Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
A francik legyűrik a félelmetes Luxemburgot, és vezetnek a csehek is 😀 jah és visszaelőztük a Reality showk topicot.Hanni
Ja, a spanyolok egyelőre égnek Xavi 100. meccsén.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha JSanyo játszana nyernénk :/Joci
Na nekem innentől kezdve lett kétértelmű, a "Sanyit a válogatottba!" szlogen 😂
ha edzőtábor akkor meg csakis Albertirsa...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A francik legyűrik a félelmetes Luxemburgot, és vezetnek a csehek is 😀 jah és visszaelőztük a Reality showk topicot.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
úgy látszik ennyit ért a dubai kiruccanás,mentek volna lajosmizséreJoci
ott még én is játszottam 😀

legalább a szerbek fordítottak az északírek ellen 😂

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nagyon kíváncsi vagyok mit talál ki a keddi meccsre a mester. Mindenesetre a promót már most várom! 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
úgy látszik ennyit ért a dubai kiruccanás,mentek volna lajosmizsére


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
0-4-re tippelek. Ha bejön felkészültem rá és nem koppanok, ha mégse akkor jó a magyar csapat (bár sajnos tudom hogy nem).eaglesmcnabb
bejött. :/
ez a realitás, Hollandia top5 csapat, a média el akarja hitetni velünk hogy van keresnivalónk, de szerencsére mi okosak vagyunk, és tudjuk hogy ez nem így van.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ha JSanyo játszana nyernénk :/Joci
Ez tény.eaglesmcnabb
nDRo is jól focizik ;D
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ez tény. + ha többet akarnánk kihozni, honosíthatnánk Herremanst, ha Lockout lenne simán kijuthatnánk az EB-re. Persze ez csak egy felvetés, az adott gazdasági helyzetben lehet nincs rá kerete az országnak.
eaglesmcnabb
egy Harrison megfordíthatná a meccset, lenne egy kis passrush a holland kapuson, najó 11v10 lenne, de üres kapura csak berúgnánk...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Ha lenne egy atombiztos védelmünk, akkor arra lehetne építeni és talán jobban futballozhatnánk a kpályán és elől. De a gond hogy gyorsaságban, fejben és gondolkozásban vagyunk rettenetesen elmaradva. Mikor Elek, Rudolf labdát szerzett sem tudtunk élni vele mert a többiek valahol még a saját 16-osunknál jártak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kösz eagle, nyugodtan alszom 😀 😛

figyeljétek Egérvárit!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha JSanyo játszana nyernénk :/Joci
Ez tény. + ha többet akarnánk kihozni, honosíthatnánk Herremanst, ha Lockout lenne simán kijuthatnánk az EB-re. Persze ez csak egy felvetés, az adott gazdasági helyzetben lehet nincs rá kerete az országnak.
JC6 ment a lájk 😛

Amellett hogy Laczkó a balhátvéd, és Vanczák a jobbhátvéd, számomra hihetetlen hogy Egervári komolyan gondolta ezt az Elek-Varga labdavesztő-középpályás kombót 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezeket az idiótákat miért mutatja a kamera? Ez az, amit soha nem értettem...

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. 😂 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hülye urak a pályán...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rudolf és Dzsudzsák nagyjából hozzák magukat. Többen nem nagyon.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sinisa-nak egy sört kérek, 0-1-ről, 2-1, hogy mi lehet ott 😀
Te meg itthon maradtál, hős magyar testvérem! 😀 😀 Sajnállak... 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ha JSanyo játszana nyernénk :/Joci
A pusztító középhátvéd 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szándékosan nem akartam nevekkel jönni, mert mindig az a jobb, aki nem játszik, de ma pl. ugyanennél a felállásnál maradva Gera és Koman helyén Stiebernek és Buzsákynak kellett volna kezdenieJJ
Nem értek egyet.
Elfogult vagyok Gerával kapcsolatban, de ez nem az ő posztja. Csatárként kellett volna kezdenie... Koman pedig teljesen egyértelmű, hogy játékszervező, erre kiteszi jobb szélre. Nem normális.
Buzsáky szinte 1 évig sérült volt, most szedi össze magát. Őt még nem kell követelni.

Stiebert viszont nem értem miért mellőzi a kopasz... Jut eszembe, kopasz. Hogy ez a Király mennyit kopaszodott, meg sem ismertem az elején 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
eagles, imádom a lájkokat, igazán nyomhatnál párat, ha már tetszett a hszem 😀 😀

a viccet félretéve, ha ez kispályás meccs lenne, azt mondanám, lenne keresnivalónk egy Bogdán - Juhász - Dzsudzsák - Gera - Rudolf felállítású csapattal 😛JC6
Kispályán még Cicó sem lenne elveszve.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egérvári is túl van sztárolva. A dicsőséges U-20 szövetségi kapitány, fasza kapcsolatokkal, alap, hogy ő lett kinevezve. Nem is lepődtem meg.
Az én szememben ő nem való kispadra, tetszik, nem tetszik. A Dunaferrel is akkor ért el eredményeket, amikor magyar viszonylatban az átlagtól sokkal jobb futballistái voltak. De ezen kívül semmi. Ezzel az erővel bármelyik fórumozó társam, fele annyi pénzért leülhetne a padra...JC6
Ezzel teljesen egyetértek. Az U-20-as csapat is már össze volt rakva, amikor a kezébe adták. Nem véletlen nem keresték egy klubtól sem.Sanco
Pontosan. Azt a csapatot Sisa építette fel. Akitől szépen" megváltak, mert nem volt hajlandó behódolni. Van szerencsém ismerni, nagyon jó ember. Képzelem, hogy szerethették a srácok...
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 846 — 258. §
Ezzel az erővel bármelyik fórumozó társam, fele annyi pénzért leülhetne a padra...JC6
Szerintem, ha Ivánt kihoztuk pályázzuk meg. 😊
De Husztit, Vasst mindenképpen visszahozzuk, és Tőzsér, Buzsáky is kaphat még egy esélyt!Sinisa
szándékosan nem akartam nevekkel jönni, mert mindig az a jobb, aki nem játszik, de ma pl. ugyanennél a felállásnál maradva Gera és Koman helyén Stiebernek és Buzsákynak kellett volna kezdenie


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ha JSanyo játszana nyernénk :/


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
eagles, imádom a lájkokat, igazán nyomhatnál párat, ha már tetszett a hszem 😀 😀

a viccet félretéve, ha ez kispályás meccs lenne, azt mondanám, lenne keresnivalónk egy Bogdán - Juhász - Dzsudzsák - Gera - Rudolf felállítású csapattal 😛
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Egérvári is túl van sztárolva. A dicsőséges U-20 szövetségi kapitány, fasza kapcsolatokkal, alap, hogy ő lett kinevezve. Nem is lepődtem meg.
Az én szememben ő nem való kispadra, tetszik, nem tetszik. A Dunaferrel is akkor ért el eredményeket, amikor magyar viszonylatban az átlagtól sokkal jobb futballistái voltak. De ezen kívül semmi. Ezzel az erővel bármelyik fórumozó társam, fele annyi pénzért leülhetne a padra...JC6
Ezzel teljesen egyetértek. Az U-20-as csapat is már össze volt rakva, amikor a kezébe adták. Nem véletlen nem keresték egy klubtól sem.