Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Hát ez eldőlt 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mindenkinek ajánlom az NSO online közvetítését a MU-Schalke meccsről, valami költő-újságírót ültettek be ma estére ??? 😂gamerkr
Ez a csávót, legalábbis stílusából ítélve, én a vb meccseken olvastam legutoljára. Sokszor jobb volt, mint az igazi közvetítés. 😀

több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
az 50 milliós Neuer teljesítménye továbbra is meggyőző... 😂Habi
Cassilas csúnyábbat kapott a hétvégén 😀
több mint 15 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 948 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mindenkinek ajánlom az NSO online közvetítését a MU-Schalke meccsről, valami költő-újságírót ültettek be ma estére ??? 😂

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Fárasztó már ez a téma, rohadtul. Egyértelműen a jobbik csapat ment tovább, ennek ellenére FCB szurkolóként mondtam nem egyszer, hogy néha gusztustalan volt látni, amit alakítottak kedvenceim. Mondjuk Macskarágó nem épp a kedvencem, Búskeksz mellett...

A futballnak a lényege mások szórakoztatása lenne, nem egymás legyilkolása, színészi előadások sokasága, verbális háborúk megvívása, hetekig.

Megértem a RM szurkolókat, de ez már kicsit szánalmas.
több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 909
Ordas bírói csalások hogyne, ha nem lettek volna ezek, akkor legalább 6 vagy 7-0-val lesöpri a Real a Barcát.. 😛
Jajaja, kapaszkodni a semmibe, na az aztán megy. 😊
Inkább el kéne fogadni, hogy sansza nem volt a Realnak ebben a párharcban. Mind a két csapat pont ugyanolyan undorító volt ezen a két meccsen, akár tetszik, akár nem. Veszteni tudni kell, lesz még jó sok esetben a fasz rossz végén a Barca is a Reallal szemben, de most jobb a Barca, teljesen megérdemelt volt a továbbjutásuk.
Nem is értem, hogy minek kell ezen lovagolni. Viszont kezd már idegesítő lenni a folyamatos rinyálás.Stez
Minden szavaddal egyetértek. Le kéne zárni már ezt a témát végre.
több mint 15 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az 50 milliós Neuer teljesítménye továbbra is meggyőző... 😂


JT Daniels fan
több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát a MU se pepecselt sokáig félóra alatt eldöntötték, hogy a Schalke még csak nehogy reménykedjen
több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Ordas bírói csalások hogyne, ha nem lettek volna ezek, akkor legalább 6 vagy 7-0-val lesöpri a Real a Barcát.. 😛
Jajaja, kapaszkodni a semmibe, na az aztán megy. 😊
Inkább el kéne fogadni, hogy sansza nem volt a Realnak ebben a párharcban. Mind a két csapat pont ugyanolyan undorító volt ezen a két meccsen, akár tetszik, akár nem. Veszteni tudni kell, lesz még jó sok esetben a fasz rossz végén a Barca is a Reallal szemben, de most jobb a Barca, teljesen megérdemelt volt a továbbjutásuk.
Nem is értem, hogy minek kell ezen lovagolni. Viszont kezd már idegesítő lenni a folyamatos rinyálás.

több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
http://alapvonal.blog.nepsport.hu/archives/2011/05/04/Ennel_szabalyosabb_golt_loni/
undorító csapat ez a BarcaNewman
Nem értem a cikk logikáját. Ahogy ráesett CR Mascherano lábára, az legalább akkora kontakt, mint ahogy Piqué hozzáért szerintem. Azzal, hogy a gólt szabályosnak ítéli, kb azt állítja, hogy ha előnyszabályt ítélnek valaki javára, az utána szabálytalankodhat 😀 Ha azzal érvelne, hogy szerinte egyik sem volt szabálytalan, azt legalább meg tudnám érteni, de így...Pocs
Csak én nem látom a direktséget CR megmozdulásában? Igen mindkettő ugyanakkora kontakt volt, de míg az egyik szándékos, addig a másik vétlen. De nem ezen múlott ez a Real súlytalan volt mindkét meccsen.FViktor93
Ugyan már, a barcás 5× akkorát repült, szóval biztos 5× akkora kontakt volt 😊 Szegény a térdét is nagyon megütötte, remélem nem sérült le, mert amit ő csinált az Xavi szavaival élve tényleg "football"

Egyébként cr7 nagyon passzolna abba a csapatba, a játékfelfogást, vagy ahogy Xavi nevezi: "A Football"-t már rég, még Angliában vagy tán azelőtt is, elsajátította

De nem bántom őket, mert rájuk nem vigyáznak annyira, mint mondjuk Mascherano az ellenfélre, pedig azok nem is "A Football"-t játsszák


Még a Schalke megmentheti a sport becsületét, de úgyse fogja, mert tényleg nincs igazság ebben a sportban, elnézést színházban.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Nem értem a cikk logikáját. Ahogy ráesett CR Mascherano lábára, az legalább akkora kontakt, mint ahogy Piqué hozzáért szerintem. Azzal, hogy a gólt szabályosnak ítéli, kb azt állítja, hogy ha előnyszabályt ítélnek valaki javára, az utána szabálytalankodhat 😀 Ha azzal érvelne, hogy szerinte egyik sem volt szabálytalan, azt legalább meg tudnám érteni, de így...Pocs
He én téged ellöklek úgy, hogy elkaszálsz még egy embert, tulajdonképpen én vagyok a hibás a másik ember kárára, vagy te aki vétlen voltál? Nyilván én.eaglesmcnabb
Igen, de a kontakt miatt nem lehet előnyszabályt adni szerintem, ezért kellett volna szabadrúgással jönnie a Realnak.Pocs
egyébként ha nem lett volna kontakt sem ért volna oda a védő. le volt maradva Higanytól rendesen. De ez akkor sem változtat semmin, Első meccs után esélye sem volt a Madridnak...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
http://alapvonal.blog.nepsport.hu/archives/2011/05/04/Ennel_szabalyosabb_golt_loni/
undorító csapat ez a BarcaNewman
Nem értem a cikk logikáját. Ahogy ráesett CR Mascherano lábára, az legalább akkora kontakt, mint ahogy Piqué hozzáért szerintem. Azzal, hogy a gólt szabályosnak ítéli, kb azt állítja, hogy ha előnyszabályt ítélnek valaki javára, az utána szabálytalankodhat 😀 Ha azzal érvelne, hogy szerinte egyik sem volt szabálytalan, azt legalább meg tudnám érteni, de így...Pocs
He én téged ellöklek úgy, hogy elkaszálsz még egy embert, tulajdonképpen én vagyok a hibás a másik ember kárára, vagy te aki vétlen voltál? Nyilván én.eaglesmcnabb
Igen, de a kontakt miatt nem lehet előnyszabályt adni szerintem, ezért kellett volna szabadrúgással jönnie a Realnak.

több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
UNITED!!!davemayer
Newcastle? 😊

|
több mint 15 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
UNITED!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://alapvonal.blog.nepsport.hu/archives/2011/05/04/Ennel_szabalyosabb_golt_loni/
undorító csapat ez a BarcaNewman
Nem értem a cikk logikáját. Ahogy ráesett CR Mascherano lábára, az legalább akkora kontakt, mint ahogy Piqué hozzáért szerintem. Azzal, hogy a gólt szabályosnak ítéli, kb azt állítja, hogy ha előnyszabályt ítélnek valaki javára, az utána szabálytalankodhat 😀 Ha azzal érvelne, hogy szerinte egyik sem volt szabálytalan, azt legalább meg tudnám érteni, de így...Pocs
Csak én nem látom a direktséget CR megmozdulásában? Igen mindkettő ugyanakkora kontakt volt, de míg az egyik szándékos, addig a másik vétlen. De nem ezen múlott ez a Real súlytalan volt mindkét meccsen.
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
http://alapvonal.blog.nepsport.hu/archives/2011/05/04/Ennel_szabalyosabb_golt_loni/
undorító csapat ez a BarcaNewman
Nem értem a cikk logikáját. Ahogy ráesett CR Mascherano lábára, az legalább akkora kontakt, mint ahogy Piqué hozzáért szerintem. Azzal, hogy a gólt szabályosnak ítéli, kb azt állítja, hogy ha előnyszabályt ítélnek valaki javára, az utána szabálytalankodhat 😀 Ha azzal érvelne, hogy szerinte egyik sem volt szabálytalan, azt legalább meg tudnám érteni, de így...Pocs
He én téged ellöklek úgy, hogy elkaszálsz még egy embert, tulajdonképpen én vagyok a hibás a másik ember kárára, vagy te aki vétlen voltál? Nyilván én.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
http://alapvonal.blog.nepsport.hu/archives/2011/05/04/Ennel_szabalyosabb_golt_loni/
undorító csapat ez a BarcaNewman
Nem értem a cikk logikáját. Ahogy ráesett CR Mascherano lábára, az legalább akkora kontakt, mint ahogy Piqué hozzáért szerintem. Azzal, hogy a gólt szabályosnak ítéli, kb azt állítja, hogy ha előnyszabályt ítélnek valaki javára, az utána szabálytalankodhat 😀 Ha azzal érvelne, hogy szerinte egyik sem volt szabálytalan, azt legalább meg tudnám érteni, de így...

több mint 15 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
http://alapvonal.blog.nepsport.hu/archives/2011/05/04/Ennel_szabalyosabb_golt_loni/
undorító csapat ez a BarcaNewman
A visszaolvasás, mint olyan, segít még az érettségire való felkészülésben is! 😛tomi-tomi
bárki bármennyit visszaolvashat a barca attól még undorító marad 😛Black_Adder
😊 Igaz, ez a betegség/észlelés visszaolvasással nem gyógyul/nem változik.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
http://alapvonal.blog.nepsport.hu/archives/2011/05/04/Ennel_szabalyosabb_golt_loni/
undorító csapat ez a BarcaNewman
A visszaolvasás, mint olyan, segít még az érettségire való felkészülésben is! 😛tomi-tomi
bárki bármennyit visszaolvashat a barca attól még undorító marad 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
http://alapvonal.blog.nepsport.hu/archives/2011/05/04/Ennel_szabalyosabb_golt_loni/
undorító csapat ez a BarcaNewman
A visszaolvasás, mint olyan, segít még az érettségire való felkészülésben is! 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
http://alapvonal.blog.nepsport.hu/archives/2011/05/04/Ennel_szabalyosabb_golt_loni/
undorító csapat ez a Barca

több mint 15 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Essien azon kevés játékosok egyike, aki a világ összes csapatába beférne.
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Essien tegnap Milánóban ebédelt a Milan sportigazgatójával.
Szívesen elnézném nálunk.Stez
Ezzel nem vagy egyedül.
több mint 15 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Vasiljevic szép gólt lőtt 😊 Kíváncsi leszek a Szivics bandára,mit alkotnak majd az európai porondon 😀

több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Essien tegnap Milánóban ebédelt a Milan sportigazgatójával.
Szívesen elnézném nálunk.