NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
inkább ide írom, soccer topikban ki is töröltem a hsz-t 😊


megtettem egy 4-es kötést tippmixen:
görög-spanyol U19 vendég: bejött
észt-portugál U19 vendég: bejött
Valletta-Lusitanos (0-1) hazai: bejött (8-0 lett 😊)

és akkor most jön a csattanó:
Honka-Mariehamn-on hazait tettem meg, 2-1 volt a Honkának, majd a 98. (!!!!) percben egy öngóllal egyenlített a Mariehamn, ekkora bundát, te atyaúristen 😀Hurka
Uhh, en agyverzest kaptam volna, sajnalom.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
inkább ide írom, soccer topikban ki is töröltem a hsz-t 😊


megtettem egy 4-es kötést tippmixen:
görög-spanyol U19 vendég: bejött
észt-portugál U19 vendég: bejött
Valletta-Lusitanos (0-1) hazai: bejött (8-0 lett 😊)

és akkor most jön a csattanó:
Honka-Mariehamn-on hazait tettem meg, 2-1 volt a Honkának, majd a 98. (!!!!) percben egy öngóllal egyenlített a Mariehamn, ekkora bundát, te atyaúristen 😀
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Elkövettem azt a hibát, hogy női teniszmeccsre fogadtam 😊 Ha Kerber beüti valamelyik meccslabdáját a második szettben Lisicki ellen, jött volna egy egész jó summa.Jakehomer
előbb fogadok egy örmény 3-ad osztály kiesési rangadójára pénzfeldobás alapján minthogy ilyen női tenisszel próbálkozzak.

Van olyan meccs ami jó, de az ilyen ki-ki meccseknél csak ráhibázni lehet, megjósolni nem + kikészít hogy pl 8 gémből 6 break meg ilyenek :rolleyes:davemayer
Game-ek számára fogadtam, minden jól is alakult a meccslabdákig, aztán jött a női tenisz faktor 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Elkövettem azt a hibát, hogy női teniszmeccsre fogadtam 😊 Ha Kerber beüti valamelyik meccslabdáját a második szettben Lisicki ellen, jött volna egy egész jó summa.Jakehomer
előbb fogadok egy örmény 3-ad osztály kiesési rangadójára pénzfeldobás alapján minthogy ilyen női tenisszel próbálkozzak.

Van olyan meccs ami jó, de az ilyen ki-ki meccseknél csak ráhibázni lehet, megjósolni nem + kikészít hogy pl 8 gémből 6 break meg ilyenek :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Elkövettem azt a hibát, hogy női teniszmeccsre fogadtam 😊 Ha Kerber beüti valamelyik meccslabdáját a második szettben Lisicki ellen, jött volna egy egész jó summa.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
tippjeim az elődöntőkre: spanyol és német továbbjutás, a kasza pedig akkor lenne ha a spanyolok 1el nyernek a németek meg 2vel nyernek 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
még EB előtt jóval megtettem, hogy német 1-2, portugál 1-2 helyezést ér el... hát nagyon remélem, hogy bejön vmeik!csebi
német valószínűbb... én előzetesen is német -spanyol döntőt tippeltem, innen meg már pláne

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
még EB előtt jóval megtettem, hogy német 1-2, portugál 1-2 helyezést ér el... hát nagyon remélem, hogy bejön vmeik!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Nekem a tegnapi döntetlen pont arra volt jó, hogy nagyjából visszahozta az EB pénzemet. A döntetlen görgetése jó ötlet, (úgysem fogom beismerni, hogy nem 😀 ) de a végén már vissza kellett venni a tétek emeléséből mert ezen kívül már csak egy meccsre futotta volna ha nem jön az X.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
mai meccsre megraktam a döntetlent, a 0-0-át és az 1-1-et, meg a félidő D-vége D-t is :cool:

most meg hajrá Anglia mert még angol továbbjutást is tettem 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Zsinórban 3. tippmix szelvényem jöhet be, ha spanyolok továbbjutnak! Ilyen se volt még! 😊zavi27
Az előtte lévő kettő a portugálok és a németek továbbjutása volt? 😀Schleck

Nem. 😊 Még korábban volt egy spanyol 0-1ről írek ellen. +2000. aztán egy angol ukrán+olasz ír kombó +6000. és most meg egy spanyol továbbjut+cseh-portugál+német-görög hármasra +5500 ft.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Zsinórban 3. tippmix szelvényem jöhet be, ha spanyolok továbbjutnak! Ilyen se volt még! 😊zavi27
Az előtte lévő kettő a portugálok és a németek továbbjutása volt? 😀Schleck
ne nevess, volt olyan haverom aki feltett egy 1.10 es oddsra 200 forintot és örült a 220 forintjának 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Zsinórban 3. tippmix szelvényem jöhet be, ha spanyolok továbbjutnak! Ilyen se volt még! 😊zavi27
Az előtte lévő kettő a portugálok és a németek továbbjutása volt? 😀

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Zsinórban 3. tippmix szelvényem jöhet be, ha spanyolok továbbjutnak! Ilyen se volt még! 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Samaras gólt szerez 6.00-os odds tippmixen, ajándék 😊kristof
a fogadóirodának? 😀JoeyPorter
ez csak most jutott eszembe 😉
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A legutóbb ezeket tettem meg: Anglia-Ukrajna első félidőben 0 gól = 2.75 odds , Svédország-Franciaország 2 v. 3 gól esik a mérkőzésen = 1.98 odds.
5000 Ft-os téttel 27 225 Ft nyeremény! 😀
Ilyet sem csinálok többet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Samaras gólt szerez 6.00-os odds tippmixen, ajándék 😊kristof
a fogadóirodának? 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Samaras gólt szerez 6.00-os odds tippmixen, ajándék 😊
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Ne bassz. Spanyol-Ír 0:2 hendikepre jobb volt a szorzó mint a 0:3-ra? 😀
Egyébként meg tényleg még több ilyet!kittli
ha megnézed az időt látszik hogy az első az meccs előtti a másik meg élő-fogadásdavemayer
itt a pont! 😊bogec7
És tényleg. Ezt benéztem.
több mint 12 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Ne bassz. Spanyol-Ír 0:2 hendikepre jobb volt a szorzó mint a 0:3-ra? 😀
Egyébként meg tényleg még több ilyet!kittli
ha megnézed az időt látszik hogy az első az meccs előtti a másik meg élő-fogadásdavemayer
itt a pont! 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Ne bassz. Spanyol-Ír 0:2 hendikepre jobb volt a szorzó mint a 0:3-ra? 😀
Egyébként meg tényleg még több ilyet!kittli
ha megnézed az időt látszik hogy az első az meccs előtti a másik meg élő-fogadás

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Ne bassz. Spanyol-Ír 0:2 hendikepre jobb volt a szorzó mint a 0:3-ra? 😀
Egyébként meg tényleg még több ilyet!
több mint 12 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
még több ilyet!!! :cool:


...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Jajjdejó, hogy a horvátok egyenlítő gólja előtt pár perccel megtettem az X-et 4,75-ös oddsra! :cool:bogec7
élő fogadással lehet a legnagyobbat kaszálni, grat 😉davemayer
kösz! csak "csóró egyetemista" vagyok, úgyhogy az EB-re "csak" 6e a keretem, szal a milliók nem jöttek ezzel, de azért nem rossz 😊bogec7
ne azt nézd hogy mennyivel, hanem hogy bejött :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Jajjdejó, hogy a horvátok egyenlítő gólja előtt pár perccel megtettem az X-et 4,75-ös oddsra! :cool:bogec7
élő fogadással lehet a legnagyobbat kaszálni, grat 😉davemayer
kösz! csak "csóró egyetemista" vagyok, úgyhogy az EB-re "csak" 6e a keretem, szal a milliók nem jöttek ezzel, de azért nem rossz, legalább +ba jöttem.. 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!