Soccer
41 feliratkozó
több mint 15 éve
Meglesz a tizenkilencedik. 😉 GLORY, GLORY MAN. UNITED!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Múlthéten asszem gatyaszaggató döntetlen volt, most meg mezszaggató vagy már nem is tudom minek nevezzem 😀
több mint 15 éve
Kíváncsi vagyok Tésztás Gyuri mivel magyarázza majd a 2-2-t. Alig várom.JC6Honvéd élete sikere? 😀
|
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi vagyok Tésztás Gyuri mivel magyarázza majd a 2-2-t. Alig várom.
több mint 15 éve
nagyon régen nem láttam ilyen egyértelmű rangadót mint a mai. Mind a játékban, mind a helyzetekben döntő fölény volt, az egyetlen amiben nem az az eredmény volt... Nagyon örülök hogy Ancelotti ma a Chelsea edzője...
Az a csatár amelyik meg kispadra ülteti tartósan a PL gólkirályát(vagy már valaki megelőzte?) az igazi klasszis.
Chicarito ma rúghatott volna 2-3at de amikor nagyon kellett azt berúgta 😀
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 15 éve
Az a vicc,hogy ennek a Chelseanek volt valami keresnivalója ma...(piros,tizi(k),ziccerek tömkelege)
több mint 15 éve
MIKET ÉL TÚL A CHELSEA :mad: :mad: :mad:davemayercsak nehogy megbosszulja... 😛
|
több mint 15 éve
MIKET ÉL TÚL A CHELSEA :mad: :mad: :mad:
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 15 éve
Eza Danilo mekkora egy nagy színész 😂 nagyhalál minden esésnél
több mint 15 éve
Még a végén sikerül eltolni... miért nem lehet a ziccert belőni?
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
Beszéljünk arról hogy 2-1 helyett 3 vagy 4-0nak kéne inkább lennie... SZÁNALOM
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 15 éve
Ha ezért a kezezésért nem jár 11es akkor mit takar a kezezés fogalma??? Vicc.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 15 éve
azt nemértem, az ilyen kezezést amit itt lampard tolt, hogy nem lehet észrevenni?
több mint 15 éve
háháá 2-2
hajrá kispest
(a mi meccsünket kikapcsoltam, nem bírtam nézni azt a szenvedést)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Ez az Andre Alves mekkora tróger...
több mint 15 éve
Ivanovic-ot miért nem merte kiállítani egyszer sem?Az még ok,hogy az első feltartására rögtön nem kapta meg a 2. sárgáját,de utána amikor Rooneyt akasztotta 😐
több mint 15 éve
Ez a Kalou is mehetne a picsába. Majd minden kontra róla megy.
több mint 15 éve
Eddig rendben van ez a bajnoki döntő 😊
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
Óóóóóó fakkjúbazmegkurvaélet :mad: :mad: 😐
több mint 15 éve
linket tudna valaki adni a mu-chelsea meccshez? :rolleyes: elszállt a myp2p nálam 😕
megoldva


JT Daniels fan
több mint 15 éve
Ennek az Arsenal-nak hány esély kell, hogy bajnok legyen? Tiszta vicc, de most komolyan... Bolton, Stoke...stb. Nem értem, mi hiányzik? Amikor egy MU-t meg megvernek...érthetetlen
JC6
most jöhetnék azzal a klisével,hogy még mindig,csak gyerekek,de,ha egy MU-t megtudnak verni,akkor nem értem,hogy egy Stoke-ot vagy Boltont miért nem tudnak...
több mint 15 éve
vááá de várom már a meccset (nem mintha nagy reményeim lennének)a mi kezdőnk: Cech; Ivanovic, David Luiz, Terry (c), Cole; Essien, Mikel, Lampard; Kalou, Drogba, Malouda
cserék: Turnbull, Alex, Ferreira, Ramires, Benayoun, Torres, Anelka
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!