NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 842 — Amerikai sportok rajongója
az eto 35x szabalytalankodott... no comment. ilyen stadion meg minek oda azt en nem ertem. alig jar ki nezo.Raider89
ilyen stadionba élvezet lenne kijárni,csodálom h mér csak öten járnak átlagban meccsre :/Joci
Mondjuk nekem a Vidi is egy vicc a 3-4 ezer nézőjével a legnagyobb rangadókon is, amikor első történelmi bajnoki címűket nyerik majd szintén szép stadionjukban.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
köszi Palermo, és persze Ibrakadabra... :cool:

Leccét hnap ütni kell és -2 a derby előtt. 😛

|
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Allegri egy retardált fasz. Aki egy 5L szériában lévő csapat ellen ilyen fos kezdőt küld ki, az megérdemli, h ne nyerjen a csapata...
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
ilyen stadionba élvezet lenne kijárni,csodálom h mér csak öten járnak átlagban meccsre :/Joci
te kiváncsi lennél erre a gyalázatra? még ha magyar gyerekek lennének... de nem azok
inkább kimegyek egy jó megye IIIas meccsre. Na az látod olyan élmény amit a Mastercard sose ad meg 😀tüsi91
az tényleg szánalmas hogy az egész győrben van kb. 2 magyar,a többi meg zsoldosJoci
A legrosszabb az, hogy ma a 2 csapatban ugyanannyi magyar játszott, úgyhogy egy szavunk sem lehet 😕
Lélektelen fos volt ez megint, 0 előrejátékkal. A lilák ellen ez kurva kevés lesz.

A szombati munkanap spórolt nekem vagy 4 ezret...

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Szép. Mire Higany felépül, gó tu dö Kispad 😉eaglesmcnabb
Ugye hogy ugye? :cool:

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szép. Mire Higany felépül, gó tu dö Kispad 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
az eto 35x szabalytalankodott... no comment. ilyen stadion meg minek oda azt en nem ertem. alig jar ki nezo.Raider89
ilyen stadionba élvezet lenne kijárni,csodálom h mér csak öten járnak átlagban meccsre :/Joci
te kiváncsi lennél erre a gyalázatra? még ha magyar gyerekek lennének... de nem azok
inkább kimegyek egy jó megye IIIas meccsre. Na az látod olyan élmény amit a Mastercard sose ad meg 😀tüsi91
az tényleg szánalmas hogy az egész győrben van kb. 2 magyar,a többi meg zsoldos


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
az eto 35x szabalytalankodott... no comment. ilyen stadion meg minek oda azt en nem ertem. alig jar ki nezo.Raider89
ilyen stadionba élvezet lenne kijárni,csodálom h mér csak öten járnak átlagban meccsre :/Joci
te kiváncsi lennél erre a gyalázatra? még ha magyar gyerekek lennének... de nem azok
inkább kimegyek egy jó megye IIIas meccsre. Na az látod olyan élmény amit a Mastercard sose ad meg 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
az eto 35x szabalytalankodott... no comment. ilyen stadion meg minek oda azt en nem ertem. alig jar ki nezo.Raider89
ilyen stadionba élvezet lenne kijárni,csodálom h mér csak öten járnak átlagban meccsre :/Joci
drága a jegyHurka
1500 a vendég 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
az eto 35x szabalytalankodott... no comment. ilyen stadion meg minek oda azt en nem ertem. alig jar ki nezo.Raider89
ilyen stadionba élvezet lenne kijárni,csodálom h mér csak öten járnak átlagban meccsre :/Joci
drága a jegy
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
az eto 35x szabalytalankodott... no comment. ilyen stadion meg minek oda azt en nem ertem. alig jar ki nezo.Raider89
ilyen stadionba élvezet lenne kijárni,csodálom h mér csak öten járnak átlagban meccsre :/


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
az eto 35x szabalytalankodott... no comment. ilyen stadion meg minek oda azt en nem ertem. alig jar ki nezo. nagyon franko szep modern de kurvara alig vannak hazaiak



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Győr-Fradi

hát,nehéz mit mondani erről a meccsről.rég láttam ennyire színvonaltalan fost mint ami ma volt.a győr ma nem focizott,mi meg még annyira se..az mindent elmond szerintem hogy béla király volt a meccs embere,nem is értettük hogy a mester miért cserélte le és hozta stanicsot.egyetlen jónak mondható cseréje bence volt,aki amúgy nem csinált semmit,de legalább nem retardáltkodott annyit mint stanics és abdi.a győr talált egy gólt és ezzel nyert.x lett volna az igazságos mert ez a mai meccs tényleg nulla volt.és a végére hagytam a bírót ondó mestert.pont passzolt a meccshez.elnézett kezezések(lásd aleksidzénél,amikor maga elé tette a labdát a 16oson belül és majdnem gólt lőtt..)tördelte a játékot,előnyszabályt nem ismerte.kritikán aluli bírói teljesítmény.ja és a lapokat se nagyon ismeri. a győr pedig azzal hogy az utolsó 10percben 46326742673 sérülést "szenvedett el" a röhej tárgya.amint felkelt az egyik,"megsérült" a másik.ez nagyon unszimpatikus volt.persze nem emiatt kaptunk ki,hanem mert totál fosok voltunk,ez még a dózsa ellen is kevés lesz.

ami viszont nagy plusz pont az a stadion,nagyon frankón néz ki a létesítmény.még a vendégszektort megcsinálhatnák rendesre és akkor 5csillagos a dolog.ezt leszámítva nekem nagyon bejön.profi,látszik h van lóvé

foly.köv. dózsa


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Amit eddig a Milan művel, az nulla. Akármilyen mély gödörben is van a Palermo, akárhány alapemberük is hiányzik, ellenük már hagyomány a rém gyenge játék és a pontvesztés (nagy talány, hogy az őszi meccset hogyan sikerült megnyerni). :/ Pedig ha most jön egy kisebb mélyrepülés (mondjuk amíg Ibra eltiltott), azzal minden fordulhat, és a következő hetekben az Inter átveheti a vezetést a tabellán (hadd ne emlékeztessek senkit a tavalyi Roma sorsára...). Jöjjön Robinho és Boateng, és próbáljunk meg összehozni valami értékelhetőt a második félidőben, mert ez így semmi.

Evans-ről annyit, lehet, hogy túlzó kifejezést használtam vele kapcsolatban; természetesen nem úgy gondoltam, hogy szabaduljunk meg tőle, vagy hogy mondjunk le róla, mert nem játszik jól, de Raider89-nek igaza van, agyondicsérve se lesz egy olyan játékos, aki a szezon nagyjából egészében formán kívül játszik és ha pályára lép, akkor is többnyire értékelhetetlen teljesítményt nyújt...

Gibsonnal is nagyjából ugyanaz a helyzet, mint Evans-szel; tavaly kifejezetten hasznos tagja volt a csapatnak, idén viszont...
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
szerintem carrick vedekezesben sem villog annyira iden,pedig a spursben is az volt az elsoszamu szerepe, csak raadas volt hogy egeszjo volt tamadasba,ahogy tav es elotte nalunk. rafael fele utalatod meg szamomra erthetetlen,ahogy neked az en evans tortenetem. tamadasban jo, es vedekezesben is folyamat fejlodik, teny h oshea meg jobb nala mind2 teren, de mas mas stilusuak. bocs hogy offoltam a pool topikba 😂 de szivesen elolvasnam a brazilrol valo velemenyed mondjuk pmbe,h ne offoljunk 😀 szerk ja most olvasom hogy andersonra gondoltal,akko sorry,vele kapcsolatban egyetertek



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
carricknek is a k.a. es roonak is (a szezon elso felenek teljesitmenye alapjan,azota sokat javult.)gondolom e ketto kozul gondoltal vmeikreRaider89
éppenséggel nem. Carrick teljesen más szerepkörben játszik, mint korábban tette, csak ez a rengeteg divatdrukkernek (nem rád célzok)/eszetlen drukkernek nem tűnik fel. Védekezés részében, labda gyüjtögetésben jó melót végez szvsz. Előre meg vélhetően taktikai okokból játszik kevesebbet, mert ennyit nem esik vissza egy játékos sem ebben biztos vagyok. Rooney megcsinálta magának a baját, hülye gyerek. Most jó passzban van. És nem rá gondtoltam.

