NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
most tervezek befizetni netes fogadóirához, van olyan amelyik rendelkezik saját androidos programmal?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Délután megraktam 2 000 forinttal a hollandok legalább két gólos győzelmét és mellé a németek sima győzelmét. Szünetben 3,5-ös oddsért ajándéknak éreztem még mindig a holland (most már) sima győzelmét és újabb 2 000 ment rá, kötés nélkül. El nem tudom nektek mondani, mit éreztem minden egyes kihagyott holland helyzetnél. Mára és holnapra pihi, aztán remélem kicsit több gubával folytatom.Szokol
nekem is a holland meccs óriási bukó volt, főleg mert elvitte a mai tuti tippemet, a német- portugál félidő X vége Német-et.
Bedühödtem és a két meccs között megraktam 5000-el újra, jött is az 5-ös odds :cool:

(mindig ez van amúgy hogy a fő szelvényem 1el megy el, ezért is gondoltam hogy a még hiányzó 1 eredményt megrakom újra, szerencsére jött is)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Délután megraktam 2 000 forinttal a hollandok legalább két gólos győzelmét és mellé a németek sima győzelmét. Szünetben 3,5-ös oddsért ajándéknak éreztem még mindig a holland (most már) sima győzelmét és újabb 2 000 ment rá, kötés nélkül. El nem tudom nektek mondani, mit éreztem minden egyes kihagyott holland helyzetnél. Mára és holnapra pihi, aztán remélem kicsit több gubával folytatom.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Afrikára kell menni, valamint ha a Dél-Amcsikat el akarod érni, akkor arra, hogy Világbajnoki selejtezők, a bal oldali menüben.Hungarian Bill
Ohh mekkora fail vagyok, köszi 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Afrikára kell menni, valamint ha a Dél-Amcsikat el akarod érni, akkor arra, hogy Világbajnoki selejtezők, a bal oldali menüben.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Miért nem találom BWIN-en a világbajnoki selejtezőket? Ha rámegyek mindig csak Dél-Amerikát dobálja ki, pedig jó lett volna tegnap még az ázsiai, meg ma az afrikai is. Vagy olyan van hogy valami csak Élő fogadásban rakható meg? Mert abban meg ottvan mindegyik...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nah hát végül nem mertem görögököt, így behúztam X-re, mellé ruszkik is jöttek hnap kell még oranje hendiről...1k-->15k
remélem 2-1 leszDivat
reméljük! 😀 Én hendikepről X-re raktam+a németeket simán X-reJoeyPorter
legalább vmeikönk biztosan nyer...bár ha Robben tizit vállal... 😀

|
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
nah hát végül nem mertem görögököt, így behúztam X-re, mellé ruszkik is jöttek hnap kell még oranje hendiről...1k-->15k
remélem 2-1 leszDivat
reméljük! 😀 Én hendikepről X-re raktam+a németeket simán X-re

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nah hát végül nem mertem görögököt, így behúztam X-re, mellé ruszkik is jöttek hnap kell még oranje hendiről...1k-->15k
remélem 2-1 lesz

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
hát így kell elkúrni egy meccset a második félidőben :/

nem indul jól, remélem az oroszok lenyomják a cseheket...

Kerzsakov lövi az elsőt és az oroszok nyernek 3-0-ra akkor szakítok :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mai Japán-Jordánia 0:2-es hendivel mekkora ajándék volt te jó isten, jött is :cool:
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az én mai tippem : Oroszország - Csehország H (ill. 2-0)
H-t megtettem (eredményt azért nem mertem 😐 ) tippmix-en (2.10 odds) , bwin-en (2.30-as) és bet365-ön (2.40) is 10 ezerrel. 😀
Én úgy érzem bejön! 😀danyly
ez kemény... te nem szarozol úgy érzem... 😀 na most már tényleg jó lenne nyernének bár ma 2.10ről már 2.50 az oddsuk a bet365-ön :rolleyes:davemayer
Kell alap a többi meccshez is. 😊
Holnap szerintem a németekre teszek, de ott nem olyan nagy az odds.
Így izgalmasabb is nézni a meccseket, kicsit a "magadénak" érzed és persze hajtod a pénzt. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Az én mai tippem : Oroszország - Csehország H (ill. 2-0)
H-t megtettem (eredményt azért nem mertem 😐 ) tippmix-en (2.10 odds) , bwin-en (2.30-as) és bet365-ön (2.40) is 10 ezerrel. 😀
Én úgy érzem bejön! 😀danyly
ez kemény... te nem szarozol úgy érzem... 😀 na most már tényleg jó lenne nyernének bár ma 2.10ről már 2.50 az oddsuk a bet365-ön :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
én görögökre azt tettem, hogy nem lőnek gólt a lengyeleknek, 2.02-ért :rolleyes:kristof
ilyenre mindig necces fogadni meccs előtt szvsz, ha a lengyelek is túlbiztosított játékot játszanak (mivel első meccs) akkor egy 0-0 is simán benne van ill. hogy a görögök tutira nem lőnek gólt. Viszont ha kinyílnak a lengyelek pl a meccs vége felé ha 0-0 lesz akkor simán elmehet egy kontra pl.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az én mai tippem : Oroszország - Csehország H (ill. 2-0)
H-t megtettem (eredményt azért nem mertem 😐 ) tippmix-en (2.10 odds) , bwin-en (2.30-as) és bet365-ön (2.40) is 10 ezerrel. 😀
Én úgy érzem bejön! 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én görögökre azt tettem, hogy nem lőnek gólt a lengyeleknek, 2.02-ért :rolleyes:
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát én görögökön gondolkodok...többi stimmel 😊

