Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Mostani NFL forduló:

CIN,ATL,DEN,CHI,WAS,HOU,MIA,NO,STL,DET,SEA,SD,PITT,OAK,NE,TEN

Heti "tuti": CIN,HOU,NO,DET,SEA,SD,NE
bár a múlt heti zakó után azt mondom hogy ilyen nincs, főleg ilyen őrült végjátékban.

Akiket még megraktam az a DEN, sztem ők idén már nem kapnak ki az alapszakaszban, mint ahogy a NE sem. Az ATL meccse necces lesz de Eli-tól nem várok túl jó teljesítményt most, Matty Ice pedig ha újra Matty Ice lesz akkor nyer az ATL.WAS meccse megint csak kérdőjeles, de inkább ők az esélyesek.

Szerintem egy ilyen 4/5-öt simán bel lehet vállalni: ATL,DEN,WAS,NO,SD vagy egy ilyet: STL,DET,NE,PITT,OAK

Bears meccset csak erős idegzetűeknek, semleges szemmel jónak tűnik a GB oddsa de remélem sokak foga beletörik 😛davemayer
Ezen a héten a Bengalsra tegyél már pls.Nem szeretnék búcsúzni a PO-tól már vasárnap 😀

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Jut eszembe bowl szezon, ha most nem gazdagszom meg, akkor soha. 😂Newman
várnám hozzáértő fórumtársaim ajánlásait a mérkőzésekkel kapcsolatban mert én nem értek hozzá de a gazdagság érdekel 😀davemayer
ha más nem, akkor majd én adok tippeket, de szerintem lesz olyan nálam hozzáértőbb, aki betér ide (gondolok itt Hörire) 😊

btw, bet365-ön mennyi a maximum kifizetés? összepakoltam egy elég nagy szorzót, nem tudom, hogy belefér-e még... 😀Newman
netes oldalakon szerintem nem nagyon van határ, Sportingbet főoldalon a hírek közt írt már 17 milliós nyereményről is 😊

bet365 have a maximum payout limit of £1 million on major soccer events and limits of between £250,000 and £500,000 on most other events.kaszo
bwinen tavaly SB-győztesre WC kör elött max 1500 euro kifizetésig engedett fogadni.Sobri Jóska
az lol, sbeten is utánanéztem most, ott is 75 millió forintot ír max payoutnak, de még a legkisebb eseményre is Ł50k kaszo
Végülis spóroltak nekem, mivel a Denverre tettem. 😊

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Jut eszembe bowl szezon, ha most nem gazdagszom meg, akkor soha. 😂Newman
várnám hozzáértő fórumtársaim ajánlásait a mérkőzésekkel kapcsolatban mert én nem értek hozzá de a gazdagság érdekel 😀davemayer
ha más nem, akkor majd én adok tippeket, de szerintem lesz olyan nálam hozzáértőbb, aki betér ide (gondolok itt Hörire) 😊

btw, bet365-ön mennyi a maximum kifizetés? összepakoltam egy elég nagy szorzót, nem tudom, hogy belefér-e még... 😀Newman
netes oldalakon szerintem nem nagyon van határ, Sportingbet főoldalon a hírek közt írt már 17 milliós nyereményről is 😊

bet365 have a maximum payout limit of £1 million on major soccer events and limits of between £250,000 and £500,000 on most other events.kaszo
bwinen tavaly SB-győztesre WC kör elött max 1500 euro kifizetésig engedett fogadni.Sobri Jóska
az lol, sbeten is utánanéztem most, ott is 75 millió forintot ír max payoutnak, de még a legkisebb eseményre is Ł50k
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Jut eszembe bowl szezon, ha most nem gazdagszom meg, akkor soha. 😂Newman
várnám hozzáértő fórumtársaim ajánlásait a mérkőzésekkel kapcsolatban mert én nem értek hozzá de a gazdagság érdekel 😀davemayer
ha más nem, akkor majd én adok tippeket, de szerintem lesz olyan nálam hozzáértőbb, aki betér ide (gondolok itt Hörire) 😊

btw, bet365-ön mennyi a maximum kifizetés? összepakoltam egy elég nagy szorzót, nem tudom, hogy belefér-e még... 😀Newman
netes oldalakon szerintem nem nagyon van határ, Sportingbet főoldalon a hírek közt írt már 17 milliós nyereményről is 😊

bet365 have a maximum payout limit of £1 million on major soccer events and limits of between £250,000 and £500,000 on most other events.kaszo
bwinen tavaly SB-győztesre WC kör elött max 1500 euro kifizetésig engedett fogadni.

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Jut eszembe bowl szezon, ha most nem gazdagszom meg, akkor soha. 😂Newman
várnám hozzáértő fórumtársaim ajánlásait a mérkőzésekkel kapcsolatban mert én nem értek hozzá de a gazdagság érdekel 😀davemayer
ha más nem, akkor majd én adok tippeket, de szerintem lesz olyan nálam hozzáértőbb, aki betér ide (gondolok itt Hörire) 😊

btw, bet365-ön mennyi a maximum kifizetés? összepakoltam egy elég nagy szorzót, nem tudom, hogy belefér-e még... 😀Newman
netes oldalakon szerintem nem nagyon van határ, Sportingbet főoldalon a hírek közt írt már 17 milliós nyereményről is 😊

bet365 have a maximum payout limit of £1 million on major soccer events and limits of between £250,000 and £500,000 on most other events.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jut eszembe bowl szezon, ha most nem gazdagszom meg, akkor soha. 😂Newman
várnám hozzáértő fórumtársaim ajánlásait a mérkőzésekkel kapcsolatban mert én nem értek hozzá de a gazdagság érdekel 😀davemayer
ha más nem, akkor majd én adok tippeket, de szerintem lesz olyan nálam hozzáértőbb, aki betér ide (gondolok itt Hörire) 😊

btw, bet365-ön mennyi a maximum kifizetés? összepakoltam egy elég nagy szorzót, nem tudom, hogy belefér-e még... 😀

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Szemét Schalke elvitte a mixem, pedig a másik 4 meccs jött áááááááááááááááááááá 😡 😡 😡 Nem igaz, hogy hazai pályán egy Freiburgot nem lehet megverni.... 😒Double B
kombimat nekem is csak a Schalke vitte...

viszont van egy kérdésem:

hendikepes fogadás esetén a döntetlennél lévő hendikep előjeléből kell következtetni arra, hogy melyik csapatra vonatkozik, ha nincs külön odaírva, ugye?

Szerbia vs Montenegró
(+1) 1.727 (+1) 9.00 (-1) 2.20

tehát ebben a példában logikusan gondolkozva a döntetlennél lévő +1 azt jelenti, hogy Montenegró nyer 1 góllal?

kaszo
Ebben az esetben ha te a szerbekre teszel csak a döntetlen vagy a szerb győzelem a jó, az egy gólos montenegrói győzelem jelenti a döntetlent és a több gólos Montenegró win a 2.20-as odds.davemayer
Akkor ha jól értem amit írtál, a bekövetkezett 26-27-es eredménnyel nyert a 9-es odds.
Mert én is így gondoltam, de a Sportingbet vesztes fogadásnak könyvelte el. Most várom az ügyfélszolgálat válaszát.kaszo
Kedves György,

Tájékoztatjuk, hogy 512905124 számú fogadását nyertesre javították fogadásszervezőink.
Az esetleges kellemetlenségért szíves elnézését kérjük!

Üdvözlettel,
Dávid


egy kis bónusz jöhetett volna még 😀 de legalább jóváírták 😊

és akkor az ígért összesítés a kézilabda EB után ezzel együtt:

11 egységnyi tétet raktam fel összesen:
- 8-at döntetlenekre,
- 1-et a fenti "döntetlenre",
- 1 kombi, amit csak a magyarok vittek el,
- 1 magyar W a magyar-szerbre, ami döntetlen lett 😀

28 egység volt a nyereményem összesen azzal 3 tippel, ami bejött (9,00 + 10,00 + 9,00 oddsok).

na már most ha gondolkodás és érzelmek nélkül a középdöntőtől kezdve minden meccset megrakok X-re, akkor is pluszban zártam volna, mert a 23 mérkőzésből 5 zárult a rendes játékidőben azonos állással, és ezekre nem 4-5, hanem főleg 9-12-es oddsok voltak.
szóval valaki kérdésére visszatérve igen, most jól jött volna ki ez a rendszer. de volt már olyan világesemény néhány éve, amin például egyetlenegy döntetlen sem született, ott csúnya bukóval járt volna.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Jut eszembe bowl szezon, ha most nem gazdagszom meg, akkor soha. 😂Newman
várnám hozzáértő fórumtársaim ajánlásait a mérkőzésekkel kapcsolatban mert én nem értek hozzá de a gazdagság érdekel 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jut eszembe bowl szezon, ha most nem gazdagszom meg, akkor soha. 😂

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Titans-Jets H-ba, szerintetek? nagyon erősen gondolkozom rajta, tippmixen jól fizetne, de hát ez a két csapat.... Jack Zoltán
sztem meg lehet tenni, d semmiképp sem nagy pénzzel, a Titans se valami megbízhatódavemayer
X, de komolyan. 60 perc után egy 13-13 szerintem reális. Az ESPN meg jobban járna, ha leadná az Esmeralda utolsó 2 részét. Nagyobb nézettséget hozna. 😀tüsi91
megraktam X-re, 12.50-es szorzóért megéri 200Ft-ért 😀
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Titans-Jets H-ba, szerintetek? nagyon erősen gondolkozom rajta, tippmixen jól fizetne, de hát ez a két csapat.... Jack Zoltán
sztem meg lehet tenni, d semmiképp sem nagy pénzzel, a Titans se valami megbízhatódavemayer
X, de komolyan. 60 perc után egy 13-13 szerintem reális. Az ESPN meg jobban járna, ha leadná az Esmeralda utolsó 2 részét. Nagyobb nézettséget hozna. 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Titans-Jets H-ba, szerintetek? nagyon erősen gondolkozom rajta, tippmixen jól fizetne, de hát ez a két csapat.... Jack Zoltán
sztem meg lehet tenni, d semmiképp sem nagy pénzzel, a Titans se valami megbízható

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Barca-Atletico Madrid, ki szerzi az első gólt? Falcao 7.5-ös fogadás 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Titans-Jets H-ba, szerintetek? nagyon erősen gondolkozom rajta, tippmixen jól fizetne, de hát ez a két csapat....
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
beten nagyon sok opció van, de tényleg fél percenként kapcsolgatják ki-be, ma is berpóbáltam egy 7-es kötés ilyet, rá is nyomtam a fogadásra, erre kiírta, hogy az élő fogadásokat lassabban dolgozza fel a rendszer, 10 mp-en belül persze vissza is lökte....szinte lehetetlen megtenni nagyobb kötésben, de kisebben se könnyű....

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
egyértelműen az élő NFL fogadásokon lehetne a legnagyobbat akasztani, csak az a baj, hogy megvalósítani kb. lehetetlenNewman
kevés élő fogadás van, a bwinen alig, a bet365ön kicsit több. Nehéz jól használni mert túl sokszor lezárják a fogadást túl sokáig, pl van hogy a red zone-nál már nem is engednek semit és 10 percig le van zárva az egész...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
egyértelműen az élő NFL fogadásokon lehetne a legnagyobbat akasztani, csak az a baj, hogy megvalósítani kb. lehetetlen

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Mostani NFL forduló:

CIN,ATL,DEN,CHI,WAS,HOU,MIA,NO,STL,DET,SEA,SD,PITT,OAK,NE,TEN

Heti "tuti": CIN,HOU,NO,DET,SEA,SD,NE
bár a múlt heti zakó után azt mondom hogy ilyen nincs, főleg ilyen őrült végjátékban.

Akiket még megraktam az a DEN, sztem ők idén már nem kapnak ki az alapszakaszban, mint ahogy a NE sem. Az ATL meccse necces lesz de Eli-tól nem várok túl jó teljesítményt most, Matty Ice pedig ha újra Matty Ice lesz akkor nyer az ATL.WAS meccse megint csak kérdőjeles, de inkább ők az esélyesek.

Szerintem egy ilyen 4/5-öt simán bel lehet vállalni: ATL,DEN,WAS,NO,SD vagy egy ilyet: STL,DET,NE,PITT,OAK

Bears meccset csak erős idegzetűeknek, semleges szemmel jónak tűnik a GB oddsa de remélem sokak foga beletörik 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Szemét Schalke elvitte a mixem, pedig a másik 4 meccs jött áááááááááááááááááááá 😡 😡 😡 Nem igaz, hogy hazai pályán egy Freiburgot nem lehet megverni.... 😒Double B
kombimat nekem is csak a Schalke vitte...

viszont van egy kérdésem:

hendikepes fogadás esetén a döntetlennél lévő hendikep előjeléből kell következtetni arra, hogy melyik csapatra vonatkozik, ha nincs külön odaírva, ugye?

Szerbia vs Montenegró
(+1) 1.727 (+1) 9.00 (-1) 2.20

tehát ebben a példában logikusan gondolkozva a döntetlennél lévő +1 azt jelenti, hogy Montenegró nyer 1 góllal?

kaszo
Ebben az esetben ha te a szerbekre teszel csak a döntetlen vagy a szerb győzelem a jó, az egy gólos montenegrói győzelem jelenti a döntetlent és a több gólos Montenegró win a 2.20-as odds.davemayer
Akkor ha jól értem amit írtál, a bekövetkezett 26-27-es eredménnyel nyert a 9-es odds.
Mert én is így gondoltam, de a Sportingbet vesztes fogadásnak könyvelte el. Most várom az ügyfélszolgálat válaszát.kaszo
igen, ha itt a döntetlent tetted meg akkor nyert a 9-es odds, GZ hogy meg merted tenni. Már csak az odds nagyságából is lehet következtetni arra hogy igazad van, ugyanis kb ennyi az esélye egy konkrét különbséggel eltalált győzelemnek 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Szemét Schalke elvitte a mixem, pedig a másik 4 meccs jött áááááááááááááááááááá 😡 😡 😡 Nem igaz, hogy hazai pályán egy Freiburgot nem lehet megverni.... 😒Double B
kombimat nekem is csak a Schalke vitte...

viszont van egy kérdésem:

hendikepes fogadás esetén a döntetlennél lévő hendikep előjeléből kell következtetni arra, hogy melyik csapatra vonatkozik, ha nincs külön odaírva, ugye?

Szerbia vs Montenegró
(+1) 1.727 (+1) 9.00 (-1) 2.20

tehát ebben a példában logikusan gondolkozva a döntetlennél lévő +1 azt jelenti, hogy Montenegró nyer 1 góllal?

kaszo
Ebben az esetben ha te a szerbekre teszel csak a döntetlen vagy a szerb győzelem a jó, az egy gólos montenegrói győzelem jelenti a döntetlent és a több gólos Montenegró win a 2.20-as odds.davemayer
Akkor ha jól értem amit írtál, a bekövetkezett 26-27-es eredménnyel nyert a 9-es odds.
Mert én is így gondoltam, de a Sportingbet vesztes fogadásnak könyvelte el. Most várom az ügyfélszolgálat válaszát.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Szemét Schalke elvitte a mixem, pedig a másik 4 meccs jött áááááááááááááááááááá 😡 😡 😡 Nem igaz, hogy hazai pályán egy Freiburgot nem lehet megverni.... 😒Double B
kombimat nekem is csak a Schalke vitte...

viszont van egy kérdésem:

hendikepes fogadás esetén a döntetlennél lévő hendikep előjeléből kell következtetni arra, hogy melyik csapatra vonatkozik, ha nincs külön odaírva, ugye?

Szerbia vs Montenegró
(+1) 1.727 (+1) 9.00 (-1) 2.20

tehát ebben a példában logikusan gondolkozva a döntetlennél lévő +1 azt jelenti, hogy Montenegró nyer 1 góllal?

kaszo
Ebben az esetben ha te a szerbekre teszel csak a döntetlen vagy a szerb győzelem a jó, az egy gólos montenegrói győzelem jelenti a döntetlent és a több gólos Montenegró win a 2.20-as odds.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Szemét Schalke elvitte a mixem, pedig a másik 4 meccs jött áááááááááááááááááááá 😡 😡 😡 Nem igaz, hogy hazai pályán egy Freiburgot nem lehet megverni.... 😒Double B
kombimat nekem is csak a Schalke vitte...

viszont van egy kérdésem:

hendikepes fogadás esetén a döntetlennél lévő hendikep előjeléből kell következtetni arra, hogy melyik csapatra vonatkozik, ha nincs külön odaírva, ugye?

Szerbia vs Montenegró
(+1) 1.727 (+1) 9.00 (-1) 2.20

tehát ebben a példában logikusan gondolkozva a döntetlennél lévő +1 azt jelenti, hogy Montenegró nyer 1 góllal?
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Szemét Schalke elvitte a mixem, pedig a másik 4 meccs jött áááááááááááááááááááá 😡 😡 😡 Nem igaz, hogy hazai pályán egy Freiburgot nem lehet megverni.... 😒Double B
ráadásul még vezettek is 1-0ra... nekem is vitte az egyiket, az angol-francia 5/6-om viszont szépen bejött + a Lazio is hozott pénzt, ha meg nyer a Valaga akkor egy rakat ojró üti a markom 😊davemayer
Én meg gondolkoztam, hogy megrakom a Leverkusen, Mainz, United, Villa négyes közül valamelyiket helyette, de egyedül a U tuti győzelmére láttam esélyt, arra viszont olyan kicsi szorzó volt.. 😀

Az egész csak azért szar, mert ez lett volna az első mikor nyerek vele. bár hozzátartozik, hogy már leszoktam arról, hogy napi/heti szinten rakjak, mint középsuliba, és már elég régen nem raktam, de hát ez van 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Szemét Schalke elvitte a mixem, pedig a másik 4 meccs jött áááááááááááááááááááá 😡 😡 😡 Nem igaz, hogy hazai pályán egy Freiburgot nem lehet megverni.... 😒Double B
ráadásul még vezettek is 1-0ra... nekem is vitte az egyiket, az angol-francia 5/6-om viszont szépen bejött + a Lazio is hozott pénzt, ha meg nyer a Valaga akkor egy rakat ojró üti a markom 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Szemét Schalke elvitte a mixem, pedig a másik 4 meccs jött áááááááááááááááááááá 😡 😡 😡 Nem igaz, hogy hazai pályán egy Freiburgot nem lehet megverni.... 😒