Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Istenem... amióta az eszemet tudom, csak egyszer láttam pár hazai meccsen szerethető válogatottat, Lothar idejében, a svédek, bolgárok és horvátok ellen, hazai környezetben.
JC6
Az olaszok ellen is volt két meccs, ami jó volt

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi a ráknak kell egy bal futót betenni bal védőnek? Istenem... amióta az eszemet tudom, csak egyszer láttam pár hazai meccsen szerethető válogatottat, Lothar idejében, a svédek, bolgárok és horvátok ellen, hazai környezetben.

A Puskás stadion méltatlan a nevéhez, az újkori római Colosseumra hasonlít. Szart se látsz. Se stadion, se csapat, nézzem tovább a meccset? :/
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Azért bízom egy 89.percben megkapott tiziben, amivel szépíteni tudunk 1-4-re
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
TV2őn kezdődik a Hawaii 5-0 :cool:
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Kuyt velünk van szerencsére! 😀Gabesz92
Tévedtem. 😛

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez randa volt...
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
😀 😀 😀

Szerintem Iván és a haverjai jobban hiányoznak...Sinisa
Melyik olasz börtönben csücsülnek? Gyere megnézzük a Törvénytisztelő polgárt és kiszabadítjuk őket 😀JC6
OK.
Szólok Clint Eastwood-nak is, hátha még emlékszik valamire.
😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Koman OFF
C. Peti ON :cool:Hanni
csodálatos, Tökölit várom még és minden király leszJJ
Ha jön Töki, azzal adunk a hollandoknak egy ember előnyt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Király most kijavította az első gólnál lévő esetleges hibáját. Ezt más nem fogta volna meg szerintem.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😀 😀 😀

Szerintem Iván és a haverjai jobban hiányoznak...Sinisa
Melyik olasz börtönben csücsülnek? Gyere megnézzük a Törvénytisztelő polgárt és kiszabadítjuk őket 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Koman OFF
C. Peti ON :cool:Hanni
csodálatos, Tökölit várom még és minden király leszJJ
Mmm sejtettem hogy nem fog átmenni az irónia amit itt gondoltam 😀

szerk: Mackóalsóóóóóóóóóóóóó
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Sinisa sajátjai, a szerbek égnek otthon az észak-írektől...Höri
Azért mert hazafi, és inkább itthon maradt, mintsem elment az ÉÍ-ek elleni meccsre 😀 Azért égnek, mert Sinisa, nincs ott 😀JC6
😀 😀 😀

Szerintem Iván és a haverjai jobban hiányoznak...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 845 — 258. §
Koman OFF
C. Peti ON :cool:Hanni
csodálatos, Tökölit várom még és minden király lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sinisa sajátjai, a szerbek égnek otthon az észak-írektől...Höri
Azért mert hazafi, és inkább itthon maradt, mintsem elment az ÉÍ-ek elleni meccsre 😀 Azért égnek, mert Sinisa, nincs ott 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
az első gól meg méretes kapushiba volt, pontJJ
😂
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Koman OFF
C. Peti ON :cool:
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sinisa sajátjai, a szerbek égnek otthon az észak-írektől...

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Sinisa, máris haver lettél 😀JC6
😀
Akkor egy jópont Kálmán 'bának!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az a verbális ámokfutás Sinisa
Az este eddigi legszebb momentuma ez 😀
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Király – Vanczák, Lipták, Juhász, Laczkó – Elek, Varga J. – Koman, Gera, Dzsudzsák – Rudolf.

no comment...JJ
Volt már olyan magyar kezdőcsapat, ami tetszett neked?Schleck
2 vkp, csatár nulla, és pont két olyan játékosnak kellene elméletileg szerveznie, akik abszolút nincsenek játékban, és ugye a jobb szélen sincs senki... ez így egy nagy nulla, de legalább nem lepődtem meg

az első gól meg méretes kapushiba volt, pontJJ
Sajnos Gera nagyon nincs formában.
Ez mondjuk nem is csoda.
Akar Ő, csak lassítja a játékot.
Koman szintén, csak Neki egyelőre nehezebben tudom ezt megbocsájtani, mert még nem tett le annyit az asztalra, mint Zoli.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sinisa, máris haver lettél 😀
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Én is. Lehet, hogy jó játékos volt, de emberként egy nulla. Olyan beszólása, beköpései vannak, hogy a falra mászok.JC6
Életkorom miatt játékosként nem láttam. Azt nem tudom megítélni.
Az a verbális ámokfutás viszont, amit az utóbbi jópár évben művel, arra nincsenek jelzők.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 845 — 258. §
Király – Vanczák, Lipták, Juhász, Laczkó – Elek, Varga J. – Koman, Gera, Dzsudzsák – Rudolf.

no comment...JJ
Volt már olyan magyar kezdőcsapat, ami tetszett neked?Schleck
2 vkp, csatár nulla, és pont két olyan játékosnak kellene elméletileg szerveznie, akik abszolút nincsenek játékban, és ugye a jobb szélen sincs senki... ez így egy nagy nulla, de legalább nem lepődtem meg

az első gól meg méretes kapushiba volt, pont


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kedvencem mikor hirtelen minden smsező murinnyónak érzi magát és elkezd szakérteni 😀 Az egy dolog hogy mi elmondjuk mindenkiről hogy egy kalap szar, de legalább nem szolgálunk taktikai tanácsokkal... de ezek 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is. Lehet, hogy jó játékos volt, de emberként egy nulla. Olyan beszólása, beköpései vannak, hogy a falra mászok.