Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Muntari kölcsönbe jött. Alap volt, hogy csak addig, amíg Montolivo nem jön. Tevez meg Pato helyére fog jönni szerintem, mert Robinhot éls Patot is el fogjuk adni szerintem. De egyiket biztosan. Inkább az a kabaré, hogy frankón az egész kp-nk sérült, de még így is inkább várunk fél évet az olasz válogatott Montolivo leigazolásával, hogy 4-5 millió helyett ingyen jöjjön. Csak ezt a pénzt alapból megkapnánk, hogy ha a BL-ből továbbmennénk az Arsenal ellen, ami így sansztalan alapból, ráadásul még a bajnokságban is előrébb lennénk egy Montolivoval, ami azért nem kevés. Na ez a szánalmas.Stez
jaj hát ő valami hatalmas gyökér. (A Milan elkezdte felvásárolni az Inter köcsög szekcióját?) Montolivio szerintem elég túlértékelt, anno azért lett olasz válogatott, mert a németek megmondták neki, hogy vizes8-s sem lesz a Nationalelf-ben. (Montolivio félig német, félig olasz)
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
hanyagoljuk a szakmázgatást...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg a Milant utálom, akkor 1-1?Bálesz
Én meg Berlusconit utálom
1/1-re lehet neked is egy saját Luckod

több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Én meg a Milant utálom, akkor 1-1?

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Bálesz: a Pool-t utálom, pár dolog miatt, ellenben Milan meccsen már voltam is 😛 Stez-nek meg nem amúgy sem merek ellentmondani... 😀
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az igazi takarodj gól:
http://www.youtube.com/watch?v=GLWDLxsNxRk

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
bode ugyeben nem szorakozunk hanem egyszerre mindent csinalunk h full megkavarjunk mindenkit :
eloszor elmondjuk h mit szeretnenk csinalni, aztan ezt ugy kommunikaljuk h nem mondunk el semmit majd ha ez nem lenne eleg a megtevesztesre jol megkodositjuk a mondanivalonkat.
THAT'S HOW WE ROLL IT UTTESTEN
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
uhahúha hogy erősít a dózsa,így szerintem jövőre bajnokok lesznek!Joci
Amúgy nem leszünk mi bajnokok évekig sztem.Bazzani
ezzel most sok mindenkit megleptél 😀Joci
Nem volt célom.
Jeleztem,hogy realista (nem Real-ista!) vagyok. 😉

több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
uhahúha hogy erősít a dózsa,így szerintem jövőre bajnokok lesznek!Joci
Amúgy nem leszünk mi bajnokok évekig sztem.Bazzani
ezzel most sok mindenkit megleptél 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
uhahúha hogy erősít a dózsa,így szerintem jövőre bajnokok lesznek!Joci
Gondolom a Fradit a Busai-Batik kettős "repíti a SB-ba".
Muhahahahahaha.

Böde azért más kategória. Amúgy nem leszünk mi bajnokok évekig sztem.

több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
uhahúha hogy erősít a dózsa,így szerintem jövőre bajnokok lesznek!Joci
hat ha naptarilag nezve jovore leszunk bajnokok akkor az nem jovore lesz hanem jovo utan
te kis seggszor 😛
kulonben meg a lepukkant vizilabdaedzo utasitasait kovetjuk: elmondjuk, nem mondjuk el, kodositunk !Fake
Böde ügyében azt hiszem teljes ködösítés van 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
uhahúha hogy erősít a dózsa,így szerintem jövőre bajnokok lesznek!Joci
hat ha naptarilag nezve jovore leszunk bajnokok akkor az nem jovore lesz hanem jovo utan
te kis seggszor 😛
kulonben meg a lepukkant vizilabdaedzo utasitasait kovetjuk: elmondjuk, nem mondjuk el, kodositunk !
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
uhahúha hogy erősít a dózsa,így szerintem jövőre bajnokok lesznek!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Paks-Újpest: A rangado.hu saját, meg nem erősített információi szerint a klubok között létrejöhet az egyezség arról, hogy Böde Dániel fél évre kölcsönben Újpestre kerül, de amennyiben elégedettek lesznek vele, a nyáron egy most rögzített árért végleg megvehetik. A hírt semmilyen formában nem kommentálták eddig az érintettek.

Hm. 😊Bazzani
na ez azert fasza lenne. ha csak ez az egy igazolasunk lesz a telen mar az is boven profi
csak orbodet meg rajczit kellene kihajitani es perfekt offszezon achievment kipipalva.Fake
Hát azért volt pár igazolásunk.
Fodor, Nikon, belga gyerek.
igaz egyik sem sztár (még 😀 ).Bazzani
igaz ezt teljesen el is felejtettem. fodor hiaba volt kondas sztem jo lesz felrugo kozeppalyasnak. egerszegi ugye kolcson lett adva fokvarosba tajthytol meg mentsen a joisten. ez sztem egy eleg kulcsposzt arra nezve h mien lesz a tavasz mert osszel vmi elkepesztoen szarok voltunk itt meg magunkhoz kepest is.
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Paks-Újpest: A rangado.hu saját, meg nem erősített információi szerint a klubok között létrejöhet az egyezség arról, hogy Böde Dániel fél évre kölcsönben Újpestre kerül, de amennyiben elégedettek lesznek vele, a nyáron egy most rögzített árért végleg megvehetik. A hírt semmilyen formában nem kommentálták eddig az érintettek.

Hm. 😊Bazzani
na ez azert fasza lenne. ha csak ez az egy igazolasunk lesz a telen mar az is boven profi
csak orbodet meg rajczit kellene kihajitani es perfekt offszezon achievment kipipalva.Fake
Hát azért volt pár igazolásunk.
Fodor, Nikon, belga gyerek.
igaz egyik sem sztár (még 😀 ).

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Paks-Újpest: A rangado.hu saját, meg nem erősített információi szerint a klubok között létrejöhet az egyezség arról, hogy Böde Dániel fél évre kölcsönben Újpestre kerül, de amennyiben elégedettek lesznek vele, a nyáron egy most rögzített árért végleg megvehetik. A hírt semmilyen formában nem kommentálták eddig az érintettek.

Hm. 😊Bazzani
na ez azert fasza lenne. ha csak ez az egy igazolasunk lesz a telen mar az is boven profi
csak orbodet meg rajczit kellene kihajitani es perfekt offszezon achievment kipipalva.
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Paks-Újpest: A rangado.hu saját, meg nem erősített információi szerint a klubok között létrejöhet az egyezség arról, hogy Böde Dániel fél évre kölcsönben Újpestre kerül, de amennyiben elégedettek lesznek vele, a nyáron egy most rögzített árért végleg megvehetik. A hírt semmilyen formában nem kommentálták eddig az érintettek.

Hm. 😊

több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Hm, nyomós érv 😀

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
ennyi piros-fekete szappanoperát már... 😀Divat
Nem is értem, hogy JC6 mé' nem kelt még ki magából, hogy ez nem Milan-topic 😂
Anno a Liverpool-téma kiverte nála a biztit, ezt még úgy látom bírja 😀Bálesz
Mert tudja, hogy ha beszól akkor kiherélem, a golyóit megsütöm és elküldöm postán Tebownak Denverbe.

több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
ennyi piros-fekete szappanoperát már... 😀Divat
Nem is értem, hogy JC6 mé' nem kelt még ki magából, hogy ez nem Milan-topic 😂
Anno a Liverpool-téma kiverte nála a biztit, ezt még úgy látom bírja 😀

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Muntari kölcsönbe jött. Alap volt, hogy csak addig, amíg Montolivo nem jön. Tevez meg Pato helyére fog jönni szerintem, mert Robinhot éls Patot is el fogjuk adni szerintem. De egyiket biztosan. Inkább az a kabaré, hogy frankón az egész kp-nk sérült, de még így is inkább várunk fél évet az olasz válogatott Montolivo leigazolásával, hogy 4-5 millió helyett ingyen jöjjön. Csak ezt a pénzt alapból megkapnánk, hogy ha a BL-ből továbbmennénk az Arsenal ellen, ami így sansztalan alapból, ráadásul még a bajnokságban is előrébb lennénk egy Montolivoval, ami azért nem kevés. Na ez a szánalmas.

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én amúgy nem értem mit sírnak Tévez és Montolivo, mikor már megszerezték Muntarit...

|
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ennyi piros-fekete szappanoperát már... 😀Divat
S mindez csak azért, hogy közben titokban kölcsönvehessék Liktápot az úttestből anélkül, hogy valaki elhappolhassa előlük.. 😀
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ennyi piros-fekete szappanoperát már... 😀

|
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Toszkán hírforrások szerint az AC Milannak sikerült megállapodnia Riccardo Montolivóval, aki a nyáron ingyen távozhat a Fiorentina csapatától.
Montolivo sorsa már hónapok óta téma az olasz sajtóban, de a Lady Radio értesülése szerint végre pont került a történet végére, és a felek minden részletben megegyeztek.
Az olasz válogatott középpályás állítólag négy évre kötelezi el magát a piros-feketékhez, amit a Milan további egy évvel meghosszabbíthat. A játékos évente 2,5 millió eurót tehet majd zsebre, de ebben még nincsenek benne a különféle bónuszok.