Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Azért a Pats-49ers döntő 7-es oddsért még bejöhetne, megraktam még a wild card után a bwinen egy jelentéktelen összeggel 😀davemayer
nekem meg az Atlanta SB 7,50-ért még alapszakaszból 😀
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
amúgy örülhettek, hogy nem írtam bowlra tippeket, kegyetlen bukta volt az egész 😀

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Lehet, hogy tartok most egy kis pihit.Maka
Wow, gratu 😊
Én kegyetlen vesztőszériában vagyok.kaszo
igen, most nekem sem jön úgy, meg igazán az NFl után már nincs is nagyon sok kedvem másra fogadni, majd talán NHL, de ahhoz meg nem értek...

Azért a Pats-49ers döntő 7-es oddsért még bejöhetne, megraktam még a wild card után a bwinen egy jelentéktelen összeggel 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Lehet, hogy tartok most egy kis pihit.Maka
Wow, gratu 😊
Én kegyetlen vesztőszériában vagyok.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755


Lehet, hogy tartok most egy kis pihit.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Túl nagy a kísértés, főleg, hogy aztán milyen sokáig nem lesz NFL... 2 gyors tét ment a meccsekre, Falcons -2.5 és Texans +9.5, csak hogy legyen miért drukkolnitoam
Első tanács - utólag: ezért nem teszünk hendit playoffra 😀

Továbbá: nem fogadunk olasz focira (max ikszet vagy 0-0-t 😛), magyar focira (de tényleg, semmit), kupameccsekre, Tottenhamra és Arsenalra 😀 bár utóbbi élőfogadásokon elég jól hozott legutóbb, de ahhoz nyilván látni kell a meccset.
Illetve Realra CR nélkül, ezt madridistaként teszem hozzá.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
buzi franciák...faszszopó Marseille

több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Sziasztok. Gondolkoztam, hogy kipróbálnám magam az online fogadásokban is. Nem vagyok jártas benne( eddig csak tippmixeztem, de azt is ritkán), úgyhogy ha adnátok pár tanácsot, hogy merre érdemes elkezdeni, azt nagyon megköszönném 😊Double B
ne kezd el, inkább költsd másra! 😀Divat
A legjobb tanács amit itt olvastam eddig 😀 Hanni
Túl nagy a kísértés, főleg, hogy aztán milyen sokáig nem lesz NFL... 2 gyors tét ment a meccsekre, Falcons -2.5 és Texans +9.5, csak hogy legyen miért drukkolni
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Sziasztok. Gondolkoztam, hogy kipróbálnám magam az online fogadásokban is. Nem vagyok jártas benne( eddig csak tippmixeztem, de azt is ritkán), úgyhogy ha adnátok pár tanácsot, hogy merre érdemes elkezdeni, azt nagyon megköszönném 😊Double B
ne kezd el, inkább költsd másra! 😀Divat
A legjobb tanács amit itt olvastam eddig 😀 Hanni
Van benne valami 😀 😀
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Sziasztok. Gondolkoztam, hogy kipróbálnám magam az online fogadásokban is. Nem vagyok jártas benne( eddig csak tippmixeztem, de azt is ritkán), úgyhogy ha adnátok pár tanácsot, hogy merre érdemes elkezdeni, azt nagyon megköszönném 😊Double B
ne kezd el, inkább költsd másra! 😀Divat
A legjobb tanács amit itt olvastam eddig 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sziasztok. Gondolkoztam, hogy kipróbálnám magam az online fogadásokban is. Nem vagyok jártas benne( eddig csak tippmixeztem, de azt is ritkán), úgyhogy ha adnátok pár tanácsot, hogy merre érdemes elkezdeni, azt nagyon megköszönném 😊Double B
ne kezd el, inkább költsd másra! 😀

|
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Sziasztok. Gondolkoztam, hogy kipróbálnám magam az online fogadásokban is. Nem vagyok jártas benne( eddig csak tippmixeztem, de azt is ritkán), úgyhogy ha adnátok pár tanácsot, hogy merre érdemes elkezdeni, azt nagyon megköszönném 😊Double B
én a bwinen kezdtem és most is ott vagyok, de a köztes időben sokáig voltam a bet365-ön, nekem bejött mindkettő.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Sziasztok. Gondolkoztam, hogy kipróbálnám magam az online fogadásokban is. Nem vagyok jártas benne( eddig csak tippmixeztem, de azt is ritkán), úgyhogy ha adnátok pár tanácsot, hogy merre érdemes elkezdeni, azt nagyon megköszönném 😊
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
500ft -> 20k. NBA én így szeretlek.

