Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
http://soccernet.espn.go.com/news/story/_/id/893953/fans-arrested-as-liverpool-united-youth-tie-turns-ugly?cc=5739

During a 3-2 United victory, some of the away fans sang songs about the Heysel and Hillsborough tragedies of the 1980s that saw the deaths of 135 people. Three fans were arrested and six ejected from the ground.

Mankok, mit is várhatnánk tőlük.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Minek kell belemenni a csínybe Leo?????????
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Én se nagyon kapkodnám a lábaimat hogy bemenjek abba a csürhébe...

//Más//

http://sportgeza.hu/futball/2011/03/13/megvaltokent_varjak_vissza_lehmannt/
Van még lejjebb az Arsenalnak is 😂Hanni
Hülyék. Nem hogy vennének egy Llorist vagy De Geát ha már annyira szeretik a fiatalokat. Így legalább megoldódna egy időre ez a visszatérő probléma az Arsenalnál.Matthew99
De nincs átigazolási időszak és Lehmann csak 6 hétre jönne kölcsönbe, amíg a többi kapus felépül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Máshol 60+ezres stadionoknál megoldottak az ilyen helyzetek, nevetséges, h milyen körülmények vannak Magyarországon...Black_Adder
Még Szloviban is sokkal jobbak a körülmények...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kiváncsi lennék hogy viszonyulnának az emberek ahhoz ha ez az eset a Vidi-táborban történt volna meg a meccs során - ott kinyílt volna egyből a kapu vagy mi? Vagy ha nem, azon sem kéne felháborodni???davemayer
ősszel Vidi-Fradin is volt egy hasonló eset a vendégszektorba ugyanígy meccs végén, többen körbeálltuk a sérültet, és a tehetséges agyoniskolázott securitysek a menekülő!!! kaput kinyitva rontottak ránk, h mit balhézunk....szerencsére hamar rájöttek, h oda bizony mentős kell, mert gáz van.

meccsről: sajna megkaptuk a múltkor beígért fiesztát, eza Vidi alapból is jobb mint mi, most meg minden összejött nekik...de azért az ősfradista Dinivel, meg Balog Zolival elbeszélgetnék 6-0,5-0 után, h ez mégis hogyvan...

ősszel ugyanezért a szurkolásért(cigányparasztok, orbánozás), mint amit most a RBD csinált, MI büntetést kaptunk...most lemerem fogadni, h ŐK semmit se fognak kapni, de mi azért az egy söröspohárért amit Kassaihoz dobtak, tuti fogunk kapni. 😊

|
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Máshol 60+ezres stadionoknál megoldottak az ilyen helyzetek, nevetséges, h milyen körülmények vannak Magyarországon...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Apeszos pont én is az adó-vevőről beszéltem.

Beszélgethetünk arról hogy ez kinek a hibája (ok-okozat vagy tyúk-tojás) de az egészségügyi segítséget mindenkinek minden körülmények között biztosítani kéne, főleg ha még fizet is azért hogy a helyszínen tartózkodjon.

Pont hogy nem kell minden sarokra mentős mivel felül biztosított a (viszonylagosan) gyorsabb áthaladás a szektorok között így elég lenne 2 esetleg három pont ahol lehetne szakszerű segítséget találni, azt hiszem ez a 21. században megoldható, a mobilitásuk szintúgy.

Sok mindenért lehet a szurkolókat okolni, tetteik akár fel is jogosíthatnak arra hogy látatlanul elítéld őket de szvsz nem túl józan hogy még a dolgok ismeretében sem ítéled el a szituációt.
Ebből akár azt is le lehetne szűrni hogy az sok gyökér fradista(vagy bármelyik szurkoló Mo.-n) minek szól a biztonságiaknak, úgy sem tudnak semmit tenni. Remélem azért hogy máshol ez jobban meg van oldva...

