NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
nem kis mákod volt azért, de gratula. Pont az utolsó fordulók azok ahol egy 1.10-es odds is kicseszhet veled...

egy dolgot nem értettem, miért adtak ekkora oddsot az Udinesere? sztem mindenki tudta hogy nyernek.davemayer
Azért ezek tipikus olyan meccsek amiket,muszáj volt behúzni a megtett csapatok 90%-nak,hogy bajnokok legyen/bent maradjanak/odaérjenek bl-el helyre.A tiedet viszont nem értettem,a Betis-Barca pont az a meccs volt amin egyik félnek sem volt érdeke a győzelem,max csak valami kamu indok miatt,hogy szépen búcsúzzunk a szezontól vagy ilyesmi 😀

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
nem kis mákod volt azért, de gratula. Pont az utolsó fordulók azok ahol egy 1.10-es odds is kicseszhet veled...

egy dolgot nem értettem, miért adtak ekkora oddsot az Udinesere? sztem mindenki tudta hogy nyernek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan




bárcsak minden forduló utolsó forduló lenne.

child please!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
tök jó hogy amikor 2000ből nyernék 43 ezret akkor ezt csinálja a Barca.

de persze azért még kiegyenlítenek. Faszom a nem létező védekezésükbe.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
A valencia nyer 3-mal? sztem az kicsit bátor...davemayer
Ahogy az előző hazai európa liga meccsen játszottak,az alapján el tudom képzelni,no meg ugye kockázat nélkül nincs nyereség 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én nem voltam ennyire bátor, Valencia W és Bilbao hendivel -> 1500ból 6810
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Akkor már inkább a Bilbao nyer 2-vel.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
A valencia nyer 3-mal? sztem az kicsit bátor...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
gratula, nekem tegnap a barca-chelsea X 4,80-ért jött - nem is örültem még Torres gólnak így 😀 (és nem is fogok...)davemayer
nekem 10k jött volna, ha marad 2:1, de pont leszartam, a lényeg, hogy bejutottunk 😊

holnapra nekem nagyon biztosnak tűnik a Bilbao, 1.5 feletti szorzó szerintem ajándék érte 😀kristof
Nekem a keddi sajnos elszállt 0-2ről X-re tettem,ahogy a tegnapit is :rolleyes: Legalább a Ronaldo szerez gólt a meccsen visszahozta 😊 Ma meg egy 0-2ről Valencia ill Bilbao győzelem a menü 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
gratula, nekem tegnap a barca-chelsea X 4,80-ért jött - nem is örültem még Torres gólnak így 😀 (és nem is fogok...)davemayer
nekem 10k jött volna, ha marad 2:1, de pont leszartam, a lényeg, hogy bejutottunk 😊

holnapra nekem nagyon biztosnak tűnik a Bilbao, 1.5 feletti szorzó szerintem ajándék érte 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
"félidő:H, végeredmény:H"-nél a 90 perc számít, vagy ebben a hosszabbítás is benne van?kristof
csak a rendes játékidődavemayer
köszi. így akkor a héten másodszorra "fosztom ki" a szerencsejáték zrt-t 😊kristof
gratula, nekem tegnap a barca-chelsea X 4,80-ért jött - nem is örültem még Torres gólnak így 😀 (és nem is fogok...)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"félidő:H, végeredmény:H"-nél a 90 perc számít, vagy ebben a hosszabbítás is benne van?kristof
csak a rendes játékidődavemayer
köszi. így akkor a héten másodszorra "fosztom ki" a szerencsejáték zrt-t 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
"félidő:H, végeredmény:H"-nél a 90 perc számít, vagy ebben a hosszabbítás is benne van?kristof
csak a rendes játékidő

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"félidő:H, végeredmény:H"-nél a 90 perc számít, vagy ebben a hosszabbítás is benne van?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Most mégis miért van mindegyik külön zárójelben, kivéve a két BL meccs eseményeit? 😉Schleck
elgépelés? :rolleyes: 😀

de ha már szóba került, ki szerint mire érdemes fogadni ezen a meccsen? nekem a 2:1-es végeredmény 9x oddsért, nem kap ki a Chelsea 3.7ért vagy max. egyel kap ki 2.07ért ill. a Messi nem lő gólt 2.22-ért tetszik 😊
de mivel eléggé elfogult vagyok meghallgatnám más véleményét is.kristof
Nekem elég gyanús egy handikeppes Barca győzelem,bár ne így legyen :/

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most mégis miért van mindegyik külön zárójelben, kivéve a két BL meccs eseményeit? 😉Schleck
elgépelés? :rolleyes: 😀

de ha már szóba került, ki szerint mire érdemes fogadni ezen a meccsen? nekem a 2:1-es végeredmény 9x oddsért, nem kap ki a Chelsea 3.7ért vagy max. egyel kap ki 2.07ért ill. a Messi nem lő gólt 2.22-ért tetszik 😊
de mivel eléggé elfogult vagyok meghallgatnám más véleményét is.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az én értelmezésem szerint ez csak annyit jelent, hogy a 123-125-iget beteheted velük kötésben. De szerintem nem véletlenül vannak ezek közös zárójelbe írva.Schleck
valszeg igazad van, de azért holnap megkérdezem még, elég csábító a 33.3as szorzó 😊kristof
Megkérdezheted, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy ez így van. Nézd, ez van az oldal alján:
Kötés tiltása: (020-024), (031-035), (036-039), (043-046), (048-051), (052-056), (057-060), (062-063), (067-070), (096-097),(098-099), (100-104), (108-122,126-136), (122-124), (137-143), (166-169),(170-173), (176-180), (181-185), (195-196),(197-212,216-224), (212-214), (230-231), (232-233), (245-247).

Most mégis miért van mindegyik külön zárójelben, kivéve a két BL meccs eseményeit? 😉

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az én értelmezésem szerint ez csak annyit jelent, hogy a 123-125-iget beteheted velük kötésben. De szerintem nem véletlenül vannak ezek közös zárójelbe írva.Schleck
valszeg igazad van, de azért holnap megkérdezem még, elég csábító a 33.3as szorzó 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
barca - chelsea meccsre a 108astól a 143as eseményig vannak az opciók tippmixen. kötés tiltásban ez van írva: 108-122,126-136
ha megteszem a 109es eseményt (*(0-1) Barcelona - Chelsea X) és a 131eset (végeredmény 2:1) azt engedi egy szelvényen? mert nyilván ha az utóbbi jön akkor az első is, de a tiltás alapján sztem tehetem így.

szerintetek? esetleg valakinek volt már ilyen tapasztalata?kristof
Az én értelmezésem szerint ez csak annyit jelent, hogy a 123-125-iget beteheted velük kötésben. De szerintem nem véletlenül vannak ezek közös zárójelbe írva.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
barca - chelsea meccsre a 108astól a 143as eseményig vannak az opciók tippmixen. kötés tiltásban ez van írva: 108-122,126-136
ha megteszem a 109es eseményt (*(0-1) Barcelona - Chelsea X) és a 131eset (végeredmény 2:1) azt engedi egy szelvényen? mert nyilván ha az utóbbi jön akkor az első is, de a tiltás alapján sztem tehetem így.

szerintetek? esetleg valakinek volt már ilyen tapasztalata?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
én meg haverral mentem fogadni, megvolt a tuti mix, (jön is eddig) de addig baszta az agyam, hogy nem tettem meg 2-es szorzóért, hogy Gomez nem lő gólt (mert, hogy mostanában mindig kivégzéseket tartanak, vagy pl tavaly is a Sporting ellen) erre nem is játszik 😂kristof
azon én is gondolkodtam, azért sejteni lehetett hogy vagy egyáltalán nem lép pályára vagy csak keveset és akkor is az lesz a lényeg hogy ne sérüljön meg, Végül én azért nem raktam meg mert a neten ha nem lép pályára akkor nem számít az odds, törlik, így meg már nem érte meg annyira.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én meg haverral mentem fogadni, megvolt a tuti mix, (jön is eddig) de addig baszta az agyam, hogy nem tettem meg 2-es szorzóért, hogy Gomez nem lő gólt (mert, hogy mostanában mindig kivégzéseket tartanak, vagy pl tavaly is a Sporting ellen) erre nem is játszik 😂
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
már csak a Bayern győzelem hiányzik a nyerő szelvényemről, 2-0 a félidő... reméle nem lesz olyan mint a Dortmund-Stuttgart...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Úgy látszik beütött a válság bet at home-éknál is.Az eddigi 5 euro helyett már csak 3 eurós fogadási szelvényeket osztogatnak 😀 Azt tudja valaki,hogy milyen időközönként lehet felhasználni őket?Nekem a mai nemzeti sportban 2 is volt,de ahogy a második kódját bepötyögtem azt írta ki,hogy már éltem ezzel az ajánlattal :/

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
MU, City, Hannover, Valencia, PSV 4/5-ben : KASZA! :cool:

ma 2 esélyben mindent eltaláltam volna a Lok. Moszkván kívül de csak az X vagy MU, X vagy Harkiv, X vagy Schalke,
X vagy City, Hannover vagy X, X vagy Twente, X vagy Valencia, X vagy PSV, Udinese vagy X-et mertem megrakni 9-es kötésben: KASZA 2.0 :cool:

Na hétvégén ebből piálás lesz bárki meglássa 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal