Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
A gusztustalan média hype-ról nem is beszélve...JC6
A leggázabb szerintem az volt, amikor Egervári kitalálta Tökit, akkor az összes szakértő egyemberként helyeselt.Sinisa
Az semmi, a legnagyobb az volt a Zuhanyhíradóban, hogy most I. Mészöly Kálmán fejedelem nagyon érezte, hogy megvan a meccs!JC6
Szerencsére nem láttam. 😊
Mészölytől pedig hányok.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A gusztustalan média hype-ról nem is beszélve...JC6
A leggázabb szerintem az volt, amikor Egervári kitalálta Tökit, akkor az összes szakértő egyemberként helyeselt.Sinisa
Az semmi, a legnagyobb az volt a Zuhanyhíradóban, hogy most I. Mészöly Kálmán fejedelem nagyon érezte, hogy megvan a meccs!
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
nem tudom elhinni hogy vanczáknál nincs használhatóbb jobbhátvéd. Elég lenne mondjuk bármelyik serdülő-6-ban körülnézni...

ha 7-7 ellen játszanák a suckert nem lennénk rosszak, de 0 darab értelmes védőnk van évtizedek ótaharomt
A vicc az, hogy Qman-nál a Juhász-Vanczák kettős egész jól működött.
(Pedig én nagyon nem csípem Vanczákot)
A szélen Ő halott, ezzel a termettel...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
A gusztustalan média hype-ról nem is beszélve...JC6
A leggázabb szerintem az volt, amikor Egervári kitalálta Tökit, akkor az összes szakértő egyemberként helyeselt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem tudom elhinni hogy vanczáknál nincs használhatóbb jobbhátvéd. Elég lenne mondjuk bármelyik serdülő-6-ban körülnézni...

ha 7-7 ellen játszanák a suckert nem lennénk rosszak, de 0 darab értelmes védőnk van évtizedek óta
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
laczkó takarodj...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A védelem évek óta szar, nincs normális kapus, a középpálya mintha a pályán sem lenne.
Tudom, hogy nincs csatár, tisztában vagyok a negatívumokkal, de akkor inkább ne focizzunk.

A gusztustalan média hype-ról nem is beszélve...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
10 méterről Van der Vaart üresen lő. Nincs olyan, hogy kapushiba, hacsak nem a gyepet rúgja ki a helyéről.
Kinek kéne védeni?Sanco
Babos

szerk: Köszönjük Kuyt 😐 😂Hanni
Jobb, mint Király, de előbb a NEC-be kéne beverekednie magát.Sanco
Jaja. Nincs rosszabb mint egy olyan kapus, aki egyáltalán nem játszik. Lackónak pedig gratulálok, hogy kioperálták az agyát...

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
10 méterről Van der Vaart üresen lő. Nincs olyan, hogy kapushiba, hacsak nem a gyepet rúgja ki a helyéről.
Kinek kéne védeni?Sanco
Babos

szerk: Köszönjük Kuyt 😐 😂Hanni
Jobb, mint Király, de előbb a NEC-be kéne beverekednie magát.Sanco
Babos szerintem sérült.
Laczkó még mindig nem balhátvéd...
Vladan Filipovic azért nagykirály, hogy ennyiért el tudta adni a Samp-nak... 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Rendesen beküldte a féltörök... 😐

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csőőőő babi néni.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
10 méterről Van der Vaart üresen lő. Nincs olyan, hogy kapushiba, hacsak nem a gyepet rúgja ki a helyéről.
Kinek kéne védeni?Sanco
Babos

szerk: Köszönjük Kuyt 😐 😂Hanni
Jobb, mint Király, de előbb a NEC-be kéne beverekednie magát.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Kuyt velünk van szerencsére! 😀

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
10 méterről Van der Vaart üresen lő. Nincs olyan, hogy kapushiba, hacsak nem a gyepet rúgja ki a helyéről.
Kinek kéne védeni?Sanco
Babos

szerk: Köszönjük Kuyt 😐 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Végül is, itt mindegy ki véd...A taktikát nem értem.
4-2-3-1. Mi a szarnak 2 védekező? így is úgy is eljutnak a kapunkig. Nézzétek meg, hogy ha Rudolfhoz, Gerához vagy Dzsudzsihoz kerül a labda 20 méteres körzetében senki...akkor ki lő itt majd gólt?
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Amíg egy Király Gabival kezdődik a Magyar Válogatott összeállítása, csodát ne várjunk...JC6
Miért neki kéne gólt lőnie?Duff
Nem hiszem el, hogy ebbe is bele kell kötni. Simán fogható lövés volt, ráadásul középre... Kapushiba. A szabadrúgásnál is mit akart? Az a szaros mackóalsó tehet róla...JC6
10 méterről Van der Vaart üresen lő. Nincs olyan, hogy kapushiba, hacsak nem a gyepet rúgja ki a helyéről.
Kinek kéne védeni?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amíg egy Király Gabival kezdődik a Magyar Válogatott összeállítása, csodát ne várjunk...JC6
Miért neki kéne gólt lőnie?Duff
Nem hiszem el, hogy ebbe is bele kell kötni. Simán fogható lövés volt, ráadásul középre... Kapushiba. A szabadrúgásnál is mit akart? Az a szaros mackóalsó tehet róla...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most nem a védelmi hibán volt a hangsúly, hanem hogy teljese fogható lövés volt.

Meg ez a szabadrúgás se rajta múlott... komolyan félek ha a közelében van a labda...

szerk: Dzsudzsit klónozni sokszor 😀Hanni
Egy-egy elleni szituációban azért nem nagyon szabad kapusra kenni a dolgokat. Ott vagy szerencséje van és megfogja, vagy nincs. Amit Királyban kedvelek az az, hogy nem akar szépen védeni. Sok kapus dobálja magát csak, hogy jól nézzen ki a mozdulat, de ő nem szokta. Persze, kap potyákat, de jelenleg én is őt védetném.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most nem a védelmi hibán volt a hangsúly, hanem hogy teljese fogható lövés volt.

Meg ez a szabadrúgás se rajta múlott... komolyan félek ha a közelében van a labda...

szerk: Dzsudzsit klónozni sokszor 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Lipták lépett ki feleslegesen szerintem.Schleck
És Elek mellett ment el Sneijder, mintha ott se lett volna.Sanco
Elek a 6-os? Mert akkor ő volt, bocsi. Most látom, hogy Lipták 2-es.Schleck
Egykutya. 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nemhiszem, h ezt a gólt miatta szoptuk.Duff
Lipták lépett ki feleslegesen szerintem.Schleck
És Elek mellett ment el Sneijder, mintha ott se lett volna.Sanco
Elek a 6-os? Mert akkor ő volt, bocsi. Most látom, hogy Lipták 2-es.

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nem de a 0:0 még mindig jobban mutatna ha akár én állok a kapuba...Hanni
Nemhiszem, h ezt a gólt miatta szoptuk.Duff
Lipták lépett ki feleslegesen szerintem.Schleck
És Elek mellett ment el Sneijder, mintha ott se lett volna.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Miért neki kéne gólt lőnie?Duff
Nem de a 0:0 még mindig jobban mutatna ha akár én állok a kapuba...Hanni
Nemhiszem, h ezt a gólt miatta szoptuk.Duff
Lipták lépett ki feleslegesen szerintem.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Miért neki kéne gólt lőnie?Duff
Nem de a 0:0 még mindig jobban mutatna ha akár én állok a kapuba...Hanni
Nemhiszem, h ezt a gólt miatta szoptuk.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Miért neki kéne gólt lőnie?Duff
Nem de a 0:0 még mindig jobban mutatna ha akár én állok a kapuba...