Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 15 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sahin->Real Madridmaximilien
10 millió euroért...óriási nagy szégyen 😕
ennél sokkal-sokkal többet ér. Madridban telített a kp poszt, de ennyiért vétek lett volna bent hagyni. Rómában jól elpörgött volna DDR-el (amikor Daniele épp nincs eltiltva)
Mexés is már Rossonero...vmit lépni kellene már nekünk is


JT Daniels fan
több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Jajajj, az Inter megegyezett Montolivoról a Fioval. Nem örülök, Montolivo hozzánk kéne inkább. 😊Stez
Akkor idejön Ganso 😉

Galliani azt mondta, Taiwo már rossonero, na az viszont pazar. :cool:
Akkor már csak Essien, Drogba, Ganso, Hulk kell, így elsőként 😀Stez
Csatár minek? Robinho,Pato,Ibra, és cserének meg Inzaghi és Cassano. Azért ez nem olyan rossz...Duff
Montolivo inkább védekező kp, míg Ganso irányító.
Csatár kell. Ibra egyedül kevés, ráadásul szerintem eladjuk, míg Robinho 56536569978539875795975933696923762 helyzetből talán ha be tud találni, azért ez így kevés még. De ő egyébként nem csatár, hanem árnyékék és Cassano is az, sőőt, Pato is inkább azt a szerepkört tudja jobban játszani, de ő meg sérülékeny, fél szezonokat bír. Pippo szerződése lejár, ki tudja mi lesz vele? Neki örülnék, ha maradna.
És nekünk a BL győzelem a cél jövő évben Berluék szerint, szóval kellenek a minőségi játékosok és az erős keret.

több mint 15 éve
maximilien 214 — #5
Sahin->Real Madrid

http://twitter.com/bencsics05
több mint 15 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Jajajj, az Inter megegyezett Montolivoról a Fioval. Nem örülök, Montolivo hozzánk kéne inkább. 😊Stez
Akkor idejön Ganso 😉

Galliani azt mondta, Taiwo már rossonero, na az viszont pazar. :cool:
Akkor már csak Essien, Drogba, Ganso, Hulk kell, így elsőként 😀Stez
Csatár minek? Robinho,Pato,Ibra, és cserének meg Inzaghi és Cassano. Azért ez nem olyan rossz...
több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Galliani azt mondta, Taiwo már rossonero, na az viszont pazar. :cool:
Akkor már csak Essien, Drogba, Ganso, Hulk kell, így elsőként 😀

több mint 15 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
"Nyisd ki a szemed újpesti faszszopó, kinél lesz üres idén a tabló?! Nyisd ki a szemed faszszopó fradista, kezdődik a fehérvári fieszta"

remélem h az utolsó fordulóban a lilák a fehérváriak fejére koppintanak egy kettőt


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Jajajj, az Inter megegyezett Montolivoról a Fioval. Nem örülök, Montolivo hozzánk kéne inkább. 😊

több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Chicharito olyan mint Higuain, lábon lövik és akkor csak úgy vágja a gólokat, ez életbiztosítás bármilyen csatár számára. Ettől függetlenül nagy kedvenc 😊JayB
Na jól van azért Higuain szintjére ne vigyük már le 😊 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Good afternoon Mr.,

I'm Melissa, I work with the organization of the EMEA SRE Meeting.

I'll confirm that we have a ticket for you for the football match Milan vs Cagliari.

és a cuccok is megjöttek Manchesterből, így kezdődik egy jó nap!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Chicharito olyan mint Higuain, lábon lövik és akkor csak úgy vágja a gólokat, ez életbiztosítás bármilyen csatár számára. Ettől függetlenül nagy kedvenc 😊
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem is értem, hogy Hernandez-t hova istenítik jópáran? Többnyire 1 méterről lövöldözi góljait üres kapura, az MU-ban. A végletekig ki van szolgálva, ha VDS lenne ott, még ő is beverné...JC6
Kurva szívesen lennék olyan csatár, aki 1 méterről lövöldözi a gólokat, de kb. minden második meccsen betalál. Ha ez annyira egyszerű, akkor miért nem csinálja mindenki ezt? :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
peach Atlanta Falcons 15 975 — a new hope (again)
Nem is értem, hogy Hernandez-t hova istenítik jópáran? Többnyire 1 méterről lövöldözi góljait üres kapura, az MU-ban. A végletekig ki van szolgálva, ha VDS lenne ott, még ő is beverné...JC6
inzaghi jut róla eszembe, ő is egy falábú mégis a legnagyobbak között van a neve...chicaritora is ez a sors vár... szegény, tényleg elég bal*asz... 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 15 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megkésve bár de gratula a Honvédnak a tegnapi X-hez. 4-4 pont elcsenve idén a Loki-Fehérvár kettőstől. Elnézve a Honvéd keretét és a másik két csapatét ez nagy fegyvertény. Úgy tűnik idén se fogunk kiesni - sőt 😊
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Igaz, dave, én kérek elnézést!
Küldök is egy sms-t VdS-nek... 😀
több mint 15 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 060 — Falcons Fan
ManUtd 19 > Liverpool 18

"Will never die, will never die,
Will never die, will never die,
We'll keep the red flag flying high,
'Coz Man United will never die."tüsi91
Mehet a távirat Beniteznek...19. That's a FACT.... 😂


több mint 15 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Nem is értem, hogy Hernandez-t hova istenítik jópáran? Többnyire 1 méterről lövöldözi góljait üres kapura, az MU-ban. A végletekig ki van szolgálva, ha VDS lenne ott, még ő is beverné...JC6
azért gondolhatod így mert 1 cselt sem ismer és nem az a playmaker, de (mint ahogy nagy meglepetésemre Sallói észre is vette az értékelésnél :o ) helyezkedésben már most Top 5ben van a csatárok között. Beindulásai félelmetesek + a technikai tudása is elég jó ahhoz hogy a helyzetei nagyobb részét gólra váltsa. Ebben a szezonban én nem mellőzném ennyire Berbatovot mert idén bizonyított azért néhány meccsen de van kettejük között egy nagy különbség idén: Berba vagy 2-3 gólt rúgott az adott meccsen vagy az Istennek sem tudott betalálni míg Hernandez 1 gólt szinte mindig rámolt - nélkülözhetetlen adottság egy hosszú sorozat megnyeréséhez! Ez a teljesítmény nincs meg például az Arsenalban, ezért (sem) ők lesznek idén a bajnokok.
Azért nem véletlenül maradt bent stabilan a kezdőben úgy hogy Berba ül a padon, nem vak még az öreg, az élet még őt igazolja... 😀

Ja és VDS rossz példa volt mert átlagon felüli a rúgó techinikája és a helyezkedése, csatár is simán lehetne 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Torrest leírni egy fél szezon után. No comment...Schleck
Bocsánatot kérek hogy 50M £-ért elvárnám hogy fél szezon alatt ne 1 gólt lőjön, és ne miatta ültessenek egy Drogbát a padon 😕 Én kérek elnézést minden Torres hater nevében. :rolleyes:
több mint 15 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem is értem, hogy Hernandez-t hova istenítik jópáran? Többnyire 1 méterről lövöldözi góljait üres kapura, az MU-ban. A végletekig ki van szolgálva, ha VDS lenne ott, még ő is beverné...JC6
Bár ebben van egy kis túlzás, de +1.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Nem is értem, hogy Hernandez-t hova istenítik jópáran? Többnyire 1 méterről lövöldözi góljait üres kapura, az MU-ban. A végletekig ki van szolgálva, ha VDS lenne ott, még ő is beverné...
több mint 15 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért nagyon megérte ez a Torres-Chelsea biznisz 😂 FViktor93
Ez a Torres-Ramires páros ez leírhatatlan bust... komolyan néha már én szégyellem magam helyettük...Hanni
Torrest leírni egy fél szezon után. No comment...

több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Azért nagyon megérte ez a Torres-Chelsea biznisz 😂 FViktor93
Ez a Torres-Ramires páros ez leírhatatlan bust... komolyan néha már én szégyellem magam helyettük...
több mint 15 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
ManUtd 19 > Liverpool 18tüsi91
Annyi baj legyen. Ettől én még nyugodtan fogok aludni.Mikey
Nyílván. Nekem azért a Pool a fő nemes ellenfél, s nincs nagyobb öröm, mint, hogy több bajnoki címünk van, mint nekik. Nem Chelsea, nem egy kreált rivalizálás, hanem egy ősi.

Hát csak behúzta a MU. Kicsit féltettem a csapatot mert rám ijesztettek múlt héten az Arsenal ellen. De kétség sem fért hozzá, hogy melyik a jobb csapat. Rooney szerintem a leghasznosabb focista a világon ami a saját csapatát illeti. Giggs még mindig hatalmas, Hernandez meg a jövő nagy sztárja. FViktor93
Rooney ma nem játszott extrát, sőt a végén átment Naniba. Undorító, gusztustalan önző módba kapcsolt. Giggs zseni. Hernandez meg 93 perc 50 másodpercig nem csinált lóf****t se, 10 másodpercben meg lőtt egy gólt.
több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát csak behúzta a MU. Kicsit féltettem a csapatot mert rám ijesztettek múlt héten az Arsenal ellen. De kétség sem fért hozzá, hogy melyik a jobb csapat. Rooney szerintem a leghasznosabb focista a világon ami a saját csapatát illeti. Giggs még mindig hatalmas, Hernandez meg a jövő nagy sztárja.

Más:
Azért nagyon megérte ez a Torres-Chelsea biznisz 😂 Remélem a Chelseanak csak ilyen sikerű transzfere lesz mostantól 😀
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
ManUtd 19 > Liverpool 18tüsi91
Annyi baj legyen. Ettől én még nyugodtan fogok aludni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
ManUtd 19 > Liverpool 18

"Will never die, will never die,
Will never die, will never die,
We'll keep the red flag flying high,
'Coz Man United will never die."