Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
chaten kérdezz rá, de amúgy nézd meg h melyik TDre vonatkozik (első, utolsó, bármikor).
davemayer
Bármikorra volt direkt úgy raktam, de mint már említettem nekem adtak igazat. Bár most már nagyon odafigyelek...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Olyankor mi a teendő ha szerintem jogtalanul nem írtak nekem jóvá egy nyereményt bet365-ön? Történt ugyanis hogy tegnap Pats-Jets meccsen megraktam a "Bárki más szerez TD-t". Ugye itt felvolt sorolva kb. 15 támadó játékos, és én kb biztos vagyok benne hogy Gregory nem volt beírva, mégis vesztettnek írták be a fogadást.

Vagy esetleg valahogy vissza lehet nézni a kritériumokat?Hanni
chaten kérdezz rá, de amúgy nézd meg h melyik TDre vonatkozik (első, utolsó, bármikor).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
tegnapi EL fogadások
egyik szelvény:
Anzsi, Bourdeaux, Kazany, Levante és 85. percben elmentem aludni, mert rohadt mérges voltam a Nápolyra, hogy nem tudnak nyerni Svédországban, erre felkelek reggel látom, hogy nyertek egy 90. perces tizivel 😀 27.82-es odds 😀

másik szelvény pedig:
Kazany, Bázel, Nápoly, Anzsi ja és persze, hogy a Vidin megy el... sosem fogadok magyar csapatra többet, mikor ellenük teszek, hősök lesznek, mikor rájuk, akkor jön a papírforma... az is egy 27-es odds volt

mai KHL párosítások, amiket raktam
Lokomotiv-Dynamo Moszkva
Magnitogorsk (jött) - Neftekhimik
Traktor (jött) - AK Bars
SKA - Avangard Omszk (jött)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Se levél, se semmi. Csak a jogos pénz a számlán. Pedig egy kis bónusz vagy bocsika jól jött volna.Hanni
Fasza... Most már én is rajtuk tartom jobban a szemem 😊 A lényeg, hogy a pénz meglett, a levél meg lehet később jön még 😊
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Se levél, se semmi. Csak a jogos pénz a számlán. Pedig egy kis bónusz vagy bocsika jól jött volna.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Olyankor mi a teendő ha szerintem jogtalanul nem írtak nekem jóvá egy nyereményt bet365-ön? Történt ugyanis hogy tegnap Pats-Jets meccsen megraktam a "Bárki más szerez TD-t". Ugye itt felvolt sorolva kb. 15 támadó játékos, és én kb biztos vagyok benne hogy Gregory nem volt beírva, mégis vesztettnek írták be a fogadást.

Vagy esetleg valahogy vissza lehet nézni a kritériumokat?Hanni
Megnéztem a többi meccshez az ugyanilyen kategóriát, és nincs benne védő játékos egyikben sem. Emellett ugye a passz TD sem számít ide, szóval szerintem simán lehet, hogy csak a futott és elkapott TD-t számítják bele. Ami ha igaz, akkor azért jelezhetnének jobban is szvsz.Schleck
Hát én azért hiszem hogy az a bárki más a védőket jelenti, mert pl elég irreálisnak tartom hogy 2.60-ot fizetne valami 4. 5. számú sosem látott elkapóra, amikor pl 7x pénz volt Bradyre.... Vagy én gondolom rosszul hogy ha így gondolkoznának hogy valami "jött-ment" vagy falember kapja el, arra iszonyatos oddsnak kellene lennie? Nem tudom. Mindenesetre a levélre basznak válaszolni, mindjá írok nekik chaten.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Texans, Pats pipa, már csak a Falcons, Ravens, Titans triónak kell nyernie vasárnap 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Olyankor mi a teendő ha szerintem jogtalanul nem írtak nekem jóvá egy nyereményt bet365-ön? Történt ugyanis hogy tegnap Pats-Jets meccsen megraktam a "Bárki más szerez TD-t". Ugye itt felvolt sorolva kb. 15 támadó játékos, és én kb biztos vagyok benne hogy Gregory nem volt beírva, mégis vesztettnek írták be a fogadást.

Vagy esetleg valahogy vissza lehet nézni a kritériumokat?Hanni
Megnéztem a többi meccshez az ugyanilyen kategóriát, és nincs benne védő játékos egyikben sem. Emellett ugye a passz TD sem számít ide, szóval szerintem simán lehet, hogy csak a futott és elkapott TD-t számítják bele. Ami ha igaz, akkor azért jelezhetnének jobban is szvsz.

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nah megírtam, meglátjuk mi lesz 😊
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Olyankor mi a teendő ha szerintem jogtalanul nem írtak nekem jóvá egy nyereményt bet365-ön? Történt ugyanis hogy tegnap Pats-Jets meccsen megraktam a "Bárki más szerez TD-t". Ugye itt felvolt sorolva kb. 15 támadó játékos, és én kb biztos vagyok benne hogy Gregory nem volt beírva, mégis vesztettnek írták be a fogadást.

Vagy esetleg valahogy vissza lehet nézni a kritériumokat?Hanni
nekem olyan volt, szintén itt, hogy egyik meccsen a hazaiakra fogadtam (angol 3mad talán) és még pár meccset mellé tettem. jött mind, angol 3mad is de arra azt írta, hogy vesztett, miközben nyertek a hazaiak. írtam nekik, bocsánatot kértek és még egy kis bónuszt is kaptam. azóta megnézem minden meccs végeredményét


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Olyankor mi a teendő ha szerintem jogtalanul nem írtak nekem jóvá egy nyereményt bet365-ön? Történt ugyanis hogy tegnap Pats-Jets meccsen megraktam a "Bárki más szerez TD-t". Ugye itt felvolt sorolva kb. 15 támadó játékos, és én kb biztos vagyok benne hogy Gregory nem volt beírva, mégis vesztettnek írták be a fogadást.

Vagy esetleg valahogy vissza lehet nézni a kritériumokat?Hanni
Írj a supportnak.

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Olyankor mi a teendő ha szerintem jogtalanul nem írtak nekem jóvá egy nyereményt bet365-ön? Történt ugyanis hogy tegnap Pats-Jets meccsen megraktam a "Bárki más szerez TD-t". Ugye itt felvolt sorolva kb. 15 támadó játékos, és én kb biztos vagyok benne hogy Gregory nem volt beírva, mégis vesztettnek írták be a fogadást.

Vagy esetleg valahogy vissza lehet nézni a kritériumokat?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mivel pénteken is van 10 college meccs, ideje veszíteni egy kis pénzt!

Arizona vs ASU 1.65
Washington vs Wazzu 1.18
CMU vs UMass 1.25
LSU vs Arkansas 1.25
Nebraska vs Iowa 1.15
Kent State vs Ohio 1.25

A szombatit majd külön 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hétvégi bevállalós bukó:
Oregon vs Stanford (1.07)Höri
Csak most esett le, hogy miert nem lepodtem meg a veresegen. 😀Schleck
a héten kb semmit se találtam el -> ezúttal újra kell próbálkozni!

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Hokiban hosszabításos w az x ugye?JayB
attól függ, ha rendes játékidőt tettél akkor az X számít, ha 2 esélyt akkor nyertnek.davemayer
buktam, xJayB
én speciel ezért nem szeretek hokinál rendes játékidőre tippelni, nagyon idegesítő, főleg ha utána meg nyer a csapat akire tettél... kevesebb odds de jobb a kétesélyes fogadás (hossz és büntető is számít ha van) vagy a rendes játékidős kétesély (hazai és x pl).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Hokiban hosszabításos w az x ugye?JayB
attól függ, ha rendes játékidőt tettél akkor az X számít, ha 2 esélyt akkor nyertnek.davemayer
buktam, x
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Hokiban hosszabításos w az x ugye?JayB
attól függ, ha rendes játékidőt tettél akkor az X számít, ha 2 esélyt akkor nyertnek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Hokiban hosszabításos w az x ugye?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hétvégi bevállalós bukó:
(most egész sok olyan van, ami megtetszett)

Oklahoma State +10.5 vs Texas Tech
Cincinnati +6.5 vs Rutgers
Ohio State -2.5 vs Wisconsin
Louisiana Tech -3 vs Utah State
Cal +14 vs Oregon State
USC -3 vs UCLA

Mára:
North Carolina vs Virginia (1.62)

Szombatra
Washington vs Colorado (1.06)
Georgia Tech vs Duke (1.20)
Texas Tech vs Oklahoma State (3.85) 😮
Louisiana Tech vs Utah State (2.35) 😮
Oregon vs Stanford (1.07)Höri
Csak most esett le, hogy miert nem lepodtem meg a veresegen. 😀

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Porto-Zagreb H
SKA St Petersburg - Severstal Cherepovec H (KHL)
AK Bars Kazan - Dinamo Riga H (Cseh hoki)
HC Plzen - HC Mountfield Ceske Budejovice H (KHL)

3x pénz
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Én ugyanúgy jártam mint Dave..csak a Rams ment el....azért így is csordogált valamicske....😊Keano
nekem ez nagyon jó hét volt, nem azért írtam hanem mert a Frisco-t jelöltem és nyertek 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Én ugyanúgy jártam mint Dave..csak a Rams ment el....azért így is csordogált valamicske....😊


több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Sajnos csak a Rams-t nem találtam el ebben a fordulóban 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Alakul ez,tegnap jött két szeló is:
CIN,GB (ez nagy lóvéval úgyhogy kicsit be volt szarva a picsa 😀 )
DEN,ATL,TB,DAL,NO
Még szerencse hogy be at homeon nem számit a döntetlen,csak ha OT után is az marad.
Mára két meccs maradt:
West ham,SF kicsit több lóvéval főleg h 2.70es odds jött ki a kettőből

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Csikkágó 3x pénzért mennyire lehet reális? Totál nem tudom eldönteni ki nyer...Hanni
ha nagy oddsot akarsz de keveset izgulni (mert már a félidőben elmegy 😛 ) akkor tedd meg a Bearst, egyébként komolyra fordítva a szót ennyit én sem érzek különbségként a 2 csapat közt mint az 1.40 és a 3.00-as közt, de reálisan így meccs előtt kb 20% a bears esélye. Ebben a meccsben sok minden benne van, de ugyanúgy mint a Texans ellen most is azt mondom hogy a másik csapatra érdemesebb fogadni. Kevesebb odds de gyakorlatilag a Bears O-nél óriási meglepetés lenne ha 14 pontot összevakarnának. A D meg nem lehet mindig toppon sajnos.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal