NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
erre a hétre a teljes eredménysorom:
MIN, CHI, SD, SEA, GB, NYJ, ATL, WAS, NE, TEN, KC, DAL, DEN, SF.
davemayer
Eddig 0/12 - 0%
Fogadhatunk a jövő héttől is. Szerintem a 70% irreális.
De tulajdonképpen bárkivel fogadok, aki úgy érzi, hogy 70%-ban tippel alapszakaszmeccsekre

több mint 11 éve
XanTam 9 — Giants fan
Üdv mindenkinek!

Nekem tegnap a kockázatosabb szelvényem jött, a simább meg elment a PSV-n.
A nyerőm egyébként ez volt:
Lyon-Athletic H 1,81
Armani Milano-Caja Laboral V 2,36
Chalon sur Saone-Maccabi Tel Aviv V 1,45

Amúgy pár hete kezdtem újra a fogadást, eddig nem panaszkodhatom, pluszban van a bankrollom.

Mai meccsek:
Olimpija Ljubljana-Panathinaikos V 1,5
Livorno-Cesena H 1,7
Standard Liege-Cercle Brugge H 1,4
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
erre a hétre a teljes eredménysorom:
MIN, CHI, SD, SEA, GB, NYJ, ATL, WAS, NE, TEN, KC, DAL, DEN, SF.

Amire fogadnék is: CHI, SD, GB, NE, DEN, SF

"Buli": TB spreaddel, CHI spreaddel, SEA spreaddel, GB spreaddel, NYJ, ATL, WAS spreaddel, NE spreaddel, TEN, KC, DAL.

Mint ahogy te is látod ebben a fordulóban nem érdemes nagy összeget tenni mivel nagyon sok a 2 esélyes mérkőzés. Biztosabbra csak a CHI, GB, NE, SF győzelmet venném.davemayer
én szívesen olvasnám hetente 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Notre Dame tényleg annyival esélytelenebb, hogy rájuk 4,5-es szorzó van a Sooners 1,22-jével szemben?

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
múlt héten tanítottam, ideje elkúrni megint.

ohio state +1 vs penn state !!! ez mégis micsoda?!
Höri
Braxton Millernek agyrázkódása volt a múlt héten...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
múlt héten tanítottam, ideje elkúrni megint.

ohio state +1 vs penn state !!! ez mégis micsoda?!
texas -19 vs kansas 😀
arkansas -6 vs ole miss

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ma erre érkezünk:

Rubinkazan -Neftcsi H
Vidi-Basel 2-3 gól
Inter-Partizan H
Maribor-Spurs V
Atletico M - Academica H
Dnipro - Napoli H
PSV-Stockholm H

500-6200JayB
dettó,csak a vidi helyett a Newcastle győzelmet játszottam meg.Kiss
Napoli ilyen tuti vereség?JoeyPorter
na nekem megint bukó 1 hete nem nyertem semmit,csak tapasztalatot.Am ja vezetnek is 2-0-ra az ukránok.Spurs beszopatott 😀 mindig az angolok...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Liverpool @ 1.72
Udinese @ 2.60
Borussia M'gladbach @ 2.40
PSV-1.0 @ 1.50
Fenerbahce @ 2.20
Bordeaux @ 2.30

6-os gyűjtő, 1 bet * 500,00 HUF
Várható nyeremény: 40403,14 HUF

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Ma erre érkezünk:

Rubinkazan -Neftcsi H
Vidi-Basel 2-3 gól
Inter-Partizan H
Maribor-Spurs V
Atletico M - Academica H
Dnipro - Napoli H
PSV-Stockholm H

500-6200JayB
dettó,csak a vidi helyett a Newcastle győzelmet játszottam meg.Kiss
Napoli ilyen tuti vereség?JoeyPorter
Ukránok szerintem eléggé jók, meg Dnyetropklfskmldfmsdsfsd kint van a világ végén és az idő sem mediterrán. 😊
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Ma erre érkezünk:

Rubinkazan -Neftcsi H
Vidi-Basel 2-3 gól
Inter-Partizan H
Maribor-Spurs V
Atletico M - Academica H
Dnipro - Napoli H
PSV-Stockholm H

500-6200JayB
dettó,csak a vidi helyett a Newcastle győzelmet játszottam meg.Kiss
Napoli ilyen tuti vereség?

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Sobri...davemayer
Végülis szeretsz fogadni,én is, akkor ajánlok neked egy fogadást.
Mostantól minden alapszakaszmeccsre megírod előre a tippedet PM-ben, hogy ki nyeri a meccset, a utolsó forduló után összesítjük, és megnézzük eléred e a 70%-ot vagy sem.
Ha elérted - te nyertél, ha nem - én.
Ha érdekel a fogadás, akkor PM-ben megbeszéljük a részleteket.Sobri Jóska
olyan változtatással elfogadom hogy nem az összes meccsre nézve hanem amelyikre én szeretnék fogadni, mert ugye élesben is arra fogadok amelyikre én szeretnék. Le szoktam írni a fordulók előtt általában hogy mikre fogadtam (meg tudod nézni ha visszaolvasol), megteszem ezt a jövőben is.davemayer
Igazad van, hogy alap esetben csak a "tutikra" fogadsz, vagy amire akarsz.
De én azért ajánlottam ezt a fogadást, mert ezt írtad:

Én azt mondom hogy általánosságban azért el lehet találni hogy melyik nyerhet, ha az összes meccsre fogadnom kéne egy 70% körüli találati arányt akkor is össze tudnék hozni a legrosszabb fordulóban is. davemayer
Vagyis az összes forduló összes meccsére kéne hozni a 70%-os arányt, ha ez igaz.
És én ugyebár ezt kérdőjeleztem meg, nem azt, hogy nyerő vagy e az általad választott meccsekkel.
Szóval a fogadásom még mindig az, hogy a hátralévő összes alapszakaszmeccsre tippelned kell, és hozni a 70%-os arányt. (Hogy mekkora összegben fogadunk azt természetesen te választod meg.)
No?

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ma erre érkezünk:

Rubinkazan -Neftcsi H
Vidi-Basel 2-3 gól
Inter-Partizan H
Maribor-Spurs V
Atletico M - Academica H
Dnipro - Napoli H
PSV-Stockholm H

500-6200JayB
dettó,csak a vidi helyett a Newcastle győzelmet játszottam meg.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Ma erre érkezünk:

Rubinkazan -Neftcsi H
Vidi-Basel 2-3 gól
Inter-Partizan H
Maribor-Spurs V
Atletico M - Academica H
Dnipro - Napoli H
PSV-Stockholm H

500-6200
Truly madly deeply utálom a spurst
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
erre a hétre a teljes eredménysorom:
MIN, CHI, SD, SEA, GB, NYJ, ATL, WAS, NE, TEN, KC, DAL, DEN, SF.

Amire fogadnék is: CHI, SD, GB, NE, DEN, SF

"Buli": TB spreaddel, CHI spreaddel, SEA spreaddel, GB spreaddel, NYJ, ATL, WAS spreaddel, NE spreaddel, TEN, KC, DAL.

Mint ahogy te is látod ebben a fordulóban nem érdemes nagy összeget tenni mivel nagyon sok a 2 esélyes mérkőzés. Biztosabbra csak a CHI, GB, NE, SF győzelmet venném.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Sobri...davemayer
Végülis szeretsz fogadni,én is, akkor ajánlok neked egy fogadást.
Mostantól minden alapszakaszmeccsre megírod előre a tippedet PM-ben, hogy ki nyeri a meccset, a utolsó forduló után összesítjük, és megnézzük eléred e a 70%-ot vagy sem.
Ha elérted - te nyertél, ha nem - én.
Ha érdekel a fogadás, akkor PM-ben megbeszéljük a részleteket.Sobri Jóska
olyan változtatással elfogadom hogy nem az összes meccsre nézve hanem amelyikre én szeretnék fogadni, mert ugye élesben is arra fogadok amelyikre én szeretnék. Le szoktam írni a fordulók előtt általában hogy mikre fogadtam (meg tudod nézni ha visszaolvasol), megteszem ezt a jövőben is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Sobri...davemayer
Végülis szeretsz fogadni,én is, akkor ajánlok neked egy fogadást.
Mostantól minden alapszakaszmeccsre megírod előre a tippedet PM-ben, hogy ki nyeri a meccset, a utolsó forduló után összesítjük, és megnézzük eléred e a 70%-ot vagy sem.
Ha elérted - te nyertél, ha nem - én.
Ha érdekel a fogadás, akkor PM-ben megbeszéljük a részleteket.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
ezért nem szabad spreadet nagyon sok pénzzel megtenni, és én speciel inkább systemben (4/5, 5/6) szoktam rá tenni pont ezért. Van azért hogy egy ilyen is be szokott jönni, mondjuk az ilyen -7,5-től meg -10.5-től a falra mászok 😀 ezeket kerülni szoktam inkább.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
én pont nyertem egy egész szépet a hétvégén NFL-el és NCAA-el, bár az igaz h a Patsen simán el is mehetett volna. Én azt mondom hogy általánosságban azért el lehet találni hogy melyik nyerhet, ha az összes meccsre fogadnom kéne egy 70% körüli találati arányt akkor is össze tudnék hozni a legrosszabb fordulóban is. Volt tavaly hogy minden meccs győztesét eltaláltam az adott fordulóban, egy spread nem jött be összesen, azóta is azzal kérkedek mindenkinek 😀davemayer
Van Al Pacinonak a Pénz beszél című filmje, ahol a társa Matthew McConaughey, és tippeket adnak fogadóknak.
Matthew a 16 meccsből 10-11-t rendszeresen eltalál, és ezzel kiemelkedik a többi tipptanácsadó közül.
Ez a 10-11 találat 62-69 százaléknak felel meg.
Mindenféle kötözködés nélkül kizárt, hogy neked 70% körül legyen a találati arányod, vagy 16 meccs esetén stabilan tudnád a 10-11-12 nyerő tippet.
Egyébként ha így lenne, rövid időn belül dollármilliomos lehetnél egyrészt a legjobb tippeket adó weboldal üzemeltetésével, másrészt kombinációs fogadásokkal, melyekkel kiaknáznád a 70% +EV-jét.
Sobri Jóska
most előkaparnám az összes szelvényemet, sztem 10-ből hetet simán el tudok találni (nem a sisakos fociból, arra nem fogadok). Az más kérdés, hogy mivel kötésben teszem meg őket, egy buktás viszi az egészet 😀 Az amcsi fociban nem a győztest olyan marha nehéz megtippelni, hanem a spreadet, vagy micsodát. A Packers otthon megveri a Jaxet? Meg. Hány ponttal? F@szom tuggya.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
a bet365nél én is először a visszahívást kértem de utána beszéltem velük chaten (ezt ajánlom neked is) és azt hiszem egy üzenet formában sikerült konfirmálnom a számlámat. A bwinnél ez úgy működött hogy fel kellett töltenem a szig-emet jpg-ben és az alapján azonosítottak.

A bónusz is le van írva náluk hogy hogy lehet annyiszor jól megforgatni hogy utána kivehető legyen. Ha jól emlékszem a teljes összeget kell 3szor megforgatni és ha jól emlékszem az egyenkénti szorzónak meg kell haladnia az 1.50-et. Azt ajánlom hogy tedd fel 1-2 meccs kombinációjaként ami eléri ezt 3szor és akkor meglesz. Ha valami nem tiszta ajánlom a chat szolgáltatásukat, elég jó és tudnak is segíteni, csak kell a 4 jegyű azonosító számod (amit te adtál meg a regkor).

Sobri köszönöm hogy ismét kioktattál a saját bankrollom és szisztémámmal kapcsolatban, mindjárt el is kezdek gyorsan bukni hogy nehogy ne úgy legyen mint ahogy te írod. Egyébként 16 meccsből 10-et sztem nem csak én tudok eltalálni az NFL-ben, lehet valakinek még a 11 is megy... 😛

thx még egyszer. Amúgy nem játszok igazán nagy pénzben ezért nem nyerek milliókat, de nem is szeretnék olyan sok pénzt feltenni mert az már rosszul érintené a bankrollomat.

és még egy kiegészítés így utólag (de ha szeretnéd akkor akár alá is tudom támasztani neked):

fogadtam ebben a fordulóban a 49ers, Cowboys, Saints, Packers, Giants, Texans,Bills, Colts, Patriots, Raiders, Bengals, Bears győzelmére.

Ez ugye 12, ebből 2 nem jött be. A fő meccseim a 49ers, Cowboys, Saints, Giants, Texans, Patriots, Bears voltak, ebből a 7 meccsből 3 mindegyik szelvényemen rajta volt, de lehúztam így egybe is őket. Volt egy buliszelvényem amin rajta volt a Cards +6-tal, a Bills és a Raiders is a többi mellett, a Cards csak ezen szerepelt, míg a másik kettő még 2 szelvényen. Összesen (ha az 5/6-ot és a 4/5-öt külön-külön nézem) 21 szelvényt raktam amiből bejött több mint a fele, közte a "tuti" szelvényem is ahol nagyobb pénzt rakok fel 3-4 meccsre és bejött a "közepesen buli" szelvényem is ahol közepes vagy kevés összeget rakok fel 10+ meccsre.

Nem mondom hogy minden hétvégém ilyen jó ( a múlt heti a Pats veresége miatt pl nem lett jó) de ha ennek csak egy bizonyos részét nyerem meg minden héten akkor is (vörös posztó ON) PLUSZBAN VAGYOK egy adott dőszakot - itt pl a szezont- nézve.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A kifizetéssel kapcsolataban lenne pár kérdésem.

1, Ugye kitöltöttem mindent és van egy ilyen opció, hogy visszahívás kérése. Felhívni ugyan nem hívtak, de küldtek egy levelet a címemre, amiben volt egy 5 jegyű szám amit bekellett írni online+kéri az útlevél számomat. Az lenne a kérdésem, hogy az útlevél szám mindenképp szükséges vagy másféleképpen meglehet-e oldani? (mert őszintén most fogalmam sincs, hogy hol lehet 😛 )

2, Meg még jött egy ilyen:
"Köszönjünk, hogy igényelte 100% bónuszát a bet365 oldalán. Feljogosító befizetését sikeresen megjátszotta egyszer, így bónusza rendelkezésre áll a fogadásokhoz.

Ne feledje a befizetését és a bónusz együttes összegét háromszor kell megjátszania a kifizetés előtt. Amint teljesítette a bónusz megforgatási követelményeit, kapcsolatba lépünk Önnel."


Befizettem 5000-et meg akkor 5000 a bónusz, ez akkor azt jelenti, hogy összesen 30000 Ft-ért kell fogadnom mielőtt pénzt tudok kivenni?

3, Lesz még valami finomság vagy ezek után kitudom venni a k*rva pénzem? 😀

Előre is köszönöm a válaszokat. 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
én pont nyertem egy egész szépet a hétvégén NFL-el és NCAA-el, bár az igaz h a Patsen simán el is mehetett volna. Én azt mondom hogy általánosságban azért el lehet találni hogy melyik nyerhet, ha az összes meccsre fogadnom kéne egy 70% körüli találati arányt akkor is össze tudnék hozni a legrosszabb fordulóban is. Volt tavaly hogy minden meccs győztesét eltaláltam az adott fordulóban, egy spread nem jött be összesen, azóta is azzal kérkedek mindenkinek 😀davemayer
Van Al Pacinonak a Pénz beszél című filmje, ahol a társa Matthew McConaughey, és tippeket adnak fogadóknak.
Matthew a 16 meccsből 10-11-t rendszeresen eltalál, és ezzel kiemelkedik a többi tipptanácsadó közül.
Ez a 10-11 találat 62-69 százaléknak felel meg.
Mindenféle kötözködés nélkül kizárt, hogy neked 70% körül legyen a találati arányod, vagy 16 meccs esetén stabilan tudnád a 10-11-12 nyerő tippet.
Egyébként ha így lenne, rövid időn belül dollármilliomos lehetnél egyrészt a legjobb tippeket adó weboldal üzemeltetésével, másrészt kombinációs fogadásokkal, melyekkel kiaknáznád a 70% +EV-jét.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
én pont nyertem egy egész szépet a hétvégén NFL-el és NCAA-el, bár az igaz h a Patsen simán el is mehetett volna. Én azt mondom hogy általánosságban azért el lehet találni hogy melyik nyerhet, ha az összes meccsre fogadnom kéne egy 70% körüli találati arányt akkor is össze tudnék hozni a legrosszabb fordulóban is. Volt tavaly hogy minden meccs győztesét eltaláltam az adott fordulóban, egy spread nem jött be összesen, azóta is azzal kérkedek mindenkinek 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
A 3 neccesből egyedül a Schalke jött, Dortmundot nem gondoltam volna a hétvégi bajnoki után, City meg egy szar 😀 Soha többé nem szerepelnek a szelvényemben akkor sem ha Baktalórándházával játszanak... NFL-re egyébként fun rakni de semmiképp sem jövedelmező (nem mintha a soccer nagyon az lenne😛), olyan körbeverések vannak hogy lehetetlen eltalálni minimum 3-4 meccset kombóba úgy hogy valamit nyerjél is.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Pláne... 😛
Ma raktam volna 3/0-val állnék jelen állás szerint.... 😀

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
NFL meccsekre miért nem lehet tenni tippmixet?mindig csak 1 meccset látok amire lehet fogadni,a péntek hajnali meccsekre.Kiss
ide jobban illik, szal itt válaszolok, mert sztem ezt is olvasod:
MNF-re is lehet 😛 am azért mert kevesen ismerik/szeretik, és a megfelelő mennyiségű kínálat enélkül is megvan.kristof
köszi a választ.Elég szomorú..😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/