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Akkor NBA combo a mai napra: Toronto (1.50), Sacramento (2.30) és Chicago (1.60) W. 10 Euro. 😊
Hajrá. Kicsit kockázatos és szerintem szoros lesz mindhárom meccs, de kell egy kis izgalom.danyly
de bejött 😊
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor NBA combo a mai napra: Toronto (1.50), Sacramento (2.30) és Chicago (1.60) W. 10 Euro. 😊
Hajrá. Kicsit kockázatos és szerintem szoros lesz mindhárom meccs, de kell egy kis izgalom.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
remélem akkor jön majd az a 35k, már csak kéne valami tuti 1,5+ hozzá, amire felrakhatom majd 😀kaszo
Meg is kaptam, hosszú gondolkodás után végül inkább a kevesebb, de biztos nyereményre megyek rá, dartsra tettem fix 17 ezerért, így izgulni sem kell legalább.
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
most komolyan mindenki tudta hogy ilyen szar lesz a GB?davemayer
a vikesnek jobban kellett ez a meccs szvsz, ezért is tettem meg őket, na meg csábító volt a szorzó rájuk 😀ghstzR
a szorzót még jobban megértem, de hogy a Vikesnak jobban kellett volna a W? gyakorlatilag búcsút mondhat a SB-nak a GB, de minimum sokkal nehezebb dolguk lesz, 2 idegenbeli bravúr is kellene hozzá. Egyáltalán nem mindegy hogy fogadod a Lambeaun a Friscót vagy ész hozzájuk... de mindegy, ahogy játszottak nálam a PO-t sem érdemlik meg, ellenben a Vikes-sal.davemayer
ez oké, de még elfelejtettem mondani h a vikes hazai pályán játszott, a szurkolók meg meg voltak őrülve,szal biztosra lehetett venni h a játékosok is fel lesznek spanolva nagyon

nameg a vikes le lett írva a szezon elején, nyilván nagyon meg akarták mutatni 😀


több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
most komolyan mindenki tudta hogy ilyen szar lesz a GB?davemayer
a vikesnek jobban kellett ez a meccs szvsz, ezért is tettem meg őket, na meg csábító volt a szorzó rájuk 😀ghstzR
a szorzót még jobban megértem, de hogy a Vikesnak jobban kellett volna a W? gyakorlatilag búcsút mondhat a SB-nak a GB, de minimum sokkal nehezebb dolguk lesz, 2 idegenbeli bravúr is kellene hozzá. Egyáltalán nem mindegy hogy fogadod a Lambeaun a Friscót vagy ész hozzájuk... de mindegy, ahogy játszottak nálam a PO-t sem érdemlik meg, ellenben a Vikes-sal.davemayer
vmiért mégse vették igazán komolyan, meg sérültjeik is voltak, igaz AP beast modeba volt, és Ponder is jól tolta...de meccs előtt én se mondtam volna, h ne lenne fontos nekik

|
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
most komolyan mindenki tudta hogy ilyen szar lesz a GB?davemayer
a vikesnek jobban kellett ez a meccs szvsz, ezért is tettem meg őket, na meg csábító volt a szorzó rájuk 😀ghstzR
a szorzót még jobban megértem, de hogy a Vikesnak jobban kellett volna a W? gyakorlatilag búcsút mondhat a SB-nak a GB, de minimum sokkal nehezebb dolguk lesz, 2 idegenbeli bravúr is kellene hozzá. Egyáltalán nem mindegy hogy fogadod a Lambeaun a Friscót vagy ész hozzájuk... de mindegy, ahogy játszottak nálam a PO-t sem érdemlik meg, ellenben a Vikes-sal.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
most komolyan mindenki tudta hogy ilyen szar lesz a GB?davemayer
a vikesnek jobban kellett ez a meccs szvsz, ezért is tettem meg őket, na meg csábító volt a szorzó rájuk 😀


több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
most komolyan mindenki tudta hogy ilyen szar lesz a GB?davemayer
Én akkor már be sem írom,hogy 2 szelvényemen is rajta volt a Vikes 😀

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
most komolyan mindenki tudta hogy ilyen szar lesz a GB?davemayer
Nem, azt tudtam, hogy ilyen jó lesz a Vikings. 😛

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
most komolyan mindenki tudta hogy ilyen szar lesz a GB?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Nekem is szépen hozott most a Colts, Bears, Vikings trió. 😊