Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
nah ez most jól jött 😊



több mint 11 éve
mr.drapp New York Giants 33
Üdv, mindenkinek.
Bocsánat ha rossz helyre írtam de még midnig ezt találtam a legjobb helynek, engem olyan oldalak érdekelnének ahol találok egy kis esélylatolgatást az adott fordulóhoz. Itt elolvastam a beharangozót ami azért segített de írja le konkrétan hogy az adott mecsnek akkor ez az esélyese vagy a másik csapat. Szóval tudtok segítséget adni abban hogy melyik oldalak foglalkoznak ilyen esélytalogatással? online fogadás céljából.
Előre is köszönöm a válaszotokat.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
sbeten korrekt újévi akció: szilveszterig megtett 10x3500 fogadásért (min. 1,2-es odds) január elsején 35k ingyen fogadáskaszo
no rajság van, meg is van, ráadásul 10/10 W 😊 (dnb-kkel 12/12, de nem voltam benne biztos, hogy az is beleszámít)
remélem akkor jön majd az a 35k, már csak kéne valami tuti 1,5+ hozzá, amire felrakhatom majd 😀

kaszo
Bérz?JoeyPorter
Na igen, az jó lenne, de csak elsején küldik a pénzt, mert addig tart a bónuszakció.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Nézd, a Bears ha nyer akkor sztem bejut. Elég sok múlik a GB-nek ezen a meccsen ahhoz hogy Rodgers megállíthatatlan legyen. Ha kikap a Bears akkor a Vikesnak fogok drukkolni, bár sztem akkor is a GB nyer.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Ez az utolsó alapszakasz forduló az NFL-ben nagyon érdekes lesz, annak ellenére hogy az AFC-ben már majdnem minden eldőlt.

Teljes meccsoszlop:

ATL,BUF,CIN,CHI,HOU,NO,NYG,PITT,TEN,DEN,GB,NE,SD,SEA,SF,WAS

Kíváncsi vagyok hogy a tét nélküli meccsek hogy alakulnak, például a PITT-CLE-re, itt ha a Steelerst nem érdekli a meccs(vagy a Browns rukkol elő extra teljesítménnyel) akkor lehet vendéggyőzelem is szép oddsért. A CIN-BAL meccs is érdekes ilyen szempontból, megtippelhetetlen hogy melyik csapat akar "jobban" rápihenni a WC körre, nem lepne meg egy BAL siker. A HOU,DEN,NE szinte 100% hogy hozza a meccseit, a legnagyobb esély a vereségre a HOU-nak van de itt nem hiszem hogy teljes erőbedobás lesz a Colts részéről. BUF, TEN meccs nekem homály, de inkább a 2 hazai az esélyesebb.

Nálam egy DEN,NE,SF,SEA,CHI,GB,NYG,SD kötés teljesen reális, hozzátéve a HOU,NO,TEN,ATL meccseket akár szép oddsot is be lehet gyűjteni. Nekem a DEN -16os hendikeppje sem tűnik annyira soknak, ha Manning elkezd dobálni 3 TD különbséget simán feltehet a táblára, főleg hazai pályán.

A WAS-DAL meccs nagy lutri, itt a szívemre hallgatok és a WAS fogom megtenni, sztem ők jobban megérdemlik idén a PO-t.

3 kötésem a sok közül:
CHI,GB,NO-5,NE-10,DEN-16 4/5-ben
CHI,GB,WAS,NYG-7,HOU-7,SEA-10.5,NO 6/7-ben
WAS,BUF,NYG,TEN,NO,CIN,GB,NO,DEN,SEA,SF

davemayer
Nyilván úgy kalkuláltad,hogy Berznek jó legyen 😀 Remélem azért AP közbeszól

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Ez az utolsó alapszakasz forduló az NFL-ben nagyon érdekes lesz, annak ellenére hogy az AFC-ben már majdnem minden eldőlt.

Teljes meccsoszlop:

ATL,BUF,CIN,CHI,HOU,NO,NYG,PITT,TEN,DEN,GB,NE,SD,SEA,SF,WAS

Kíváncsi vagyok hogy a tét nélküli meccsek hogy alakulnak, például a PITT-CLE-re, itt ha a Steelerst nem érdekli a meccs(vagy a Browns rukkol elő extra teljesítménnyel) akkor lehet vendéggyőzelem is szép oddsért. A CIN-BAL meccs is érdekes ilyen szempontból, megtippelhetetlen hogy melyik csapat akar "jobban" rápihenni a WC körre, nem lepne meg egy BAL siker. A HOU,DEN,NE szinte 100% hogy hozza a meccseit, a legnagyobb esély a vereségre a HOU-nak van de itt nem hiszem hogy teljes erőbedobás lesz a Colts részéről. BUF, TEN meccs nekem homály, de inkább a 2 hazai az esélyesebb.

