Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Találtam egy kis aprót a bet-at-home-os számlámon, és feltettem az egészet a Magyarország-Norvégia női kézi meccsre. Izgalommal várom a végeredményt.danyly
háááát... ja hogy a norvégokra tettél, akkor izgulhatsz 😀davemayer
Erre számítottam (sajnos). De ahogy Sobri mondja: nem érzelmekkel kell sportfogadást játszani.danyly
tudom kicsit szánalmas, de ha van egy kedvenc csaaptom és ennyire nem látom esélyüket a győzelemre mint ebben az esetben (sajnos), akkor inkább nem fogadok az adott eseményre de ellenük nem rakok az tuti. Van aki inkább a szeretett csapata ellen fogad és akkor "mindenképpen" nyer, nálam ez nem megy.

Megtettem a magyarokat eddig meg sztem a bronzmeccsen is megteszem őket (ha más nem ilyen +3-as hendivel) de ellenük nem fogadok senkire.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Találtam egy kis aprót a bet-at-home-os számlámon, és feltettem az egészet a Magyarország-Norvégia női kézi meccsre. Izgalommal várom a végeredményt.danyly
háááát... ja hogy a norvégokra tettél, akkor izgulhatsz 😀davemayer
Erre számítottam (sajnos). De ahogy Sobri mondja: nem érzelmekkel kell sportfogadást játszani.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Találtam egy kis aprót a bet-at-home-os számlámon, és feltettem az egészet a Magyarország-Norvégia női kézi meccsre. Izgalommal várom a végeredményt.danyly
háááát... ja hogy a norvégokra tettél, akkor izgulhatsz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Találtam egy kis aprót a bet-at-home-os számlámon, és feltettem az egészet a Magyarország-Norvégia női kézi meccsre. Izgalommal várom a végeredményt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Mai kézikombimat csak a magyarok vitték el, mondjuk ha odafigyelek, és tudom, hogy Montenegró előttünk játszik, nem egyszerre velünk, mint fociban szokás csoport utolsó meccsén, akkor nyilván nem teszek ránk.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
biztos velem van a gáz, de kézilabdára meg kosárlabdára egyszerűen nem tudnék döntetlent tenni. Tudom, nagy odds és kézilabdába tényleg van sok olyan meccs ami elég szorosnak ígérkezik előzetesen is ahhoz hogy esetleg érdemes legyen de egyszerűen nem merném 😀

szép tét, GZ, amúgy ilyen hányszor jön be? mert ha 10-ből 2szer bejön már megéri 😀davemayer
Ha 10ből 2szer jönne be, akkor 1:5 lenne az odds, nem 1:10. 😛Sobri Jóska
köszi Sobri hogy ismét idejöttél, de nem azt kérdeztem hogy mekkora lenne akkor az odds hanem hogy bejön-e. davemayer
Hát, ma is jött a spanyol-orosz X 8,50-ért.
És nyilván nem teszek az összes meccsre, csak amiben azért látok némi esélyt. 😊 Egyelőre simán pluszban vagyok a két D miatt, de majd az EB végén összeszámolom, aztán meglátjuk érdemes volt-e.
Első félidő alapján eddig a német-montenegrói meccs is mehetett volna 12-szeresért (vagy még inkább a németekre 5-szörösért?...), de nem néztem ki belőlük, hogy ilyen jók lesznek.
Kosárlabdára én sem tennék. 😊

Ja és jut eszembe, a német-orosz 26-26-ról már így is lemaradtam, mert későn eszméltem. 😀

Persze valószínűleg most eljinxeltem az egészet, és egy döntetlen se lesz többet az egész Európa-bajnokságon, de hát most már mindegy.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
biztos velem van a gáz, de kézilabdára meg kosárlabdára egyszerűen nem tudnék döntetlent tenni. Tudom, nagy odds és kézilabdába tényleg van sok olyan meccs ami elég szorosnak ígérkezik előzetesen is ahhoz hogy esetleg érdemes legyen de egyszerűen nem merném 😀

szép tét, GZ, amúgy ilyen hányszor jön be? mert ha 10-ből 2szer bejön már megéri 😀davemayer
Ha 10ből 2szer jönne be, akkor 1:5 lenne az odds, nem 1:10. 😛Sobri Jóska
köszi Sobri hogy ismét idejöttél, de nem azt kérdeztem hogy mekkora lenne akkor az odds hanem hogy bejön-e.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
biztos velem van a gáz, de kézilabdára meg kosárlabdára egyszerűen nem tudnék döntetlent tenni. Tudom, nagy odds és kézilabdába tényleg van sok olyan meccs ami elég szorosnak ígérkezik előzetesen is ahhoz hogy esetleg érdemes legyen de egyszerűen nem merném 😀

szép tét, GZ, amúgy ilyen hányszor jön be? mert ha 10-ből 2szer bejön már megéri 😀davemayer
Ha 10ből 2szer jönne be, akkor 1:5 lenne az odds, nem 1:10. 😛Sobri Jóska
Ha 10ből 2szer bejönne, akkor nem lenne 1:5 odds, hanem ennél kisebb lenne. 😛

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
biztos velem van a gáz, de kézilabdára meg kosárlabdára egyszerűen nem tudnék döntetlent tenni. Tudom, nagy odds és kézilabdába tényleg van sok olyan meccs ami elég szorosnak ígérkezik előzetesen is ahhoz hogy esetleg érdemes legyen de egyszerűen nem merném 😀

szép tét, GZ, amúgy ilyen hányszor jön be? mert ha 10-ből 2szer bejön már megéri 😀davemayer
Ha 10ből 2szer jönne be, akkor 1:5 lenne az odds, nem 1:10. 😛

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
biztos velem van a gáz, de kézilabdára meg kosárlabdára egyszerűen nem tudnék döntetlent tenni. Tudom, nagy odds és kézilabdába tényleg van sok olyan meccs ami elég szorosnak ígérkezik előzetesen is ahhoz hogy esetleg érdemes legyen de egyszerűen nem merném 😀

szép tét, GZ, amúgy ilyen hányszor jön be? mert ha 10-ből 2szer bejön már megéri 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
haverom a héten:
juve 30k--->120k
stuttgart,real,frankfurt 10k--->47k
inter, barca meccsen 4.5 gólnál kevesebb lesz 50k--->175kHabi
kár, hogy én nem tudok ekkora tétekkel fogadni, biztos jó lehet 😀
de hát ki a kicsit nem becsüli:

Serbia v Sweden Tie 10.00 Nyertes
250 --> 2500

500-ról írtam át a tétet, mert nyúl voltam 😀
kaszo
az igen, akkor végén nem izgultál... 😀Divat
hát elég szar azért szukolni, hogy vagy dobjanak egyet gyorsan, hogy legyen idő egyenlíteni, vagy egyáltalán ne legyen több gól... 😀
mondjuk pár perccel a vége előtt 5 gólos különbségnél már amúgyis elkönyveltem veszteségnek magamban, így annyira nem lett volna gáz 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
haverom a héten:
juve 30k--->120k
stuttgart,real,frankfurt 10k--->47k
inter, barca meccsen 4.5 gólnál kevesebb lesz 50k--->175kHabi
kár, hogy én nem tudok ekkora tétekkel fogadni, biztos jó lehet 😀
de hát ki a kicsit nem becsüli:

Serbia v Sweden Tie 10.00 Nyertes
250 --> 2500

500-ról írtam át a tétet, mert nyúl voltam 😀
kaszo
az igen, akkor végén nem izgultál... 😀

|
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
haverom a héten:
juve 30k--->120k
stuttgart,real,frankfurt 10k--->47k
inter, barca meccsen 4.5 gólnál kevesebb lesz 50k--->175kHabi
kár, hogy én nem tudok ekkora tétekkel fogadni, biztos jó lehet 😀
de hát ki a kicsit nem becsüli:

Serbia v Sweden Tie 10.00 Nyertes
250 --> 2500

500-ról írtam át a tétet, mert nyúl voltam 😀
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
haverom a héten:
juve 30k--->120k
stuttgart,real,frankfurt 10k--->47k
inter, barca meccsen 4.5 gólnál kevesebb lesz 50k--->175k
no komment.Habi
Ahogy a bölcs öregek mondják. Pénzt csak pénzből lehet csinálni.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
jött 4 szelvény is a hétvégén, közte 1 nfl. Kézilabda is jól jött, bár a Dortmund (bíró) elvitt egy 11k-s szelvényt ami a hétvége megkoronázása lett volna (akkor majdnem 20k plusszal zártam volna a hétvégét, így kicsit több mint 9k).
haverom a héten:
juve 30k--->120k
stuttgart,real,frankfurt 10k--->47k
inter, barca meccsen 4.5 gólnál kevesebb lesz 50k--->175k
no komment.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
nekem szerencsére egy multi bejött, de ígyis buktam kb 0.5 unitot... a többi multinál mondjuk legalább 2 szopóka volta...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ha nyer a CHI,ATL,CIN hármas nagy baj már nem lesz 😀davemayer
3/0, még egy elbaszott forduló. 😀
Newman
Még egy? ez lesz az első negatív fordulóm idén, és ha Megatron elkap egy TD-t legalább akkor csak 5 EUR-t bukok 😊
davemayer
Rólam van szó, a hendikepek ugye.... 😀

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Ha nyer a CHI,ATL,CIN hármas nagy baj már nem lesz 😀davemayer
3/0, még egy elbaszott forduló. 😀
Newman
Még egy? ez lesz az első negatív fordulóm idén, és ha Megatron elkap egy TD-t legalább akkor csak 5 EUR-t bukok 😊

egyébként az eredmények eltalálásában nem is tudom volt-e már ilyen tré hétvégém, durva meglepetés volt nekem például az ATL veresége.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ha nyer a CHI,ATL,CIN hármas nagy baj már nem lesz 😀davemayer
3/0, még egy elbaszott forduló. 😀

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
NFL tippek:

DEN,BUF,ATL,CIN,CLE,IND,NYJ,CHI,PITT,TB,WAS,SF,NYG,SEA,GB,NE

"Tuti": DEN,ATL,CIN,IND,CHI,TB,SF,NYG,SEA,GB
ennyi tuti nehezen fog bejönni(ez ugye 10 meccs) de a Bearsen kívül sztem mind hozza a meccsét így elég jó oddsokat lehet összehozni.

Necces tippek: BUF,NYJ,CHI-3,ATL-3.5,WAS,SF-10,SEA-10,GB-6,5,NE

Ha nyer a CHI,ATL,CIN hármas nagy baj már nem lesz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
jók voltak a mai kézilabdameccsek:

3/4-be lehúztam így:
Oroszok -3,5
Magyarok
Németek
Montenegró

40 EUR-ból 304 EUR

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
vuhuu

kaszo
szép fogadás...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
vuhuu

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
"HOU,DEN,PITT,CLE,CIN,DAL,WAS"

na ha volt is ami nem jött be, a forduló második fele azért telibe talált 😀

PITT 4-es oddsért, WAS, 2.25-ért... 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
yeah, yeah bejött a hatos kötésem, bár a cowboys majdnem sírba tett 😀 Beteg dolog nfl-re fogadni 😂