Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
mobon írják hogy ezt nem először játszották el a lilák,a nyugatiban vadásznak a Fradistákra és betámadják őket.szerintem a honvéd meccs után lesz egy kisebb társaság aki elnéz majd a Nyugatiba hogy mi is folyik ott és akkor lesz nemulass a csoda bámulóknak.
több mint 14 éve
konda ultrász:"Tud valaki valamit arról a kb 20-25 fős “csoportról” akik fradista emberekbe kötöttek bele, sálat téptek le emberekről legyen az fiatal vagy öreg az első metrón ami népligetből újpest felé ment? , minket Arany János utcánál kaptak el, mondták hogy adjuk oda a sálunkat(én és a párom) mire mi mondtuk hogy nem, úgy úsztuk meg, hogy Nyugati jött és kirohantak mert meglátták a sok leszálló Fradistát…
Remélem nem lett senkinek komolyabb baja 😕"
"Okés, köszönöm. Reméltem hogy nem mennek neki a Fradistáknak, láttam hogy az emberek mentek haza, és féltem hogy valami komolyabb lesz, sajnos mi nem voltunk olyan szerencsések hogy tisztes távolból nézzük, a szemben ülő 50év körüli férfire ketten dobták magukat hogy azonnal adja oda a sálat mire, szerencsétlen csak menekült és hajtogatta hogy ő leszáll , kéri hogy hagyják békén, a menyasszonyomra és rám ordítottak hogy azonnal adjuk oda vagy megjárjuk, de hála Istennek pont beértünk Nyugatiba…Kés volt náluk meg egyéb eszközök… Menyasszonyomnak ez nagyon betett, soha nem történt még ilyen velünk…Nagyon sajnálatos 😕"
ha már nemrég téma volt...persze mhol vannak ien "szurkolók"
|
több mint 14 éve
najó...asszem uccsó sinter meccsem volt egy időre.....KABARÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
|
több mint 14 éve
figyeld meg, egy nap válogatott lesz! Úgy fog indulni a névsor: Orbán Gáspár. (nem, nem a roma válogatotté)Az nem valószínű 😀 Tudtommal a tartalék keret B csapata cseréinek szokta a labdát szedni.fetomyAmíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!fetomyOrbán papa szemefénye, a mi Gáspárunk bemutatkozott már a felnőttben?Amadeus91
több mint 14 éve
Az nem valószínű 😀 Tudtommal a tartalék keret B csapata cseréinek szokta a labdát szedni.Orbán papa szemefénye, a mi Gáspárunk bemutatkozott már a felnőttben?Amadeus91nemnem,fetomy a dózsás!JociAmíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!fetomy
több mint 14 éve
Orbán papa szemefénye, a mi Gáspárunk bemutatkozott már a felnőttben?Amíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!fetomysztem a dózsás fake a legbesztebb!!!nemnem,fetomy a dózsás!Joci
józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
több mint 14 éve
nemnem, sztem te székletes lehetsz....Amíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!fetomysztem a dózsás fake a legbesztebb!!!nemnem,fetomy a dózsás!Joci
józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
|
több mint 14 éve
Amíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!nemnem,fetomy a dózsás!Joci
józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
több mint 14 éve
Divat, ma lemék megnézem a meccsetsutianaplemék? tedd azt 😀
|
több mint 14 éve
ő is? de jó neki is!sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!nemnem,fetomy a dózsás!Joci
józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
|
több mint 14 éve
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!nemnem,fetomy a dózsás!
józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
több mint 14 éve
Divat, ma lemék megnézem a meccset

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!józsua te is dózsás vagy? 😀😀
|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én meg még arról álmodtam, hogy ez a Tottenham végre ebben a szezonban bajnok lesz...LOL
több mint 14 éve
Fake erről a kétrudasról beszéltem 😀 
ezt a kettőt meg csak úgy 😊

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Azért, mert Pepe bejött a Barcánál, rögtön minden fiatalabb, volt spanyol playa be fog jönni és fasza lesz.jaja jol bejott 😀
Stez
több mint 14 éve
Az a baj, hogy tökre tipikusan fasz minden klubtulaj.Azért, mert Pepe bejött a Barcánál, rögtön minden fiatalabb, volt spanyol playa be fog jönni és fasza lesz.
Azért, mert Mourinho ilyen karriert produkált, rögtön bejön minden más portugál is. Egy lófaszt. Villas-Boas is annyira túl lett értékelve, mint a fene. Jó, a Chelsea el is öregedett, ez tény, ettől függetlenül ez nem menti fel Pt teljes mértékig.
De Lampard már egy hete lenyilatkozta, hogy a fél csapat utálja Villas-Boast és kifejezetten rossz kapcsolatot ápol az edző a csapattal.
több mint 14 éve
tudom, ettől függetlenül most egyikünk se örül 😛én sem örülök a kirúgásánakkristofbocsi, én ezt mint United drukker írtam 😛 😉davemayer
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
A Roma Lazio meg nem gyengén indul
több mint 14 éve
én sem örülök a kirúgásánakkristofbocsi, én ezt mint United drukker írtam 😛 😉
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Inkább nézném a BLben az Arsenalt vagy a Chesleat, mint a nyomorék világoskékeket.btw: http://www.hasandrevillasboasbeensackedyet.com/ 😀
több mint 14 éve
is-is, a játékosállományon is kéne renoválni egy kicsit de még így is elég ütőképes lehetett volna de sokszor rosszul állította össze a kezdőt AVB és nem is nyúlt bele jól a meccsekbe. Szerintem ez a feladat sok volt most neki, a Chelseanél komoly eredménykényszer van. Örülök hogy Hiddink télen elfogadta az Anzsi ajánlatát...sajnos kirúgták a Kanalas-Kígyóst :/ pedig én szerettem a munkáját 😛davemayerSzerintem inkább a csapatuk szar.Duff
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
én sem örülök a kirúgásának, nem értem miért nem lehet hagyni valakit dolgozni, de igazából már leszarom, jövő héten megnézem még hogy esünk ki a Napoli ellen, aztán a köv. szezonig nem nagyon fogok Chelsea meccset nézni.ja és már csak kevesebb, mint 1 óra és kezdődik az nb1 😊)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
sajnos kirúgták a Kanalas-Kígyóst :/ pedig én szerettem a munkáját 😛davemayerSzerintem inkább a csapatuk szar.
több mint 14 éve
sajnos kirúgták a Kanalas-Kígyóst :/ pedig én szerettem a munkáját 😛
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
