Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
attól hogy nagyon akarsz még nem éred utol Usain Bolt-ot...
Persze hogy nem látsz elképzelést, amikor minden játékosuk a saját posztján 1 vagy 2 szinttel magasabban áll és nem enged semmit.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért úgy megkérdezném egervárit, hogy mégis mi faszt szerettünk volna. nyilván nem segített, hogy a 8. percben gabika lepke vadászatra indult, de hogy én komoly elképzelést nem láttam, az tuti.

vanczák vili te édes istenem, mi lett volna az emberrel ha robben szédíti ? erős hányingerrel jelentkező szédülést tippelnék.

az a baj, hogy ha egy ilyen szintű csapat sebességbe kapcsol, azt fejben nem tudjuk követni, nemhogy lábbal. és nem az a baj, hogy néggyel szopunk - mert ez simán közte van - hanem, hogy az egyszem rudolfon kívül, senki nem rángatta az istrángot. de legalább kellemesen bebaszcsiztam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nekem ennyira nem fáj az igazság. Ő csak elmerte mondani amit davemayer csak elméletben fogalmazott meg .
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Igaza van sajnos. Mondjuk az tényleg nem szép, hogy "ezt akartuk".
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ész kell ahhoz is, hogy valaki büszke legyen arra, hogy megalázó helyzetbe hoz valakit 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Najó, azért van egy határ...

"A mérkőzés nagy részében élveztem, amit láttam. Úgy játszottunk, ahogy akartunk, egy idegenbeli mérkőzésen teljesen reménytelen helyzetbe hoztuk az ellenfelünket. A magyar csapat három selejtezőt megnyert egymás után, és ha egy ilyen együttest tudunk néha megalázó szituációba hozni – mert néha megalázó volt –, akkor büszkék lehetünk magunkra. Ezt akartuk, ezért jöttünk" – értékelt Van Marwijk a Voetbal Internationalnak.JC6
Marwijk egy paraszt, ezt eddig is lehetett tudni.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Najó, azért van egy határ...

"A mérkőzés nagy részében élveztem, amit láttam. Úgy játszottunk, ahogy akartunk, egy idegenbeli mérkőzésen teljesen reménytelen helyzetbe hoztuk az ellenfelünket. A magyar csapat három selejtezőt megnyert egymás után, és ha egy ilyen együttest tudunk néha megalázó szituációba hozni – mert néha megalázó volt –, akkor büszkék lehetünk magunkra. Ezt akartuk, ezért jöttünk" – értékelt Van Marwijk a Voetbal Internationalnak.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A cigánybűnőzéses gigazászló miatt már megérte kimenni, akkorát röhögtem amikor először lengették előttem 😀 Gabi pedig zárja a szöget a hazaadásnál!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ja, igen. kevertem, bocs.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
és még egyszer mondom, tudom, hogy gyorsabbak, jobbak, erősebbek, technikásabbak és a labdarúgás istenének földi helytartói ők, de a magyar foci mindig is a küzdésről, a soha fel nem adásról, csúszás - mászásról, harcosságáról volt híres.

JC6
hol és mikor?
Ha valami akkor a csúszás-mászás soha nem volt a magyar foci erénye. Akkor tudtunk jók lenni amikor még technikából meg lehetett élni. ez úgy végetért a 80as évek végén.

Ki is röhögték volna Puskást meg Hidegkútit ha becsúszik annak idején...haromt
Sztem a német focival keverte a magyart

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és még egyszer mondom, tudom, hogy gyorsabbak, jobbak, erősebbek, technikásabbak és a labdarúgás istenének földi helytartói ők, de a magyar foci mindig is a küzdésről, a soha fel nem adásról, csúszás - mászásról, harcosságáról volt híres.

JC6
hol és mikor?
Ha valami akkor a csúszás-mászás soha nem volt a magyar foci erénye. Akkor tudtunk jók lenni amikor még technikából meg lehetett élni. ez úgy végetért a 80as évek végén.

Ki is röhögték volna Puskást meg Hidegkútit ha becsúszik annak idején...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
oké Höri, ezentúl ez lesz 😉

gabo: igaz 😊
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
nekem egyszerű taktikám lett volna: ultradeffenzív foci (szarok rá hogy nem közönségcsalogató, 1 pont nagyon sokat ér), szívvel - lélekkel küzdő játékosok, 1-2 kontra.
JC6
Koeman minden volt, csak fehér ember nem, amikor ezt felvállalta....
Pedig a svédek és a portugálok elleni hazai meccs ehhez képest felüdülés volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még ettől is összetettebb, kedves haromt.

hogy hol ment a hype? minden honlapon. NSO-n naponta 2 cikk, tv-ben riportok (nem csak a sport1-2), zuhanyhíradó, heti helyzet, stb. rádió..blablabla...JC6
kapcsolj át, lapozz stb.

ez csak soccer, nem kell túldramatizálni

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
még ettől is összetettebb, kedves haromt.

hogy hol ment a hype? minden honlapon. NSO-n naponta 2 cikk, tv-ben riportok (nem csak a sport1-2), zuhanyhíradó, heti helyzet, stb. rádió..blablabla..

nekem egyszerű taktikám lett volna: ultradeffenzív foci (szarok rá hogy nem közönségcsalogató, 1 pont nagyon sokat ér), szívvel - lélekkel küzdő játékosok, 1-2 kontra.

itt én hiába kívánok takarodást.
de miért nem lehet azt felfogni, hogy nem a saját önön érdekeiket kellene nézni a fejeseknek? hogy nem a saját zsebet kellene tömni, hogy nem áltatni, szenteskedni, képmutatóskodni kéne, és legfőképpen: nem hazudni egy országnak. nem áltatni és hitegetni.

mi lett volna, ha a hollandok teljes, 100%-os kerettel jönnek? a keddi meccset biztos, hogy kihagyom, a realitás a csoport 4. helye. A 3. már bravúr.

és még egyszer mondom, tudom, hogy gyorsabbak, jobbak, erősebbek, technikásabbak és a labdarúgás istenének földi helytartói ők, de a magyar foci mindig is a küzdésről, a soha fel nem adásról, csúszás - mászásról, harcosságáról volt híres. évek óta nem látni a fényt az alagút végén...

ez a realitás, igen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem lehet egy meccset úgy reklámozni, hogy "gyertek nézzétek, bár biztos kiszopunk mint a fasz".
főleg egy olyan országban, ahol tudat alatt még mindenki azt gondolja hogy jó a magyar foci.

nem 54 van. De 54-ben a hollandoknak nem lett volna ciki ha kapnak egy 4-est az aranycsapattól. akkor az a papírforma.
most ez a papírforma.

mellesleg nem tudom hol ment a hype, mindenhol csak volt, hogy reménykedjünk a bravúrban...
és igen bravúr lett volna egy iksz.
de a világranglista másodikja, azért a a második, mert a középcsapatokat még idegenben is szétpicsázza, megerőltetés nélkül.

a mi feladatunk a saját kategóriánk legyőzése és a nálunk rosszabbak elleni blamák elkerülése.
fel lehet háborodni és lehet mindenki takarodását kivánni, ha leikszelünk Vaduzban, vagy kikapunk máltán, de ne kezeljük már ezt is úgy.

ez nem taktika kérdése. persze hogy nem fogsz látni taktikát, mert az erősebb csapat megakadályoz benne minek. lehet taktikával és lelkesedéssel kiemelkedően nagy bravúrt elérni, de csak 10ből 1-szer. ez nem volt közte.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Ha egyszer 2 csatáros játékot fogok látni ITTHON, köszönőlevelet írok az MLSZ-nek, vagy tökömtudja kinek...JC6
Gyepest kéne beállítani az ellenfél kapuja elé és azt mondani neki hogy szabadítson fel..ott lennénk az eb-n az tuti.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
1-7, majd 1-6, most meg 0-4. Gyerekek nem látjátok a fejlődést? 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
jó oké, egyetértek, de én nem is az eredményen vagyok fennakadva, hanem a hype-on, a hurráhangulaton. tisztában vagyok a különbségekkel, de ezt többször ne próbálják már lenyomni a torkunkon...JC6
Akkor csak ötezer ember lézengene a stadionban, harmada holland, a többi meg kimegy megnézni élőben Sneijdert meg Kuyt-öt.
Ezt a két meccset csak akkor kötötték volna le okosabban, ha az első meccs odakint van, és ott rommá vernek minket kb. hasonló arányban. Akkor vajon milyen lett volna a beharangozó és mennyi néző lett volna kint a Puskásban?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó oké, egyetértek, de én nem is az eredményen vagyok fennakadva, hanem a hype-on, a hurráhangulaton. tisztában vagyok a különbségekkel, de ezt többször ne próbálják már lenyomni a torkunkon...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Amikor 1 játékos ára ér annyit mint a mi egész csapatunk hízelgő a 0-4.

Akinek ez túlzásnak hatna elég ha megnézi a két náció futballkultúrájában levő anyagi különbséget - ez az a különbség amit csak lelkesedéssel (ami ma sem volt meg...) nem lehet kompenzálni.
Ha megkérdeznének egy holland játékost a meccsről és őszintén nyilatkozna kb ezt mondaná: "sem az iram, sem a játék nem hasonlított egy nemzetközi találkozóhoz de nekünk ez egy ilyen zsúfolt versenynaptárban csak jól jött. Látszott hogy egy ritmusváltással gólt érünk el minden fajta erőfeszítés nélkül"

Lehet beszélni magyar labdarúgásról de lassan 20 éve követem és még nem láttam hogy egy ilyen meccset meg tudjunk nyerni.

Ma meg sem izzadtak a hollandok szó szerint. Unokatesóm mondta jól a második félidőben: az csinálta jól aki már nem ezt nézi hanem a pénztárban számolja a bevételt :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kikaptunk 4-0ra a VILÁG 2. legjobb csapatától. És?

El tudom képzelni milyen világvége hangulat lehetett mondjuk a Georgia State csapatánál, amikor fossáverte őket idén az Alabama...

Reális eredmény. ennyivel jobbak azt kész.haromt
Igazad van.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kikaptunk 4-0ra a VILÁG 2. legjobb csapatától. És?

El tudom képzelni milyen világvége hangulat lehetett mondjuk a Georgia State csapatánál, amikor fossáverte őket idén az Alabama...

Reális eredmény. ennyivel jobbak azt kész.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Összegezve:

Először is. Ez a hányadék M1 egy vicc. Az, hogy Mezey Dani vagy kicsoda osztja az észt..öcsém, maradtál volna az úszásnál vagy a műkorcsolyánál. A csajról nem is beszélve...

Igen, ez a 0-4 a realitás. És itt páran mondtuk is a fórumon. Ha mi lennénk az MLSZ-ben, most fordított eredmény született volna 😀 Fejétől bűzlik a hal. Az egész ótvar, korrupt vezetéstől. Lássuk be, már nem Puskásék korában élünk. Itt is megint csak a múltból akarunk megélni. Nem tudom mikor ébredünk fel, de jobb lenne minél előbb.

Lassúak, körülményesek vagyunk, mentálisan teljesen a padlón vannak aranylábú fiaink. És a legnagyobb baj az, hogy évek óta (!!!) ezt hallom, látom, olvasom és tapasztalom. Mikor változik ez meg?

Kár a szóért. 2 éve is ugyan ez volt, hatalmas hype, 45 ezres stadion, 2. helyen a csapat, aztán a megszokott helyünkre kerültünk. Azt nem értem, hogy hogy a fenébe lehet egymás után 3-4szer megetetni az embereket, hogy dobjanak ki több (10)ezer forintot egy alázásért. Egyszer még elmegy, hogy elhiszed, Svédország ellen most van esélyünk. Aztán kiderül, hogy nincs, de ez más tészta. Az a lehúzás, ami megy... Mondom, a stadionunk is nevetséges, tiszta Colosseum feeling, bár ott a nézőtér közelebb volt a küzdőtérhez. 2 normális játékosunk, ha van, a többiek epizodisták, fasza menedzserrel a hátuk mögött. A nagykutyák zsebe csak dagad, a magyar ember meg álmodozik, és reménykedik, hogy na, majd most kijön a lépés...

Ááá, csak idegesítem magam, a semmire...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha JSanyo játszana nyernénk :/Joci
Na nekem innentől kezdve lett kétértelmű, a "Sanyit a válogatottba!" szlogen 😂
ha edzőtábor akkor meg csakis Albertirsa...eaglesmcnabb
az irsai strandot is behatóan ismerem, akárcsak a mizse edzőpályát, ezt nevezem én bennfentességnek