Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Suarez maga elismerte, hogy Evrával való "beszélgetése" során használta a "negro" kifejezést.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Suarez gondolom ideges kicsit Evrára még mindig, amiért azt mondta, hogy leniggerezte. 😊Stez
Hát egyébként a múltkori balhé után Suarez helyében lehet én sem fogtam volna vele kezet...fetomy
De mi van akkor ha Evra igazat mondott ?gravedigger
valószínű, hogy ilyen-olyan szidalmazásokat alkalmazott Suárez, ami bizonyára meglephette Evrát, aki nem szokott hozzá ahhoz, hogy focimeccsen a riválistól esetleg kap ilyesmiket. De az, hogy ekkora szarakodás lett belőle, meg 8 meccs meg satöbbi egy szimpla meccs közbeni szitkozódásból az nálam pont elég lenne arra, hogy utána azzal ne ápoljak semmilyen jó viszonyt, aki miatt ennyire megkúrtak.

Megnéztem a videót, kezet fogott a MU többi fekete játékosával. Nem a feketékkel van baja, hanem Evrával, ami mint mondtam valószínű azért volt, mert ennyire szánalmasan felfújta az ügyet. Persze van aki ugrani fog a témára, mint ahogy volt itt is, de a sport ilyen. Ha én mondjuk túlsúlyosként focizok, akkor várhatóan az ellenfél szidni fog, piszkálni, amivel csak tud, valószínű azzal is hogy kövér vagyok. Aki lépett már pályára focimeccsen az ezt pontosan tudja. Ugyanolyan ez, mint amikor arról "poénkodnak", hogy meghúzták a másik feleségét, csaját, anyját, stb... Aztán vége a meccsnek, és senkinek semmi baja. Most ha egy ilyen megszokott dologból ekkora rinyálós balhé lesz, én biztos, hogy onnantól rühellném az illetőt, és biztos, hogy nem is fognék utána vele kezet. Minek? Hogy mutassam, hogy tisztelem? Mit tiszteljek benne? Bekaphatja kb.

Sajnálom, de nagyon nem szeretem az ilyet, hogy én fekete vagyok, ha bárki bántani mer egy szóval is, akkor ugrok a szövetséghez, mert tudom, hogy erre ugranak, és úgyis rábaszik a másik, ezzel megmutatom, hogy én vagyok a faszagyerek.
több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Suarez gondolom ideges kicsit Evrára még mindig, amiért azt mondta, hogy leniggerezte. 😊Stez
Hát egyébként a múltkori balhé után Suarez helyében lehet én sem fogtam volna vele kezet...fetomy
Milyen múltkori balhéra gondolsz?
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Viccen kívül, ez a Dalglish mit csinál? 10 perce megkapták a 2-at is, azóta mint egy megütött bokszoló kóvályognak, van a pályán 2 használhatatlan játékosa (Henderson, Downing), erre Carroll 15 perce melegít...

Na végre.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Suarez gondolom ideges kicsit Evrára még mindig, amiért azt mondta, hogy leniggerezte. 😊Stez
Hát egyébként a múltkori balhé után Suarez helyében lehet én sem fogtam volna vele kezet...fetomy
De mi van akkor ha Evra igazat mondott ?
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szerintem alapból Dalglish nem sokáig lesz már Pool edző...
Én ahogy hallom/látom/olvasom, egyre szarabb a Pool az utóbbi időben és a szurkolók ezt kezdik unni, ami azért természetes valahol. A tavalyi hatalmas lendület, amit egyébként csak fejben tudott adni a játékosoknak Dalglish, kezd nagyon elfogyni.Stez
Eleve nem lennék szivesen egyik Liverpool szurkoló helyében sem, 1990 óta nem is kerültek a bajnokságnyerés közelébe , durva hogy egy ilyen tradiciókkal rendelkező klubb ennyire nem tudjon beleószilni a Premier League első helyéért folyó harcba az utóbbi évtizedben, de már a 90-es években sem...

Valamit nagyon rosszul csinálnak...

Én meg átkozom magam, de általában ez szokott velem történni, az első félidő végén lementem kajálni, nem rég értem fel, és természetes hogy ilyenkor esik 2 gól 😊
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Suarez gondolom ideges kicsit Evrára még mindig, amiért azt mondta, hogy leniggerezte. 😊Stez
Hát egyébként a múltkori balhé után Suarez helyében lehet én sem fogtam volna vele kezet...
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Rooney mekkora gólt baszott erre visszafújják. 😀

több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mostanában újra rászoktam az angol bajnokikra, de ennek a Gerrardnak a faék bonyolultságú focijától még mindig elképedek...

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem alapból Dalglish nem sokáig lesz már Pool edző...
Én ahogy hallom/látom/olvasom, egyre szarabb a Pool az utóbbi időben és a szurkolók ezt kezdik unni, ami azért természetes valahol. A tavalyi hatalmas lendület, amit egyébként csak fejben tudott adni a játékosoknak Dalglish, kezd nagyon elfogyni.

több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Engem igazából az érdekelne, hogy a Pool játékosok fejében mi játszódik le/őket sajnálom talán a legjobban. Egyrészt borzalmas, amit leadershipként Dalglish felől kapnak, aki mellét döngetve mártírt csinál Suarezből. Valószínűleg Suarez cselekedetét elítélik. Ugyanakkor csapattársuk, vagyis tudatosan és tudat alatt is támogatják, kiállnak mellette. Ha előre lehetne tekerni az idő kerekét és beleolvasni egyik másik játékos memoárjába erről az időszakról, nem bánnám. 😊
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Suarez gondolom ideges kicsit Evrára még mindig, amiért azt mondta, hogy leniggerezte. 😊

több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mondhat bárki bármit, de Suárez a VB óda belopta magát a szívembe. Nagyon bírom ezt a figurát. 😛
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A SkySports szerint majdnem összeverekedtek a játékosok az öltözők előtt a bevonulás után, jó pár percig tartott mire sikerült beterelni a játékosokat az öltözőikbe.marci
vajon ki miatt...Hurka
Evra? 😀

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
A SkySports szerint majdnem összeverekedtek a játékosok az öltözők előtt a bevonulás után, jó pár percig tartott mire sikerült beterelni a játékosokat az öltözőikbe.marci
vajon ki miatt...
több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A SkySports szerint majdnem összeverekedtek a játékosok az öltözők előtt a bevonulás után, jó pár percig tartott mire sikerült beterelni a játékosokat az öltözőikbe.
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
suarez a világ legnagyobb parasztja az kétségtelen 😀
ellenben ferdinand elmehet a picsába, h nem volt képes eltalálni inkább a lábát a zsuga helyett...
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Suarez mekkora egy csicska...Hurka
Remélem innentől kezdve minden vendég meccsén kfütyülik a nézők és rövid időn belül (talán már nyáron) eltakarodik Angliából (más bajnokságot nem nagyon nézek, szóval mindegy hová megy).marci
ugyanez jutott eszembe, nem nagyon szeretik Angliában azt aki ekkora paraszt, maximum azért nem fogják kifütyülni mindenhol mert a MU ellen csinálja 😉

ennek semmi köze az angol futballhoz, menjen primadonnáskodni a La Ligába, dumálni meg a Serie A-ba (Inter nagy választás lenne ebből a szempontból...)

amiért nem fogott kezet az FA helyébe újra eltiltanám, ez sokkal sportszerűtlenebb mint egy véletlen rácsúszás miatti második sárgás kiállítás mondjuk egy mérkőzés hajrájában... Megint eltiltják 2-3 meccsre aztán Dalglish már csak csereként meri majd bevetni mert akkor kikerüli a meccs előtti kézfogást 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Dalglish egy órával meccs előtt lenyilatkozta, hogy nem kell félni, Suarez és Evra kezet fognak majd.
Hát úgy látszik, Ő nem nagyon van tisztában arról, hogy Suarez őrült. 😀 Ebből is lesz még balhé biztosan.

több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Suarez de komoly atyaég 😂
Most néztem, nem fogott kezet sem Evrával, majd hogy rákúrta Ferdinandot Evrára. Hát jó nagy majom, az tuti.Stez
amit itt a félidő végén csinált rádöbbentett hogy ez az ember ezt direkt csinálja, szeret fasz lenni :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Suarez mekkora egy csicska...Hurka
Remélem innentől kezdve minden vendég meccsén kfütyülik a nézők és rövid időn belül (talán már nyáron) eltakarodik Angliából (más bajnokságot nem nagyon nézek, szóval mindegy hová megy).
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Suarez de komoly atyaég 😂
Most néztem, nem fogott kezet sem Evrával, majd hogy rákúrta Ferdinandot Evrára. Hát jó nagy majom, az tuti.

több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Suarez mekkora egy csicska...Hurka
elnézést minden Pool drukkertől de ez az ember egy paraszt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
Suarez mekkora egy csicska...
több mint 14 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
elég beszt a németek új idegenbeli meze
http://triko.blog.nepsport.hu/files/2012/02/n%C3%A9met%20z%C3%B6ld.jpgJoci
Huh, ez a mez csodálatos. De ne máár, nem akarok a németeknek szurkolni az EB-n. 😀Schleck
Nem is kell 😊gravedigger
De igen 😊