NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 053 — #NoStress
Már mondtam párszor, hogy ha nem játékként, szórakozásként tekintesz a sportfogadásra, akkor csak olyan meccsekre szabad fogadni aminek tudod az eredményét.
Minden más garantált minusz EV.
Nos az embered a lenti hsz-ből tudta.
Ilyen egyszerű.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hogy mer valaki ilyen meccseket megtenni tippmixen és még el is találja?: (angol harmadosztály) - Swindon - Leyton V 5.70 , (ez durvább; ír FA-Kupa nyolcaddöntő) - Waterford Utd. - Mervue Utd. V 10.00 odds.
Tuti ha én tippelnék ilyet, nem nyernék egy árva fillért sem. De ezeket a meccseket tuti elbuknám.
Vannak bátor emberek v. inkább naiv vagyok...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Sajnos a Bears - Packers nem jött be, amit végülis nem játszottam meg, de +7.5-ön biztos megtettem volna.
Hogy ne az jöjjön le, hogy csak utólag okoskodok, itt vannak a hétvégi fogadásaim:
Texans at Jaguars +7.5 Jaguars
Raiders at Miami +2.5 Miami
Cowboys at Seahawks +3 Seahawks
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nem érzitek úgy, hogy a Bears - Packers meccsen kicsit sok a +6 a Bearsnek?DC
én még az első hét kezdete előtt tettem meg a +7,5-et 1,91-ért. Ez a +6 nekem neccesnek tűnik mert a GB-ben még az utolsó pillanatban is benne van hogy egy TD-vel nyernek és akkor cumi a +6. Érdekes hogy lement a Bears oddsa 4.00-ról 3.30-ra és +7,5-ről +6-ra. Már csak ezért is tuti a sima GB siker 😕

(a Pats oddsát is felvitték 1,35-ről 1,45-ig aztán sima liba lett a vége.)

már 2,90 és csak +5-ös a stream... tudnak ezek valamit amit mi nem? davemayer
bet at home-on +5.5-el 1.80 mindkét csapat,a Bears így még akár jó is lehet,bár a 3.10-ért még spread nélkül is gondolkodtam rajta

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Nem érzitek úgy, hogy a Bears - Packers meccsen kicsit sok a +6 a Bearsnek?DC
én még az első hét kezdete előtt tettem meg a +7,5-et 1,91-ért. Ez a +6 nekem neccesnek tűnik mert a GB-ben még az utolsó pillanatban is benne van hogy egy TD-vel nyernek és akkor cumi a +6. Érdekes hogy lement a Bears oddsa 4.00-ról 3.30-ra és +7,5-ről +6-ra. Már csak ezért is tuti a sima GB siker 😕

(a Pats oddsát is felvitték 1,35-ről 1,45-ig aztán sima liba lett a vége.)

már 2,90 és csak +5-ös a stream... tudnak ezek valamit amit mi nem?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Nem érzitek úgy, hogy a Bears - Packers meccsen kicsit sok a +6 a Bearsnek?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
egy félidő döntetlen mennyire irreális a magyar meccsre sztetek? és az hogy lövünk gólt 1.70-ért?davemayer
Hát szerintem félidő tuti nem lesz x, de a gól 1.7-ért megéri.Duff
lőttünk gólt de mégsem vagyok boldog 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 813 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ravens @ Philly 2.15 Flaciékra, nem is rossz, főleg azután, amilyen fostosul játszottak Vickék


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
egy félidő döntetlen mennyire irreális a magyar meccsre sztetek? és az hogy lövünk gólt 1.70-ért?davemayer
Hát szerintem félidő tuti nem lesz x, de a gól 1.7-ért megéri.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
egy félidő döntetlen mennyire irreális a magyar meccsre sztetek? és az hogy lövünk gólt 1.70-ért?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Bepróbálok egy Bengals,Chargers W-t,hát ha...JoeyPorter
van super spread a bwinen, még a bengals + 9,5-re is 1.70-et ad, sztem megéri 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Bepróbálok egy Bengals,Chargers W-t,hát ha...

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
lehet nem kellett volna egy 1500at tennem arra, hogy utah nyer legalább 6.5 ponttal 😕 mondjuk az under legalább jött 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Biztos volt már másik topicban.. de ide is muszáj berakni, elég durva line-nak tűnik ugyanis:

 espn.go.com/college-football/story/_/id/8347913/savannah-state-tigers-getting-70-1-2-points-vs-florida-state-seminolesIgor
84:0-ra kaptak ki az első fordulóban (úgy hogy az Oklahoma State az NCAA-rekordra is rámehetett volna akár), most pedig 4 újonc fog játszani a támadófalban kezdőként a liga egyik legdurvább védőfalával szemben... eredetileg Florida State vs. West Virginia lett volna, ám a Mountaineers lemondta a dolgot, de nagyon nem jó, hogy ilyen meccsek vannak, fogadni meg végképp nem szabadna rájjncaa
Igazából Jimbón múlik, hogy összejön-e. Gondolom így, hogy a játékosok is olvasták mennyi a spread, csak azért is meg akarják csinálni, mégha alapesetben nem is mennének rá a durva alázásra.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
25 euróból nyertem volna 410-et ha nyernek az olaszok, így csak 65-öt. Hát most sem szerettem meg őket jobban... Akárhányszor rájuk fogadok megszívatnak egy góllal, ha ellenük akkor is megszívatnak egy góllal...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Hétvégére mik a megérzéseitek? Mire érdemes fogadni? Mármint a várható papírformán kívül. Modjuk a KC-Atlantával lehetne nagyot húzni ha eltalálnám.Iceman88
Falcons, Bills, 49ers egyik sem esélytelen finoman szólva sem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Karajság!Jó,hogy benyomtam még két selejtezős szelvényt 😀
1.
román,magyar,svájc,ír,orosz
2.belga,montenegro,francia,angol,horvát :cool:

több mint 12 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Hétvégére mik a megérzéseitek? Mire érdemes fogadni? Mármint a várható papírformán kívül. Modjuk a KC-Atlantával lehetne nagyot húzni ha eltalálnám.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 893 — no es importante
Biztos volt már másik topicban.. de ide is muszáj berakni, elég durva line-nak tűnik ugyanis:

 espn.go.com/college-football/story/_/id/8347913/savannah-state-tigers-getting-70-1-2-points-vs-florida-state-seminolesIgor
84:0-ra kaptak ki az első fordulóban (úgy hogy az Oklahoma State az NCAA-rekordra is rámehetett volna akár), most pedig 4 újonc fog játszani a támadófalban kezdőként a liga egyik legdurvább védőfalával szemben... eredetileg Florida State vs. West Virginia lett volna, ám a Mountaineers lemondta a dolgot, de nagyon nem jó, hogy ilyen meccsek vannak, fogadni meg végképp nem szabadna rá


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Biztos volt már másik topicban.. de ide is muszáj berakni, elég durva line-nak tűnik ugyanis:

 espn.go.com/college-football/story/_/id/8347913/savannah-state-tigers-getting-70-1-2-points-vs-florida-state-seminoles

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
este a Cincinnati -6-os spreaddel 1.91-ért vihető a PITT ellen, akik első héten kikaptak egy FCS csapattól.

spread nélkül 1.4-et fizet a Cincy, az is megériHöri
34-10, győzelemHöri
Köszi! Bár sajnos bevillantak a tavalyi sikereid és feleannyit raktam fel, mint elsőre akartam. 😀Schleck
fair pont, de év elején mindig megy a szekér, csak azt kell megérezni mikor indítom el a leolvadást 😀

sajna minél több infó van már 1-1 csapat formájáról, annál jobban túlagyalom a spreadet 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
este a Cincinnati -6-os spreaddel 1.91-ért vihető a PITT ellen, akik első héten kikaptak egy FCS csapattól.

spread nélkül 1.4-et fizet a Cincy, az is megériHöri
34-10, győzelemHöri
Köszi! Bár sajnos bevillantak a tavalyi sikereid és feleannyit raktam fel, mint elsőre akartam. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
este a Cincinnati -6-os spreaddel 1.91-ért vihető a PITT ellen, akik első héten kikaptak egy FCS csapattól.

spread nélkül 1.4-et fizet a Cincy, az is megériHöri
34-10, győzelem

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Hétvégére van két netes szelvény is:
1.Eagles,Patriots,Lions,Saints,Texans---tutista?
2.Falcons,49ers,Steelers---karcos 😊
Holnap meg majd okoskodok valamit tippmixen is 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Shaw eléggé sérült, azt nem tenném megjjncaa
azért mondom, hogy az ECU csak nem kap ki csere QB ellen 21-gyel. Múlt héten eléggé fogalmatlan volt Thompson vagy hogy hívták.

Mondjuk Spurrier is érdekesen hívta a playeket.