NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
ennyi meglepetést egy fordulóban nagyon régen nem láttam...

49ers, NO, DET, kész...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Ha ez nem jön be akkor kereshetem a kötelet és a fát:
Barca,Chelsea 1X,Debrecen,49ers
2.13-as oddsot sikerült összehozni belőle,várható nyeremény 357,84€JoeyPorter
hát, legalább nem csak a Lokin múlt.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
főleg a harmadik nagyon tuti 😀

SF 49ers @ 1.31
DET Lions @ 1.50
PHL Eagles @ 1.58
BUF Bills @ 1.71
PIT Steelers @ 1.50
HOU Texans @ 1.76
6-os gyűjtő, 1 bet * 1000,00 HUF

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
CLE-BUF
SF-MIN
No-KC +8,5
a mai 7 órai tuti, összesen 3,75

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
azt hiszem ma fogadási szempontból jó forduló elé nézünk, vannak nagyobb odds-ok amikre azért sztem van esély (pl Atlanta vagy a Texans esetleg) és vannak olyanok amik tutinak tűnnek mégsem olyan alacsonyak (pl Detroit, 49ers, Steelers, Eagles)

A fordulóra a tippjeim:
BUFF, CHI, DAL, IND, NYJ, SF, NO, DET, CIN, PHI, ATL, HOU, PITT, NE.davemayer
Nekem két szelvényem maradt:
1.Eagles,Atlanta,Steelers,Packers
2.Jets,49ers,Lions

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
azt hiszem ma fogadási szempontból jó forduló elé nézünk, vannak nagyobb odds-ok amikre azért sztem van esély (pl Atlanta vagy a Texans esetleg) és vannak olyanok amik tutinak tűnnek mégsem olyan alacsonyak (pl Detroit, 49ers, Steelers, Eagles)

A fordulóra a tippjeim:
BUFF, CHI, DAL, IND, NYJ, SF, NO, DET, CIN, PHI, ATL, HOU, PITT, NE.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
ezt gondolom pókeres oldalról van, de nem lehet sok különbség a sima sportfogadással kapcsolatban, 20-ból nekem 3 igen.kristof
Nem, ez egy addiktológi kérdőív, mely a szakembereknek segít megállapítani a betegség súlyosságát. (Persze ha a válaszok őszinték.)
A GA (Gamblers Anonymus) is használja.Sobri Jóska
igen, találkoztam már vele anno a bwinről is van link ehhez. Azért csak sportfogadással elérni azt a szintet hogy legalább 7 igenig eljusson az ember elég kemény feladat, ott már tényleg komoly gondok lehetnek sztem. Pókerrel és egyéb szerencsejátékkal sokkal könnyebben lehet teljesíteni azt a szintet ami már függőségnek számít, nekem volt időszak az életemben amikor pókereztem minden szabadidőmben, de ahogy elkezdtem dolgozni ez drasztikusan lekorlátozódott. Így utólag azt mondom függő voltam, de inkább a játék miatt nem a pénz miatt.
Sportfogadással foglalkozni is sztem addig érdemes amíg nem jövedelmi forrásként tekintesz rá hanem (esetleg) hobbiként, ami alkalmanként pénzt is hoz (vagy visz, de nem drasztikusan). Aki ezt a határt átlépi az mind függőséghez vezet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 054 — #NoStress
ezt gondolom pókeres oldalról van, de nem lehet sok különbség a sima sportfogadással kapcsolatban, 20-ból nekem 3 igen.kristof
Nem, ez egy addiktológi kérdőív, mely a szakembereknek segít megállapítani a betegség súlyosságát. (Persze ha a válaszok őszinték.)
A GA (Gamblers Anonymus) is használja.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezt gondolom pókeres oldalról van, de nem lehet sok különbség a sima sportfogadással kapcsolatban, 20-ból nekem 3 igen.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 054 — #NoStress
Érdemes tenni egy próbát, hátha.
A legtöbb kényszeres szenvedélyes szerencsejátékos igennel fog felelni a kérdések közül legalább hétre.
És akkor valóban érdemes szakember segítségét igénybe venni.

Húsz kérdés
1. Játszottál-e már a munkaidőd vagy az iskola rovására?
2. Előfordult-e valaha, hogy a játék miatt boldogtalanná vált az otthoni életed?
3. Érintette-e már a jó híredet a játék?
4. Éreztél-e valaha lelkiismeret furdalást a játék után?
5. Játszottál-e valaha is azért, hogy pénzt szerezz az adósságaid visszafizetésére, vagy, anyagi nehézségeid rendezésére?
6. Gátolt-e a játék a törekvéseidben, és abban, hogy hatékony legyél?
7. Vesztés után érezted-e azt, hogy amilyen hamar csak lehet vissza kell menned visszanyerned, amit elvesztettél?
8. A nyerést követően éreztél-e erős vágyat arra, hogy minél előbb visszatérj, és még többet nyerj?
9. Gyakran előfordult-e veled az, hogy eljátszottad az utolsó fillérjeidet is?
10. Kértél-e már kölcsön a játék miatt?
11. Eladtál-e már bármit is a játék miatt?
12. Vonakodtál-e valaha, hogy a „játékra szánt pénzt” normális kiadásokra fordítsd?
13. Megtörtént-e, hogy a játék miatt elhanyagoltad önmagad vagy a családod?
14. Játszottál-e már hosszabb ideig, mint tervezted?
15. Játszottál-e valaha is azért, hogy így menekülj el az aggodalmaid és a gondjaid elől?
16. Elkövettél-e már törvénybeütköző dolgot vagy fontolóra vetted, már egy ilyen tett elkövetését, hogy így szerezz pénzt a játékra?
17. Okozott-e a játék alvásproblémát?
18. A veszekedések, csalódások vagy feszültségek arra késztetnek-e, hogy játssz?
19. Érezted-e már azt, hogy valamilyen jó szerencsét, egy-két óra játékkal kellene megünnepelned?
20. Gondoltál-e már öngyilkosságra, vagy arra, hogy tönkre mehetsz a játék következtében?

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Amúgy azt hülyeségnek tartom, hogy nem lehet hosszútávon jól kijönni. Nem havi százezreket kell elképzelni, de azért lehet ez egy bőven szufficites hobbi. füligjimmy
én speciel vagy szerencsés vagyok vagy csak mert bizonyos szabályokat betartok de rendre kiszedek egy-egy (számomra)komolyabb összeget, a befizetett összeghez képest már simán pluszban vagyok. Még ha a pókerrel együtt nézem akkor is pedig az igencsak lehúzta az elmúlt 1 évben az összképet. Azért sokszor jól jött már a pénz amit így szereztem, egy probléma van hogy néha tényleg fel tudom idegesíteni magam egy sporteseményen pedig ha nem fogadok rá lehet hogy meg sem nézem. Rá lehet szokni hamar, ez az egyetlen baja, ezért csinálom azt hogyha pl 2 hétig folyamatosan leszálló ágban vagyok akkor pihenek 1-2 hetet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
PSG-Bayern kombó, jeah. Chelsea is behúzta, Celtic is. Ha még nyer a Porto+Barca, elég szép hetem lesz.

Amúgy azt hülyeségnek tartom, hogy nem lehet hosszútávon jól kijönni. Nem havi százezreket kell elképzelni, de azért lehet ez egy bőven szufficites hobbi.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Én azért nem értek egyet veletek.Anno 5ezer forintból indultam,szépen feltornászgattam,de ez a 168 euro kb annyit jelentett,mint ha 0 lenne,mivel nem volt elég arra amire kellett.Ez egy lehetőség volt csupán,hogy egyszerűbb legyen a dolgom 😊 Jövő hónapban töltök fel megint 5k-t és újra kezdem az építkezést.Én így fogom felJoeyPorter
értem, és igazad is van, csak nem szabad ennyire hajszolni a dolgot, én legalábbis nem így csinálom, de persze teljesen a te dolgod, nem is beleszólni akartam.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
szerintem nem emiatt kell hitelt felvennie, hanem amúgy is, csak ezzel elkerülhette volna, ha bejön.

szerk: lassú voltam.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Én azért nem értek egyet veletek.Anno 5ezer forintból indultam,szépen feltornászgattam,de ez a 168 euro kb annyit jelentett,mint ha 0 lenne,mivel nem volt elég arra amire kellett.Ez egy lehetőség volt csupán,hogy egyszerűbb legyen a dolgom 😊 Jövő hónapban töltök fel megint 5k-t és újra kezdem az építkezést.Én így fogom fel

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
egyetértek Schleck-kel, mivel pénzről van szó ezért nagyon fontos hogy észnél legyen az ember. Velem is előfordult már hogy elvesztettem a fejem pl póker közben és többet kockáztattam mint a megengedhető és meg is tanultam egy életre hogy ilyet többet soha.

És ami a legfontosabb (legalábbis nekem szentírásként fel van írva): a nyereményből vehetsz kaját, de a kajára valót nem költheted szerencsejátékra.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
ettől függetlenül bankroll mangamentből egyes alá, és akkor is így gondolnám, ha nyert volna a Loki. azért további sok sikert 😉kristof
Azért kockáztattam az egészet,mert rohadtul kellett volna a lóvé és nem szerettem volna hitelt felvenni,de így marad ez a megoldásJoeyPorter
nagy a szám, tényleg nem akarlak megbántani mert tudom milyen szar érzés ennyit bukni, de így egyben nem szabad feltenni az egészet pont ezért (főleg nem nb1-re...) Inkább tetted volna fordítva, kis összeg soccerra és mondjuk teszel egy nagyobb összeget a Lions, 49ers, Bears-re kombiban, ez 2.50-es odds így együtt. vagy ha már mindenképp soccer akkor inkább a soton, bayern, mainz, psg-t ajánlottam volna dupla esélyben, ez a 4 is tuti össze hozott volna egy duplázást, főleg ha még a barcát is hozzácsapod.

Tényleg sajnálom, én az egyik Super Bowl-on buktam egy nagyobb összeget anno, az elég szar volt, ismerem az érzést.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ettől függetlenül bankroll mangamentből egyes alá, és akkor is így gondolnám, ha nyert volna a Loki. azért további sok sikert 😉kristof
Azért kockáztattam az egészet,mert rohadtul kellett volna a lóvé és nem szerettem volna hitelt felvenni,de így marad ez a megoldásJoeyPorter
Nem akarlak megbántani, szóval csak jó szándékból mondom, de így hallva a történetet, ez azért közel áll a szerencsejáték-függőséghez. Szerintem lehet érdemes lenne erről beszélgetned valakivel.
Alapvetően engem is idegesít, hogy Sobri havonta beírja, hogy ebből nem lehet hosszútávon pozitívan kijönni, ha csak nincs belsős infója valakinek, de ettől még ebben igaza van. Annyi, hogy szerintem ez nem gáz, amíg valaki ilyen 5000 forintokat kockáztat, a saját bankszámlájához képest elenyésző összegeket, de ha emiatt komoly anyagi gondba kerül, akkor már érdemes megfontolni a dolgokat.
És ezt tényleg csak jó szándékból írtam, remélem nem haragszol meg érte. 😊

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
ettől függetlenül bankroll mangamentből egyes alá, és akkor is így gondolnám, ha nyert volna a Loki. azért további sok sikert 😉kristof
Azért kockáztattam az egészet,mert rohadtul kellett volna a lóvé és nem szerettem volna hitelt felvenni,de így marad ez a megoldás

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ettől függetlenül bankroll mangamentből egyes alá, és akkor is így gondolnám, ha nyert volna a Loki. azért további sok sikert 😉
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Vicc...Nem az egész bankrollt kockáztattam,maradt még 2 NFL szelvény holnapra,de az elhanyagolható 😕 Így maradt az A hitel 😀

több mint 12 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Eheti óvatosabb hozzáállás eredménye:
San Francisco 49ers at Minnesota Vikings V
Detroit Lions at Tennessee Titans V
Pittsburgh Steelers at Oakland Raiders V
Jacksonville Jaguars at Indianapolis Colts H
Múlt héten a Patriotson buktam,(már nem először) ha megrakom őket, tuti kikapnak, az ellenfél nem számít, lehet Arizona, Cleaveland... 😊

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Ha ez nem jön be akkor kereshetem a kötelet és a fát:
Barca,Chelsea 1X,Debrecen,49ers
2.13-as oddsot sikerült összehozni belőle,várható nyeremény 357,84€JoeyPorter
az bátor, főleg ezekkel a meccsekkel, talán csak a Barcát mondanám tutira. sok szerencsét!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Ha ez nem jön be akkor kereshetem a kötelet és a fát:
Barca,Chelsea 1X,Debrecen,49ers
2.13-as oddsot sikerült összehozni belőle,várható nyeremény 357,84€JoeyPorter
azért az egész bankrollodat nem kéne kockáztatni, ilyet én még nem csináltam de hajrá!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Ha ez nem jön be akkor kereshetem a kötelet és a fát:
Barca,Chelsea 1X,Debrecen,49ers
2.13-as oddsot sikerült összehozni belőle,várható nyeremény 357,84€