Kiváncsi lennék hogy viszonyulnának az emberek ahhoz ha ez az eset a Vidi-táborban történt volna meg a meccs során - ott kinyílt volna egyből a kapu vagy mi? Vagy ha nem, azon sem kéne felháborodni???davemayer
Kicsit kiforgatod a szavaimat. Az egészségügyi ellátáshoz persze, joga van mindenkinek. Ha ez a szurkoló mondjuk otthon lesz rosszul, valószínűnek tartom, hogy a lehető leghamarabb megkapja a segítséget. De ő egy rendezvényen volt, ahol a házigazda rendezőségnek kell biztosítani a körülményeket. Nem hiszem el, hogy pont a Ferencváros vezetősége ne számítana arra, hogy esetleg atrocitás történik, valaki megsérül, és kelleni fog az egészségügyi személyzet. A biztonsági személyzet a rendezőség alá tartozik. Az ő felelősségük vitathatatlan. Mégsem ezt hangsúlyozzuk, hanem hogy miért nem nyitották ki a menekülő kaput. Ha az orknak több esze lett volna egy fagolyónál, akkor ő rohan el segítségért, ha már rádiója nincs, vagy nem ért a kezeléséhez, a kerítésen át akár -ahogyan a szurkolók- és neki talán elhiszik elsőre, hogy valaki rosszul lett. És menet közben a kaput is kinyitják. Ezen a mérkőzésen láttam, hogy amíg a bíró a negyedik játékvezetővel tárgyalt az oldalvonal mellett, egy "csúnya" ámde ma született bárány fradi szurkoló kezéből kicsúszott a vizespalack. Úgy 6-7 méternyire, szép ívben a kerítésen át a pályára a bíró mellé. Ugyanezen a meccsen két felajzott fradi sálat viselő nem kicsi egyén berohan a pályára. És lám a menekülőkapu nem nyílik. Mondjuk a véleményem szemernyit sem menti fel az egészségügyi személyzet hozzáállását.
Hidd el, nem látatlanban ítélem el őket. Láttam eleget, élőben is.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Hülyék. Nem hogy vennének egy Llorist vagy De Geát ha már annyira szeretik a fiatalokat. Így legalább megoldódna egy időre ez a visszatérő probléma az Arsenalnál.Matthew99
Kár hogy őket ígéretesebb csapat sem tudta megszerezni, akkor biztos Arsenalhoz elmennek 😊Hanni
Pénz és időzítés kérdése. Szerintem attól még, hogy mostanában mindig elszúrják a trófeákat, az Arsenal igenis nagy csapat. Nem hiszem, hogy akkora visszalépés lenne odaigazolni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Bárki bármit mond ez a vidi tud. És tavaly is nagyon jók voltak, amikor még nem fidesz volt.

A fradi szurkolók pedig a szokásos méltósággal viselik a vereséget. Persze tudom, ők a legkulturáltabb, csak túl sokan vannak...Black_Adder
előbb tájékozódj mielőtt hülyeségeket beszélsz...
http://fradimob.hu/?p=14129

Joci
http://www.pepsifoci.hu/node/85744Bazzani
Sorry, a közvetítésből nem (ez) derült ki.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hülyék. Nem hogy vennének egy Llorist vagy De Geát ha már annyira szeretik a fiatalokat. Így legalább megoldódna egy időre ez a visszatérő probléma az Arsenalnál.Matthew99
Kár hogy őket ígéretesebb csapat sem tudta megszerezni, akkor biztos Arsenalhoz elmennek 😊
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Én se nagyon kapkodnám a lábaimat hogy bemenjek abba a csürhébe...

//Más//

http://sportgeza.hu/futball/2011/03/13/megvaltokent_varjak_vissza_lehmannt/
Van még lejjebb az Arsenalnak is 😂Hanni
Hülyék. Nem hogy vennének egy Llorist vagy De Geát ha már annyira szeretik a fiatalokat. Így legalább megoldódna egy időre ez a visszatérő probléma az Arsenalnál.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A City 1-0-val behúzta a meccsét, manchesteri derbi az FA-kupa elődöntőjében. 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Király nap volt ez is.

Nyert a Rangers és a Monaco, no meg a Stuttgart 😊

Költői kérdés: lehet, hogy HA Totti kezd a visszavágón, továbbmegy a Roma? Nagyon nagy volt ma is az öreg 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Apeszos pont én is az adó-vevőről beszéltem.

Beszélgethetünk arról hogy ez kinek a hibája (ok-okozat vagy tyúk-tojás) de az egészségügyi segítséget mindenkinek minden körülmények között biztosítani kéne, főleg ha még fizet is azért hogy a helyszínen tartózkodjon.

Pont hogy nem kell minden sarokra mentős mivel felül biztosított a (viszonylagosan) gyorsabb áthaladás a szektorok között így elég lenne 2 esetleg három pont ahol lehetne szakszerű segítséget találni, azt hiszem ez a 21. században megoldható, a mobilitásuk szintúgy.

Sok mindenért lehet a szurkolókat okolni, tetteik akár fel is jogosíthatnak arra hogy látatlanul elítéld őket de szvsz nem túl józan hogy még a dolgok ismeretében sem ítéled el a szituációt.
Ebből akár azt is le lehetne szűrni hogy az sok gyökér fradista(vagy bármelyik szurkoló Mo.-n) minek szól a biztonságiaknak, úgy sem tudnak semmit tenni. Remélem azért hogy máshol ez jobban meg van oldva...

Kiváncsi lennék hogy viszonyulnának az emberek ahhoz ha ez az eset a Vidi-táborban történt volna meg a meccs során - ott kinyílt volna egyből a kapu vagy mi? Vagy ha nem, azon sem kéne felháborodni???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A sorsolás értelmében az FA-kupában a legjobb négy között a Man. City-vel vagy a Readinggel találkozunk - szóval valószínűleg a városi riválissal játszunk majd a döntőbe jutásért. Írtam már tegnap is, hogy jobb ez így, az utolsó nagy falat jöjjön inkább az elődöntőben, és ha rajtuk is túljutunk, akkor jöhet egy "nyugodtabb" finálé.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
legalább leszoptak a makik


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
előbb tájékozódj mielőtt hülyeségeket beszélsz...
http://fradimob.hu/?p=14129
Joci
Már meg ne haragudj, de a Ferencvárosi szurkolók "előéletét" ismerve nem csodálom hogy nem nyitották ki a menekülő kapukat. És mondjuk helyénvaló lenne inkább a biztonsági szolgálatot elővenni. Ha két-három felajzott fradi szurkoló rohan velem szembe, lehet én sem fognám fel hirtelenjében hogy valaki rosszul lett. Ha esetleg egy sárgamellényes ment volna szólni.... Ezt a hozzáállást javarészt magának köszönheti a fradi tábor...apeszos
hát gratulálok.

Kint voltam a meccsen, a B-közép mellett álltunk, ezt az esetet nem láttam de elég durva hogy ilyen szituációnál nem reagál azonnal az illetékes. A videón is látszik azért hogy szépen álldogálnak ott a szekusok, mégsem tudnak semmit tenni... Ez is biztos a csúnya fradisták miatt van. Nem hiszem el hogy nincs náluk kommunikációs eszköz, amivel 10 mp-en belül ki lehet deríteni hogy mi van: lent a WC-nél meg az alsó folyosón is állnak szekusok + még néha fent is a karéj tetején - ha annyira nem bíznak a szurkolókban szóljanak nekik hogy rohanjanak oda és nézzék meg!

Itt nem ezzel volt a baj szvsz, hanem hogy lehet bármilyen vészhelyzet, erőszakos vagy egészségügyi, az a kapu ott zárva van és kész - szánalmas hozzáállás nem gondolod?

És ha már feltétlenül így gondolják az emberek akkor miért nem áll a karéj tetején is az egészségügyi szolgálat? Megmondom én, leszarják magasról.davemayer
Olvasd el amit írtam. És ennek függvényében nem értem miért a menekülő kapu kinyitása a fő probléma. Főleg úgy, hogy a szegény ártatlanul üldözött fradi szurkolók már megmutatták, hogy nem kell nekik menekülőkapu a pályára tóduláshoz, és esetleges tettlegességhez. Persze azok nem is fradi szurkolók voltak, hiszen a "csúnya" fradisták mindíg ártatlanok, csak a média, meg a metro fogantyú, a kés, meg pár utcakő, esetleg az ellenfél játékosai, szurkolói mind mind üldözik őket.

Már az is elég baj, hogy többszörös biztosítás kell egy fradi meccsre, nem olcsó mulatság. Miért is kellene az amúgy is túlhajszolt mentőszolgálatnak minden sarokra állítani valakit? Van nekik dolguk éppen elég. A biztonsági szolgálatot nem a klub vezetése alkalmazza? Mert akkor bizony ez sem a menekülőkapu sara. Más kérdés, hogy egy ilyen secus IQ szintje nem terjed odáig, hogy segítséget hívjon. De ez sem a kapu hibája. Egy szar adó-vevővel meg lehetett volna oldani.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
előbb tájékozódj mielőtt hülyeségeket beszélsz...
http://fradimob.hu/?p=14129
Joci
Már meg ne haragudj, de a Ferencvárosi szurkolók "előéletét" ismerve nem csodálom hogy nem nyitották ki a menekülő kapukat. És mondjuk helyénvaló lenne inkább a biztonsági szolgálatot elővenni. Ha két-három felajzott fradi szurkoló rohan velem szembe, lehet én sem fognám fel hirtelenjében hogy valaki rosszul lett. Ha esetleg egy sárgamellényes ment volna szólni.... Ezt a hozzáállást javarészt magának köszönheti a fradi tábor...apeszos
hát gratulálok.

Kint voltam a meccsen, a B-közép mellett álltunk, ezt az esetet nem láttam de elég durva hogy ilyen szituációnál nem reagál azonnal az illetékes. A videón is látszik azért hogy szépen álldogálnak ott a szekusok, mégsem tudnak semmit tenni... Ez is biztos a csúnya fradisták miatt van. Nem hiszem el hogy nincs náluk kommunikációs eszköz, amivel 10 mp-en belül ki lehet deríteni hogy mi van: lent a WC-nél meg az alsó folyosón is állnak szekusok + még néha fent is a karéj tetején - ha annyira nem bíznak a szurkolókban szóljanak nekik hogy rohanjanak oda és nézzék meg!

Itt nem ezzel volt a baj szvsz, hanem hogy lehet bármilyen vészhelyzet, erőszakos vagy egészségügyi, az a kapu ott zárva van és kész - szánalmas hozzáállás nem gondolod?

És ha már feltétlenül így gondolják az emberek akkor miért nem áll a karéj tetején is az egészségügyi szolgálat? Megmondom én, leszarják magasról.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
én már tavaly is inkább a vidit szerettem volna inkább bajnokként (untam a lokit 😛), idén is így voltam vele, de a szurkolóik miatt már kezdek elbizonytalanodni 😀
az egy adott dolog, hogy budapestiként zavar, hogy a meccs 90 percéből mondjuk felében minimum cigány vagyok (na most őszintén bevallva nem emlékszem pontosan már mi volt a szövegben pontosan, de hogy valami nagyon pest ellenes, az biztos, nekem ez a szó rémlik, aztán ha nem, akkor majd visszavonom), ez mondjuk a loki és egyéb csapatok értelmes szurkolói részéről is van, de az odaszurkálás verbálisan még fogjuk rá

na de ami mellett egyszerűen nem tudok elmenni, és sajnos túl sok meccset kellett már megnéznem az az éneklés
az óóóóóóóálllléééééééóóóóó videoton fehérvár meccsenkénti 1500-szor ismétlése már-már nem létező epilepsziás rohamaimat váltja ki, ezt pedig nem tudom, hogy viselném el BL-meccseken 😀
(természetesen véresen komolyan venni nem szabad, még mielőtt valaki... 😛)Wyatt
ez mind igaz is lenne ha nem a Fradi tábor ontotta volna Fehérváron, Debrecenben a fehérvári/debreceni c.gányok, b.sszátok az anyátok örökbecsűt mióta világ a világ. szóval ne vedd magadra azért Wyatt 😀

van több daluk is, de azokat meg állítólag átköltötték a Fradi dalokról szóval patthelyzet 😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
előbb tájékozódj mielőtt hülyeségeket beszélsz...
http://fradimob.hu/?p=14129
Joci
Már meg ne haragudj, de a Ferencvárosi szurkolók "előéletét" ismerve nem csodálom hogy nem nyitották ki a menekülő kapukat. És mondjuk helyénvaló lenne inkább a biztonsági szolgálatot elővenni. Ha két-három felajzott fradi szurkoló rohan velem szembe, lehet én sem fognám fel hirtelenjében hogy valaki rosszul lett. Ha esetleg egy sárgamellényes ment volna szólni.... Ezt a hozzáállást javarészt magának köszönheti a fradi tábor...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Olasz foci. 😂
Egri Viktor szokásos szintjét hozza. Szerinte az 5 méteren megpattant labda kapushiba. Lazioban Zarate szintű játékosok lecserélve, és helyette behoznak valami Kozák nevű cseh favágót, aki tényleg nem látott labdát még életében. Ennek fejében még egy szánalmas bíró, aki hozzászólni nem mer Tottihoz. Felőle egy szabadrúgást húzhatnak félóráig is. Majd bekattan a román, piros. Utána még egy piros, szerintem még a spori sem tudja hogy miért. Totti 10szer körbefutja a pályát félmeztelenül, sárgát nem mer adni a szerencsétlen neki stb stb.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Róma szabadrúgás, Radu odamegy Simpliciohoz és ráfejel...ezt csak azért írom le, hogy ne állandóan csak Daniele és Francesco legyen ótvarbunkónak kikiálltva
tizi nekünk 😀

szerk: Simplicio 5 perc alatt (ennyi ideje játszik) 2 piros róla és egy tizi 😀
Francesco 2!
"Anothe quite Roman derby"


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én se nagyon kapkodnám a lábaimat hogy bemenjek abba a csürhébe...

//Más//

http://sportgeza.hu/futball/2011/03/13/megvaltokent_varjak_vissza_lehmannt/
Van még lejjebb az Arsenalnak is 😂Hanni
már az nso-n lévő cikkből tudtam,hogy jó kapus nem jöhet
olyan nevek repültek ott,hogy hajjaj...

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én se nagyon kapkodnám a lábaimat hogy bemenjek abba a csürhébe...

//Más//

http://sportgeza.hu/futball/2011/03/13/megvaltokent_varjak_vissza_lehmannt/
Van még lejjebb az Arsenalnak is 😂
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bárki bármit mond ez a vidi tud. És tavaly is nagyon jók voltak, amikor még nem fidesz volt.

A fradi szurkolók pedig a szokásos méltósággal viselik a vereséget. Persze tudom, ők a legkulturáltabb, csak túl sokan vannak...Black_Adder
előbb tájékozódj mielőtt hülyeségeket beszélsz...
http://fradimob.hu/?p=14129

Joci
http://www.pepsifoci.hu/node/85744