Milánóba.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ha már szóba került Balotelli:
http://www.youtube.com/watch?v=lYU-SeVofHs&feature=player_embedded
😀kristof
Ez de kemény. 😂

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha már szóba került Balotelli:
http://www.youtube.com/watch?v=lYU-SeVofHs&feature=player_embedded
😀kristof
aztaqrvaaa, ez de kemény...a fáról pottyantja 😀

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha már szóba került Balotelli:
http://www.youtube.com/watch?v=lYU-SeVofHs&feature=player_embedded
😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kiesett a City, muhahahhahahahaJC6
Ennek én is kifejezetten örülök. 😉 😛 Balotelli megint ostoba volt, kiállították - ennyit a nagy reménységről, remélem még sokáig keseríti a City-hívek napjait. Csak nehogy Gallianiék olyan hülyék legyenek, hogy tényleg a Milanhoz viszik...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat, örülök, hogy Gerával kapcsolatban egy véleményen vagyunk 😊

Kiesett a City, muhahahhahahaha

Sajnálom a Zenit-et, főleg szegény kapust. Isten adjon neki erőt!JC6
ha már másba sose mi? 😀
de persze mi elfogultak vagyunk Gerzsonnal kapcsoltaban 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Divat, örülök, hogy Gerával kapcsolatban egy véleményen vagyunk 😊

Kiesett a City, muhahahhahahaha

Sajnálom a Zenit-et, főleg szegény kapust. Isten adjon neki erőt!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez a story tv közvetítés ez tényleg mindennek a legalja.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Durva lenne ha a Zenit továbbjutna 0-3ról (2-0 a félidő), csak jelzésképpen 6.45-ös volt az odds-a 😉

Aki meg nevetni akar nézze meg az Ajax kapusát, fura hogy ilyen szinten pocakos embert lehet látni a pályán és az nem a spori 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fansfc.com? Hitelesnek hangzik. 😀Mikey
Benne van, hogy állítólag. Aztán meg ne lepődjünk. Bár a legjobb helye ott van ahol most van. Hm. Ez elég értelmesen hangzott... 😀 Láttuk, hogy a klub váltás nem igazán erőssége a magyaroknak... Lásd Huszti....apeszos
de legalább szépen nő a bankszámlája a kispadon 😊

Gera azért jól csinálta klubváltásait, arról meg most nem tehet, h egy fasz az edzője, reméljük tudja ezt ő is és esze ágába sincs maradni, hiába marasztalják. még pár év angliába, aztán jöhet haza levezetni a Fradiba(azt se bánnám ha 1-2 éven belül)... 😊

ami viszont válogatott szempontjából is fontos sztem, h közeljövőben Gulácsi, Juhász, Dzsudzsi, Koman, Szalai, Vidi fiataljai, talán még Laczkó, Németh K. hol folytatja és befér-e az adott csapatba. ha ők is elqrják akkor sose lesz már életképes csapatunk...

|