NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mindig rábaszok a végén, de ilyen spreadeket nem lehet kihagyni.

WVU -3.5 vs Texas Tech
KState -6.5 vs Iowa State

kidding? hát ez kötelező

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Hát a Cincy miatt 250 EUR-t (a 2 héttel ezelőtt tett NFL szelvényről is csak az ment el, az még 400 EUR...) buktam, így is plusz de sajnos nem annyival, 50 EUR-t tettem fel és nyertem 112-őt.

azért az jó így utólag h a GB-t csak egyetlen egy fél EUR-s szelvényre raktam rá 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
11 meccses szelvényemen első esemény volt a Wigan-Evert 2-es, hát a hétvégén nem igazán kellett izgulnom utána 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Apropó, tegyetek a Realra, négyszeres szorzó, ingyen pénz 😛 Bizalmatlanaknak még az X2 is 1,95.

Persze gondolom én elfogult vagyok, így valószínűleg nem látom teljesen tisztán a képet, de most elég egyértelműnek érzem a vendég W-t a két csapat elmúlt hetekbeli eseményeit figyelembe véve. Aztán ha nem, Sobri jöhet kárörvendeni. kaszo
Barca - Realon általában az a jó fogadás, hogy amikor vezetést szerez a Real, utána megteszed a Barca W-t 5-6x szorzóért 😊Duff
kaszo
Sajna nem látom a képet, ez a tipp most nem jött be 😊 De a szokásos Barca fordítás megvolt, utána nem nagyon szoktak gólt kapni...

De a Real se jött be 4x-ért 😛Duff
hát, legalább ikszre el tudtam jinxelni az 'are you a wizard' képpel.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Apropó, tegyetek a Realra, négyszeres szorzó, ingyen pénz 😛 Bizalmatlanaknak még az X2 is 1,95.

Persze gondolom én elfogult vagyok, így valószínűleg nem látom teljesen tisztán a képet, de most elég egyértelműnek érzem a vendég W-t a két csapat elmúlt hetekbeli eseményeit figyelembe véve. Aztán ha nem, Sobri jöhet kárörvendeni. kaszo
Barca - Realon általában az a jó fogadás, hogy amikor vezetést szerez a Real, utána megteszed a Barca W-t 5-6x szorzóért 😊Duff
kaszo
Sajna nem látom a képet, ez a tipp most nem jött be 😊 De a szokásos Barca fordítás megvolt, utána nem nagyon szoktak gólt kapni...

De a Real se jött be 4x-ért 😛
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Apropó, tegyetek a Realra, négyszeres szorzó, ingyen pénz 😛 Bizalmatlanaknak még az X2 is 1,95.

Persze gondolom én elfogult vagyok, így valószínűleg nem látom teljesen tisztán a képet, de most elég egyértelműnek érzem a vendég W-t a két csapat elmúlt hetekbeli eseményeit figyelembe véve. Aztán ha nem, Sobri jöhet kárörvendeni. kaszo
Barca - Realon általában az a jó fogadás, hogy amikor vezetést szerez a Real, utána megteszed a Barca W-t 5-6x szorzóért 😊Duff
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Apropó, tegyetek a Realra, négyszeres szorzó, ingyen pénz 😛 Bizalmatlanaknak még az X2 is 1,95.

Persze gondolom én elfogult vagyok, így valószínűleg nem látom teljesen tisztán a képet, de most elég egyértelműnek érzem a vendég W-t a két csapat elmúlt hetekbeli eseményeit figyelembe véve. Aztán ha nem, Sobri jöhet kárörvendeni. kaszo
Barca - Realon általában az a jó fogadás, hogy amikor vezetést szerez a Real, utána megteszed a Barca W-t 5-6x szorzóért 😊
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Apropó, tegyetek a Realra, négyszeres szorzó, ingyen pénz 😛 Bizalmatlanaknak még az X2 is 1,95.

Persze gondolom én elfogult vagyok, így valószínűleg nem látom teljesen tisztán a képet, de most elég egyértelműnek érzem a vendég W-t a két csapat elmúlt hetekbeli eseményeit figyelembe véve. Aztán ha nem, Sobri jöhet kárörvendeni.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
így van, gyakorlatilag úgy vannak felépítve a tippjeim hogy ha a 70-75 % bejön már pluszban vagyok. Persze sok függ attól hogy melyiken menne el, de ha ebből csak 1-et bukok akkor is nyerem a pénzem kb 4-5szörösét legalább. Nekem az fontos hogy ha bukok akkor is olyannal amire kevés összeget tettem fel. Például ezeket a meccseket kb 10 kötésben kombináltam, de van amire egyszerire is tettem egy nagyobb összeget, de van amit soccerrel kombináltam.

Ha mind bejön óriási kasza, ha csak a 80%-a akkor is jó nyereség, ha 50% alatti a találatok aránya akkor szokott negatívra kijönni a napi mérleg.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
én speciel a mostani londoni utamat is a sportfogadásból fogom finanszírozni, tavaly is így volt, pedig egyetlen egy sportesemény végkimenetelét sem tudtam ill. befolyásoltam. Olyan ez kb(!!!) mint a tőzsde: sokféleképpen lehet csinálni, van több jó szisztéma is de a többség azért bukik mert az érzelmei befolyásolják vagy csak nem ért hozzá. Ez tart el ennyi fogadóirodát, de azt állítani hogy a dolgot nem lehet profitábilisan végezni csak ha bundázol hülyeség. Nekem ez egy olyan hobbi ami pénzt is hoz, nem sok olyan van hacsak valakinek nem a munkája a hobbija.

Mai tippek btw: ATL, BAL, CIN, GB, NYG, CHI, NE, SF.

Szerintem ezek közül mindnek van esélye a győzelemre, én megtettem őket kombiban is.

13,09-es odds így a bwinen.davemayer
Már beszéltük, a helyes bankrollmenedzsment, a kockázat ésszerűsítése, a korrekt oddsok kiszúrása, a lehető legtöbb info mind növelik az EV-t.
És még olyan is van, hogy lehetnek jó megérzéseid, erről a területről a tudomány is keveset tud manapság.
DE attól még 1-2 eset nem az átlag.
Nem vonom kétségbe, hogy mindezekkel te épp nyerő vagy.
DE ettől még az átlag veszít, az átlagfogadások várható értéke (EV) negatív, különben ha nem így lenne bezárhatnának a fogadóirodák.

A mai tippsorodnak meg a beválási esélye ahogy te is írod 1:13.09-hez. Ami egy 7.5%-os valószínűség.
Hajrá. 😊Sobri Jóska
A kombinak van 7,5% esélye, de azt írta, hogy megtette kombiban IS, tehát neki a nyerésre gondolom jóval több van, attól függően hogy mit milyen téttel rakott.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
én speciel a mostani londoni utamat is a sportfogadásból fogom finanszírozni, tavaly is így volt, pedig egyetlen egy sportesemény végkimenetelét sem tudtam ill. befolyásoltam. Olyan ez kb(!!!) mint a tőzsde: sokféleképpen lehet csinálni, van több jó szisztéma is de a többség azért bukik mert az érzelmei befolyásolják vagy csak nem ért hozzá. Ez tart el ennyi fogadóirodát, de azt állítani hogy a dolgot nem lehet profitábilisan végezni csak ha bundázol hülyeség. Nekem ez egy olyan hobbi ami pénzt is hoz, nem sok olyan van hacsak valakinek nem a munkája a hobbija.

Mai tippek btw: ATL, BAL, CIN, GB, NYG, CHI, NE, SF.

Szerintem ezek közül mindnek van esélye a győzelemre, én megtettem őket kombiban is.

13,09-es odds így a bwinen.davemayer
Már beszéltük, a helyes bankrollmenedzsment, a kockázat ésszerűsítése, a korrekt oddsok kiszúrása, a lehető legtöbb info mind növelik az EV-t.
És még olyan is van, hogy lehetnek jó megérzéseid, erről a területről a tudomány is keveset tud manapság.
DE attól még 1-2 eset nem az átlag.
Nem vonom kétségbe, hogy mindezekkel te épp nyerő vagy.
DE ettől még az átlag veszít, az átlagfogadások várható értéke (EV) negatív, különben ha nem így lenne bezárhatnának a fogadóirodák.

A mai tippsorodnak meg a beválási esélye ahogy te is írod 1:13.09-hez. Ami egy 7.5%-os valószínűség.
Hajrá. 😊

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
én speciel a mostani londoni utamat is a sportfogadásból fogom finanszírozni, tavaly is így volt, pedig egyetlen egy sportesemény végkimenetelét sem tudtam ill. befolyásoltam. Olyan ez kb(!!!) mint a tőzsde: sokféleképpen lehet csinálni, van több jó szisztéma is de a többség azért bukik mert az érzelmei befolyásolják vagy csak nem ért hozzá. Ez tart el ennyi fogadóirodát, de azt állítani hogy a dolgot nem lehet profitábilisan végezni csak ha bundázol hülyeség. Nekem ez egy olyan hobbi ami pénzt is hoz, nem sok olyan van hacsak valakinek nem a munkája a hobbija.

Mai tippek btw: ATL, BAL, CIN, GB, NYG, CHI, NE, SF.

Szerintem ezek közül mindnek van esélye a győzelemre, én megtettem őket kombiban is.

13,09-es odds így a bwinen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Nem feltétlenül.
Tegyél fel 3 milliót egy olyan meccsre, aminek tudod a végeredményét. 😊
Nem csak sejted, reméled, hiszed, akarod, hanem TUDOD.Sobri Jóska
A jövőbe látni elég unalmas lehet. Nem tudom, mi bajod van a fogadásokkal, ne csináld, ha nem tetszik, de másokat azért ne basztass miatta szerintem. Nem a gyermekeim szája elől veszem el a kenyeret, ha egy rossz hétvégén bukok 10 ezer forintot. Vannak ilyen trógerek is, azok a faszkalapok úgyis találnak módod, hogy éheztessék a családot. Ez egy hobbi, amire költeni kell, ehhez sem elég a szerencse, ha ügyes vagy, akkor még egy kis pénz is kereshetsz vele. Aki azt állítja, hogy ebből meg lehet élni, az hülye. De ha felraksz két meccsre 5 ezer forintot, már van 180 perc izgalmad. Kurvázásnál lényegesen olcsóbb, alkoholt inni nem bírok, extrém sportokhoz (ami szintén nem olcsó mulatság) gyáva vagyok. füligjimmy
Nem basztatásnak szántam, szánom.
És pláne nem személyesnek.
Ha annak tűnt simán elnézést kérek.
Én csak lehetőségnek vettem, hogy erről beszéljek/jünk.

A trógerek akikről írsz a szenvedélybetegek, szerencsejátékfüggők.
Valóban betegek.

Mint hobbi természetesen teljesen akceptálható a sportfogadás ugyanúgy, mint bármi más. Egy hobbinak nem is kell forintban mérhető pozitív várható értékkel bírnia, és eképp nem is bírálható önmagában.
(Én is sokat fogadok "játszásiból" haverokkal, nem csak sportra, bármire szórakozás kedvéért.
Azért érdekelne, hogy lehet szurkolni a reminek?
Kezdődik a meccs, JÓÓÓ, MOST JÓÓÓ, most már ne történjen semmi, fújja le spori, vége, vége, nem kell ez a hülye 90 perc még, lőjj mellé, ess el, védd ki, passzolgass a középpályán, ne csinálj semmit, stb? 😊

Egyébként meg lehet élni sportfogadásból, professzionális módon művelve. Ez háromféleképpen lehetséges, ezekről egy másik topicban részletesen volt szó, de összefoglalom gyorsan:
1, ha tudod a meccs végkimenetelét amire fogadsz.
2, ha megtalálod a különböző fogadóirodák különböző oddsaiban a rést, és tetszőleges végkimenetellel profitra teszel szert.
3, ha rengeteg a pénzed, és 100%-os oddsokat követsz le rengeteg pénzzel (ahhoz képest) elenyésző haszonért (pl, hogy a Bayern a Barca vagy a Lakers nyer a szezon során otthon meccset)

Megértetettem a 2 meccsre 5 rugó, 180 perc izgalom dolgot, én is kipróbáltam pont ezért a foci EB-n, mert egyébként teljesen nézhetetlen számomra a soccer, de így is az volt. De ez a hobbi témakör része, és ízlésbéli kérdés.

És egy tényszerűségbeli hiba javítása a végére: a kurvázásnál nem olcsóbb, pláne nem lényegesen.
5 rugóért teljesen jó (igaz limitált) szolgáltatásokat lehet manapság igénybe venni, 10-15 rugóért teljesen kompaktot, fullosan.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Aki csak plusz jovedelem szerzesbol csinalja az reg rossz. Fun, se tobb se kevesebb. Nem veletlenul elterjedt dolog a gazdagok koreben.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Wigan-Everton 2
West Ham-Arsenal X

Ez hozza majd a nagy lóvét 😀füligjimmy
Majdnem 😊
Wigan- Everton 2:2
West Ham-Arsenal 1:3
Sobri Jóska
Te most annak örülsz ha mi nem nyerünk?JoeyPorter
Én arra próbálok rámutatni, hogy -EV a fogadás, ha nem tudod a meccs kimenetelét.
És ezek a "tuti tippek" ezt az állításomat igazolják.
Vagyis annak örülök, hogy ezen igazság szemléletesen bizonyítódik.
És hátha ti, vagy te is elgondolkoztok ezen.
Ha a sportfogadás random módja pluszos lenne, akkor nem érné meg az irodáknak üzemeltetni ezt az opciót.
Mondhatnám úgy is, hogy ha lenne, akkor nem lenne.Sobri Jóska
Az Arsenal 2 belefért volna, az Everton X nem. Nem jól raktam össze a szelvényeimet, az az igazság. A hétvégéből max. amit kihozhatok, az a nullszaldó.füligjimmy
Nem feltétlenül.
Tegyél fel 3 milliót egy olyan meccsre, aminek tudod a végeredményét. 😊
Nem csak sejted, reméled, hiszed, akarod, hanem TUDOD.Sobri Jóska
Mint anno volt egy,Mo-Azerbajdzsán futsal meccs azt hiszem,amiről Pesten belsőbb körökben mindenki állította,hogy 2-vel kikapunk.2-0-ra vezettünk,2-4 lett a vége 😊Van is pár ismerősöm aki ezzel nyertJoeyPorter
Pontosan. És még lehetne vég nélkül sorolni az ilyen eseteket.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem feltétlenül.
Tegyél fel 3 milliót egy olyan meccsre, aminek tudod a végeredményét. 😊
Nem csak sejted, reméled, hiszed, akarod, hanem TUDOD.Sobri Jóska
A jövőbe látni elég unalmas lehet. Nem tudom, mi bajod van a fogadásokkal, ne csináld, ha nem tetszik, de másokat azért ne basztass miatta szerintem. Nem a gyermekeim szája elől veszem el a kenyeret, ha egy rossz hétvégén bukok 10 ezer forintot. Vannak ilyen trógerek is, azok a faszkalapok úgyis találnak módod, hogy éheztessék a családot. Ez egy hobbi, amire költeni kell, ehhez sem elég a szerencse, ha ügyes vagy, akkor még egy kis pénz is kereshetsz vele. Aki azt állítja, hogy ebből meg lehet élni, az hülye. De ha felraksz két meccsre 5 ezer forintot, már van 180 perc izgalmad. Kurvázásnál lényegesen olcsóbb, alkoholt inni nem bírok, extrém sportokhoz (ami szintén nem olcsó mulatság) gyáva vagyok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Wigan-Everton 2
West Ham-Arsenal X

Ez hozza majd a nagy lóvét 😀füligjimmy
Majdnem 😊
Wigan- Everton 2:2
West Ham-Arsenal 1:3
Sobri Jóska
Te most annak örülsz ha mi nem nyerünk?JoeyPorter
Én arra próbálok rámutatni, hogy -EV a fogadás, ha nem tudod a meccs kimenetelét.
És ezek a "tuti tippek" ezt az állításomat igazolják.
Vagyis annak örülök, hogy ezen igazság szemléletesen bizonyítódik.
És hátha ti, vagy te is elgondolkoztok ezen.
Ha a sportfogadás random módja pluszos lenne, akkor nem érné meg az irodáknak üzemeltetni ezt az opciót.
Mondhatnám úgy is, hogy ha lenne, akkor nem lenne.Sobri Jóska
Az Arsenal 2 belefért volna, az Everton X nem. Nem jól raktam össze a szelvényeimet, az az igazság. A hétvégéből max. amit kihozhatok, az a nullszaldó.füligjimmy
Nem feltétlenül.
Tegyél fel 3 milliót egy olyan meccsre, aminek tudod a végeredményét. 😊
Nem csak sejted, reméled, hiszed, akarod, hanem TUDOD.Sobri Jóska
Mint anno volt egy,Mo-Azerbajdzsán futsal meccs azt hiszem,amiről Pesten belsőbb körökben mindenki állította,hogy 2-vel kikapunk.2-0-ra vezettünk,2-4 lett a vége 😊Van is pár ismerősöm aki ezzel nyert

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Wigan-Everton 2
West Ham-Arsenal X

Ez hozza majd a nagy lóvét 😀füligjimmy
Majdnem 😊
Wigan- Everton 2:2
West Ham-Arsenal 1:3
Sobri Jóska
Te most annak örülsz ha mi nem nyerünk?JoeyPorter
Én arra próbálok rámutatni, hogy -EV a fogadás, ha nem tudod a meccs kimenetelét.
És ezek a "tuti tippek" ezt az állításomat igazolják.
Vagyis annak örülök, hogy ezen igazság szemléletesen bizonyítódik.
És hátha ti, vagy te is elgondolkoztok ezen.
Ha a sportfogadás random módja pluszos lenne, akkor nem érné meg az irodáknak üzemeltetni ezt az opciót.
Mondhatnám úgy is, hogy ha lenne, akkor nem lenne.Sobri Jóska
Az Arsenal 2 belefért volna, az Everton X nem. Nem jól raktam össze a szelvényeimet, az az igazság. A hétvégéből max. amit kihozhatok, az a nullszaldó.füligjimmy
Nem feltétlenül.
Tegyél fel 3 milliót egy olyan meccsre, aminek tudod a végeredményét. 😊
Nem csak sejted, reméled, hiszed, akarod, hanem TUDOD.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Wigan-Everton 2
West Ham-Arsenal X

Ez hozza majd a nagy lóvét 😀füligjimmy
Majdnem 😊
Wigan- Everton 2:2
West Ham-Arsenal 1:3
Sobri Jóska
Te most annak örülsz ha mi nem nyerünk?JoeyPorter
Én arra próbálok rámutatni, hogy -EV a fogadás, ha nem tudod a meccs kimenetelét.
És ezek a "tuti tippek" ezt az állításomat igazolják.
Vagyis annak örülök, hogy ezen igazság szemléletesen bizonyítódik.
És hátha ti, vagy te is elgondolkoztok ezen.
Ha a sportfogadás random módja pluszos lenne, akkor nem érné meg az irodáknak üzemeltetni ezt az opciót.
Mondhatnám úgy is, hogy ha lenne, akkor nem lenne.Sobri Jóska
Az Arsenal 2 belefért volna, az Everton X nem. Nem jól raktam össze a szelvényeimet, az az igazság. A hétvégéből max. amit kihozhatok, az a nullszaldó.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Wigan-Everton 2
West Ham-Arsenal X

Ez hozza majd a nagy lóvét 😀füligjimmy
Majdnem 😊
Wigan- Everton 2:2
West Ham-Arsenal 1:3
Sobri Jóska
Te most annak örülsz ha mi nem nyerünk?JoeyPorter
Én arra próbálok rámutatni, hogy -EV a fogadás, ha nem tudod a meccs kimenetelét.
És ezek a "tuti tippek" ezt az állításomat igazolják.
Vagyis annak örülök, hogy ezen igazság szemléletesen bizonyítódik.
És hátha ti, vagy te is elgondolkoztok ezen.
Ha a sportfogadás random módja pluszos lenne, akkor nem érné meg az irodáknak üzemeltetni ezt az opciót.
Mondhatnám úgy is, hogy ha lenne, akkor nem lenne.

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Wigan-Everton 2
West Ham-Arsenal X

Ez hozza majd a nagy lóvét 😀füligjimmy
Majdnem 😊
Wigan- Everton 2:2
West Ham-Arsenal 1:3
Sobri Jóska
Te most annak örülsz ha mi nem nyerünk?

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Wigan-Everton 2
West Ham-Arsenal X

Ez hozza majd a nagy lóvét 😀füligjimmy
Majdnem 😊
Wigan- Everton 2:2
West Ham-Arsenal 1:3

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Everton nálam is tuti, 1.95-ért plánedavemayer
hátrányban is vannak 😀

dave, üljünk össze egyszer, megbeszéljük a tutikat, feltesszük rá a házunkat, aztán együtt megyünk a híd alá 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Wigan-Everton 2
West Ham-Arsenal X

Ez hozza majd a nagy lóvét 😀füligjimmy
benne van az x az arsenal-meccsben, de amilyen mákosok úgyis megnyerik. Igazi háromesélyes, egyik eredmény sem lepne meg.

Everton nálam is tuti, 1.95-ért pláne

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Wigan-Everton 2
West Ham-Arsenal X

Ez hozza majd a nagy lóvét 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson