Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/hiaba-lazar-ujabb-golja-a-siofok-egy-pontot-elvitt-ujpestrol-2067230/
Mit tud ez a srác, hogy minden meccs után az ő van címlapon?F.Schleck
2 NB1-es bajnoki,3gól
jól játszik a srácJoci
és közte egyet rúgott kupába is...bárcsak mi is találnánk ilyeneket az utánpótlásunkba...dehát nekünk csak Pölöskey és Barták jutnak 😕

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/hiaba-lazar-ujabb-golja-a-siofok-egy-pontot-elvitt-ujpestrol-2067230/
Mit tud ez a srác, hogy minden meccs után az ő van címlapon?F.Schleck
2 NB1-es bajnoki,3gól
jól játszik a srác


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/hiaba-lazar-ujabb-golja-a-siofok-egy-pontot-elvitt-ujpestrol-2067230/
Mit tud ez a srác, hogy minden meccs után az ő van címlapon?F.Schleck
Nekem nagyon ellenszenves.
Nem vagyok se rosszmájú, sem irigy, de volt a múltkori UTE meccs után a riport. Először talán egy kaposvárit kérdeztek meg. Egyszer csak azt látom, hogy egy srác UTE dzsekiben odamegy a tükörajtóhoz és nézegeti meg nyalogatja magát, majd visszamegy. Aztán megint.
Vége a kaposvárival a riportnak, na és ki jön? Csak nem Lázár, akit nem ismertem fel, amikor nyalogatta magát? Fülbevaló, retro séró...nem jósolok neki nagy jövőt...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/hiaba-lazar-ujabb-golja-a-siofok-egy-pontot-elvitt-ujpestrol-2067230/
Mit tud ez a srác, hogy minden meccs után az ő van címlapon?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
30 millió az államtól. igen, az neked semmi. tudjuk.
de ez csak az állam. ott van még az MLSZ. meg ki tudja még, mik mennek majd a háttérben... az orruknál? mond már meg, hogy a s*ggnyaláson kívül mi értelme az ilyen rendezvénynek? tényleg érdekel, nem kötekedek...
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
JJ, én nem vagyok jó véleménnyel ezzel a rendezéssel kapcsolatban.
Értelme 0.
Csak a pénzt viszi - nem is keveset.

Ez épp olyan, hogy " se csapatotok, se válogatottatok, se normális stadionotok, a futballotok haldoklik, nesztek, itt egy csont".

Mit szeretnél te ott melózni?JC6
30 millió forinttal támogatja a rendezvényt az állam, ez tulajdonképpen aprópénz az esemény horderejéhez képest
a 2013-as meg Mauritiuson lesz, szóval alapból nem úgy kell felfogni, mint egy mentőövet az ország labdarúgásának, inkább elképesztő hogy mennyire nem képesek az orruknál tovább látni az emberek...

egy jól megrendezett nagy konferencia számos hozadékkal járhat mind pénzügyileg, mind kapcsolatok szempontjából, hogy a többi tényezőt ne is soroljam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
JJ, én nem vagyok jó véleménnyel ezzel a rendezéssel kapcsolatban.
Értelme 0.
Csak a pénzt viszi - nem is keveset.

Ez épp olyan, hogy " se csapatotok, se válogatottatok, se normális stadionotok, a futballotok haldoklik, nesztek, itt egy csont".

Mit szeretnél te ott melózni?
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/hazank-nyerte-el-a-fifa-kongresszus-rendezesi-jogat-2067067/

elolvasom a kommenteket és hányinger kerülget
szerintem hatalmas dolog, remélem dolgozni is tudok majd a rendezvényeken 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már fél eu-val összehozták, kíváncsi vagyok nyáron hova megy.
Csak el ne csessze.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Dzsudzsákot épp a Villareallal hozták össze:
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/a-villarreal-nilmar-eladasabol-fedezne-dzsudzsak-14-millios-vetelarat-2067015/

Hivatalosan is az új kedvenc csapatommá válna a sárga tengeralattjáró , de ilyenkor kicsit mindig félek h majd nem kap elég játéklehetőséget. A PSVnél stabil helye van, a Villareal viszont szakmai előrelépés lenne, ha játszana...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát igen Messi miatt idén kezdek el aggódni nem tudom mi történt vele még most kéne elkapni a dolgot mert félek rossz vége lesz s ami főleg hiányzik egyre inkább a csapatból
a mosoly a másik felé való pozitív jelzés biztatás. Remélem Pepék érzékelik mert ha nem legkésőbb de lehet már idén meg lesz a böjtje és újra érhetjük Riijkard utolsó évét. Bízom benne rendezik a fejeket.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehet.
Azt viszont nem értem miért ilyen önző Messi 4-5 meccs óta... 😐
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Én még ilyen szarul David Villa-t Barca mezben nem láttam játszani. Elhiszem, hogy egy játékosnak rossz lehet a volt csapata ellen, ahol rengeteg jót kapott, de a profi attól profi, hogy kezelni tudja ezt a kínos szituációt is.
De nem így... elesik a labdába, sima passzokat ront el, és a tökéletes gólhelyzetet a kapusba rúgja, majd eljátssza, hogy alig érte el, majdnem elesett?! wtf?

Vagy csak túl élénk a fantáziám?JC6
Inkább Messi elég önző ismét. Jól látod, Villa tényleg alap passzokat ront el, de szerintem több köze van a bírósági ügyének hozzá, mint annak, hogy a Valencia ellen játszik.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én még ilyen szarul David Villa-t Barca mezben nem láttam játszani. Elhiszem, hogy egy játékosnak rossz lehet a volt csapata ellen, ahol rengeteg jót kapott, de a profi attól profi, hogy kezelni tudja ezt a kínos szituációt is.
De nem így... elesik a labdába, sima passzokat ront el, és a tökéletes gólhelyzetet a kapusba rúgja, majd eljátssza, hogy alig érte el, majdnem elesett?! wtf?

Vagy csak túl élénk a fantáziám?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Kivétel talán a Liverpool, bár nekik olyan kemény szurkolóik vannak, hogy a lefeszített karnál is 11est üvöltenek, de ezt el lehet nézni nekik 😛JC6
😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az első játékrészben jók voltunk, a második félidőt viszont rendesen elbasztuk... :/

A játékvezetést inkább szóba se hozom, már hozzászoktam az ilyen fajta bíráskodáshoz a Chelsea elleni meccseinken.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Szerintem ezeknek az edzői "sírásoknak" egyfajta nyomásgyakorlás szerepe (is) van. Németh András (akit én személy szerint az egyik legjobb edzőnek tartok sportágaktól függetlenül) nyilatkozta egyszer amikor a reklamálásokkal kapcsolatban kérdeztek tőle, h ezt teljesen tudatosan csinálja, lehet h nem sportszerű, de nyomást kell gyakorolni a bíróra, h a következő kétes szituációban az ő javukra döntsön.Szesze
az általad leírtak a meccshelyzetre lehetnek igazak, attól hogy lecsalózom a bírót az még nem fog a következő mérkőzésen nekünk fújni (más okból kifolyólag persze előfordulhat)JJ
Egy angol bajnokin hiába üvöltözne egy edző az oldalvonal mellett, úgy se hallaná senki így meccshelyzetben ott nincs jelentősége, viszont ha ezekkel van tele az egész média a meccs utáni héten akkor igenis simán lehet hatása ennek a következő meccsen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ezeknek az edzői "sírásoknak" egyfajta nyomásgyakorlás szerepe (is) van. Németh András (akit én személy szerint az egyik legjobb edzőnek tartok sportágaktól függetlenül) nyilatkozta egyszer amikor a reklamálásokkal kapcsolatban kérdeztek tőle, h ezt teljesen tudatosan csinálja, lehet h nem sportszerű, de nyomást kell gyakorolni a bíróra, h a következő kétes szituációban az ő javukra döntsön.Szesze
az általad leírtak a meccshelyzetre lehetnek igazak, attól hogy lecsalózom a bírót az még nem fog a következő mérkőzésen nekünk fújni (más okból kifolyólag persze előfordulhat)JJ
Ja, és akkor ilyenekre ugranak ezek a szennylapok itthon, mint az NS, és leközlik a teljes interjút az adott edzővel...

szerk.: vagy a rosszabbik az, amikor csak 1-2 mondatot ragadnak ki, és akkor egy kis csapat edzője a főkolompos, hogy miért mondta ezt meg azt, amikor teljesen mást nyilatkozott, csak az NS-nél lusták voltak az egészet lehozni...
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Szerintem ezeknek az edzői "sírásoknak" egyfajta nyomásgyakorlás szerepe (is) van. Németh András (akit én személy szerint az egyik legjobb edzőnek tartok sportágaktól függetlenül) nyilatkozta egyszer amikor a reklamálásokkal kapcsolatban kérdeztek tőle, h ezt teljesen tudatosan csinálja, lehet h nem sportszerű, de nyomást kell gyakorolni a bíróra, h a következő kétes szituációban az ő javukra döntsön.Szesze
az általad leírtak a meccshelyzetre lehetnek igazak, attól hogy lecsalózom a bírót az még nem fog a következő mérkőzésen nekünk fújni (más okból kifolyólag persze előfordulhat)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Szerintem ezeknek az edzői "sírásoknak" egyfajta nyomásgyakorlás szerepe (is) van. Németh András (akit én személy szerint az egyik legjobb edzőnek tartok sportágaktól függetlenül) nyilatkozta egyszer amikor a reklamálásokkal kapcsolatban kérdeztek tőle, h ezt teljesen tudatosan csinálja, lehet h nem sportszerű, de nyomást kell gyakorolni a bíróra, h a következő kétes szituációban az ő javukra döntsön.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A futballban mindig is jelen volt a részrehajlás, keményebben mondva és írva: csalás. Nem új keletű dolog. Ám kiakaszt, amikor egy nagy csapat edzője, külhoni szurkolója véres, habzó szájjal osztja az észt a újságokban, fórumokon, hogy "*** *** ** * csaláááássss ** **** " , amikor 90%-ban a kis csapatok ellen az ő szekerüket tolják, évek óta. Vannak persze kivételek bunda gyanújánál (NU - Arsenal 4-4) de több olyan eset történik minden hétvégén, amiután nem ugat se Ancelotti, Se Wenger, Se Fergie, hogy csaltak ellenük. Főleg nem 5-0 meg 6-0 után.
Kivétel talán a Liverpool, bár nekik olyan kemény szurkolóik vannak, hogy a lefeszített karnál is 11est üvöltenek, de ezt el lehet nézni nekik 😛

Szerény véleményem szerint pár edzővel nagyon elszaladt a ló. Azt hiszik, hogy ők tolták ki magukból a spanyolviaszt, az ő szavuk szent és sérthetetlen. Ellenük nem fújhatnak be 11est, olyan 11est, ami az oldalvonal mellől műesésnek tűnt. Satöbbi, satöbbi, satöbbi...
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ferguson Phil Jackson módra kezeli a bírókat, nagyon ritkán rohan ki, pontosan azért h súlya legyen, akkor amikor igen. sztem aki látta a tegnapi meccset nem kell magyarázni, hogy kőkeményen belenyúltak 3 meccset befolyásoló tévedése volt a bírónak (és akkor a 11est nem is számoltam ami erősen véleményes) mind a Chelsea javára. én nem hiszem hogy emellett el lehet menni szó nélkül.gabtsi
ezt nyilván jobban tudod, én csak azt látom, hogy minden héten van legalább egy olyan edző, aki kígyót-békát dobál a bírókra, ami szerintem tűrhetetlen
és oké, hogy ritkán rohan ki, de most is pl. nyilvánosan csalással vádolta az FA-t, akik szépen elsunnyognak a kérdés mellett (persze, mivel mindenki sáros), hogy a következő rangadónál mondjuk Ancelotti nyilatkozza le ugyaneztJJ
Majdnem minden MU vereség után a bíró miatt kap ki a csapat Ferguson szerint. Mivel ritkán szenvednek vereséget, ezért tűnik úgy, hogy az öreg keveset reklamál.Zolika
Wenger detto ugyanez volt mondjuk 2003-2008 kozott, minden heten hisztizett.. kicsit javult mostanara es most kepes arra, hogy cinikus felmosollyal eluti neha, de abszolut nincs kulonbseg kettejuk kozott.

Az hogy az FA-t csalassal vadoljuk - ez valoban eros, de az mondjuk sosem ertettem, hogy a birot ertelmesen miert ne lehetne kritizalni, ha mondjuk tragikusan vezet. Ha valaki golt nez el (angolok a VB-n) , vagy kapitalis hibakat ved, igenis raszolgal a kritikakra.
Persze lehet ezt sokfelekepp talalni, nem kell ekkora pataliat csapni... de ha valaki shit, akkor nem fogom brilliantnek nevezni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Na, mint MU szurkoló egy összegző véleményt.

Magáról a meccsről: Az egész idei teljesítményünkről messze elmond mindent, hogy a tegnapi volt a legjobb idegenbeli meccsünk idén. Az 1. fiben tényleg remekül játszottunk, sajnos, amit írtam Chelseas ismerősömnek szünetben, hogy visszaesünk, az bejött. Sajnos az, hogy X lesz, amit szintén írtam, nem. 2. fiben a Chelsea ránk erőltette az akaratát, amiben az 1. félidőben jobbak voltunk, nevezetesen a középpályát uraltuk, a másodikban épp fordítva lett. Találtak egy szerencsés, nem szerencsés, nem lényeg milyen gólt. 1-1nél nekünk volt ziccerünk, Rooney kihagyta, ők büntettek. Ez van. Élvezetes, jó kis meccs volt. Az, hogy vereség lett a vége, az egy fontos, de más szempont.

A bírózásról: Fergie mindig ilyen volt. Ha egy meccsen nem nekünk kedveztek a döntések egyből szóvá tette. A tizenegyest belehetett fújni. Zhirkov kétszer is belebotlott a szituban a dolgokba. Először a flipperező labdába, majd Smalling lábába. Nem az a tipikus rossz ütemű szerelés, de adható büntető. Erről a David Luiz gyerekről azt hittem kúlturált csávó. Piszok jó futballista, de hentes is. Talán mindenki egyetért azzal, hogy 3 sárgát lazán kaphatott volna tegnap. Nem azon múlt. Atkinson rosszul, következtetések nélkül vezette a meccset.
Jah igen, vki írta, hogy ha a MU kikap, akkor a bíró a hibás. Mintha az Arsenalnal Wenger esetében pont ez lenne a helyzet. + a pálya szar volt. Ezt csak mellékesen.

Liverpool hétvége: Vidic feleslegesen kiállítatta magát. A legfontosabb embere a csapatnak kiesett. Buta dolog volt szvsz. 95. percben visszarántani az ellenfelet a vonal mellett... Inkább vitte volna le. Bár előtte, amikor Drogbát fellökte, már az is súrolta a határokat. Szóval Ferdinand és Evans hiányában marad 2 variáció. Smalling belső párja vagy O'Shea vagy Brown. Ez sztem azon múlik Evra vállalja-e. (megsérült).
Aminek én örültem, hogy végre elhagytuk a 4-5-1et, és inkább egyfajta 4-4-1-1et tetszés szerint 4-4-2t játszottunk. Végre felvállaltuk és ez sztem előre mutatja, hogy hétvégén is meghúzza ezt az öreg.

A bajnokságról: Keano írta, hogy nem ezen múlik a bajnoki cím. Egyetértek vele. Már egy másik fórumon leírtam, még a tegnapi meccs előtt, hogy a "kiscsapatok" elleni meccseken dől el. Játszunk 7 nem élbolyba tartozóval. (4 otthon). Ebből 18-19 pontot hozni kell. Marad még egy Pool, Chelsea, Arsenal 3as. Ebből 4-5 pont abszolút reális. Tehát ha szerzünk 10 meccsen 23 pontot (+-1), 95% a bajnoki cím. Hisz az Arsenalnak a hátralévő 11 meccsén a 33ból 27-28 pontot kellene szereznie. Nos ez roppant kemény feladat. Ha megcsinálják meg is érdemlik.

Egy Arsenalos dolog, ami az én szuvenír (Anikó után szabadon) véleményem: játszhatják a legszebb focit stb., de valahogy a kulcsmeccseken rendre csődöt mond ez a brigád. Márpedig ha bajnokok akarnak lenni a kulcsmeccseket hozni kell. Meglátjuk.


Ma reggel a buszvégen véresszájú Chelseas ismerősök egyből osztottak. Aztán mikor abba hagyták megkérdeztem, hogy az elmúlt pár hónapban valahogy nem voltak ennyire nagyszájúak. Mielőtt összeszedtek volna egy normális választ sikerült beszúrnom a: " Jó hát mondjuk a 4. helyről én se ugatnák" mondatot, amellyel le is szereltem őket. 😛
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Szerintem ha a játékvezető gyökér volt, akkor az edző is jogosan kritizálhatja meccs után. Szóvá kell tenni, hogy lássa mindenki, gyökerek vezetik a meccseket.

Nekem azzal van csak gondom, amikor olyanok pofáznak állandóan a bírókról, akiknek a csapatait évek óta tolják. Az ilyen edzőknek inkább kussolni kéne, és nem még reklamálni, ha egyszer éppen ők vannak a f_sz rossz végén.Mikey
ez egy Liverpool szurkoló szájából ugyanolyan vicces, még ha egy "kis csapat" vs. "nagy csapat" vita kialakul, arra is azt mondom, hogy igen, sajnos ez van, de épp ezt tartom nevetségesnek, az "elit" sárdobálását, holott mindegyik ugyanolyan mocskos alapból is

és nem, nem érdekel, hogy a Liverpoolnak csak 50 meccset csaltak el, míg az MU-nak 200-at, a lényeg ugyanazJJ
A kiemelt rész jó volt, tetszett.
Gondolom minden Liverpool meccset nézel, és azért vagy ennyire biztos abban, amit írsz.

Persze tudom, elfogult vagyok, meg ez amúgyse Liverpool topik, szóval abba is hagytam.
Megfogadtam, hogy soccerről nem vitázok.
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Ferguson Phil Jackson módra kezeli a bírókat, nagyon ritkán rohan ki, pontosan azért h súlya legyen, akkor amikor igen. sztem aki látta a tegnapi meccset nem kell magyarázni, hogy kőkeményen belenyúltak 3 meccset befolyásoló tévedése volt a bírónak (és akkor a 11est nem is számoltam ami erősen véleményes) mind a Chelsea javára. én nem hiszem hogy emellett el lehet menni szó nélkül.gabtsi
ezt nyilván jobban tudod, én csak azt látom, hogy minden héten van legalább egy olyan edző, aki kígyót-békát dobál a bírókra, ami szerintem tűrhetetlen
és oké, hogy ritkán rohan ki, de most is pl. nyilvánosan csalással vádolta az FA-t, akik szépen elsunnyognak a kérdés mellett (persze, mivel mindenki sáros), hogy a következő rangadónál mondjuk Ancelotti nyilatkozza le ugyaneztJJ
Majdnem minden MU vereség után a bíró miatt kap ki a csapat Ferguson szerint. Mivel ritkán szenvednek vereséget, ezért tűnik úgy, hogy az öreg keveset reklamál.