|
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Lengyelország- Görögország H
Oroszország- Csehország H
Hollandia- Dánia H

ez így hetes odds. szerintetek érdemes rá nagy pénzt tenni?davemayer
Én ha jól emlékszem ilyet raktam:
Holland - Dán H
Német - Portugál H
Spnayol- Olasz H
Orosz - Cseh H
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
a beten általában mindig jobb oddsok vannak, nagy kár egyébként, hogy ott nem lehetett úszó eb-re tenni mondjuk. Olimpián is elég kevés versenyre lehet ahogy látom, szóval lehet váltani kell majd.
Én egyszer játszottam 10.000 értékben, pont nemrég.
Cseh Laci 200 pillangón 1-2 1.74
Barca-Valencia kosár elődöntő 1.meccs 1.09
Francia-Fehérorosz touloni torna 1.4
10.000---->27500

de így most ezekre a meccsekre 10.000et nem mernék tenni 😀

bár az ízig-vérig szakértő Kovács Kálmán szerint Svájc az EB titkos esélyese, szerintem megfogadom a tanácsát és megrakom őket ez 20 rugóval 😀 😀 😀Habi
ja azt én is láttam, hát szegény már biztos azt hitte mi is kint vagyunk és csak udvariasságból említette a Svájciakat 😂

vagy biztos mert megverték a németeket és aki ennyire jó az tuti ott van...

én is csak 5 ezerrel teszem meg, remélem jó lesz a kezdés ilyen téren, 30 ezret különítettem el az EBre fogadás címszóval a büdzséből, jó lenne már az elsővel megduplázni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a beten általában mindig jobb oddsok vannak, nagy kár egyébként, hogy ott nem lehetett úszó eb-re tenni mondjuk. Olimpián is elég kevés versenyre lehet ahogy látom, szóval lehet váltani kell majd.
Én egyszer játszottam 10.000 értékben, pont nemrég.
Cseh Laci 200 pillangón 1-2 1.74
Barca-Valencia kosár elődöntő 1.meccs 1.09
Francia-Fehérorosz touloni torna 1.4
10.000---->27500

de így most ezekre a meccsekre 10.000et nem mernék tenni 😀

bár az ízig-vérig szakértő Kovács Kálmán szerint Svájc az EB titkos esélyese, szerintem megfogadom a tanácsát és megrakom őket ez 20 rugóval 😀 😀 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
hát ha ötezer forint nagy pénznek számít, én elgondolkodom rajta 😀Habi
én így kezdésnek egy 10esre gondoltam, de lehet inkább lemegyek 5re mégiscsak az első meccsek, ki tudja pl hogy hat a lengyelekre a hazai pálya.

amúgy az oroszokra a csehek ellen miért 2.30 az odds (a bet365-ön)? nekem elég ajándék szaga van

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hát ha ötezer forint nagy pénznek számít, én elgondolkodom rajta 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Lengyelország- Görögország H
Oroszország- Csehország H
Hollandia- Dánia H

ez így hetes odds. szerintetek érdemes rá nagy pénzt tenni?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
http://fogadas.betfair.com/sport/labdarugas/egyeb-labdarugas/2-fontbol-32660-at-ime-az-ev-kotott-fogadasa-16330-s-szorzoval-150512-367.html

megnéztem a hétvégi szelvényeimet és szinte az összeset megtettem hasonlóan, csak külön-külön 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
nem kis mákod volt azért, de gratula. Pont az utolsó fordulók azok ahol egy 1.10-es odds is kicseszhet veled...

egy dolgot nem értettem, miért adtak ekkora oddsot az Udinesere? sztem mindenki tudta hogy nyernek.davemayer
Azért ezek tipikus olyan meccsek amiket,muszáj volt behúzni a megtett csapatok 90%-nak,hogy bajnokok legyen/bent maradjanak/odaérjenek bl-el helyre.A tiedet viszont nem értettem,a Betis-Barca pont az a meccs volt amin egyik félnek sem volt érdeke a győzelem,max csak valami kamu indok miatt,hogy szépen búcsúzzunk a szezontól vagy ilyesmi 😀JoeyPorter
igazad van, a barca meccs ilyen téren tényleg lutri volt de ha figyelembe vesszük azt hogy hogy intézett el eddig ilyen csapatokat a barca + milyen szar a betis védelme akkor azért még fél gőzzel is meglehetett volna simán, még B-csapattal is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal