Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Ezzel az erővel bármelyik fórumozó társam, fele annyi pénzért leülhetne a padra...JC6
Szerintem, ha Ivánt kihoztuk pályázzuk meg. 😊
De Husztit, Vasst mindenképpen visszahozzuk, és Tőzsér, Buzsáky is kaphat még egy esélyt!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha egyszer 2 csatáros játékot fogok látni ITTHON, köszönőlevelet írok az MLSZ-nek, vagy tökömtudja kinek...JC6
+1.
Bár tök 8 hogy hány csatárunk van, ha nem szerzünk labdát, vagy a középkezdések után (úgyis sok van) nem tudjuk fölpasszolni nekik 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha egyszer 2 csatáros játékot fogok látni ITTHON, köszönőlevelet írok az MLSZ-nek, vagy tökömtudja kinek...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem vagyok egy nagy szakértő, de látszik a srácokon, 8Azon kívül hogy a védelem úgy szar ahogy van) mentálisan a béka segge alatt vagyunk normális csapatok ellen. Aláírom hogy a hollandok a világ élvonalába tartoznak, de ilyen beszari játékkal nem lehet sokra vinni.
Torghellét azért bírtam, mert ugyan nem volt egy Ronaldinho szintű labdazsonglőr, sőt nagyon nem, de legalább fejben ott volt, és nem szart be a nyomás alatt, legyen bárki az ellenfél, San Marino, vagy akár Hollandia.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egérvári is túl van sztárolva. A dicsőséges U-20 szövetségi kapitány, fasza kapcsolatokkal, alap, hogy ő lett kinevezve. Nem is lepődtem meg.
Az én szememben ő nem való kispadra, tetszik, nem tetszik. A Dunaferrel is akkor ért el eredményeket, amikor magyar viszonylatban az átlagtól sokkal jobb futballistái voltak. De ezen kívül semmi. Ezzel az erővel bármelyik fórumozó társam, fele annyi pénzért leülhetne a padra...
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Labdabirtoklás 69-31 Hollandiának.
Az NSO-n egy komment szerint:
"Egervari szoveg meccs utan: 1. sajnos gyorsan betalaltak a hollandok 2. a masodik golt a szunet elott kaptuk 3. jobbak voltak a hollandok 😀"

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 846 — 258. §
Önmagában se Szalai, se Dárdai nem váltaná meg a világot. Épkézláb támadójáték egyikük beállításával se lenne (pedig egy 2-4 például mennyivel vállalhatóbb...).Gogo
De nem 2-4-re kellene játszani. Senki nem játszi erre egy holland csapat ellen. Védekezni kéne beállnii, a lehető legfavágóbb módon, és kihúzni egy 0-1-et vagy esetleg rúgni egy kontra gólt.Schleck
akkor talán illene a barátságos meccseken is erre készülni és nem 26 éves "rekordok" megdöntésével áltatni a népet

annyira nyilvánvaló, hogy a magyar csapat képtelen megtartani a labdát, szóval vagy támadunk tényleg rendesen, vagy sehogy, mert ember nem nevezheti azt taktikának, ahogy egervári ma is a csapatot a pályára küldte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Önmagában se Szalai, se Dárdai nem váltaná meg a világot. Épkézláb támadójáték egyikük beállításával se lenne (pedig egy 2-4 például mennyivel vállalhatóbb...).Gogo
Kiváncsi vagyok, hogy Sanyi bá' mit fog virítani majd az értékelésnél a meccs után.Sinisa
Én tudom: " Mindent megtettünk, ma ennyire tellett. Nem tudom hibáztatni a fiúkat, ez a holland csapat ennyivel jobb. Meg vagyok elégedve a látottakkal. Természetesen leülünk majd beszélgetni és mindent megteszünk kedden. Négy gól minimum van a 2 csapat között. Azért próbáltuk a hatot elkerülni, sikerült. "

LOL
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
LOL, Kuyt vagy 4 ember gyűrűjében mentette meg...
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ezen nincs mit ragozni:
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nekünk nem kell labda a játékhoz.egervári mester új taktikája


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Remélem a kegyelem taknyán egy gólt azért beszenvedünk...
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Önmagában se Szalai, se Dárdai nem váltaná meg a világot. Épkézláb támadójáték egyikük beállításával se lenne (pedig egy 2-4 például mennyivel vállalhatóbb...).Gogo
Kiváncsi vagyok, hogy Sanyi bá' mit fog virítani majd az értékelésnél a meccs után.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Önmagában se Szalai, se Dárdai nem váltaná meg a világot. Épkézláb támadójáték egyikük beállításával se lenne (pedig egy 2-4 például mennyivel vállalhatóbb...).Gogo
De nem 2-4-re kellene játszani. Senki nem játszi erre egy holland csapat ellen. Védekezni kéne beállnii, a lehető legfavágóbb módon, és kihúzni egy 0-1-et vagy esetleg rúgni egy kontra gólt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ebbe a válogatottba nem való: Király, Lipták, Vanczák, Laczkó, Elek, Varga.
Inkább álljunk ki ificsapattal minden meccsen, ők még fejlődhetnek...

„Ha a magyarok ilyen defenzív játékkal folytatják, négy lesz a vége. A hollandok jól passzolnak, a magyarok csak várnak, és ennél az oranjének nem kell több. Nem értem, mire várnak a magyarok" - Henk ten Cate.

Ez az ember egy zseni, mindig is szerettem, főleg, amikor az MTK-nál volt.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Önmagában se Szalai, se Dárdai nem váltaná meg a világot. Épkézláb támadójáték egyikük beállításával se lenne (pedig egy 2-4 például mennyivel vállalhatóbb...).

+Schleck, néhány magyar helyzet azért beleférne egy 0-4-be is
Vagy akár labdaérintés is...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amit én nem értek az az, hogy mi itt a meglepetés a játék képében? Papírforma alapján is várható volt ez a 0-4, sőt sokan el is ismerték ezt, de a 0-4-hez egyszerűen ilyen játékkép tartozik szerintem.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Vissza Kúmant, vele csak 1-et kaptunk Portugáliától 😀JC6
Csak a tehenészfiút ne. 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vissza Kúmant, vele csak 1-et kaptunk Portugáliától 😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
a sírás kerülget...
Dárdainak maximális respect a félidei nyilatkozatért. kár, hogy nem játszhat már..JC6
Neee, azt azért ne, nem ér ennyi,t hogy emiatt a sírás kerülgessen. Ki lehet tőlük kapni 4-0-ra, még otthon is, van simán annyi a javukra. Csak a játékunk lenne egy kicsit biztatóbb, bátrabb, ötletesebb, szellemesebb, kreatívabb.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a sírás kerülget...
Dárdainak maximális respect a félidei nyilatkozatért. kár, hogy nem játszhat már..JC6
Ezzel egyetértek most. Hihetetlenül értelmesen beszélt. Nem nagyon láttam még ilyet magyar focistától. Egyébként az nyugtat meg valamennyire, hogy Szalaival sem mennénk többre, mert egyszerűen nincsenek hátvédjeink.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Elia is szépen sz*patni fog még minket...Vrijbloed
ne viccelj,vanczák vili megeszi reggelire 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Elia is szépen sz*patni fog még minket...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a sírás kerülget...
Dárdainak maximális respect a félidei nyilatkozatért. kár, hogy nem játszhat már..
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jön Élia...+2 gól