Sorozatok

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Chuck SPOILER!
Én azt nem értem, hogy ha az intersect mittudomén hánypontnulla, akkor miért Ellie kocsijába rejtette el? Mi van, ha ő nézi meg először? Meg a faterja azt hiszem a halála környékén végig velük volt, szóval nem tudom, hogy mikor tudta volna továbbfejleszteni a csúcsszuper intersect 2.0-t.
Az anyja "psp"-je pedig szerintem is valami törlő, vagy ideiglenesen kikapcsoló cucc lehetett.F.Schleck
SPOILER!
Akkor lesz még1 kém a családba, lassan Jeffsterék is azok lesznek... 😀 sztem maga az ötlet jó h Ellie-nél is elrejtett vmit(dehogy régóta ott csillog villog az utcán egy mustang 😊 ), és erre ugye Chuck is rájött.
akkor már csak azt kéne kideríteni, h miért kellett használnia a psp-t Mrs. B.-nek?? Volkoff bizalma miatt? tudott ő egyáltalán arról, h van ilyen Adatbázis? viszont ha Orion központjába ott volt eza psp akkor Chuck+Morgan miért nem találta meg, mikor elkezdtek nyomozni anyuka után?
kiv leszek 3.0 mit fog tudni...mekkora lenne Morgan nézné meg 😀

|
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Rég volt már ilyen kínos Office rész 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Chuck SPOILER!
Én azt nem értem, hogy ha az intersect mittudomén hánypontnulla, akkor miért Ellie kocsijába rejtette el? Mi van, ha ő nézi meg először? Meg a faterja azt hiszem a halála környékén végig velük volt, szóval nem tudom, hogy mikor tudta volna továbbfejleszteni a csúcsszuper intersect 2.0-t.
Az anyja "psp"-je pedig szerintem is valami törlő, vagy ideiglenesen kikapcsoló cucc lehetett.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 259 — Tyrone Creek
Ó máj gád Chuck, főleg így, hogy nem lesz jövőhéten 😕
Chevy
Uh, ez tényleg nagyon ütött, az évad egyik legjobb része volt, pedig az átlag sem rossz. 😊

SPOILER!
Jól oldották meg nagyon szerintem a Volkoffot is, hogy végre egy igazán trükkös a "főgonosz" van, akit mellesleg igen jól játszott a színész szerintem. De a végén mi lehetett az a cucc a csomagtartóban?F.Schleck
nekem is nagyon tetszett eza rész IS.

SPOILER!!!
ami Orion központjába is volt, sztem vmi Adatbázis 3.0, viszont amit a Mrs. B. elé rakott psp az mi volt? vmi törlő? v megint vmi okosság? Volkoff tényleg jó volt, tök olyan stílusa volt, mint Chuck faterjának. beteg Jeffsteréket csak én hiányolom? 😊Divat
SPOILER
Igen, a psp-vel kitörölte Chuckból az intersect-et elvileg.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ó máj gád Chuck, főleg így, hogy nem lesz jövőhéten 😕
Chevy
Uh, ez tényleg nagyon ütött, az évad egyik legjobb része volt, pedig az átlag sem rossz. 😊

SPOILER!
Jól oldották meg nagyon szerintem a Volkoffot is, hogy végre egy igazán trükkös a "főgonosz" van, akit mellesleg igen jól játszott a színész szerintem. De a végén mi lehetett az a cucc a csomagtartóban?F.Schleck
nekem is nagyon tetszett eza rész IS.

SPOILER!!!
ami Orion központjába is volt, sztem vmi Adatbázis 3.0, viszont amit a Mrs. B. elé rakott psp az mi volt? vmi törlő? v megint vmi okosság? Volkoff tényleg jó volt, tök olyan stílusa volt, mint Chuck faterjának. beteg Jeffsteréket csak én hiányolom? 😊

|
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
South Park: 10ből legalább 20 pont. Megmagyarázták a 14 évad óta húzódó rejtélyt!tenorx
ezek a Chtulu-s részek iszonyat jók. remélem a jövőheti egy jó kis lezárása lesz ennek a vonalnak. (bár nálam még nem üti az imaginationland-es 3 részt, de közelít hozzá)kisvanek4
+1Double B
nekem nem tetszett, az ok h megtudtuk amit az első rész óta akarunk, de azonkívül semmi

több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
South Park: 10ből legalább 20 pont. Megmagyarázták a 14 évad óta húzódó rejtélyt!tenorx
ezek a Chtulu-s részek iszonyat jók. remélem a jövőheti egy jó kis lezárása lesz ennek a vonalnak. (bár nálam még nem üti az imaginationland-es 3 részt, de közelít hozzá)kisvanek4
+1
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Na, az FNL ezen a héten már kezdte közelíteni a megszokott nívót.
State 😊

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 259 — Tyrone Creek
Ó máj gád Chuck, főleg így, hogy nem lesz jövőhéten 😕
Chevy
Uh, ez tényleg nagyon ütött, az évad egyik legjobb része volt, pedig az átlag sem rossz. 😊

SPOILER!
Jól oldották meg nagyon szerintem a Volkoffot is, hogy végre egy igazán trükkös a "főgonosz" van, akit mellesleg igen jól játszott a színész szerintem. De a végén mi lehetett az a cucc a csomagtartóban?F.Schleck
szvsz egy Intersect (kifehérítve a szerintem lehetséges dolog)
a "színész" pedig nem más, mint Timothy Dalton, aki azt hiszem James Bond is volt 1-2 részig.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ó máj gád Chuck, főleg így, hogy nem lesz jövőhéten 😕
Chevy
Uh, ez tényleg nagyon ütött, az évad egyik legjobb része volt, pedig az átlag sem rossz. 😊

SPOILER!
Jól oldották meg nagyon szerintem a Volkoffot is, hogy végre egy igazán trükkös a "főgonosz" van, akit mellesleg igen jól játszott a színész szerintem. De a végén mi lehetett az a cucc a csomagtartóban?

több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
South Park: 10ből legalább 20 pont. Megmagyarázták a 14 évad óta húzódó rejtélyt!tenorx
ezek a Chtulu-s részek iszonyat jók. remélem a jövőheti egy jó kis lezárása lesz ennek a vonalnak. (bár nálam még nem üti az imaginationland-es 3 részt, de közelít hozzá)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
South Park: 10ből legalább 20 pont. Megmagyarázták a 14 évad óta húzódó rejtélyt!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Nekem a friss himym nem volt valami legendary... majd legközelebb 😉Gabesz92
azért a Pocahontas-Wounded Knee-s poén ütött 😛

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ó máj gád Chuck, főleg így, hogy nem lesz jövőhéten 😕
A Castle nagyon beteg volt 😀
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Nekem a friss himym nem volt valami legendary... majd legközelebb 😉

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
uj dexter rész 10/10es. durva volt
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
tv6 pankráció, Ochocinco a díszvendég 😀Stez
Bizonyám, és majd el is süti, hogy Child, Please 😀😀 (biztos valami szarnak fordítják majd)pc_x
egyébként szerintem közel nem olyan siralmas a szinkron, mint várni lehetett.

van 1-2 hang, ami furcsa (pl Jericho-é az egyik legifjabb hang, ami elég érdekes) de maga a szöveg szerintem elfogadható.Höri
Akkor örülök, még 1 részt sem láttam 😊


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tv6 pankráció, Ochocinco a díszvendég 😀Stez
Bizonyám, és majd el is süti, hogy Child, Please 😀😀 (biztos valami szarnak fordítják majd)pc_x
egyébként szerintem közel nem olyan siralmas a szinkron, mint várni lehetett.

van 1-2 hang, ami furcsa (pl Jericho-é az egyik legifjabb hang, ami elég érdekes) de maga a szöveg szerintem elfogadható.

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
tv6 pankráció, Ochocinco a díszvendég 😀Stez
Bizonyám, és majd el is süti, hogy Child, Please 😀😀 (biztos valami szarnak fordítják majd)


több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
tv6 pankráció, Ochocinco a díszvendég 😀Stez
Az fasza rész volt. Pláne mikor Miz beoltotta a bengals és felhördült a tömeg...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
tv6 pankráció, Ochocinco a díszvendég 😀

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A legújabb Dexter rész eléggé viccesre sikeredett. Párszor besírtam rajta.Bébé
Masukán én is 😀

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
A legújabb Dexter rész eléggé viccesre sikeredett. Párszor besírtam rajta.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
The Walking Dead e01 megvolt 😊 Elég ütős kis móka lesz őszre, de nagyon sok más dolog van a képregényhez képest, és sokmindent hamarabb lőnek el, mint kéne (szerintem). Nagyobb a hangsúly a drámaiságon is, ami alapvetően nem baj, csak ne váljon vontatottá.


több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
szinte minden héten leírjuk, de a Community megint 😂 😂 😂