De ha már így találgattál. Az ember akire gondoltam 5 jó meccse nem volt még és brazil és 8asba játszik. Engem messze ő irritál a legjobban. Nem írom le miért, mert nem akarom hogy ManUtd topik legyen a soccer topikból. De említhetném még személyes kedvencemet Rafaelt is, akinek annyi helyezkedési és védekezésbeli hibája van, hogy el sem hiszem, hogy ilyen szinten ennyi előfordulhat. Ettől független benne van potenciál, de ezekre nagyon odakell figyelnie. Testvére sokkal jobb e téren. Nem is értem ő miért nem játszik többet.tüsi91
Érdekes én Anderson-t nagyon bírom. Nemtudom mibaj vele. Amikor lehetőséget kap, próbál élni vele, és részben sikerül is neki. Ráfáelt meg hagyjuk... 😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Úgy nyertünk Freiburgban, ahogy az Inter kedden ellenünk.
A lényeg a 3 pont, főleg, hogy a Hannover is behúzta...
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
carricknek is a k.a. es roonak is (a szezon elso felenek teljesitmenye alapjan,azota sokat javult.)gondolom e ketto kozul gondoltal vmeikreRaider89
éppenséggel nem. Carrick teljesen más szerepkörben játszik, mint korábban tette, csak ez a rengeteg divatdrukkernek (nem rád célzok)/eszetlen drukkernek nem tűnik fel. Védekezés részében, labda gyüjtögetésben jó melót végez szvsz. Előre meg vélhetően taktikai okokból játszik kevesebbet, mert ennyit nem esik vissza egy játékos sem ebben biztos vagyok. Rooney megcsinálta magának a baját, hülye gyerek. Most jó passzban van. És nem rá gondtoltam.

De ha már így találgattál. Az ember akire gondoltam 5 jó meccse nem volt még és brazil és 8asba játszik. Engem messze ő irritál a legjobban. Nem írom le miért, mert nem akarom hogy ManUtd topik legyen a soccer topikból. De említhetném még személyes kedvencemet Rafaelt is, akinek annyi helyezkedési és védekezésbeli hibája van, hogy el sem hiszem, hogy ilyen szinten ennyi előfordulhat. Ettől független benne van potenciál, de ezekre nagyon odakell figyelnie. Testvére sokkal jobb e téren. Nem is értem ő miért nem játszik többet.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
carricknek is a k.a. es roonak is (a szezon elso felenek teljesitmenye alapjan,azota sokat javult.)gondolom e ketto kozul gondoltal vmeikre



Just Win Baby!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gondolom mindenkinek más volt a véleménye Evansről, mikor van der Sar góltalansági csúcsában működött közre elég nagy mértékben. Most, hogy nem megy neki persze meglehet találni.... Ez az undorító.

Mondom úgy, hogy nem láttam a mai meccset.tüsi91
undorito,yeah. inkabb nezd meg a meccset. egyebkent en birtam regen,voltak biztato jelei,de amit azutan csinalt az az nb1es szintet se utne meg. en csalodtam benne es megutaltam. undorito vagy sem, nemfogom a segget nyalni amikor rakas szar.Raider89
gondolom szar meccse volt. Piros lapját megnéztem, az is az volt. Most van egy gyengébb periódusa. Rengeteget sérült, most 3 (!) ismétlem 3 hónap után 1 hét edzés után kellett játsszon. Az év elején voltak ingatag meccsei ezt is aláírom.
Vannak olyanok, akiknek sokkal kevesebb jó meccse volt, mint neki és általában szar produkciót nyújt, de még sincs ennyire lekurvaanyázva. Nevet nem írok.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Gondolom mindenkinek más volt a véleménye Evansről, mikor van der Sar góltalansági csúcsában működött közre elég nagy mértékben. Most, hogy nem megy neki persze meglehet találni.... Ez az undorító.

Mondom úgy, hogy nem láttam a mai meccset.tüsi91
undorito,yeah. inkabb nezd meg a meccset. egyebkent en birtam regen,voltak biztato jelei,de amit azutan csinalt az az nb1es szintet se utne meg. en csalodtam benne es megutaltam. undorito vagy sem, nemfogom a segget nyalni amikor rakas szar.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gondolom mindenkinek más volt a véleménye Evansről, mikor van der Sar góltalansági csúcsában működött közre elég nagy mértékben. Most, hogy nem megy neki persze meglehet találni.... Ez az undorító.

Mondom úgy, hogy nem láttam a mai meccset.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Sok embernek szúrhatja a szemét,hogy ennyivel vezet a Dortmund.Ilyen gólt megadni... :/

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Az esti Palermo-Milan is nehéznek ígérkezik, főleg Ibra nélkül, bár ha a Brescia elleni találkozót vesszük alapul, ott Ibrahimovic nélkül, emberhátrányban kezdett el igazán jól játszani a csapat... Be kell húzni, Forza Milan!vassadi
Nemtudom mi kell még a retardált Allegrinek, h Emanuelson kezdő legyen. Előző meccsen messze ő nyújtotta a legjobb teljesítményt úgy, h 45 percet jatszott...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Németh Gábor 4. shutoutja a Vasasban 4 meccs alatt