Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Amíg egy Király Gabival kezdődik a Magyar Válogatott összeállítása, csodát ne várjunk...JC6
Miért neki kéne gólt lőnie?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A spanyol köcsögnek honnan az anyjából jutott eszébe, hogy mégis kirúgás? De utálom az ilyet...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amíg egy Király Gabival kezdődik a Magyar Válogatott összeállítása, csodát ne várjunk...
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Na 8 perc alatt le is főtt a kávé...
(Király 😐 )

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Erről a cigány kapusukról fogunk rúgni egy gólt. Kurva lazának hiszi magát.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Erről a cigány kapusukról fogunk rúgni egy gólt. Kurva lazának hiszi magát.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Ha Emanuelson játszana még érdekelne is a meccs...
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Óóóóóó, bazmeg, ez nem igaz, de annyira tipikus... 😕 😕 😕 😕 😕
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
lol... 😂

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amíg Király ott van nekem nem lesz.

Verje meg az isten ezt a mackómelegítós szarkupacot :mad:
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Király – Vanczák, Lipták, Juhász, Laczkó – Elek, Varga J. – Koman, Gera, Dzsudzsák – Rudolf.

no comment...JJ
Volt már olyan magyar kezdőcsapat, ami tetszett neked?

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 845 — 258. §
Király – Vanczák, Lipták, Juhász, Laczkó – Elek, Varga J. – Koman, Gera, Dzsudzsák – Rudolf.

no comment...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elmondom a forgatókönyvet.
Kikapunk és kirúgják egervárit.
Hamisítatlan magyar recept
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Olvasgatok holland fórumot, természetesen egyöntetű a vélemény, hogy ha nehezebben is, de nem számítanak arra, hogy itt ma Hollandia megbotlik. Nyilván ez teljesen érthető, sőt, ahogy olvasom a holland szurkerek a "földön állnak két lábbal", mert a stadion miatt méltatják a Puskás féle Magyar csapatot. Ugyanakkor élénken emlékeznek a 6-1-es meccsre, így egyöntetű a vélemény, hogy Dzsudzsákot nem szabad hagyni "élni" a meccsen, szabályos eszközökkel faragni kell őt, és akkor nem lehet nagy gond.

Bár olyan véleményt is olvastam, hogy Van Bommel nélkül nagyon meg fognak a narancsosok izzadni. Hát reméljük így lesz. 😊

HAJRÁ MAGYAROK! 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Albertirsa alázná ezt a tartalékos holland válogatottat...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Minden fogadkozás és miegymás ellenére vereséget érzek, de azért hajrá magyarok! 😉
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Az a baj hogy nem tudom milyennek kéne lennie a meccs képének ahhoz hogy meg tudjuk nyerni - esetleg tényleg ha rossz meccsen a végén Király kirúgása eltalálná egy sirály tarkóját és behullana :cool:

Nem érdekel, ha mindenki a magyaroknak drukkol akkor én is 😂

Sál,sör,gól!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Meglesz az X, 1:1 vagy 2:2
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
0-4-re tippelek. Ha bejön felkészültem rá és nem koppanok, ha mégse akkor jó a magyar csapat (bár sajnos tudom hogy nem).

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
bűnrossz meccsen kapura sem rúgunk.
0-2, de szurkolok a 0-0-ért 😊Höri
Egyem az optimizmusodat.... 😛
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
2-1 ide :cool: Gólt biztos kapunk,remélem az elején ugyanúgy betalálunk,mint májusban 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bűnrossz meccsen kapura sem rúgunk.
0-2, de szurkolok a 0-0-ért 😊

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Én hatalmasat csalódtam az edzőben, csapatban, szövetségben, médiában másfél éve, így a magyar focival kapcsolatban nem vagyok olyan optimista. Attól függetlenül, hogy most részsikereket értünk azért el, tudni kell, hogy pár éve csak 2-3 játékosunk volt állandó kezdő külföldön. Szóval, Egervárit sose csíptem, most sem neki tulajdonítom a "sikereket".

Tippjeim:

1-2 itthon
4-1 kint

Ha nagyon szerencsénk van, ma X-elünk. Bár se telt ház, se hangulat..JC6
Én úgytudom szinte minden jegy elkelt, csak a nagyon drágákra maradt még pár.JayB
Szerintem arra gondolt,hogy felső karéjokat nem nyitották ill újították meg,ezért nem lesz teltház

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Simán hozzuk a 6 pontotStez
csak azt tudom mondani erre amit majd a stadionban is lehet hallani ha a 10. percben 0-3 lesz: ÉBRESZTŐ 😀davemayer
Miért?
Megoldjuk, hogy lerobbanjon a hollandok busza és máris 3 pont, amiért nem jelennek meg a meccsen.
Legyünk már kreatívak egy kicsit. 😛Stez
Inkább mérgezzük meg őket 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Én hatalmasat csalódtam az edzőben, csapatban, szövetségben, médiában másfél éve, így a magyar focival kapcsolatban nem vagyok olyan optimista. Attól függetlenül, hogy most részsikereket értünk azért el, tudni kell, hogy pár éve csak 2-3 játékosunk volt állandó kezdő külföldön. Szóval, Egervárit sose csíptem, most sem neki tulajdonítom a "sikereket".

Tippjeim:

1-2 itthon
4-1 kint

Ha nagyon szerencsénk van, ma X-elünk. Bár se telt ház, se hangulat..JC6
Én úgytudom szinte minden jegy elkelt, csak a nagyon drágákra maradt még pár.