NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
NFL meccsekre miért nem lehet tenni tippmixet?mindig csak 1 meccset látok amire lehet fogadni,a péntek hajnali meccsekre.Kiss
ide jobban illik, szal itt válaszolok, mert sztem ezt is olvasod:
MNF-re is lehet 😛 am azért mert kevesen ismerik/szeretik, és a megfelelő mennyiségű kínálat enélkül is megvan.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Még jó, hogy ma nem raktam. Madrid bukóra áll, City bukóra áll. Arsenal leikszel a Schalkeval.... 😊Newman
utolsó aligha 😛
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Még jó, hogy ma nem raktam. Madrid bukóra áll, City bukóra áll. Arsenal leikszel a Schalkeval.... 😊Newman
Arsenal már szopik is 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Még jó, hogy ma nem raktam. Madrid bukóra áll, City bukóra áll. Arsenal leikszel a Schalkeval.... 😊

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Porto kijev h
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v

1000->45000JayB
ajax vs cityre kíváncsi vagyokKiss
Országos X. Tetszik ez a szelvény 😀Hanni
Én vendégre tettem 😀 akkor már kuka a mixem? 😀 am sztem könnyebben jöhet a city v mint a real v.de az is lehet ,hogy csak bebeszélem magamnak 😀Kiss
sztem schalke 0-1-ről a necces, no meg citynek must win van

|
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Porto kijev h
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v

1000->45000JayB
ajax vs cityre kíváncsi vagyokKiss
Országos X. Tetszik ez a szelvény 😀Hanni
Én vendégre tettem 😀 akkor már kuka a mixem? 😀 am sztem könnyebben jöhet a city v mint a real v.de az is lehet ,hogy csak bebeszélem magamnak 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Porto kijev h
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v

1000->45000JayB
ajax vs cityre kíváncsi vagyokKiss
Országos X. Tetszik ez a szelvény 😀
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Porto kijev h
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v

1000->45000JayB
ajax vs cityre kíváncsi vagyok

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Porto kijev h
Zagreb psg v
Arsenal schalke (0:1) v
Malaga milan h
Ajax city x
Dortmund real v

1000->45000
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
500 forint erejéig roppant bátor vagyok, Montpellier-Olympiakos D, és Malaga-Milan D

Szintén masszív 500ért, mert a sarki presszó csak beszippantott: Arsenal-Schalke H, Ajax-Man City V, Dortmund-Real Madrid V

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
mai meccseim😀inamo-PSG V,Ajax-City V,Dortmund-Real V 300-->1495.Gondolkozta még a Malagán és a Schalkén is,de végül nem raktam rájuk(még).

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? Valencia 2.05, Real 2.05, Schalke 3.6 szarzenal ellen. Ez így kombóba 43,12 öt szerintem nyerhető meccsre. JayB
Doh, a Chelsea tuti nem fog nyerni 😛Duff
Nincsenek most kifejezetten szar formában, nem lesz sima meccs de meglepődnék ha nem húznák be.JayB
Nem utólag akarok okosnak tűnni, de nem azért mondtam, mert a Chelsea szar formában lenne, hanem a Sahtar nekem szimplán kurvajó csapatnak tűnik 😛Duff
Persze nagy összegben én sem tettem volna rá, de 2.9-es oddsal utólag is kurva jó volt a chealsea 😀JayB
Én így utólag adom 9.2-el is. 😉

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? Valencia 2.05, Real 2.05, Schalke 3.6 szarzenal ellen. Ez így kombóba 43,12 öt szerintem nyerhető meccsre. JayB
Doh, a Chelsea tuti nem fog nyerni 😛Duff
Nincsenek most kifejezetten szar formában, nem lesz sima meccs de meglepődnék ha nem húznák be.JayB
Nem utólag akarok okosnak tűnni, de nem azért mondtam, mert a Chelsea szar formában lenne, hanem a Sahtar nekem szimplán kurvajó csapatnak tűnik 😛Duff
Persze nagy összegben én sem tettem volna rá, de 2.9-es oddsal utólag is kurva jó volt a chealsea 😀
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? Valencia 2.05, Real 2.05, Schalke 3.6 szarzenal ellen. Ez így kombóba 43,12 öt szerintem nyerhető meccsre. JayB
Doh, a Chelsea tuti nem fog nyerni 😛Duff
Nincsenek most kifejezetten szar formában, nem lesz sima meccs de meglepődnék ha nem húznák be.JayB
Nem utólag akarok okosnak tűnni, de nem azért mondtam, mert a Chelsea szar formában lenne, hanem a Sahtar nekem szimplán kurvajó csapatnak tűnik 😛
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
51 GÓL Nordsjaelland 1 - 0 Juventus
52 GÓL Shakhtar Donetsk 2 - 0 Chelsea

akkor ennyit a BL-ről.kaszo
hokik....

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
51 GÓL Nordsjaelland 1 - 0 Juventus
52 GÓL Shakhtar Donetsk 2 - 0 Chelsea

akkor ennyit a BL-ről.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
na a MU eltakarodhat...Newman
jó meccs! még 1 gól kéne meg egy Chelsea fordítás és jönne is 3620 ft 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na a MU eltakarodhat...én is így gondoltam 😛

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? JayB
azóta felment 3,25-re a szorzó!!!Newman
szatyorgól a 3. percben, pedig ezt én is belevettem vendégre...
kaszo
nekem még a MU meccsen is a Braga megy 1-0-ra a 2.percben
soccer sux 😂Newman
ilyenkor igaz az hogy "Az a biztos pénz,ami a zsebbe van" 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? JayB
azóta felment 3,25-re a szorzó!!!Newman
szatyorgól a 3. percben, pedig ezt én is belevettem vendégre...
kaszo
nekem még a MU meccsen is a Braga megy 1-0-ra a 2.percben
soccer sux 😂

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? JayB
azóta felment 3,25-re a szorzó!!!Newman
szatyorgól a 3. percben, pedig ezt én is belevettem vendégre...
kaszo
ja a Manchester 1.30-as szorzója is füst eddig...ha ma nem nyerek nem rakok többet angol csapatokra az is biztos.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? JayB
azóta felment 3,25-re a szorzó!!!Newman
szatyorgól a 3. percben, pedig ezt én is belevettem vendégre...
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? Valencia 2.05, Real 2.05, Schalke 3.6 szarzenal ellen. Ez így kombóba 43,12 öt szerintem nyerhető meccsre. JayB
Megrakom én is, a Valenciára és Realea azóta felment 2,1-re, a Chelseare meg 3,25-re a szorzó!!!
A Schalket én nem rakom meg, mert Arsenalos is vagyok és egyébként is nagyon hullámzóan teljesítünk, simán benne van, hogy elkenjük a németek száját.
Nem mintha a többi nem lenne necces...Shaktar, Dortmund....
Én megraktam még a két manchesterit, kiderül...

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? Valencia 2.05, Real 2.05, Schalke 3.6 szarzenal ellen. Ez így kombóba 43,12 öt szerintem nyerhető meccsre. JayB
Megrakom én is, a Valenciára és Realea azóta felment 2,1-re, a Chelseare meg 3,25-re a szorzó!!!
A Schalket én nem rakom meg, mert Arsenalos is vagyok és egyébként is nagyon hullámzóan teljesítünk, simán benne van, hogy elkenjük a németek száját.
Nem mintha a többi nem lenne necces...Shaktar, Dortmund....
Én megraktam még a két manchesterit, kiderül...

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Ma meg kell büntetni a bukikat! Chealsea 2.85?? Valencia 2.05, Real 2.05, Schalke 3.6 szarzenal ellen. Ez így kombóba 43,12 öt szerintem nyerhető meccsre. JayB
Doh, a Chelsea tuti nem fog nyerni 😛Duff
Nincsenek most kifejezetten szar formában, nem lesz sima meccs de meglepődnék ha nem húznák be.