NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Ha már Szalai..kapott ősztől még egy magyar csapattársat Stieber személyében... :cool:


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó, de tuti többel megy Szalai, mint 130 😀 😀JC6
Te többel mennél ha szabad? Na ugye.apeszos
Hülye lennék. Nem akarok meghalni, hiszen ott már bármi lehet. Az adrenalint a futballpályán "hagynám"...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jó, de tuti többel megy Szalai, mint 130 😀 😀JC6
Te többel mennél ha szabad? Na ugye.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó, de tuti többel megy Szalai, mint 130 😀 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Bázze, ha megkérdeznek azt mondom, könnyebb egy ilyen autóval elszállni a német AP-n, mint megsérülni meccsen...És vele az utóbbi történt. De el ne szálljon ezzel a verdával.

Mondjuk vehetett volna picivel lassabbat is 😀JC6
Tud ez is ugyanúgy menni 130-al mint akármelyik másik 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szalai Ádám sérülés miatt ugyan......Divat
Bázze, ha megkérdeznek azt mondom, könnyebb egy ilyen autóval elszállni a német AP-n, mint megsérülni meccsen...És vele az utóbbi történt. De el ne szálljon ezzel a verdával.

Mondjuk vehetett volna picivel lassabbat is 😀
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
remélem Emanuelson játszani fog, és Allegri nézni fogja, h ki helyett játszatott egyéb fos embereket...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hajnal pénteken biztosan nem léphet pályára, a visszavágón állítólag már bevethető lesz.

Jó kerete volt már tavaly is az Udinesenek. Nem értettem akkor sem, hogy mi lehet a gond náluk. Szerintem most egy kicsit erőn felül teljesítenek, de simán EL-s csapatuk van. Inler, Asamoah, Di Natale, Sanchez, Zapata, Pinzi mind rohadt jó focisták.Sebii
Egyetértek, csak azt nem szeretem bennük, hogy a Milannak nem megy ellenük (ugyanaz az eset, mint a Palermóval). :/ 😊 Meg Di Natalét nem bírom.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szalai Ádám sérülés miatt ugyan......
:rolleyes:Divat
Hát van mit a tejbe aprítani 😀
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Huntelaar se játszik, de remélem a magyar média nem fogja ismét hype-olni a csapatot, és nem vár el semmilyen eredményt, mert akkor megint jön a pofára esés mint a svédek ellen. Hollandia jobb még így is fényévekkel, és 0 pont a realitás a 2 meccsen...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szalai Ádám sérülés miatt ugyan nem lehet ott a pályán a holland-magyar Eb-selejtezőn, de a Mainz csatára azért eljött Telkibe, ahol a labdarúgó-válogatott tagjai készülnek a pénteki mérkőzésre. A 23 éves játékosnak nem kellett túl korán indulnia Németországból, Audi márkájú, RS5 típusú autója ugyanis akár 280 kilométeres végsebességre is képes (a német autópályákon nincsen sebességkorlátozás), és százra 4,6 másodperc alatt gyorsul fel. A tavaly piacra dobott modell alapára 25,5 millió forint.



:rolleyes:

|
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Juj de jó, végre izgalmas az olasz foci. Sose csíptem őket, de milyen jól hangzana szezon végén, hogy: Bajnok a Napoli! vagy, Bajnok az Udinese!! 😀 Hajrá "kicsik"!JC6
Azt mondjuk sosem bírtam felfogni hogy hogy lehet az előző idényben a kiesés elől éppen elvergődő csapatból, a következő idényre a BL indulásért harcoló alakulat 😀Hanni
Hát bundáznak 😀 😀 😀JC6
Olaszban az evidens....
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Dzsudzsi játszhat pénteken, max majd van Bommelék kezelésbe veszik fájós bordaizmait... 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Juj de jó, végre izgalmas az olasz foci. Sose csíptem őket, de milyen jól hangzana szezon végén, hogy: Bajnok a Napoli! vagy, Bajnok az Udinese!! 😀 Hajrá "kicsik"!JC6
Azt mondjuk sosem bírtam felfogni hogy hogy lehet az előző idényben a kiesés elől éppen elvergődő csapatból, a következő idényre a BL indulásért harcoló alakulat 😀Hanni
Hát bundáznak 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Jó kerete volt már tavaly is az Udinesenek. Nem értettem akkor sem, hogy mi lehet a gond náluk. Szerintem most egy kicsit erőn felül teljesítenek, de simán EL-s csapatuk van. Inler, Asamoah, Di Natale, Sanchez, Zapata, Pinzi mind rohadt jó focisták.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Juj de jó, végre izgalmas az olasz foci. Sose csíptem őket, de milyen jól hangzana szezon végén, hogy: Bajnok a Napoli! vagy, Bajnok az Udinese!! 😀 Hajrá "kicsik"!JC6
Azt mondjuk sosem bírtam felfogni hogy hogy lehet az előző idényben a kiesés elől éppen elvergődő csapatból, a következő idényre a BL indulásért harcoló alakulat 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Juj de jó, végre izgalmas az olasz foci. Sose csíptem őket, de milyen jól hangzana szezon végén, hogy: Bajnok a Napoli! vagy, Bajnok az Udinese!! 😀 Hajrá "kicsik"!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Aki az elmúlt években járt vidi meccsekre, az pontosan tudja, miért is nincs itt nagy nézőszám.... Egy igazi vidi-drukker meg egyébként az utolsó forduló lezárásáig nem tekinti elsőszámú esélyesnek a csapatát... 😀

Sajnos a tulajok, és az eredmények sem vonzották a nézőket. Aztán a sok érdekes kimenetelű találkozó.... Elég sok ember kedvét elvette szerintem. Manapság meg kinek van pénze többezerért meccsre menni? Főleg, ha mondjuk van más alternatíva is a szokker mellett... Majd talán jönnek nézők, a bajnoki címért vívandó meccsen biztos lesznek is többen, de amennyire elbaszták egyesek, sokkal több kell a nézők becsalogatásához, mint egy bajnoki cím esélye, szezon közepén..
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
az eto 35x szabalytalankodott... no comment. ilyen stadion meg minek oda azt en nem ertem. alig jar ki nezo.Raider89
ilyen stadionba élvezet lenne kijárni,csodálom h mér csak öten járnak átlagban meccsre :/Joci
Mondjuk nekem a Vidi is egy vicc a 3-4 ezer nézőjével a legnagyobb rangadókon is, amikor első történelmi bajnoki címűket nyerik majd szintén szép stadionjukban.zavi27
Hehe, ez a legnagyobb ütőkártya hogy mi lenne ha itt meg ott lenne első a csapat, debezzeg Fehérváron vicc...Elárulom, max Doósgyőrben esetleg Békéscsabán vagy Nyíregyházán lenne 6000+ néző. Ez a magyar labdarúgás szégyene hogy nincs sajnos több sehol. Nekem sem tetszik, de megértem hogy több év alibizés/pénzszívattyúzás, majdnem megszűnés után pedig Szauerwein és Garancsi tette rendbe a klubot, de ez nem 2 év munkája lesz szerintem. Megértem azt is hogy inkább mentek Albacomp és Volán meccsre az emberek mint focimeccsre. Meglátjuk mi lesz..Azért el kell ismerni hogy a Vidi PR és marketing része profi, ahogy egy normális profi klub működik nyugaton pl.
Viktorozni meg felesleges, mert nálunk se Orbán betoppanásának pillanatában lett bajnokcsapat, sőt, még egyáltalán nem lett, ugye..Majd ha Kubatov is szállítja a pénzt a Fradiba, gondolom akkor az teljesen rendben lesz. 😉

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Remélem azért benn maradunk...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
attól, hogy valaki gólt lő miért is lesz suhanc?Habi
Nem attól lesz suhanc, hogy gólt lő.vassadi
akkor mitől?


JT Daniels fan
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
attól, hogy valaki gólt lő miért is lesz suhanc?Habi
Nem attól lesz suhanc, hogy gólt lő.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nem ez a suhanc.vassadi
attól, hogy valaki gólt lő miért is lesz suhanc?


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az gyönyörű, h az inter olyan góllal nyert, amit előző héten nem adtak meg a Milannak...Duff
na már kezdik a rossonerik, mi lesz itt ha átvesszük a vezetést a derbyn... 😛 😊

|
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A hollandoknál Robben nem lesz, tőlünk pedig lehet, hogy Dzsudzsák fog hiányozni...

NSO-n cím: "A remeklő David Luiz a Man. United után a Cityvel is végzett". Értem, hogy kellett egy jól hangzó cím, de velünk inkább a játékvezető végzett azon a meccsen, nem ez a suhanc.