Nálam egy DEN,NE,SF,SEA,CHI,GB,NYG,SD kötés teljesen reális, hozzátéve a HOU,NO,TEN,ATL meccseket akár szép oddsot is be lehet gyűjteni. Nekem a DEN -16os hendikeppje sem tűnik annyira soknak, ha Manning elkezd dobálni 3 TD különbséget simán feltehet a táblára, főleg hazai pályán.

A WAS-DAL meccs nagy lutri, itt a szívemre hallgatok és a WAS fogom megtenni, sztem ők jobban megérdemlik idén a PO-t.

3 kötésem a sok közül:
CHI,GB,NO-5,NE-10,DEN-16 4/5-ben
CHI,GB,WAS,NYG-7,HOU-7,SEA-10.5,NO 6/7-ben
WAS,BUF,NYG,TEN,NO,CIN,GB,NO,DEN,SEA,SF

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Tegnap iszonyat szétcsúszva, az éjszakai buszon, hazafele éreztem úgy, hogy kéne játszani valamit. Limitálva voltak a lehetőségek, de azért összehoztam egy kötést (amit egyébként utálok, és soha nem is játszottam körülbelül, valószínűleg az járhatott a fejemben, hogy vissza akarom nyerni a karácsonyi ajándékok (meg a tegnapi piák) árát), aztán nagyjából el is feledkeztem róla. Reggel ébredés, mosakodás, reggeli, aztán pofánver, hogy hoppácska, én fogadtam.

Nem felvágás, meg tanulsága sincs (max az, hogy vannak még csodák), csak egy sztori. 😊


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
sbeten korrekt újévi akció: szilveszterig megtett 10x3500 fogadásért (min. 1,2-es odds) január elsején 35k ingyen fogadáskaszo
no rajság van, meg is van, ráadásul 10/10 W 😊 (dnb-kkel 12/12, de nem voltam benne biztos, hogy az is beleszámít)
remélem akkor jön majd az a 35k, már csak kéne valami tuti 1,5+ hozzá, amire felrakhatom majd 😀

kaszo
Bérz?

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
sbeten korrekt újévi akció: szilveszterig megtett 10x3500 fogadásért (min. 1,2-es odds) január elsején 35k ingyen fogadáskaszo
no rajság van, meg is van, ráadásul 10/10 W 😊 (dnb-kkel 12/12, de nem voltam benne biztos, hogy az is beleszámít)
remélem akkor jön majd az a 35k, már csak kéne valami tuti 1,5+ hozzá, amire felrakhatom majd 😀

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
legalább tudok támogatni egy intézményt.
egyébként ha nem játszik a Pats 7 órási meccset, akkor mindig Red Zone Channelt nézek és mellette folyamatosan nfl.com. Akkor félidőben fogadok 4-5 meccsre és az nagy általánosságban jönni szokott. Legalább is idén ezzel a módszerrel nyertem a legtöbbet nfl meccseken.Habi
Fordításra is szoktál tenni, ha úgy látod a meccs képét, vagy csak félidőben vezető csapatra?kaszo
félidőben csak spread akár + akár -. Bár mindig van egy rizikósabb, fordításokat is tartalmazó szelvény, de a jobb tapasztalatok. de tényleg figyelni kell a meccseket, abból azért jól le lehet szűrni a tapasztalatokat.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
legalább tudok támogatni egy intézményt.
egyébként ha nem játszik a Pats 7 órási meccset, akkor mindig Red Zone Channelt nézek és mellette folyamatosan nfl.com. Akkor félidőben fogadok 4-5 meccsre és az nagy általánosságban jönni szokott. Legalább is idén ezzel a módszerrel nyertem a legtöbbet nfl meccseken.Habi
Fordításra is szoktál tenni, ha úgy látod a meccs képét, vagy csak félidőben vezető csapatra?
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
legalább tudok támogatni egy intézményt.
egyébként ha nem játszik a Pats 7 órási meccset, akkor mindig Red Zone Channelt nézek és mellette folyamatosan nfl.com. Akkor félidőben fogadok 4-5 meccsre és az nagy általánosságban jönni szokott. Legalább is idén ezzel a módszerrel nyertem a legtöbbet nfl meccseken.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lehet régen mondtam, de csak olyan meccsre érdemes fogadni, aminek tudod az eredményét.Sobri Jóska
Tudták, csak jófejségből megtámogatták a fogadóirodát karácsonyra.kaszo
mielőtt félreértés történik, nem ennyit tettem fel rá, csak ennyit buktam el azáltal, hogy az a meccs nem jött

nem vagyok ennyire hülye, hogy ennyit feltegyek erre 😀

(bár lehet év végén felrakom a megmaradt 30k-mat egy 2-3-as kötésre 😀 )Newman
én értettem, de kis támogatás is támogatás 😀kaszo
év végén írok majd egy kis listát, az ezévi tapasztalataimról NFL szinten (szomorú tapasztalatok) 😀

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Lehet régen mondtam, de csak olyan meccsre érdemes fogadni, aminek tudod az eredményét.Sobri Jóska
Tudták, csak jófejségből megtámogatták a fogadóirodát karácsonyra.kaszo
mielőtt félreértés történik, nem ennyit tettem fel rá, csak ennyit buktam el azáltal, hogy az a meccs nem jött

nem vagyok ennyire hülye, hogy ennyit feltegyek erre 😀

(bár lehet év végén felrakom a megmaradt 30k-mat egy 2-3-as kötésre 😀 )Newman
én értettem, de kis támogatás is támogatás 😀
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lehet régen mondtam, de csak olyan meccsre érdemes fogadni, aminek tudod az eredményét.Sobri Jóska
Tudták, csak jófejségből megtámogatták a fogadóirodát karácsonyra.kaszo
mielőtt félreértés történik, nem ennyit tettem fel rá, csak ennyit buktam el azáltal, hogy az a meccs nem jött

nem vagyok ennyire hülye, hogy ennyit feltegyek erre 😀

(bár lehet év végén felrakom a megmaradt 30k-mat egy 2-3-as kötésre 😀 )

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Lehet régen mondtam, de csak olyan meccsre érdemes fogadni, aminek tudod az eredményét.Sobri Jóska
Tudták, csak jófejségből megtámogatták a fogadóirodát karácsonyra.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Lehet régen mondtam, de csak olyan meccsre érdemes fogadni, aminek tudod az eredményét.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
akkor nem szeresssssük őket 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
uhhh...nekem "csak" 11.500t vitt el a 49ers 😕
előtte héten a Giants meg 22k-t 😕Habi
nekem most 90 000-et a 49-ers
a Giants pedig 70 000-et kb. 1 hónapja 😀

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
uhhh...nekem "csak" 11.500t vitt el a 49ers 😕
előtte héten a Giants meg 22k-t 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
90-es szorzóval, faszom...Newman
Sajnálom
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble

90-es szorzóval, faszom...

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mivel davemayer most nem írt, így írok én.
Eheti tippjeim: ATL, CAR, DAL, GB, HOU, NE, IND, MIA, SD, WAS, CIN, STL, DEN, CHI, NYG, SF

Amire fogadtam is, bár én elég nagy kötésben tolom általában: ATL, GB, CAR, IND, SD (kurva jó szorzó van rajtuk valamiért), WAS, DEN, CHI (szintén, bár ez azért neccesebb), SF (szintén, 1,9 szorzó -1-es hendire, SEA idegenben mondjuk rohadt kemény, de ennyit megér)

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
sbeten korrekt újévi akció: szilveszterig megtett 10x3500 fogadásért (min. 1,2-es odds) január elsején 35k ingyen fogadás
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Mostani NFL forduló:

CIN,ATL,DEN,CHI,WAS,HOU,MIA,NO,STL,DET,SEA,SD,PITT,OAK,NE,TEN

Heti "tuti": CIN,HOU,NO,DET,SEA,SD,NE
bár a múlt heti zakó után azt mondom hogy ilyen nincs, főleg ilyen őrült végjátékban.

Akiket még megraktam az a DEN, sztem ők idén már nem kapnak ki az alapszakaszban, mint ahogy a NE sem. Az ATL meccse necces lesz de Eli-tól nem várok túl jó teljesítményt most, Matty Ice pedig ha újra Matty Ice lesz akkor nyer az ATL.WAS meccse megint csak kérdőjeles, de inkább ők az esélyesek.

Szerintem egy ilyen 4/5-öt simán bel lehet vállalni: ATL,DEN,WAS,NO,SD vagy egy ilyet: STL,DET,NE,PITT,OAK

Bears meccset csak erős idegzetűeknek, semleges szemmel jónak tűnik a GB oddsa de remélem sokak foga beletörik 😛davemayer
Ezen a héten a Bengalsra tegyél már pls.Nem szeretnék búcsúzni a PO-tól már vasárnap 😀JoeyPorter
az a csapat aki kikap ettől a Chargerstől hazai pályán ne beszéljen PO-ról 😛
(mi Bears drukkerek sem beszélünk már róla 😀)
ja amúgy lehet hogy megteszem a Bengalst handicappel úgyhogy reménykedhetsz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal