NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Simán hozzuk a 6 pontotStez
csak azt tudom mondani erre amit majd a stadionban is lehet hallani ha a 10. percben 0-3 lesz: ÉBRESZTŐ 😀davemayer
Miért?
Megoldjuk, hogy lerobbanjon a hollandok busza és máris 3 pont, amiért nem jelennek meg a meccsen.
Legyünk már kreatívak egy kicsit. 😛

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Simán hozzuk a 6 pontotStez
csak azt tudom mondani erre amit majd a stadionban is lehet hallani ha a 10. percben 0-3 lesz: ÉBRESZTŐ 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Simán hozzuk a 6 pontot

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én hatalmasat csalódtam az edzőben, csapatban, szövetségben, médiában másfél éve, így a magyar focival kapcsolatban nem vagyok olyan optimista. Attól függetlenül, hogy most részsikereket értünk azért el, tudni kell, hogy pár éve csak 2-3 játékosunk volt állandó kezdő külföldön. Szóval, Egervárit sose csíptem, most sem neki tulajdonítom a "sikereket".

Tippjeim:

1-2 itthon
4-1 kint

Ha nagyon szerencsénk van, ma X-elünk. Bár se telt ház, se hangulat..
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
de azt hogy megint úgy kelljen eljönnöm a stadionból este, hogy a faszszoó kurvaanyjukat már megint az utolsó percben szopattuk le saját magunkat, azt kétlem h fel tudnám dolgozni újra.
gabtsi
Na többek között ezért nem megyek soha többet svédek elleni meccsre 😊 Legalábbis amig az orrarcú aktív, addig tuti nem 😀

Ha ki is kapunk, kapjunk ki emelt fővel, az utolsó percig küzdve. A tudáskülönbség egyértelmű, de kellő szívvel ezt ma este csökkenthetjük 90 percre.
Ha így lesz, semmi rosszat nem mondok a csapatra.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Jóóóvan már esetleg még a fél világ nem akar a Milanba igazolni? 😀Hanni
De, ez pont a fél világ.
Főleg, hogy a fele ingyen jön.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jóóóvan már esetleg még a fél világ nem akar a Milanba igazolni? 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ííííj, Taiwonak lejár a nyáron a szerződése, állítólag a Milanba akar jönni. 25 éves mindössze és zseniális balhátvéd, évek óta oda vagyok érte, rendkívül alulértékelt játékos a posztján. És ingyen jönne.
Közben Ganso is elutasította a Santossal a hosszabbítást, ugye az Inter és a Milan verseng érte, nem olcsó buli, az fix.
Mexés leigazolását is biztosra veszik már a Romától, ugye ő is ingyen jönne.
Egyre több helyen pletykálnak Robbenről is, bár annk szerintem totál semmi valóságalapja sincs, másik érdekesség viszont, amit már napok óta olvasni mindenhol, hogy ugyebár mi Balotellire hajtunk, Mancini pedig Ibrát akarja a Citybe.
Tavaly azért hoztuk el Ibrát, hogy egy évvel később továbbadjuk a Citynek, a Barcának pedig már ők fizetik ki a vételárát, mi pedig megkapnánk Balotellit és mellé Kolarovot is.
Én a nyáron mondjuk Drogbára mennék rá, néhány jó év még van benne, egy zseni.. ha Ibra elmegy, mert Balotellibe nem bízom, Drogba mögött viszont még 1-2 évig tanulhatna azért, ráférne.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Ja, az elsőn nyerünk 1-0-ra aztán kint szívás.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Ha a 2 meccs összesítése lenne a tavalyi 6-1 én már elégedett lennék...empty taxi
1-1 , 5-0, 1 pont a zsákban, de szép lenne.

Egy esetben leszek igazán mérges: gyenge játékkal kikapunk 1 góllal itthon a vezetés tudatában alibiző hollandok ellen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ha a 2 meccs összesítése lenne a tavalyi 6-1 én már elégedett lennék...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
óvnék mindenkit és magamat is az elvárásoktól, nyilván nem új senkinek hogy SOKKAL jobbak, de abban igaza van dzsudzsáknak hogy 10ből egyszer nyerhetünk, és miért ne lenne ez ma.

én csak egy dolgot nem szeretnék, hogy csak saját magunkat ne szívassuk megint, ha kikapunk 3:0ra úgy hogy hajtottak küzdöttek becsülettel egy szavam nem lesz, mert ez a realitás (sőt). de azt hogy megint úgy kelljen eljönnöm a stadionból este, hogy a faszszoó kurvaanyjukat már megint az utolsó percben szopattuk le saját magunkat, azt kétlem h fel tudnám dolgozni újra.

hajrá magyarok!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
hát akkor egyszerű altassuk őket 90. percig, és akkor villan Töki és már nem lesz idejük felpörögni... 😊Divat
Egy baj van hogy nincs Koplárovics a keretben, más meg nem tud olyan szerencsésen beleérni fél méterről hogy az gól legyen 😛

Az altatásra írtam azt hogy mégha az első félidőt így el is tudjuk sunnyogni (bár miért kéne) akkor is a másodikban biztos hogy felpörögnek, szvsz nyerni akarnak majd, pontvesztést inkább a svédek ellen idegenben fognak sajnos...davemayer
éppen ezért lenne nagyon fontos legalább az x ( bízva abban is hogy lekezelnek minket )
hogy a végén ne legyen mindegy nekik a svédek ellen!!
mert ha itt most 2 zakó akkor hiába vernénk itthon a svédeket, a hollandok lelazulásával a végén
a svédek a másodikak...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
hát akkor egyszerű altassuk őket 90. percig, és akkor villan Töki és már nem lesz idejük felpörögni... 😊Divat
Egy baj van hogy nincs Koplárovics a keretben, más meg nem tud olyan szerencsésen beleérni fél méterről hogy az gól legyen 😛

Az altatásra írtam azt hogy mégha az első félidőt így el is tudjuk sunnyogni (bár miért kéne) akkor is a másodikban biztos hogy felpörögnek, szvsz nyerni akarnak majd, pontvesztést inkább a svédek ellen idegenben fognak sajnos...davemayer
A magyar válogatott 16-osig sem fog eljutni, nem hogy még fél méterrel a kapu elé... 😀
Legközelebb a kapuhoz max akkor leszünk, mikor szögletből beteszi valaki a labdát az 5-ös környékére, aztán bízunk benne, hogy valamelyik narancs a saját kapujába fejel. 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát akkor egyszerű altassuk őket 90. percig, és akkor villan Töki és már nem lesz idejük felpörögni... 😊Divat
Egy baj van hogy nincs Koplárovics a keretben, más meg nem tud olyan szerencsésen beleérni fél méterről hogy az gól legyen 😛

Az altatásra írtam azt hogy mégha az első félidőt így el is tudjuk sunnyogni (bár miért kéne) akkor is a másodikban biztos hogy felpörögnek, szvsz nyerni akarnak majd, pontvesztést inkább a svédek ellen idegenben fognak sajnos...davemayer
nem értem miért nem bízol aranylábúinkban, h nem képesek végig altatni, bár lehet csak minket nézőket fognak elaltatni... 😊

egy X-re talán jók lehetünk, de nekünk svédeket és finneket kell megverni, ha akarunk vmit. viszont most Priskinre leszek kíváncsi jót tesz-e neki a váltás, hátha új erőre kap.

|
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
hát akkor egyszerű altassuk őket 90. percig, és akkor villan Töki és már nem lesz idejük felpörögni... 😊Divat
Egy baj van hogy nincs Koplárovics a keretben, más meg nem tud olyan szerencsésen beleérni fél méterről hogy az gól legyen 😛

Az altatásra írtam azt hogy mégha az első félidőt így el is tudjuk sunnyogni (bár miért kéne) akkor is a másodikban biztos hogy felpörögnek, szvsz nyerni akarnak majd, pontvesztést inkább a svédek ellen idegenben fognak sajnos...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Csodás U-21-es válogatottunk vereséget szenvedett a világverő osztrákoktól.
Pedig mennyi tehetségünk van...JC6
holland meccsre tippek??
én megint bedőlök a fogadkozásoknak és egy döntetlent remélek!
+ a hollandok annyira jól állnak hogy még azt is leszar(hat)ják ha itt marad két pont...!?yooker
Ilyenkor mindig a HUN-ITA 2:2 jut eszembe, de most ugye 60 ezer helyett 25 ezren (TESSÉK?!) lesznek a lelátón. Mit akarunk úgy ha ez a legtöbb embert befogadó stadion az országban + felszereltségben veri egy angol 2. osztályú is... Álom a külföld :/davemayer
azon volt szerencsém ott lenni! az AC/DC Thunderstruck-re "szórakozó" 60 ezer ember a meccs előtt
az nem volt semmi... :cool: :cool:
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát akkor egyszerű altassuk őket 90. percig, és akkor villan Töki és már nem lesz idejük felpörögni... 😊

|
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Csodás U-21-es válogatottunk vereséget szenvedett a világverő osztrákoktól.
Pedig mennyi tehetségünk van...JC6
holland meccsre tippek??
én megint bedőlök a fogadkozásoknak és egy döntetlent remélek!
+ a hollandok annyira jól állnak hogy még azt is leszar(hat)ják ha itt marad két pont...!?yooker
Szvsz pedig pont azért fognak nyerni mert a közepénél vagyunk kb a selejtezőknek és ha itt nyernek Pesten meg utána Hollandiában is akkor joggal érezhetik páholyban magukat + ellenünk szerintem előzetesen is 6 pontot kalkulálnak.

A legnagyobb baj az hogy ha a meccset lagymatagon is kezdi az oranje, legkésőbb a félidő után biztos felpörgetik a tempót és azt nem fogjuk bírni, akkor lehet esélyünk a döntetlenre ha a meccs vége előtt 10 perccel mi vezetünk. Cáfoljanak rám a srácok de ez nem a mi szintünk amit a hollandok képviselnek most. Legjobban ezt nekem az mutatja hogy milyen hír volt hogy Huntelaar megsérült (mindenki örül) - helyette R.v. Nistelrooy, hát de jó... Nálunk megsérül Szalai (aki fél éve stabil keretag...) és utána a nagy büdös semmi. Bocsánat nem semmi ám ez a Tököli, ha pályára lép talán még egy sárgát is kaphat 😉

Nekem már az is sokat jelentene ha nem azt látnám mint másfél éve a 2 őszi sorsdöntő hazai meccsen, lássunk egy élvezetes találkozót ahol mi is veszélyesek tudunk lenni, szóljon a magyarokról is a meccs ne csak a hollandokról.

Ilyenkor mindig a HUN-ITA 2:2 jut eszembe, de most ugye 60 ezer helyett 25 ezren (TESSÉK?!) lesznek a lelátón. Mit akarunk úgy ha ez a legtöbb embert befogadó stadion az országban + felszereltségben veri egy angol 2. osztályú is... Álom a külföld :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csodás U-21-es válogatottunk vereséget szenvedett a világverő osztrákoktól.
Pedig mennyi tehetségünk van...JC6
holland meccsre tippek??
én megint bedőlök a fogadkozásoknak és egy döntetlent remélek!
+ a hollandok annyira jól állnak hogy még azt is leszar(hat)ják ha itt marad két pont...!?yooker
Azt nem hinném. A blama az blama..... Én nem dőlök már be nekik. Ahhoz öreg vagyok már. Ha MINDEN összejön aranylábúinknak (de szép szó volt 😀), esetleg egy döntetlen, egy jó meccsen. De hogy egy jó kis meccset játszanak a VB ezüstös ellen, abban én is reménykedek...
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Csodás U-21-es válogatottunk vereséget szenvedett a világverő osztrákoktól.
Pedig mennyi tehetségünk van...JC6
holland meccsre tippek??
én megint bedőlök a fogadkozásoknak és egy döntetlent remélek!
+ a hollandok annyira jól állnak hogy még azt is leszar(hat)ják ha itt marad két pont...!?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
- Prukner nekem üde színfolt. Bár nem első csapata a mostani. Igaz, fiatal még.
JC6
Off. És milyen szép lánya vaaaan :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:Hanni
Muti 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
- Prukner nekem üde színfolt. Bár nem első csapata a mostani. Igaz, fiatal még.
JC6
Off. És milyen szép lánya vaaaan :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
- Kis Karcsin kívül (Paks) nem tudok olyan NB1-ben dolgozó edzőt mondani, aki az utóbbi években felbukkant volna.
- Szivicset elküldték a KTE-től, 1,5 év múlva visszahozták.
- Csertő 6x bukott meg a Halinál, hetedikre is odavitték, kirúgták, ment Győrbe.
- A Vadász nem tudom melyik magyar csapatnál nem dolgozott még.
- Prukner nekem üde színfolt. Bár nem első csapata a mostani. Igaz, fiatal még.
- Sisa is nem egy csapatnál volt már, de ha tévedek lehet javítani.
- Pintér is...na meg Supka. Egyszerűen gusztustalan ami itt megy.

Képben vagyok barátok, ismerősök által több honi UP csapatnál is (FTC , UTE, MTK, Szombathely, Vasas, stb.) és mindenhol az van, hogy:

1. apuka fizet, gyerek játszik
2. apuka nagy játékos volt, most nagy ember, gyerek játszik a neve miatt. amúgy a labdát nem találja el..
3. az edző azért edző, mert a dédapja nagy magyar volt, vannak kapcsolatai, stb.

Tegnap beszéltem egy idősebb focistával, aki azt mondta, hogy a honi labdarúgásban nagyobb a korrupció, mint a politikában. Amit ugye nehéz űberelni. Azt is mondta, hogy ha nincs kapcsolatod, hiába tudsz focizni, hiába vagy tehetséges, kitörölheted a segged. Mert MO-n kapcsolatok és milliók nélkül sehová sem jutsz.

Aztán itt sírnak, hogy haldoklik a focink, nincs UP, nincs nagy válogatott, sztárjaink kispadoznak.....csoda???
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Csodás U-21-es válogatottunk vereséget szenvedett a világverő osztrákoktól.
Pedig mennyi tehetségünk van...JC6
Komolyan mondom kevés basz fel annyira mint amikor ezeket az aranylábúakat kell nézni. Ami a legdurvább hogy minél jobban felnőnek annál jobban mélyül a szakadék a nemzetközi szinthez képest!

Biztos velük (meg az előző cirka 15 U-21es válogatottal) van a baj nem az azóta FOLYAMATOSAN dolgozó (cirkuláló) edzőkkel... Érdekes más helyen néha kevesebb anyagból is van csapat.

Nagyon remélem hogy egyszer valaki a fejéhez csap és akkor talán szisztematikusan fel lesz építve az utánpótlás mert enélkül sosem lesz futball itt ez biztos - de ehhez meg az kéne hogy újra elfogadott dolog legyen a sport Mo.-n szóval esélytelen 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal