NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
buzi nordsjaelland, pedig a neheze jött már....

|
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
NCAA tippek valaki? nem kell hogy spreades legyen (jó az is) lehet sima is 1.10-ért is csak kéne pár "tuti" 😀

nyert a Dinamo Moszkva yeah 😊davemayer
Notre Dame 1.08 vs BC
Louisiana Tech 1.07 vs Texas State
Georgia 1.12 vs Auburn
Rutgers 1.09 vs Army

😀Höri
Én megtenném az Oregont, és Texas Techet.

Hát remélem volt annyi eszed, és nem hallgattál rám....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NCAA tippek valaki? nem kell hogy spreades legyen (jó az is) lehet sima is 1.10-ért is csak kéne pár "tuti" 😀

nyert a Dinamo Moszkva yeah 😊davemayer
Notre Dame 1.08 vs BC
Louisiana Tech 1.07 vs Texas State
Georgia 1.12 vs Auburn
Rutgers 1.09 vs Army

😀

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
NCAA tippek valaki? nem kell hogy spreades legyen (jó az is) lehet sima is 1.10-ért is csak kéne pár "tuti" 😀

nyert a Dinamo Moszkva yeah 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
persze, hogy az Interből is most szakad ki a gólzsák, és bukom az under 2.5 tétet...

legalább a Leverkusen 0-ra nyer bejött...csebi
nekem meg a qrva udinese vitte el az 5k-s mixem, szerencsére legalább másik jött:anzsi+rubin+inter+lever(0-1)Divat
az anzsiról sajna lekéstem... pedig szép szorzója volt...csebi
csodálkoztam is, nálam az tuti volt, interen kicsit féltem, de hálisten sima lett...amit nyertem fel is dobom hétvégére... 😀

|
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
persze, hogy az Interből is most szakad ki a gólzsák, és bukom az under 2.5 tétet...

legalább a Leverkusen 0-ra nyer bejött...csebi
nekem meg a qrva udinese vitte el az 5k-s mixem, szerencsére legalább másik jött:anzsi+rubin+inter+lever(0-1)Divat
az anzsiról sajna lekéstem... pedig szép szorzója volt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
persze, hogy az Interből is most szakad ki a gólzsák, és bukom az under 2.5 tétet...

legalább a Leverkusen 0-ra nyer bejött...csebi
nekem meg a qrva udinese vitte el az 5k-s mixem, szerencsére legalább másik jött:anzsi+rubin+inter+lever(0-1)

|
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
persze, hogy az Interből is most szakad ki a gólzsák, és bukom az under 2.5 tétet...

legalább a Leverkusen 0-ra nyer bejött...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


jók ezek a döntetlenek 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
3db szelvény:
 www.facebook.com/photo.php?fbid=515465981799428&set=a.206732219339474.58106.117149301631100&type=1&theater


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
heti bukó

Baylor +21.5 vs Oklahoma - ez shootout lesz, nem sima
Texas A&M +14 vs Alabama - itt is bízok a szorosban
Louisville -2.5 vs Syracuse - perfekt szezon

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
életemben először és utoljára fogadtam a Barcara komolyan... elvitt egy 6-os szorzót... még a Chelsea W-t is bemákoltam, amitől féltem!csebi
én a második félidőt néztem, nem tudom miért dícsérik őket sztem elég szarok voltak, megfulladtak a saját tili-tolijukban. Kellett a Celtic győzelemhez a kapusuk is de teljesen megérdemelt volt. Azért én fogok fogadni a Barcára, a meccseik 3/4-ét még így is megnyerik kb szóval érdemes 😊 (bár nekem is 3 szelvényemet vitte el + az 5/6os kombimból is csak ez ment el)davemayer
jó csak idegességemben mondtam

jött a chelse,bm,juve és a barca meg ment...
persze NBA-ben is a lakers az, ami elviszi az összes szelvényemet... már kib. várom, hogy legyen újra KHL...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
életemben először és utoljára fogadtam a Barcara komolyan... elvitt egy 6-os szorzót... még a Chelsea W-t is bemákoltam, amitől féltem!csebi
én a második félidőt néztem, nem tudom miért dícsérik őket sztem elég szarok voltak, megfulladtak a saját tili-tolijukban. Kellett a Celtic győzelemhez a kapusuk is de teljesen megérdemelt volt. Azért én fogok fogadni a Barcára, a meccseik 3/4-ét még így is megnyerik kb szóval érdemes 😊 (bár nekem is 3 szelvényemet vitte el + az 5/6os kombimból is csak ez ment el)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
életemben először és utoljára fogadtam a Barcara komolyan... elvitt egy 6-os szorzót... még a Chelsea W-t is bemákoltam, amitől féltem!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
No beef, de ezektől a 5-6 meccses foci kombiktól mi a reális, amit vártok? Amit hoz (reális ha azt mondom, hogy 10-ből 2-3 jön be?) azt pont megkeresitek azzal, ha csak sima 2-3 közötti oddsokat raknátok egy-egy meccsel - kötés nélkül.Maka
Ha egy 5-6 meccses kombinak a szorzója 30-40 szeres, akkor 30-40ből 1 jön be, ugye matek. 😊
Ha 10-ből 2-3 jönne be, akkor az 3-5-ös szorzó lenne csak.
3-as szorzóért meg 5-6 meccset összekötni elég meredek...

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Lóversenyeket senki nem nyom? Remekül lehet hendikeppezni őket, ha valaki szereti a matekot. 😊 Persze elég függőset tud okozni, és masszív plusszot se termel, de arra jó például, hogy az egyetemi kosárszezonra felrakott pénzt kicsit megnöveljük. 😊



No beef, de ezektől a 5-6 meccses foci kombiktól mi a reális, amit vártok? Amit hoz (reális ha azt mondom, hogy 10-ből 2-3 jön be?) azt pont megkeresitek azzal, ha csak sima 2-3 közötti oddsokat raknátok egy-egy meccsel - kötés nélkül.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
elég buzi BL eredmények voltak... kb csak a PSG nem tette meg az X-et (hendivel vagy anélkül...)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mára ment egy ilyen:


- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nálam Milan-Real-City (4.04 szorzó)
így utólag az X jobb lett volna mindegyikre 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Ma PSG-REAL-SCHALKE-MILAN győzelem kéne. Milan több mint necces de előbb vagy utóbb ki kell pukkadnia a Malaganának, remélem ez most jön el.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
tegnap sikerült egy olyan spreadet megtennem, ami nem 0.5-re végződött, hát nem X lett így összességben... rohadt jó 😀

fociban tegnap 3 bukó... úgy látom román bajnokságra is most fogadtam először és utoljára...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Getafe 😒
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
De jó, csak egy 65-szörös szorzóm megy most el a Giantsen....kurva életbe...(kivéve, ha a Falcons nem tudja 4 ponttal többel megverni a Cowboyst, azon mondjuk meglepődnék erősen)
Pedig minden jött eddig...GB, SEA -1,5 , DET -5,5, DEN -3,5, CHI -3,5 és akkor még az ATL -3,5
remélem kikapnak, mert ideges leszek, ha pont a NYG-en megy el a mixemNewman
na bakker 😕
Mellesleg egy kicsit sem megnyugtató, hogyha fogadsz az ellenre és kikap, ez nem win-win szitu, főleg, ha pont rajtuk megy a mix.... 😛

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egyébként a másik 4 meccsre tőlem jár egy virtuális pacsi, és a Roma indoklása is helytálló. Kár érte 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
hétvége további része szörnyű volt...

KHL-ben továbbra is 100% vagyok... most 10 nap szünet jön ott sajnos...megint szombat vnap 2ből 2 (ez a 2 meccs volt)
fociból 1 dolog jött be: SportingB és Benfica B mindkét csapat gólt szerez...

nba-ban csak bukó...meg az egy nfl szelvényem is...köszi washington...

most a román bajnokságból várok 2-t... abból egyik nem jön sztem, másikra még van esély... meg a Caen-Le Havre egy X sem ártana!

szerk. az az idegesítő, hogy azon a rohadt deadskins-en egy 8.5-s szorzó ment el...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.