Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
vasárnap kispest.. 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
UNITED!

Amúgy kezdem azt hinni Berba összebalhézott kicsit Fergie-vel, már 3. meccsen nem kezdő...davemayer
Chicha formája miatt döntött így az Öreg...bár a cselszki ellen én is Berbával kezdtem volna...

Közben : Roooney..1 ide... :cool:


több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Sajnos ezt kellett játszaniuk, elintéztük nekik az ősszel az első meccsen.
Az első félidő kritikán aluli volt, a második viszont tetszett. Még ha ki is estünk, de legalább csúsztunk-másztunk a fordításért.
Hommát rohadtul utálom, akárhol játszik, mindig gólt rúg nekünk. (Akárcsak Csordás és Montvai)
2-1-nél én is azt hittem, hogy bedaráljuk őket, de sajnos még szerencsénk sem volt. Nekik a gól előtt jó helyre pattant a labda a lábakról, nekünk a kapufáról mindkétszer kifelé.
Plusz a kézzel védő sorfal sem lett befújva, de most már oly' mindegy.

Nem szeretnék még egy ilyen átszunyókált első félidőt látni, a második félidei tempó legyen az alap!

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
első félidő=kalap szar
második=hajtás ezerrel

elsőről nem is beszélek,kritikán aluli volt a teljesítmény.
másodikban a gól után nagyon harcoltak a srácok,a szurkolás is végre beindult,2-1nél azt hittem meglesz ez 4-1,aztán csókolom.sajna nem jött meg a harmadik gól se.
tóthb majd akkor lesz kezdő ha nem lesz full hangulat ember.ha jól sikerülnek az első lövései nagyot játszik,de ha nem akkor tud nagyon gázul is játszani.ma egyből gólt lőtt,jól játszott,nagy csere volt.
a bíró meg gigafaszkalap volt,idióta hülye döntések,szétfújta a meccset,sokat tévedett a kárunkra..
kár hogy akkor kezdtünk el játszani miután megrúgtuk az első gólt.na mindegy ez van,majd a bajnokságot megnyerjük.

ja és ezt az időhúzó, játszani nem akaró siófokot..brrr

vasárnap meccs,Hajrá Fradi!!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
UNITED!

Amúgy kezdem azt hinni Berba összebalhézott kicsit Fergie-vel, már 3. meccsen nem kezdő...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
megint csak 2 tizit vettek el, kárh csak 2. félidőbe kezdtünk el játszani/küzdeni...hát igen egy Ferenczi, Elding vagy Tököli féle csatár nem ártana, mert szerencsétlen Schrembrinek aztán ívelgethetjük fel 5 védő közé...

Bence mikor lesz kezdő? amíg ien rósának CSK-ként bérelt helye van, addig nem mostanában. Miljkovic is rúghatott volna 3 gólt, de kaput se talált. azért jól küzdöttek a srácok, sajnos most ennyire volt elég.

|
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tóth Bence mikor lesz már kezdő a Fradiban?

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Anno a chilei cseresznyével is megjártuk, nem tudom minek kell egy magyar bajnokira (ilyen) chilei sporit hozni...

Mezőnyben nagyon sokat tévedett, és döntő szitukban is. Az amikor sárgát adott Schembrinek műesésért mert leütközte őt blind sideról a siófoki... atyaúristen... Ha az előtte lévő esésénél adja neki azt mondom OK de így nagyon égő volt szvsz.
A szabadrúgásnál is amikor a siófoki belenyúl kézzel a lövésbe, ott nem a fejét védte - érezte hogy elmenne mellette naná hogy kirakja az evezőt... Miért nem büntetik már ezt rendesen???

Gyenge volt a fradi mégis simán meglehetett volna. Kellett volna egy nagyobb csatár a télen mert nincs fix pont a támadásainknál. Kár érte.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
újabb 100%os büntető a milannak 😀 😀 😀JC6
Lehet, hogy a tizenegyes jogtalan volt, de azzal nem lehet vitába szállni, hogy megérdemelten nyertük meg a meccset. A Napoli úgy jött ide, hogy bekkelnek, aztán majd valahogy csak elvisznek egy pontot. Támadójátékuk lényegében nem is volt, az egész meccsen négyszer lőttek, kaput egyik kísérlet se talált.

Fontos győzelem, viszont hétvégén a Juve elleni rangadót is három ponttal kellene abszolválni.

Ma viszont még Chelsea-MU... 😉

Rázós időszak jön: Milan-Napoli, Chelsea-Manchester, Juve-Milan, Liverpool-Manchester, Tottenham-Milan, Manchester-Arsenal (FA-kupa), Manchester-Marseille... 😛 😊
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Van Persie minimum 3 hétre kiesett, kihagyja a Barca elleni visszavágót

egyetlen igazán veszélyes csatárunk,nem kis csoda lenne,ha továbbjutnánk...Newman
+ Walcott sem játszik.Sebii
ő nem akkora érvágás szvsz,őt még tudjuk is pótolniNewman
Haverom a barca meccs után mondta, hogy az Arsenalnak azért nem lesz esélye a visszavágón, mert addig még játszanak a stoke-kal és a birmingham-mal, és biztosan ki fog esni minimum egy kezdő játékos. RvP sztem a legfontosabb játékosa volt a csapatnak, mert őszintén se Bendő, se Chamakh nem tudja pótolni. Walcott sérülése is fájó, főleg így hogy nem játszik a holland, emellett Fabregas is sérülésből fog majd visszajönni. sajnálom az arsenalt, mert ezzel a hétvégével meg a jövőhét keddel sztem nem csak a BL-től és a Ligakupától búcsúzik a csapat.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Van Persie minimum 3 hétre kiesett, kihagyja a Barca elleni visszavágót

egyetlen igazán veszélyes csatárunk,nem kis csoda lenne,ha továbbjutnánk...Newman
+ Walcott sem játszik.Sebii
ő nem akkora érvágás szvsz,őt még tudjuk is pótolni

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Van Persie minimum 3 hétre kiesett, kihagyja a Barca elleni visszavágót

egyetlen igazán veszélyes csatárunk,nem kis csoda lenne,ha továbbjutnánk...Newman
+ Walcott sem játszik.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Van Persie minimum 3 hétre kiesett, kihagyja a Barca elleni visszavágót

egyetlen igazán veszélyes csatárunk,nem kis csoda lenne,ha továbbjutnánk...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
újabb 100%os büntető a milannak 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
gondolom ezt a játékképet vártad te is a meccs előtt...rem titeket is megtréfálnak a zebrák, ha már velünk ilyen rendesek voltak 😊Divat
Tudtam, hogy nyerünk. 😊
A legfontosabb viszont, hogy Prince végre ismét egészséges és a középpályán hatalmas szükség van rá. Erre vártam hetek óta
Juve ellen szokás szerint vereséget várok, bár jobbak leszünk, de gólt nem lövünk.
1-0-ra nyalunkStez
úgy legyen, és dőljön el a derbyn a scudetto 😉Divat
faszt, be kell húznunk azt a rangadót is, a Colts meccseken van elég agyvérzés, nem kell még, hogy a Milannak is rám hozza a frászt a szezon vége felé 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mert királyok vagyunk? :cool:Stez
gondolom ezt a játékképet vártad te is a meccs előtt...rem titeket is megtréfálnak a zebrák, ha már velünk ilyen rendesek voltak 😊Divat
Tudtam, hogy nyerünk. 😊
A legfontosabb viszont, hogy Prince végre ismét egészséges és a középpályán hatalmas szükség van rá. Erre vártam hetek óta
Juve ellen szokás szerint vereséget várok, bár jobbak leszünk, de gólt nem lövünk.
1-0-ra nyalunkStez
úgy legyen, és dőljön el a derbyn a scudetto 😉

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
qrva milan...miért nem lehet leixelni... 😀Divat
mert királyok vagyunk? :cool:Stez
gondolom ezt a játékképet vártad te is a meccs előtt...rem titeket is megtréfálnak a zebrák, ha már velünk ilyen rendesek voltak 😊Divat
Tudtam, hogy nyerünk. 😊
A legfontosabb viszont, hogy Prince végre ismét egészséges és a középpályán hatalmas szükség van rá. Erre vártam hetek óta
Juve ellen szokás szerint vereséget várok, bár jobbak leszünk, de gólt nem lövünk.
1-0-ra nyalunk

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
qrva milan...miért nem lehet leixelni... 😀Divat
mert királyok vagyunk? :cool:Stez
gondolom ezt a játékképet vártad te is a meccs előtt...rem titeket is megtréfálnak a zebrák, ha már velünk ilyen rendesek voltak 😊

|
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Aléé Patooooo. Ibra kezdi elveszíteni a formáját. Pato meg Ibra nemnagyon passzol egymásnak...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
qrva milan...miért nem lehet leixelni... 😀Divat
mert királyok vagyunk? :cool:

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
qrva milan...miért nem lehet leixelni... 😀

|
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
TV2 kertv, ott akkor is lenne legalább 80ezer néző, ha büntiből el lennének sötétítve.shawnka
Én inkább úgy közelítem meg, hogy mással se lenne több nézőjük.

Valaki nézte rajtam kívül tegnap a Harmadik Félidő című csodaműsort a Sport tv-n? Ez valami botrányosan szar volt. Erőltetett, vontatott, qrva unalmas. Van ennél lejjebb? Miért nem lehet leadni az összefoglalókat simán, minek két meccs közé 30 perc jópofi?Bálesz
Osztom a véleményed. De én ezután is nézni fogom, jókat lehet rajta derülni... 😛 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nincs is jobb egy ingyen fürdésnél 😀
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-uszkaltak-a-szurkolok-a-sao-paulo-stadionjanak-lelatoin-2066590


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 841 — Amerikai sportok rajongója
Valaki nézte rajtam kívül tegnap a Harmadik Félidő című csodaműsort a Sport tv-n? Ez valami botrányosan szar volt. Erőltetett, vontatott, qrva unalmas. Van ennél lejjebb? Miért nem lehet leadni az összefoglalókat simán, minek két meccs közé 30 perc jópofi?Bálesz
En is lattam. Haat, en nagyon birom a magyar focit, minden ilyen kezdemenyezest "megporgetest a semmirol" tamogatok, de azert ez nekem is kicsit hosszu es vontatott volt. De azert hajra nekik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.pepsifoci.hu/node/84233

:/
R.I.P.